PDA

View Full Version : Дали е любов?



10-09-2006, 16:21
Значи моита история е следната:На скоро бяхме на екскурзия,много хора и беше много яко.Човекът които ми направи най-голямо впечатление беше шофиора..беше млад,умен,красив... просто за мен-ИДЕАЛНИЯ!!!! запознахме се и през цялото време в което бяхме заедно той показа че не е безразличен към мен.... постоянно имаше нещо между нас..може да се нарече свалки!!! но мисля че има гадже или жена.... :-k :smt010 и никога повече няма да го видя,ако не отида пак на някоя екскурзия... но ако има жена няма смисъл да се занимавам? ](*,) а от много време никои не ми е правил такова впечатление...!!! какво да правя? сигорна съм че не беше безразличен към мен,показа го! до отида ли на следващата екскурзия? ох..помогнете ми че ще се побъркам,само за него мисля!! ](*,) ](*,) ](*,) :smt010 :smt010 :smt010

Angel_eyes
10-09-2006, 16:26
Може би е изпъкнал повече от другите в очите ти,ала това не значи,че си влюбена...А ако пък е женен :? мисля,че няма смисъл да се занимаваш...Но ако е свободен колко му е да идеш на една екскурзия..Прецени сама какво чувстваш :wink:

sexy_dizzy
10-09-2006, 16:33
Ако ще е само да му се наслаждаваш"отдалече"-ок, отиди!
Но да не вземат чувствата ти да прерастнат в нещо повече.Неговите също.И ако той няма приятелка, а жена, доста проблеми може да си навлечеш.Ако му е само приятелка, така ще е по-лесно.
Сама реши, но добре облисляй действията си!

TreeHill
10-09-2006, 18:21
Може би е изпъкнал повече от другите в очите ти,ала това не значи,че си влюбена...А ако пък е женен :? мисля,че няма смисъл да се занимаваш...Но ако е свободен колко му е да идеш на една екскурзия..Прецени сама какво чувстваш :wink:

Nifada_
10-09-2006, 20:19
Ти ме разби, ей! От много години пътувам защото професията ми е такава и съм се запознавала с десетки шофьори ( по международни линии, ако това има значение). Е, вЕрвай ми, нито един от тях не беше умен, камо ли пък да изглежда идеалният мъж. Ти къде го намери, направо бинго си праснала...така впечатляващ....
Между другото, те от скука се свалят с всяко по-добре изглеждащо девойче в автобусите, така че не го мисли повече...

iiirish
10-09-2006, 22:02
Е, вЕрвай ми, нито един от тях не беше умен, камо ли пък да изглежда идеалният мъж. Ти къде го намери, направо бинго си праснала...така впечатляващ....
Между другото, те от скука се свалят с всяко по-добре изглеждащо девойче в автобусите, така че не го мисли повече...

sunny_girl16
10-10-2006, 06:29
О едва ли си влюбена. А я да те питам ти на колко си? ТОва ,че сте се сваляли не значи ,че има любов, а просто привличане. Така че според мен не му се връзвай..

samotna
10-10-2006, 06:41
Ти ме разби, ей! От много години пътувам защото професията ми е такава и съм се запознавала с десетки шофьори ( по международни линии, ако това има значение). Е, вЕрвай ми, нито един от тях не беше умен, камо ли пък да изглежда идеалният мъж. Ти къде го намери, направо бинго си праснала...така впечатляващ....
Между другото, те от скука се свалят с всяко по-добре изглеждащо девойче в автобусите, така че не го мисли повече...

напълно съгласна!

baby girl
10-10-2006, 13:41
moje da go vijda6 no ne i da pravi6 ne6to pove4e

{Sweet_Dreams}
10-10-2006, 13:46
Определено не си влюбена!Просто си впечатлена.И аз така бях на една екскурзия и се сваляхме с едно момче от другия лагер,ама не исках да ми е гадже просто трапката на свалката беше готино иначе не!Просто флирт;)

dudeto_sy
10-10-2006, 14:00
Ох, света напълно се побърка вече... Тя си била харесала шофиора на автобуса на екскурзията... абе хора стегнете се малко!

KisskilleRcHe
10-10-2006, 14:14
Епа аз вчера бях в градската тоалетна и ми хареса чистачката кажете как да я зарибя.....

Иначе сигорно е пичааааа. Защо не му взе номера???

TraPPed
10-10-2006, 17:25
am i az mislq 4e trqbva da se naslujdava6 otdale4e.