PDA

View Full Version : Бягането от даскало



Лудата!
10-09-2006, 21:01
Винаги ми е било много интересно дали бягате от час но не за няколко часа ами за по цял ден та дори и повече?и дали ващта класна се обажда вкъщи да докладва на родителите ви за това(шото мойта прави точно така)Как бихте постъпили в такъв случай?И.......случвало ли ви се е ваще да разберат че не сте били на даскало и как реагираха?как се оправдахте? ](*,) :-k ](*,)

niGGa
10-09-2006, 21:29
Винаги ми е било много интересно дали бягате от час но не за няколко часа ами за по цял ден та дори и повече?и дали ващта класна се обажда вкъщи да докладва на родителите ви за това(шото мойта прави точно така)Как бихте постъпили в такъв случай?И.......случвало ли ви се е ваще да разберат че не сте били на даскало и как реагираха?как се оправдахте? ](*,) :-k ](*,)

Аз бягам интелигентно.Или целия ден, или не бягам..Имам кочан бележки със печат.Другото се попълва.На мене класната ми е страшен пич и никога не би звъняла за отсъствия..тя самата ни извинява половината дневник...
Но ако се обади вкъщи и каже на майка ми..как бих постъпил..няма как, ще си понеса последствията...

10-10-2006, 08:59
mi nie s edna priqtelka bqgame ob6to vzeto ili za po cql den ili dori za cqla sedmica....klasnata e mn zle i iska da i se objda roditel...nie prosto si imame po edin priqtel,koito se objda ot imeto na tati i kazva 4e sme bolni...i taka klasnata ne se osumnqva dori :wink:

eas7a
10-10-2006, 09:32
Еми ако трябва да съм честен свивам от даскало и то доста често... но давам бележки на класната за които наще не знаят и проблеми няма...

Qnchety
10-10-2006, 10:26
Мен никога не ме е влечало бягането от училище и не съм бягала, защото не искам да разочаровам родителите си или да повтарям [-X !!!

niGGa
10-10-2006, 12:11
Мен никога не ме е влечало бягането от училище и не съм бягала, защото не искам да разочаровам родителите си или да повтарям [-X !!!
Пхахахахахахахаа
Я ми кажи..Представи си следната ситуация:
целия клас решава да си тръгне. Ти разбира се ще останеш, за да не разочароваш родителите си, нали?

KoRn
10-10-2006, 12:53
begax 2 pati minalata godina za da pu6a no direktora me vidia s cigarata i mi predloji da izpu6im po edna niakoi pat xa xa

koalka
10-10-2006, 14:04
Ами аз не бягам по принцип,много рядко,само ако целия клас бяга.Но класната ни е много готина и ни извинява отсъствията.

{Sweet_Dreams}
10-10-2006, 14:48
Ами има всякакви класни!Но повечето хора бягат без причина.И аз съм бягала,примерно нямам домашно тоя час или не съм учила.А има и такива които бягат всеки ден и то само и само да седят 7 часа в кафето на по-едно кафе!Пълна простотия

hamilcar
10-10-2006, 15:38
В 9-ти клас по едно време не бях ходил около 1 месец, беше много не приятно след това. Пратиха писмо, наще ми се поскараха и това беше.

Но какво да се прави така е като си се запалил по играта Диабло.

Сега почти не се случва това да избягам от час, но днес имам отсъствие защото нашия клас имаше мач и трябваше да викам.

Th3WildAng3l
10-10-2006, 16:27
Оооо да. Бягала съм и продължавам да бягам. При нас в цялото даскало практиката е: пишем си молбички от родител и ни извиняват отсъствията. За подписа на родителя - хващаме някоя приятелка и тя го копира от бележник. Класните ни са наясно, че някои от бележките са фалшиви. Някои правят проблеми, но спец. моя ... хм .. ами всъщност той ни подхвърли идеята за такива бележки, така че няма проблеми :-D . А на нашите казвам, че съм имала свободни еди си колко часа и не ми се е седяло да карам последен час с 3 часа преди това свободни и естествено казвам, че съм си написала молба от името на родител или направо моля майка ми да ми напише една молба и всичко е тип-топ.
Мали с тези схеми ми е много чудно как съм една от отличничките в класа. :P :mrgreen:

Nightmare
10-10-2006, 18:24
Ами бягам си от училище, понякога от някой часове, понякога по няколко дни или седмица. Почивка си давам от време на време.

CrazyWitch
10-10-2006, 21:40
Рядко се е случвало да бягам за едната глупост. Просто предупреждавам, че няма да вляза или, ако ще бягам, ще е от последния час .. за да се прибера в нас или ще се успа за първия, но това с първия рядко се случва. Общо взето съм си редовна единадесетокласничка ;)

cvetityy
10-11-2006, 05:56
Ами аз не бягам по принцип,много рядко,само ако целия клас бяга.Но класната ни е много готина и ни извинява отсъствията.

®©PeTq®©
10-11-2006, 06:08
Мм..дам..случва се да бягам..или с целия клас или поне с още няколко момичета... :roll: Майка ми даже ми пише извинителните бележки... :wink: Тя пише и на брат ми.. O:) А иначе класната не се обажда на родителите ми (не защото е готина и печена!!!) но аз им казвам че не съм била в някои час и ми трябва извинителна и те ми я пишат :wink: :::

iiirish
10-11-2006, 11:29
при нас винаги е било разпуснато и сме бягали когато и както си искаме без последствия. но тия проклети наредби точно последната година ни хванаха #-o сега при 5 неизвинени и ти спират стипендията :-s и малко си правим сметка :-k

10-11-2006, 15:34
Не бягам! Даже в 8ми клас ме мразиха всички,щото им съботирах бягствата :twisted: Сега са се научили и дори не се пробват вече :lol:

Th3WildAng3l
10-11-2006, 19:37
при нас винаги е било разпуснато и сме бягали когато и както си искаме без последствия. но тия проклети наредби точно последната година ни хванаха #-o сега при 5 неизвинени и ти спират стипендията :-s и малко си правим сметка :-k
ммм ... в моето училище на 4 отсъствия вече нямаме право на стипендия... и това е от години. Чувствам се прецакана :(

titin4eto
10-11-2006, 19:49
Аз бягам интелигентно.Или целия ден, или не бягам..Имам кочан бележки със печат.Другото се попълва. Добре де, ма от къде взимаш печата, ако не е тайна де :lol: ... Шото аз си имам бележки и то и болестта е лесна, ма не знам от къде да взема подписа :( ... иначе рядко бягам, ако няма съществена причина, а и не ми се ще заради 5 отцъствия да ме лишат от стипендия, за която съм се бъхтила цяла година... е, друг е въпросът ако имам мед. бележки :twisted:

love_bad_boys
10-11-2006, 19:51
Винаги ми е било много интересно дали бягате от час но не за няколко часа ами за по цял ден та дори и повече?и дали ващта класна се обажда вкъщи да докладва на родителите ви за това(шото мойта прави точно така)Как бихте постъпили в такъв случай?И.......случвало ли ви се е ваще да разберат че не сте били на даскало и как реагираха?как се оправдахте? ](*,) :-k ](*,)
Мойт класна не се оплаква :mrgreen: Поне за сега ,де :roll:
Миналата година ми беше наложено наказание и мама трябваше да ходи в даскало.Аз и казах ,че такова,нали... :oops: учителите са откачени :mrgreen: и не съм виновна :oops: и съм ги натрупала от закъснения :twisted: и тя вика:Добре ,внимавай занапред.... :mrgreen: даже не ме смъмри :lol:

Eleonora
10-11-2006, 20:18
Миналата година бягах редовно.Ама са часовете са купони нема за кво :mrgreen:

Silverfang
10-11-2006, 21:22
Веднъж цяла седмица не ходих на даскало без да знаят на6те!
Представете си колко неизвинени натрупах!
НЕ, на6те не разбраха (аз се погрижих за тва...) :twisted: :twisted: :twisted:

BLaCk_LaDY_
10-12-2006, 07:31
vsichki v nashiq klas sa e***i smotanqcite-na nqkolko pyti uj da bqgame celiqt klas i vse shte se nameri nqkoi koito da ne iska! :evil: ili celiqt klas-ili nikoi!

miloto_girl_4e
10-12-2006, 09:01
миналата година заради тогавашното си гадже не съм ходила 2-3 пъти на даскало..
:arrow: първият път той беше болен и исках да отида да го видя докато няма никого у тях :twisted:
:arrow: вторият вече бях втора смяна, а той първа и исках да ходим на билярд и не ходих на даскало
:arrow: третият не помня причината :mrgreen:
бягала съм както от 1-2 часа, така и за цели и наще на разбраха тогава :mrgreen:

baby girl
10-12-2006, 11:30
Веднъж избягах цял ден от даскало заради rush_girl и никои не разбра накрая на годината нямах нито едно отсъствие :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Always`Sad
10-12-2006, 13:24
Рядко ми се е случвало да бягам от час, особено тая година, то и няма смисъл в това да ти се трупат отсъствия и да се питаш дали няма да те изключат пък в същото време се размотаваш на сам на там

ProstoAz
10-12-2006, 15:43
Бягала съм и за цели дни, и за няколко часа. Класната никога не прави проблеми. Извинява отсъствия понякога и без бележки и винаги с фалшиви. :lol: Аз миналата година само една истинска медицинска бележка и дадох, но пък я бях поправяла (удължих си боледуването с един ден), а всичките други... :lol:
Иначе тая година (този един месец) още не съм бягала, само от време на време пропусках първи час или последните 1-2 часа, ама то пък не може цял ден в даскало, нали така? :P

piece0Fchocolate
10-13-2006, 20:08
аз не бягам от часовете, понеже имаме проблем с класната-не извинява отсъствията дори малко да заподозре, че всичко е фалшиво...а и тази година ако имаш повече от 5 отсъствия ти спират "детските" от социалните(а не бих искала да ми ги спрат, защото като се натрупа по-голма сума в картата ми си тегля парите и си купувам по нещо-до сега телефон и телевизор). Миналата седмица ни писна да седим в скучните часове по английски и с една приятелка вдигнахме дневника и го оставихме в учителската стая и се завряхме в едно кафе-нито дневника нито нас не ни забелязаха :-D

delfin4eto
10-13-2006, 20:58
Честно казано , аз лично , никога не съм бягала от училище, следователно не ми се е налагало да отсъствам по цял ден.Но в моя клас има такова момиче-то си намира бележки (медицинкси) и съм обедена , че родителите и не знаят , че по цял ден е по кафенета и , чве не е на училище.Госпожата вече , и схвана номерцата , но все оше и приема бележките и не се наложило да звани на родителите и.Но по принцип ситуацията с обаждането и после ти се прибираш и майка ти вече нзае , че не си бил/а на училище е малко конфузна!Но , как да постапиш, не ммога да кажа , не ми се слиучвало.

IKisseDAGirL
10-14-2006, 06:53
ако ми се беше случило наште да разберат, че ме е нямало цял ден на даскало, сега нямаше да съм вече сред живите 8-[
а що се отнася до класната ми... тя е много точна, извинява ни отсъствията, говорим си с нея на "ти", излизаме на кафе.. ако й дадеш фалшива бележка, дори и да разбере, нищо няма да ти каже :wink: а ако я помолиш, понякога може да спести някоя и друга подробност пред родителите :D

GANDJA SMOKER
10-14-2006, 11:06
:smt033 мио да бе случвало ми се е да се чупя за повече от един или два часа...даже за по цяла седмица ама класния не е звънял......само веднъж се случи всъщност миналата година беше зжъннал на майка ама се опраих с нея а дъртия дори не разбра....

assd
10-14-2006, 12:23
бягайте за здраве :lol:

leko_otkachena
10-14-2006, 14:16
oo az ne bqgam ot chasove naprao ne vlizam v daskalo

TikvenaElhichka
10-14-2006, 16:44
Абсолютно безполезно ми е да бягам от даскало освен, ако не се чупим целия клас.

titin4eto
10-15-2006, 13:59
Бягала съм и за цели дни, и за няколко часа. Класната никога не прави проблеми. Извинява отсъствия понякога и без бележки и винаги с фалшиви. :lol: Аз миналата година само една истинска медицинска бележка и дадох, но пък я бях поправяла (удължих си боледуването с един ден), а всичките други... :lol:
Добре де, ама от къде взимате печатите? Моля ви кажете ми! [-o<

assd
10-15-2006, 15:19
Бягала съм и за цели дни, и за няколко часа. Класната никога не прави проблеми. Извинява отсъствия понякога и без бележки и винаги с фалшиви. :lol: Аз миналата година само една истинска медицинска бележка и дадох, но пък я бях поправяла (удължих си боледуването с един ден), а всичките други... :lol:
Добре де, ама от къде взимате печатите? Моля ви кажете ми! [-o<
фотошоп, фотошоп му се вика
ти да знаеш аз колко оборот правих от такива дето не знаят как се правят фалшиви бележки ехеййй :mrgreen:

Ku4eNcE
10-15-2006, 19:15
Sly4valo se e sly4va se i 6te se sly4va

SeXyTo_f
10-15-2006, 19:37
да, много пъти съм бягала....и гледам да е когато нямам часове при класната и отивам до личната лекарка за бележка....и всичко е ОК, самоче 1 майка ми искала да говори с госпожата по английскии, а аз не бях на училище и майка ми влиза в часа по АЕ и пита..."ама къде е тя" и целия клас...."ми болна е"....и после се прибирам и викам на майка ми днес ме изпитаха по английски нз си кво...и тя браво, само дето аз ти бях в часа по английски...и тогава много го закъсах....и сега всичко вече обмислям преди да избягам .... 8-[

titin4eto
10-16-2006, 15:56
Бягала съм и за цели дни, и за няколко часа. Класната никога не прави проблеми. Извинява отсъствия понякога и без бележки и винаги с фалшиви. :lol: Аз миналата година само една истинска медицинска бележка и дадох, но пък я бях поправяла (удължих си боледуването с един ден), а всичките други... :lol:
Добре де, ама от къде взимате печатите? Моля ви кажете ми! [-o<
фотошоп, фотошоп му се вика
ти да знаеш аз колко оборот правих от такива дето не знаят как се правят фалшиви бележки ехеййй :mrgreen:
Аха, ясно.... е, предстои да се усъвършенства бизнеса :twisted: