PDA

View Full Version : Неискам да я изгубя и така...



10-09-2006, 22:52
Незнам как да напиша всичко.. момче съм на 16 год. ще започна така..
Начи аз живея в един град... (няма да го казвам) а всяко лято или ваканция ходя при баща ми в друг град.. (няма да го казвам).. начи в този друг град имам много приятели с които да излизам.. а в единия град където аз живея и уча нямам... та в 8ми клас едно момиче което то ме уважаваше от целия клас.. си чатех с нея и и разказах.. тя каза ако искам да и се обадя някой път като си дойда в моя град и да идеме на кафе.. и от там се почна всичко.. почнах да излизам с нея и нейните приятелки...и почнах да го изпитвам това чувство.. първо си мислих че е нещо като привличане но не е така... влюбих се в нея искренно... но тя си имаше приятел и неисках да и казвам нищо.. държах се супер мило с нея и с времето.. (1 год) станахме много добри приятели... винаги си споделяхме.. бе бехме като брат и сестра.. Аз учех в техникум и се преместих в нейното училище зарди нея в най пропадналата паралелка ,но неисках да и казвам въобще ама на мен си ми личеше супер много и тя го знаеше и се държеше така всякаш иска да и го кажа... Аз знаех че ако и го кажа ще съсипа приятелството но от една страна като си го държа в мен ми е кофти.. тя ме вижда понякога че ми е сдухано и аз немога да и кажа какво ми е ... та на едно парти(рожден ден) и казах всичко.. вече беше станало 1 год и нещо от как излизам с нея или по точно от както я обичам... та казах и.. по най тъпия начин който може да съществува.. (защото съм глупак и не ме бива в тия неща) .. и... на втория ден скъсахме няма да казвам поради каква причина.. ама след 1 ден пак тръгнахме... незнам това какво значи... та.. Всичко си вървеше добре.. даже повече от добре.... след време.. не много (седмици) тя каза че ме обича... което много ме зарадва.. всичко вървеше супер.. това беше една от най хубавите ми връски в живота..

Та .... от тук почва преебавката.. Тя замина за 1 седмица (няма да казвам къде) .. писахме си .. сичко беше окей.. Последния ден преди да се върне обаче аз исках да ида до там *където беше тя* (да знам тъпо от моя страна) тя каза да я чакам на гарата в моя град.. и някакси се скарахме... като се върне вече нещо не беше на ред.. не се държеше по същия мил начин с мен... незнам какво стана.. дори говорих с нея за това... няколко дена по късно след кафе.. ми заяви .. че неставаме за гаджета .. и че ме обича но не по начина по който аз.. и иска да си останем добрите приятлеи...

Добре на мен ми беше супер наранено но се радвах че ще останем добрите приятели.. Продължавахме да си излизаме .. но аз не се държах като преди.. просто неможех... мълчах си през цялото време докато излизаме някаде... незнам просто незнаех какво да кажа.. а тя все се опитваше да ме заговаря аз все се цупех... което е най голямата грешка.. Преместих в нейния клас... (другата грешка) ... но явно приятелството неможа да ни се запази ...
Сега вече тя не ми говори.. а аз почнах да си говоря...
Вече не ми обраща внимание толкова , даже ме избягва.. (това предполагам заради моето проклето мълчание и цупене).. в училище се опитвам да си говоря с нея ... Понякой път се отчайвам от опитите си.. просто искам да си върна приятелството...

Първо я изгубих като гадже.. сега я изгубих като приятел....
Искам да и покажа че още държа на нея.. незнам какво да направя..
искам да и кажа че искам да си върна старото приятелството което пропилях... искам да си говора много с нея.. но с моите жалки опити получавам отговори от типа "браво.. това е добре... ахам"

Немога да го преживея това.. немога да се концентрирам в клас нищо немога да правя.... когато съм сам си плача... (незнам дали има толкова изрватено момче като мен)... и досега си плача немога да я забравя.. Толкова много искам да си и върна приятелството.. та това за което ви моля е за съвет... как да и покажа че държа на нея... и все пак вярвам че мога да си върна приятелството... немога просто... Ще се самоубия вече....

Благодаря ви предварително... моля ви само не си правете фън от мен... може да не обесних всичко как трябва но просто немога да мисля..... Затова не си влезнах и в акаунта.. Неискам да ме узнае!! :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

SweeTy-
10-10-2006, 05:15
Pi4 ne se ot4aivai..ne se e svur6il sveta ima mnogo drugi momi4eta.Po-dobre se opitai da q zabravish.Kato za na4alo mojesh da se premestish v druga paralelka ili u4ili6te za da ne q vijdash tolkova 4esto.Izlizai s drugi hora.Trudno 6te e da ste nai-dobri priqteli - priqtelstvoto se prevu6ta v liubov ,no liubovta v priqtelstvo-trudno,po4ti nevazmojno.

samotna
10-10-2006, 06:21
аз мисля,че трябва да се бориш за нея.Нима всеки път ще се отказваш за напред.Я горе главата.Просто бъди по настоятелен,аз си мисля,че ако и кажеш всичко това което си написал тук ще те разбере.Не се отчайвай и давай напред! :)

sunny_girl16
10-10-2006, 06:26
Сподели й как се чувстваш като останете насаме. Норпави й някакъв жест, подари и цвете например. Може да изглежда банално, но всяко момиче обича такива неща... Опитвай се да говориш с нея по- често и да спечелиш пак доверието й. Не се отчайвай, а бъди търпелив - с времето всичко ще си дойде на мястото. Успех :-)

DevilWish
10-10-2006, 06:38
Tova trqbva da i go kaje6 na neq i tq moje bi 6te se osyznae ,4e tova ,koeto pravi e typo.
Nai6 li po4ti si4ki momi4eta sa takiva glupa4ki ,kogato znaqt ,4e nqkoi gi obi4a spira da im puka i si mislqt ,4 emoje da si pravqt kakvoto si iskat s nego ,da go vodqt za nosa i sled vreme im umryzva.No po-kysno kato te zagubi 6te vidi6 ,4e 6e trygne sled teb.S men stana to4no taka!

koalka
10-10-2006, 10:16
Опитай се да я забравиш,така ще е най-добре,защото така само се измъчваш и нищо повече!За какво не ти говори...това е супер тъпо?Като на иска да ти е приятелка няма да и се молиш,я!Последния ти шанс е да говориш с нея,но ако не ще неин си проблем.

iiirish
10-10-2006, 11:36
според мен тя е прижевяла авантюра с друго момче. не може да има друга логична причина за внезапното изхладняване на отношението й към теб.

но пък според мен е хубаво това, че искаш да си я върнеш като приятелка. нарави един последен опит да върнеш старите ви отношения. говори искренно с нея, ако трябва дори й кажи, че си плакал, защото студенината й много те наранява и т.н.
ако и това не помогне и тя остане все така безразлична, спри да търсиш милостта й. не можеш все пак да ходиш непрекъснато след "фустата й" като някое кученце без грам достойнство

kobrichka
10-10-2006, 11:50
според мен тя е прижевяла авантюра с друго момче. не може да има друга логична причина за внезапното изхладняване на отношението й към теб.

но пък според мен е хубаво това, че искаш да си я върнеш като приятелка. нарави един последен опит да върнеш старите ви отношения. говори искренно с нея, ако трябва дори й кажи, че си плакал, защото студенината й много те наранява и т.н.
ако и това не помогне и тя остане все така безразлична, спри да търсиш милостта й. не можеш все пак да ходиш непрекъснато след "фустата й" като някое кученце без грам достойнство

сагласна съм,трябва да говориш с нея кажи и всичко което чувстваш и че искаш да сте съъщите приятели каквито сте били преди,ако пак не ти говори я зарежи болезнено ще е ама по добре отколкото да и тичаш по задника

10-12-2006, 21:32
Затруднявам се от това че понякой път иска да говори с мен понякой път ме отбягва.. естествено отбягването е по често.. даже много по често... следващия път когато излезнем някъде.. ако събера кураж ще и кажа всичко ако не ще си страдам още 3 години....

10-12-2006, 21:33
Забравих... Благодаря ви много :smt006