PDA

View Full Version : Поредната тема за "дали е станал гафа"



10-09-2006, 19:13
С приятелката го направихме без презерватив, аз не свърших в нея, а след няколкочаса тя пи постинор. После и дойде. След това пак правихме секс, още 2 пъти с презерватив, след което пак и дойде, всичко навреме, даже 2 дни по-рано... Обаче сега си мисли че има коремче и че е бременна и се притеснява супер много, толкова че я е страх да си направи тест, а аз не мога да и помогна :(
Според вас въобразява ли си? Как да я убедя да си напарви тест? Не мога да я гледам таак :((((

the_destiny
10-09-2006, 19:17
Според мен си въобразява. В паника е ... и аз бях така наскоро - само си въобразявах всякакви глупости ](*,)

Опитай се да я успокоиш и й кажи, че няма страшно, а теста с нищо няма да навреди само ще помогне :D

10-09-2006, 19:20
Тя се притеснява, какво ще стане ако е положителен, а в същото време си мисли че има коремче, което расте, а аз се опитвам да я успокоя :(
Тя е слабичка и мисля че винаги си го е имала това коремче, но се притеснява дали ен е станал гаф :(

IdiOtKa
10-09-2006, 19:23
въобразява си ...

AmbeR
10-09-2006, 19:23
az smqtam 4e si vuobrazqva...

10-09-2006, 19:24
А някаква идея, как да и обясня че си въобразява и да я убедя да си направи тест, за да се успокои?

Nifada_
10-09-2006, 20:43
Може би просто е хапнала повечко пържени картофи напоследък. Я не се връзвайте за глупости. Може ли да не свършиш в нея, тя да пие постинор ( абсолютно излишно), да и идва два пъти и въпреки това да се шашка , че е бременна. Ми като толкова ще я е страх , не правете секс въобще, или поне докато не попрочете при какви положения се забременява. Има си литература за тая работа.

krem4et0
10-10-2006, 06:35
Много сте некомпетентни да правите секс-да пие Постинор без да си свършил в нея-голяма глупост от нейна страна.

naia
10-10-2006, 12:53
ох и аз себях оплашила защото в края на първия месец забелязах че ми натежават гърдите имах болки във яйчниците много ми се папаше и имах подут корем чевствах се като слон и си ваобразявах какво ли не приятеля ми ми каза че няма за какво да се притеснявам....после ми закъсня със 3 дена и ми дойде та сега съм спокойна :)

dudeto_sy
10-10-2006, 13:17
Гледай сега, ако си мисли, че е бременна, а не е... това може да доведе до мнима бременност - т. е. да има всички симптоми, че е бременна, а в същото време да не е бременна, така, че най-добре я накарай някак да си направи тест и приключете с тревогита.

{Sweet_Dreams}
10-10-2006, 14:18
да то след 2 месеца има корем като на 9 месечна.Я стига глупости.хората стават по на 6 месеца и не им личи.Опрределено си въобразява,даже няма нужда и от тест.Да спре да мисли за това просто!

10-10-2006, 15:54
Баси тъпата! Зарязвай я тая е, докато е време! Параноичка :evil:

Майн
10-11-2006, 14:24
Абе пич, корема почва да си личи едва към 3-4 месец от бременноста. Успокой топката, и да ти кажа, че пиенето на Постинор не е от най-хубавите неща които момичето може да си причини на организма и последствията от него траят доста дълго време. Постинор само абсолютно в краен случай ако си свършил в нея, скъсан или изхлузен презерватив и други подобни. Аман от разбирачи. Преди да правите нещо вземете попрочетете туй онуй. Айде преди нямаше нито интернет, нито книги де да се прочете. Ама сега като имате гугъл не мога да ви разбера. Смятам, че дори мъжете, които водят редовен полов живот трябва да са наясно с туй кое как става и кое какво причинява. Ама нали всички трябва да се докажете, като се изпона****е още в момента когато почнат да ви стават п*****е и после "ау ама що съм бременна? как ли е станало това ? ко ш праим ?". Аман.

iskamTe_vednaga
10-11-2006, 14:37
Тя се притеснява, какво ще стане ако е положителен, а в същото време си мисли че има коремче, което расте, а аз се опитвам да я успокоя :(
Тя е слабичка и мисля че винаги си го е имала това коремче, но се притеснява дали ен е станал гаф :(
ami hva6ta6 i kupuva6 edin test ot aptekata i kazva6 da go napravi..tova e nai dobriq varqnt!! ai predpolagam 4e q goni paranoqta.az sam sa6tata na 2 pati mn se bqh pretesnila napravo ......ai nai malkto dori da ima ne6to trqbva da razbere na vreme.
KASMET!!!

10-15-2006, 16:34
vyobrazqva is nai-veroqtno , to ne se po4va ot korema , ama znam li . Test trqbva da q ubedi6 da napravi