PDA

View Full Version : Бившата любов :?



siXt_senSe
10-09-2006, 17:10
И така,понеже днеска ми е малко философски ден-цял ден си размишлявам за разни неща(колкото и тъпо да звучи) на ум ми дойде една стара случка или по-скоро ситуация.Спомних си за бившата приятелка на гаджето ми.Да се доуточня,не последната преди мен,но определено е било любов за него,за нея не знам.Много ревнувах от нея,въпреки че нямаше вече причина.Може и малко наивно да звучи,но вече определено ме обичаше много,което се усещаше не само по думите му.Но винаги съм си мислела,че въпреки всичко не я е забравил,че въпреки че ме обича безкрайно много,винаги има едно местенце в душата му и за нея.Та така,вече това не ме притеснява или поне се опитвам да се правя че не ме притеснява,избягвам да мисля за това.А и вече е минало и няма шанс за нея.Та темата пуснах не за да се оплаквам, да искам съвет или нещо такова,аз за себе си всико съм си изяснила.Просто искам да ви попитам вас мъчи ли ви или мъчила ли ви е мислълта не просто за бившата,а за бившата ЛЮБОВ?Обяснете кое точно ви притеснява.Вие сте...

TraPPed
10-09-2006, 17:20
Men to4no ne me e pritesnqvala biv6ata lubov,a dali 6te otkrie istinskata za6toto az use6tah 4re az ne sym istinskata mu lubov i se pitah dali nqma da q sre6tne na ulicata,daje.A dokolkoto za biv6ata lubov,sym 4uvala 4e si ostavat ravnodu6ni s hubavi spomeni,no vse pak jivota si te4e i se tursqt novite prejivqvaniq.

TreeHill
10-09-2006, 18:12
оооо да определено много ме мъчеше тая мисъл.Но това беше преди време.Осъзнах че нямам от какво да се страхувам и мога да имам доверие на приятелката си когато казва че всичко е свършило с него и обича само мен

teardrop
10-09-2006, 18:47
Аз лично не съм се притеснявала, защото знам, че предишните му връзки не са били особено дълги и сериозни. По-скоро ме е страх от това, че в един момент няма да има за какво да си говорим и ще си омръзнем :-k

strange__
10-09-2006, 19:18
Да всъщност.Мъчеше ме,а като се замисля и още ме мъчи.Знам,че между тях е имало нещо повече от обикновена връзка,но никой не иска да ми разясни ситуацията (дори и приятеля ми),което ме ядосва още повече. Не веднъж или два пъти съм се питала какво толкова е била тя,че сега дори не иска да говори с мен за нея?!Питала съм се дали е възможно тя да му е първата?!Дали я е обичал?!Ами тя него?!Защо и кога точно са се разделили?!...Това са неясноти около миналото му,които май такива ще си останат :? Не изпитвам такава ревност от някакви пикли дето му се натиската,каквато от нея...и винаги когато се спомене името и цялата настръхвам,много е странно :roll:

siXt_senSe
10-09-2006, 20:08
strange__ твоето май е по-зле,а може би по-добре,въпрос на гледна точка.Аз знам всяка подробност и дори никога да не съм я виждала знам как изглежда(да доуточня аз поисках да знам това и после доста съжалявах)Знам за срещите,за самата връзка,за чувствата...Това май е по-гадното,едно е да предполагаш,друго е да го знаеш.Но мисля че от тогава съм пораснала не само на години,но и на разум.Както написах в първия си пост вече не мисля за това,а и да се сетя както днес,се сещам с какъв блясък в очите той си ме гледа, как страстно ме целува и как ми говори и знам че ме обича.Друго не искам да знам

LSD^Lady
10-09-2006, 20:08
Да всъщност.Мъчеше ме,а като се замисля и още ме мъчи.Знам,че между тях е имало нещо повече от обикновена връзка,но никой не иска да ми разясни ситуацията (дори и приятеля ми),което ме ядосва още повече. Не веднъж или два пъти съм се питала какво толкова е била тя,че сега дори не иска да говори с мен за нея?!Питала съм се дали е възможно тя да му е първата?!Дали я е обичал?!Ами тя него?!Защо и кога точно са се разделили?!...Това са неясноти около миналото му,които май такива ще си останат :? Не изпитвам такава ревност от някакви пикли дето му се натиската,каквато от нея...и винаги когато се спомене името и цялата настръхвам,много е странно :roll:

Az sum po sushtiq nachin ..... :(

iiirish
10-09-2006, 20:21
ами често казано такива съмнения не са ме обхващали, защото не просто знам, а съм напълно убедена и по думите и по действията на приятеля ми, че аз съм първата му любов. знам, че няма друга, която може да ме измести. не просто сега, а никога!

но имаше случей (безкрайно тъп), когато ревнувах от предишната му приятелка с която е бил 4 години, но не заради любов, а просто по навик. но това не е най-странното. най-странното е, че ревнувах от мъртво момиче! тя е починала при автомобилна катастрофа преди близо 4 или 5 години, но просто не знам какво ме беше прихванало преди време :-#

strange__
10-10-2006, 07:52
strange__ твоето май е по-зле,а може би по-добре,въпрос на гледна точка.Аз знам всяка подробност и дори никога да не съм я виждала знам как изглежда(да доуточня аз поисках да знам това и после доста съжалявах)Знам за срещите,за самата връзка,за чувствата...Това май е по-гадното,едно е да предполагаш,друго е да го знаеш.Но мисля че от тогава съм пораснала не само на години,но и на разум.Както написах в първия си пост вече не мисля за това,а и да се сетя както днес,се сещам с какъв блясък в очите той си ме гледа, как страстно ме целува и как ми говори и знам че ме обича.Друго не искам да знам
И аз се питам кое е по-голямото зло-да знам или да предполагам :roll: Няма да разбера обаче,преди време подхванах темата и той каза,че не обича да говори за миналите си приятелки с настоящата и този път също няма да го направи :o Някакви си негови принципи...

samotna
10-10-2006, 08:00
бившата любов на приятеля ми ме преследва като призрак,кадето да отидем тя все е там,но се опитвам да го преодолявам някакси

iv4enceto
10-10-2006, 08:02
Ми аз не ревнувам приятеля ми от бивша....любов или каквото и да е било там...поради простата причина че преди мен не е имал връзка.Имал е забивки за по една вечер,но нищо сериозно докато не сум се появила аз... :smt007
Той мен обаче мн ме ревнува от бивщето ми гадже...което е от моя клас.И не ревнува от факта че се страхува да не направя нещо или нещо подобно,а защото просто не иска бивщия ми дори да се доближава до мен.И той и аз сме адски ревниви,обаче стане ли въпрос за ревност от бивши,определено той е по-ревнивия O:)

Nadelina
10-10-2006, 08:40
Chuvstvala sym se kato teb.. Mychela me e misylta che toi oshte iska neq.. Pitala sym se kakvo e poveche ot mene tq che taka se e zapechatala v syrceto mu.. I vypreki che e s mene chast ot dushata i syrceto mu sa za neq.. No pyk sym bila i ot drugata strana na monetata.. Obichah v jivota si tolkova silno edno momche che oshte mi pari kato go vidq i krakata mi se podkosqvat.. I nezavisimo s kolko momcheta sym bila sled nego.. toi vinagi e bil za mene neshto specialno.. i taka i shte si ostane :P

priti_kiti
10-10-2006, 11:55
ъм,са като се замисля,никога не ме е тревожела такава мисъл.. може би щото просто не ми е разказвал за бившата си 'любов' или квато е там, а и аз не съм се интересувала. и по-добре.. ревността е гадно нещо,било то с причина или без

siXt_senSe
10-10-2006, 17:14
Сега като чета коментарите ви си мисля колко пъти ме е убеждавал че въпреки че към нея е имал чувства,сега обича само мен и мен и че тези чувства които е изпитвал към нея са нищо в сравнение с тези към мен,но нали знаете тъпа ревност #-o