PDA

View Full Version : molq vi za savet



10-09-2006, 19:28
zna4i zapoznah se s 1 mnoo gotino mom4e po internet toi mi kaza 4e me haresva i t.n. no ve4e 2 sedmica sme v 1 i sa6ti grad i ne mi se obajda ako az ne mu se obadq otbqgva mnogo hitro da mi otgovori kogato go pitam koga 6te se vidim...a v sa6toto vreme mi pi6i mili raboti pak i az mnogo go haresvam(pone na van6en vid) spored vsi4kite mi priqtelki bihme mogli da imame bade6te no ne moga da razbera za6to toi ne iska da se vidim a sam proverila i sto procenta moga da kaja 4e si nqma priqtelka....

die_die_my_darling
10-09-2006, 19:33
lele gorkata sorka ma nqmam ideq kak da postapi6 :shock:

Nightmare
10-09-2006, 20:22
Питай го направо защо не иска. Ако отново не ти даде ясен отговор, няма смисъл да си хабиш нервите заради него, или не иска да се видите или е прекалено несериозен.

GLeZoRanA
10-09-2006, 20:35
А ве с такива дето ти се крият и ти се правят не се занимавай . Говори с него ако пак отбягва темата или се прави на зает и важен реЗни му крилцата и не се занимавай!

iiirish
10-09-2006, 21:04
ами има четири варианта:

първия е ако ти не си виждала негова снимка - той се страхува, че няма да го харесаш
втория е ако не си виждала негова снимка (2) - той всъщност не представлява като външност това за което се представя
третото е ако се преструва пред теб, защото както всички знаем в чата е лесно
и четвъртия е ако просто се зарибява ей така за удоволствието и само се забавлява с чувствата ти

samotna
10-10-2006, 06:48
ако не можеш да го питаш докато сте заедно,го питай в чата,така ще ти бъде по лесно и ще разбереш какво да правиш,но без разговор нищо няма да стане

koalka
10-10-2006, 10:04
Говори с него и го питай защо не иска.Според мен те е излъгал,че те харесва-все пак той не те е виждал!Моето мнение е да спреш да се занимаваш с него.

tX
10-10-2006, 12:26
lele gorkata sorka ma nqmam ideq kak da postapi6 :shock:
А тогава защо спамиш ?!
http://www.politicsforum.org/images/humour/stfu.jpg

die_die_my_darling
10-10-2006, 13:04
lele gorkata sorka ma nqmam ideq kak da postapi6 :shock:
А тогава защо спамиш ?!
http://www.politicsforum.org/images/humour/stfu.jpg
ot lubof kam sporta.... :lol: