PDA

View Full Version : Bon Jovi - now and forever!



Sunarry
10-09-2006, 15:00
Абе да ви кажа, в последно време станах супер фенка на bon jovi, изтеглих си цялата им дискография, намерих си много яки картинки на вокалиста (той си е хубав, не може да се отрече). Много бих искала да си пиша с някой запален фен на групата, така че... ваш ред е. Като за начало кажете, коя ви е любимата песен на Bon Jovi? \:D/

Anabella
10-09-2006, 17:09
Абе да ви кажа, в последно време станах супер фенка на bon jovi, изтеглих си цялата им дискография, намерих си много яки картинки на вокалиста (той си е хубав, не може да се отрече). Много бих искала да си пиша с някой запален фен на групата, така че... ваш ред е. Като за начало кажете, коя ви е любимата песен на Bon Jovi? \:D/

Аз също много харесвам него и песните му , а тази,която наистина е велика за мен е Always ;)

maldini
10-09-2006, 17:23
Запалила се тя....
Изтеглила албума от линкоса,дослушала до третата песен и се води няква фенка?
Аз Бон Джоуви ги харесвам страшно много. С тях започнах,слушам ги от повече от 7 години и определено са ми една от любимите групи...
Всички песни си ми харесват има и най-добри ,но не съм човекът,който да определя творчеството му.

Sunarry
10-09-2006, 18:26
Запалила се тя....
Изтеглила албума от линкоса,дослушала до третата песен и се води няква фенка?
Аз Бон Джоуви ги харесвам страшно много. С тях започнах,слушам ги от повече от 7 години и определено са ми една от любимите групи...
Всички песни си ми харесват има и най-добри ,но не съм човекът,който да определя творчеството му.

Поздравявам те за отношенеито ти към групата, но не виждам лошо аз да съм следващата която да ги харесва 7 години или повече :-k