PDA

View Full Version : molq obqsnete



fuck_you_baby
10-09-2006, 17:43
imam problem ama neznam dali 6te moga da go obqsnq...zna4i-kogato vlizam v 4ata trqbva da si vaveda parolata za ident.(poneje nika mi e registriran)i kato mi izleze prozor4eto za vavejdane na paralota,az si q pi6a i natiskam enter ili ok,i sled kato si q vaveda i predi mi izliza6e saob6tenie-4e nika mi e reg i 4e mi e razpoznalo paralata(se6tate se)a pak sega ne mi izliza tova saob6tenie....demek vse edno 4e ne sam si vavela parolata i me izhvarlq ot 4ata sled 1 min.(6toto nali kato si reg i ako ne si vavedej parolata do 1 min i te izhvarlq) ta....moje li da mi obqsnite za6to se polu4ava taka(...dano ste me razbrali)

Kneja-JeTBoY
10-09-2006, 17:49
pi6e6 /msg ns ident "parolata" i gotovo ! :smt083

miloto_girl_4e
10-09-2006, 18:13
Еми... като нищо някой да ти е сменил паролата... :?

fuck_you_baby
10-09-2006, 18:52
Еми... като нищо някой да ти е сменил паролата... :?
kak moga da q opravq ako e taka

SinisterDoll
10-09-2006, 19:40
/msg ns newpass nick newpassword permpassword(vtorata parola na nicka ti)
Успех :-D

Just_One_Girl
10-11-2006, 03:24
Винаги ли ти прави така? Ако е само за малко (1 час примерно) може просто services да са паднали или в момента да лагват. Случва се...

fuck_you_baby
10-11-2006, 07:56
Винаги ли ти прави така? Ако е само за малко (1 час примерно) може просто services да са паднали или в момента да лагват. Случва се...
ne ne vinagi. samo ot vreme na vreme

Just_One_Girl
10-11-2006, 11:17
Винаги ли ти прави така? Ако е само за малко (1 час примерно) може просто services да са паднали или в момента да лагват. Случва се...
ne ne vinagi. samo ot vreme na vreme
Е щом е само от време на време, спокойно, не е от теб. В близките дни ще има много такива моменти сигурно, защото от днес пускат новите сървиси и докато всичко се оправи ще има зор. Когато ти бави , изчакай малко и после опитай пак... нещо такова. Не си само ти, при всички е така, когато има проблем :)

fuck_you_baby
10-11-2006, 16:29
Винаги ли ти прави така? Ако е само за малко (1 час примерно) може просто services да са паднали или в момента да лагват. Случва се...
ne ne vinagi. samo ot vreme na vreme
Е щом е само от време на време, спокойно, не е от теб. В близките дни ще има много такива моменти сигурно, защото от днес пускат новите сървиси и докато всичко се оправи ще има зор. Когато ти бави , изчакай малко и после опитай пак... нещо такова. Не си само ти, при всички е така, когато има проблем :)
ok..blagodarq za vnimanieto :wink:

sasho_metallico
10-11-2006, 16:45
Em... махни си kill-a...
До преди малко съм се ядосвал с тези нови services... Ужасни са.

И още нещо... ако от първия път когато се опиташ да се ID, това не стане, не повтаряй. По-добре си смени ника и изчакай, защото има риск ако повтаряш services да те игнорират.

kofti_nick
10-11-2006, 17:14
Em... махни си kill-a...
До преди малко съм се ядосвал с тези нови services... Ужасни са.

И още нещо... ако от първия път когато се опиташ да се ID, това не стане, не повтаряй. По-добре си смени ника и изчакай, защото има риск ако повтаряш services да те игнорират

Я ми кажи как да си махне кил протекшъна без да си знае паролата ? Ако ми кажиш ща черпя ! Та по темата ... Нищо чудно някой да ти знае паролата и да те килва от време на време :) ... Ако продължава това кажи ше го оправим :)

Just_One_Girl
10-11-2006, 17:46
OMG! Четете преди да давате акъл бе хора. Става въпрос, че като са лагнали сървисите или изобщо като ги няма, като си напише паролата и отсреща няма реакция. Кой ви говори за сменени пароли и такива чудесии :x