PDA

View Full Version : Кажете си мнението...



KiLLeR_InSTiNkT
10-09-2006, 14:11
Има хора, на които "уж" за нищо не им пука. Какво значи това? Според мен това е една обвивка, чрез която много хора се опитват да се предпазят от нараняване. Или това са хора, които вече са си патили я от любовен проблем, я от друго и не биха искали това да се повтаря.
Кажете защо според вас те се държат така? Има ли някакви други причини?
П.С. Сорка ако има такава тема или не й е мястото тук.

koalka
10-09-2006, 14:18
Ами ще се опитам да отговоря на въпроса ти доколкото мога.Ами значи то естествено може да има различни причини хората да се държат така.Това може да е евин вид обвивка,под която някои хора просто се крият,но може,както ти каза и наистина да е така.За други причини,което ти избори аз не се сещам.Ако човек е наранен от даден човек и вече не вярва в любовта започва да нему пука за момичетата,а търси само неангажиращи връзки с тях.А някои хора просто се правят,че за нищо не им пука,но не е така.

Obitax
10-09-2006, 14:46
Има хора, на които "уж" за нищо не им пука. Какво значи това? Според мен това е една обвивка, чрез която много хора се опитват да се предпазят от нараняване. Или това са хора, които вече са си патили я от любовен проблем, я от друго и не биха искали това да се повтаря.
Кажете защо според вас те се държат така? Има ли някакви други причини?
П.С. Сорка ако има такава тема или не й е мястото тук.

pri4inite mogat da badat mnogo . Spored men trqbva vs da se darjat taka i da ne si trovqt jivota s gluposti . Nikoi ne iska razo4arovaniqta mu da se povtarqt tva e normalno........

maybelline
10-09-2006, 15:30
Това за "обвивката" е вярно.Такива хора се опитват да убедят другите,че нямат никакви проблеми и ако имат,ги прикриват,за да са винаги "перфектни".Точно те имат сериозен проблем и се нуждаят от по-голямапомощ,отколкото хората,които открито заявяват проблемите си.

KoRn
10-09-2006, 15:38
Ne sum saglasen na mene za ni6to ne mi puka imam samo 1 maluk kompleks i tva e! Prosto sum nepokist! DEBIL ako iskate :lol:

die_die_my_darling
10-09-2006, 15:41
po princip i az pravq taka za da ne razberat horata 4e sam naranena :)

TreeHill
10-09-2006, 17:00
Ами ще се опитам да отговоря на въпроса ти доколкото мога.Ами значи то естествено може да има различни причини хората да се държат така.Това може да е евин вид обвивка,под която някои хора просто се крият,но може,както ти каза и наистина да е така.За други причини,което ти избори аз не се сещам.Ако човек е наранен от даден човек и вече не вярва в любовта започва да нему пука за момичетата,а търси само неангажиращи връзки с тях.А някои хора просто се правят,че за нищо не им пука,но не е така.

AngelOfDarkness
10-09-2006, 17:30
Понеже koalka винаги казва товам което мисля, за да не я повтарям ще допълня само следното:
Имам един приятел, който е наранявал и наранява. Ходи с момичета най-много за 4 месеца и край. Явно избива комплекси и казва, че не му пука за нищо, как искал да умре и бла бла 8-[ :smt015
Когато ме покани на среща и му отказах(не съм надувка, нямах време) му беше гадно. Има и други случаи, когато съм го ядосвала или му е ставало нещо като промяна в настроението. Това не е непукизъм. Това е позьорщина.
Друг вариант е да искаш временно да избягаш, да не те занимават другите с "глупости" и т.н. Тогава може да кажеш, че не ти пука, като извинение за отношението ти към всичко.
Може да е временно, но постоянно е абсурдно. KoRn, на когото преди малко му отговорих на темата(явно има проблем и му пука) също не е непукист.
Остава само да имам грешни разбирания за думата. Спорете, ваше право е, но аз така смятам :mrgreen:

TraPPed
10-09-2006, 17:37
Az sum takuv 4ovek,....no ne kazvat ot kakvo stanah takava ima si pri4ini i to golemi,no tozi mi harakter ne mi pre4i a mi pomaga,no ne me i pravi bez4uvstvena ili bezinteresna!!!!!! :-D

delfin4eto
10-09-2006, 18:22
Има много причини за това.По принцип , някои хора НАРОЧНО се онвиват в пашкул , за да се защитят, а не само за това.Може и да е резултат от нещо , което им се е случило.Но може и така повече да им харесва.Да не искат да показват своята истинска суъщност , за да ен показват , колко са слаби или просто за да не разберат другите , какви са в действителност.Има много и различни причини.

BeCool_nNice
10-09-2006, 18:28
Ами ще се опитам да отговоря на въпроса ти доколкото мога.Ами значи то естествено може да има различни причини хората да се държат така.Това може да е евин вид обвивка,под която някои хора просто се крият,но може,както ти каза и наистина да е така.За други причини,което ти избори аз не се сещам.Ако човек е наранен от даден човек и вече не вярва в любовта започва да нему пука за момичетата,а търси само неангажиращи връзки с тях.А някои хора просто се правят,че за нищо не им пука,но не е така.