PDA

View Full Version : Към всеки който има този проблем.



Devian
10-09-2006, 19:20
Първо не знам дали темата е на правилното място за това се извинявам предварително. Към въпроса. Когато си чатите с момиче, случвали ви се когато чатите с нея вие да й задавате въпроси от рода " Как мина днеска, Как е" и т.н. тя да ви отговаря ама никога тя да ви пита за такива работи. Или винаги ти започваш пръв разговора с нея, а тя много рядко се е случвало да ви пише. Това много ме чокърка :smt012 Имам едно момиче което прави тези номера, а с други нямам никакъв проблем. Мой приятели и съученици ми викат, че и те имали такива проблеми с някой техни приятелки/приятели. Кажете моля ви как мога да я предразположа така да е общителна :)

bulgarche
10-09-2006, 19:46
Ако човек те обича ще ти разказва всеки де нс големи подробности без да го питаш. Това го бях чел някъде. Инъче..предразполагане..ако намерите нещо което ви свързва

Devian
10-09-2006, 19:51
Ми освен, че слушаме една и съща музика.. за друго се не сещам. Ама тя просто, почна разговор и с няколко отговоря тя го тушира :(

brain_stew
10-09-2006, 19:55
Ми освен, че слушаме една и съща музика.. за друго се не сещам. Ама тя просто, почна разговор и с няколко отговоря тя го тушира :(

Ааа, тва е много кофти.И аз съм имала случаи с такива индивиди.В повечето случаи не им обръщам внимание на тези.А все пак щом не сте толкова близки (поне така разбрах), няма за какво да се впрягаш!Не й пиши известно време и сама ще те потърси! :wink:

fake
10-09-2006, 20:29
мммм, много е гадно...наистина не и пиши известно време, и ще те потърси сама...аз обикновено разказвам в подробности...ама на по-близки хора де, пък тя може би не...те чувства по този начин, по-грубо казано не я ебе особено за тебе

machoka
10-09-2006, 20:45
Ами какво да ти кажа - в някои случаи това е признак, че няма интерес. Глупаво е да се натискаш за разговор - 'бъди мъж', запази си достойнството и просто и тегли един 'X', ако има интерес към теб тя ще те потърси /от поста ти съдя, че искаш тя да има интересе/. Ако няма, за какво въобще си губиш времето :)

Успех.

Devian
10-10-2006, 06:49
Ми... ние ня бяхме чатили цяло лято, защото все не се бяхме засичали, пък и всеки си беше по селото.След като си чатихме преди 3- 4, почти всеки пък като се видим в коридора на даскалото тя ми са усмихва и става червена като домат :mrgreen: . A пък и е доста срамежлива ако я попитат нещо и то от големи като мене :mrgreen: ( аз съм на 16, тя на 14) Не знам защо така ама туй момиче ми е взело акъла... ще ми трябва бая време да я забравя ако искам :(

10-10-2006, 07:11
тва е проблемът на хилядолетието, можеш да си сигурен :mrgreen:

10-10-2006, 16:23
Абе според мен си е просто срамежлива, а срамежливите момичета са адски, ама АДСКИ пасивни и никога не предприемат каквито и да било настъпателни действия. Пиши си с нея и като решиш make your move - няма да те отхвърли. Лично мнение.

Devian
10-10-2006, 18:02
Мерси пичове/ки :lol: Ще пробвам ама деба много гадно постъпва когато си чатим ( това с туширането на разговора или когато не пита нищо, просто ме изнервя яко :( ).

vampira
10-12-2006, 15:17
И аз имам същия проблем които има и този които е пуснал темата и незнам какво да правя, а изглежда, че вече сум влюбен в нея. А тя изобщо не ме пита за как съм аз и т.н. не се интересува от мене. Моля ви кажете ми какво да направя, че направо ще откача, а пък не искама да не и пиша няма ли някаквъв друг начин МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ !

IKisseDAGirL
10-12-2006, 15:39
оф на мен даже понякога ми се сърдят, че постъпвам така.. но не е от незаинтересованост, ами сигурно защото съм свикнала да ме търсят и да не си правя труда :oops:
опитай се да си малко по-безразличен и може би ще се усети, нз ;-)

teenkopele
10-13-2006, 02:50
Понякога аз, понякога не. Както дойде.
Няма какво да се панираш от такива работи. Да не ти пука. Ако тя не пита, питай я ти. Какво от това?!?
Според мен, в последно време това е някак банално. :wink:

vampira
10-26-2006, 12:55
Ей хора помагайте вече почти от 1 цедмица не сме си чатили аз и пиша тя не ми отговаря ;(;(;( помагайте моля ви

nJlaMuTo
10-26-2006, 13:34
Ей хора помагайте вече почти от 1 цедмица не сме си чатили аз и пиша тя не ми отговаря ;(;(;( помагайте моля ви
ami kazva6 4e si hlytnal po neq...i moje bi tq go razbrala ot neprekasnatite razgovori :) Vij ... prosto q popitai nqkoi pat dali s ne6to si i nepriqten ta da ne ti pi6e...ako otnovo ne ti otgovori ili otgovoryt i e polojitelen...kazva6 "4ao" i krai :) ama moje i da ti se vkliu4i..koi znae :) samo 4e ot li4en opit go znam...nai nastypatelnite stavat dosadni ... sorry za tova , ama ako iska6 da probudi6 interes v neq izmisli dr osven da se vaika6 za razgovorite v 4ata :)

the_o.c_girl
10-26-2006, 15:34
познаваш ли я лично?от 1 град ли сте?

Dharma
10-26-2006, 17:23
ami zareji q kato se pravi na tolkova vajna; moje bi ako se interesuva6e 6te6e da te pita,ne misli6 li?

IKisseDAGirL
10-27-2006, 14:32
еми като не ти пише кво се натискаш, остави я намира
може да си й омръзнал или прекалено да й обръщаш внимание и да й е станало досадно :roll:
има някои момчета, които стават толкова обсебващи по някой път, апък дори не се и усещат :roll: