PDA

View Full Version : Какво бихте направили?



10-10-2006, 09:18
Zdraveite,zna4i az sum tazi godina 11 klas i otskoro 1 priqtelka si hvana gadje i problemyt e,4e postoqnno mi govori za nego. Az v momenta nqmam gadje i se 4uvstvam malko samotno i si predstavete nqkoi po cql den v u4ili6te da vi govori kak hubavo sa si prekarali s gadjeto,kade sa hodili,kolko se love i t.n. Kakvo da napravq i kak to4no da stane taka,4e da mi govori po-malko za tova,za6toto po vsi4ko li4i 4e tq nqma da spre sama a pyk ako i kaja direktno moje da si pomisli,che zavijdam ili ne6to takova. Ne e zavist,sigurno pove4eto ot vas mogat da si predstavqt v kakva situaciq sam. 6te se radvam na mneniqta vi

cvetityy
10-10-2006, 09:23
значи и аз имам подобен проблем с моята приятелка тя не спира да ми говори за нейния и вече ми омръзва разликата е че аз също имам приятел и не ми е омръзнала заради това че не се чувствам самотна няма друг начин освен да си поговориш с нея да и кажеш как се чувстваш а тя като приятелка ще разбере проблема и дори няма да си помисли че и завиждаш или нещо подобно поговори с нея това е моя съвет! аз така напраих с моята и се получи

miloto_girl_4e
10-10-2006, 09:41
Просто и кажи, че трябва да разнообразявате разговорите си, а не да се въртят само околок тях двамата, че има и други теми, които си заслужават да бъдат обсъдени :wink: Кажи и, че се радваш за нея, че е щастлива, но нека да не те обсебва с тази тема...

bulgarche
10-10-2006, 09:52
Определено знам за какво става дума. Кажи й че не ти е приятно да слушаш само за него. Това е. Няма да се азсърди. Кажи и го точно и й кажи защо. Аз така правя :mrgreen:

koalka
10-10-2006, 11:27
Просто и кажи,че е хубаво да говорите и за нещо друго,а не само за гаджето й!

10-10-2006, 12:14
bahti ve ot 11 godi6ni li po4vate ve ???? sas tez pRostotiI ?

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-10-2006, 17:21
Просто и кажи,че е хубаво да говорите и за нещо друго,а не само за гаджето й!

i az mislq taka :smt017