PDA

View Full Version : hara help maika mi me misli za narkomanka



10-09-2006, 12:56
horaaaa help maika mi misli 4e se drusam i ne mi dava da izlizam ot nas nz 6to az naposledak prosto bqx v gadno nastrenie i mi be6e supergadni i maika mi vednaj se pribiram sqdam na kompa i tq mi vika aaaaaa da prestane6 da pu6i6 4e nema da izliza6 i az vikam mamo az ne pu6a i tq mi vika na mene teq ne mi minavat i takiva raoti az naistina ne pu6a ma kvo i stava i kat se skarame za ne6to i t az kat i se razvikam i tq vika tva e ot boklucite det gi zima6 i ot trevata i az sa nz ko da praa ve4e ne mi dava da sqdam na kompa 6tot ` prostotiite koito bili pissali v 4ata i po razni forumi bili u4ili kak da pu6im treva `i e takia gluposti abe moe vi e sme6no ma pls kajete ko da praa za da ne si mi sli taka

dani4ka
10-09-2006, 13:01
Ami nai dobre badi primeren pou4i malko izkarai nqkoq hubava ocenka,govori si normalno s neq(ako e vazmojno) bez da i vika6.Kogato vse pak te pusne da izleze6(ne moje ve4no da te darji v ka6ti)ne zakasnqvai i taka uspeh ... O:) [/i][/b]

:PpppPPpp
10-09-2006, 13:48
kaji i da ti napravi test za narkotici :P

10-09-2006, 16:42
Ami nai dobre badi primeren pou4i malko izkarai nqkoq hubava ocenka,govori si normalno s neq(ako e vazmojno) bez da i vika6.Kogato vse pak te pusne da izleze6(ne moje ve4no da te darji v ka6ti)ne zakasnqvai i taka uspeh ... O:) [/i][/b] na4i az sam momi4e i poprincip imam xubavi ocenki ma nz 6to taka si e vnu6ila thanks za mnenieto prodaljavaite dda pi6ete

Silverfang
10-09-2006, 19:40
horaaaa help maika mi misli 4e se drusam i ne mi dava da izlizam ot nas nz 6to az naposledak prosto bqx v gadno nastrenie i mi be6e supergadni i maika mi vednaj se pribiram sqdam na kompa i tq mi vika aaaaaa da prestane6 da pu6i6 4e nema da izliza6 i az vikam mamo az ne pu6a i tq mi vika na mene teq ne mi minavat i takiva raoti az naistina ne pu6a ma kvo i stava i kat se skarame za ne6to i t az kat i se razvikam i tq vika tva e ot boklucite det gi zima6 i ot trevata i az sa nz ko da praa ve4e ne mi dava da sqdam na kompa 6tot ` prostotiite koito bili pissali v 4ata i po razni forumi bili u4ili kak da pu6im treva `i e takia gluposti abe moe vi e sme6no ma pls kajete ko da praa za da ne si mi sli taka
Ми един (Тъп) съвет от мен! прибери се некой път в къ6ти НАДРУСАНА, МА ДО ДУПКА! И нека майка ти сравни дали си била друсана преди6ния път!

10-09-2006, 20:26
qvno si i dala nqkva po seriozna pri4ina da smqta 4e zimash neshto,ti po princip nqkoga probvala li si neshto?pogovori s neq ako ne si oshte i q pitai zashto smqta 4e se drysash ili pusish,ako ne pomogne tova prosto ako ne si zimala do sq takiva neshta q nakarai da ti naprai test ili ti otidi i si izkarai i i dai dokumenta da se uveri

dream_dragon
10-09-2006, 21:29
Майка ти показва, че я грижа за теб. Има родители, който изобщо не се интересуват какво правят децата им. Ще се съгласия с горния коментар - найстина няма да е лошо ако помагаш вкъщи и наблегнеш на учението. Предлагам ти да седнеш и да поговориш с майка си по този въпрос. И в никакъв случей не се карайте, дръж се кротко и покаж й, че си голяма, зрял човек.

Пепи Пекторалиса
10-09-2006, 21:46
Няма дим, без огън. =;

Silverfang
10-09-2006, 21:57
Няма дим, без огън. =;
ИМА - Димките например, или цигарите!

He3HauKa
10-10-2006, 08:00
kupi edin test ot aptekata i si go napravi da vidi che ne vzimash nishto.za da e po sigurna i kryven test moje da ti napravi v nqkoq laboratoriq.

cvetityy
10-10-2006, 08:05
kupi edin test ot aptekata i si go napravi da vidi che ne vzimash nishto.za da e po sigurna i kryven test moje da ti napravi v nqkoq laboratoriq.

а така няма др начин

10-10-2006, 10:58
Няма дим, без огън. =;
ИМА - Димките например, или цигарите!

МОЛЯ!?!?!?! Олелелеле... Малее... Ти въобще имаш ли си някаква най-малка представа от химия? Цигарите?! Дим без огън от цигарите? Това беше най-големия виц човече!

niGGa
10-10-2006, 12:14
Направи си тест и й го покажи.

ПС - И вземи та слагай препинателни знаци и глави букви.Минаха 5 минути докато разчета писанието ти.

koalka
10-10-2006, 14:32
Говори с нея и я питай какви според нея са и доводите срещу теб,а тя просто няма такива!

KoRn
10-10-2006, 15:01
emi neznam obori neinoto mnenie

10-10-2006, 16:47
po4ni da es drusa6 da i napravi6 mazno :P

10-11-2006, 14:35
emi nemoga da i kaja da mi napra test za narkotici 6tot sam upotrebqvala ma nikoga dosega ne me e vijdala nadrusana i piqna nz ot kadfesi e vnu6ila a kat se napiq ili nadrusam spa po priqtelki taka 4e nqma kak da e razbrala

S8K
10-13-2006, 14:57
от кога не си вземал...то тва зависи мнооо.....а и зависи КВО си вземал.......

{_^PaS$IoN`KiSs^_}
10-13-2006, 22:32
Ami govori s neq,pokaji i che moje da ti se ima doverie i che si otgovorna :wink: vqrvam,che shte te razbere,ne i se surdi vse pak ti e maika i misli nai dobroto za teb !

10-14-2006, 05:02
emi nemoga da i kaja da mi napra test za narkotici 6tot sam upotrebqvala ma nikoga dosega ne me e vijdala nadrusana i piqna nz ot kadfesi e vnu6ila a kat se napiq ili nadrusam spa po priqtelki taka 4e nqma kak da e razbrala
А откъде си сигорна,че на маика ти някои и е подметнъл това ,че друсаш,обаче тя да не му е повярвала нацяло на този човек,но сега когато и да те види по весела такава,или пък прекалено избухлива ,почва сама да се трови ,че това което са и казали е истина.но несмеи явно да те пита директно,а само подмята и казва такива думи за да види твоите реакции и отношение към думите и.
А ти недеи да казваш на всеки ,че взимъш такива работи защото ако моята теория по на горе е грешна и не са и казали на маикати,ако казвъш на тоз и на ония,кажи и на тези които вече знаят да не говорят за тези неща,а каквото си го праите да си го праите не да разправяте наляво и надясно защото в противен случаи маика ти рано или късно ще научи.
аиде чао:)

10-14-2006, 07:40
emi nemoga da i kaja da mi napra test za narkotici 6tot sam upotrebqvala ma nikoga dosega ne me e vijdala nadrusana i piqna nz ot kadfesi e vnu6ila a kat se napiq ili nadrusam spa po priqtelki taka 4e nqma kak da e razbrala
А откъде си сигорна,че на маика ти някои и е подметнъл това ,че друсаш,обаче тя да не му е повярвала нацяло на този човек,но сега когато и да те види по весела такава,или пък прекалено избухлива ,почва сама да се трови ,че това което са и казали е истина.но несмеи явно да те пита директно,а само подмята и казва такива думи за да види твоите реакции и отношение към думите и.
А ти недеи да казваш на всеки ,че взимъш такива работи защото ако моята теория по на горе е грешна и не са и казали на маикати,ако казвъш на тоз и на ония,кажи и на тези които вече знаят да не говорят за тези неща,а каквото си го праите да си го праите не да разправяте наляво и надясно защото в противен случаи маика ти рано или късно ще научи.
аиде чао:) E MI ZNA4I ZNAQT XORATA KOITO SA ZIMALI S MEN I NE SAM RAZPRAVQLA NALQVO NADQSNO ZA TVA EDVALI NQKOI I EKAZAL

tyr
10-19-2006, 21:30
Кажи какъв аджеба наркотик вземаш, моето момиче! Има огромни разлики между тях

10-19-2006, 22:05
хаха кажи на майка ти, че е параноичка и да ходи да ти вземе тест за наркотици и за бременност като ти няма доверие! :evil:

bruteca
11-02-2006, 08:46
fanni q na edin razgowor i po4wai da i obesnqqq6 4e ne si narko i kao ne te razbere nz

uB4o0o0o
11-02-2006, 16:03
haxh emi ch0vek i na mene sa mi g0 praili t0q n0mer tfa maikati g0 prai sam0 zasht0t0 iska da se zaqde s teb p0vechk0 i da te nakara da p0uchish razbuchiise 1 pyt mn qk0 kaji da te zakara da ti napraqt 1 test i g0t0v0 i t0gaa na neq shi i e gadn0 . Pyk ak0 ne iska da te v0di na test0ve znachi si prai tashak sam0 i iska da te p0drazni :} nqaa za k0 da se plashish