PDA

View Full Version : Колко време след секс се разбира



GothicGirl
10-10-2006, 08:28
Здравейте на всички, не мога да се оправя с търсачката, а търсех там, защото знам, че темата ми се повтаря. Но пък е доста важна, така че моля ви който знае със сигурност да ми отговори. Ще бъда много благодарна! Колко време след секс ако съм забременяла може да покаже положителен резултат теста? имам предвид ако съм бременна колко дни след забременяването може да се прави тест за бременност, за да покаже реален резултат?

quench
10-10-2006, 08:33
хммм,мисля,че е след като ти закъснее,иначе отиваш на гинеколог,той ти пъха разни нещица и търси следи дали е свършвано в теб,но процедурата е неприятна. Пила ли си постинор? До 72 часа е,да не забравиш!!! После ще се оправиш с хормоните,но помисли (защото това е което момичетата си мислят - дали от него ше имам проблеми) - бременност или 2 месеца дисбаланс?
Айде бегай до аптеката,освен ако не са минали 3 дни....
:-({|= :smt010 :cry: :cry:
И мда ги питаш как се използва или да прочетеш листовката,че ако знаеш на кви случаи съм попадал....

SINDEL
10-10-2006, 08:34
Mi ne po rano ot 1 sedmica sled zabremeniavane pokazvat rezultat, no e po dobre i po-to4no bi bilo ako go napravi6 2 sedmici sled "polovia kontakt" za da si sigurna 4e 6te e vuzmojno nai to4en rezultatut

dudeto_sy
10-10-2006, 08:34
Най-сигурно тестовете за бременност показват 12 след половият акт.

quench
10-10-2006, 08:36
Бе да тича за постинор,ако не са минали 3 дни бе!!! после ако е бременна,кво - аборт ли?

Atula
10-10-2006, 12:17
Povecheto testove ne e sigurno, che shte dadat polojtelen rezultata v nachaloto na bremenostta, no na 3-tata sedmica ako ti pokaje polojitelen si bremenna. Po princip pokaje li ti polojitelen testa si bremenna pochti sigurno, zashtoto testovete mogat da ne otchetata, no nqma kak da otchetata greshno. Vse pak ima i propuski...no rqdko.

maybelline
10-10-2006, 14:19
Има различни тестове за бременност.Някои от тях показват 7 дни след половия акт,докато други са за след 2-3 дни закъснение на менструацията(ако е редовна по принцип).В аптеката ще ти покажат всички видове тестове,които имат и ти ще прецениш кой е най-подходящ за случая.

GothicGirl
10-10-2006, 17:36
Благодаря ви.

BeBcHeTo
10-10-2006, 17:44
Най-сигурно тестовете за бременност показват 12 след половият акт.
:smt023

CrazyWitch
10-10-2006, 18:35
Май след седмица... Мисля че.

на друго
10-11-2006, 14:18
Я ми кажете кой тест за бременност отчита 7 дни след половия акт ? Всички които ги дават в аптеките пишат "Още от първия ден на закъснението" .. т.е. това са минимум две седмици. И има защо да е така в един друг пост обясних, но пак ще повторя.
Домашните тестове за бременност съдържат вещества които реагират на наличието на hCG хормона в урината на жената, които се отделя при бременност. Концентрацията на този хормон се покачва два пъти на всеки 48 часа (затова повторни тестове за бременност се препоръчва да се правят два дни след предходния). Най-чувствителните тестове продавани по аптеките (Best-нещо-си беше там) реагират минимално на концентрация 20 mIU, и се води, че могат да отчетат вярно до 2-3 дни преди датата на която трябва да настъпи менструалното течение. Простите сметки показват, че 7 дни след акта нивото на въпросния хормон е твърде ниско за да бъде отчетено изобщо. Освен това 99-те процента точност които дават навсякъде за тестовете са леко рекламен трик и дори да са верни те показват вероятността положителния резултат да е верен, а не за отрицателния такъв. В смисал, че ако резултата е положителен, то е почти сигурно. Най-хубаво тест се прави веднъж, на четвъртия или петия ден след закъснението и веднъж на 7-мия ако закъснява толкова. Айде със здраве.

Майн
10-11-2006, 14:19
тва горния бех аз, ама нещо се оплете :P

iskamTe_vednaga
10-11-2006, 14:38
7 dni sled poloviq akt

angel4e_s_krila
10-11-2006, 15:40
7 дни

shadow4e
10-11-2006, 19:56
според гинеколози 14 дни след акта или 1 седмица след закъснението

bulgarche
10-11-2006, 19:58
След забремяняването не знам, но след половият акт след 7 дена. Ако е положителен - вземаш втори, ако е положителен - ЧЕСТИТО, ЩЕ СТАВАШ МАЙКА !!!