PDA

View Full Version : Какво трябва за да си хванеш гадже?



class
10-10-2006, 11:03
Значи все повече се дразня от мисълта, че си нямам никого с когото да споделям "мислите си". На 17 години вече някои са го правили...(това не ме интересува знам , но...). Трябва ли да съм красив за да ме хареса някой , или трябва да съм остроумен, или е нещо друго. Аз не се понасям , а незнам кой друг ще ме ... Като се погледна в огледалото и се чувствам пълен загубеняк... ако продължава така :smt073 .

dudeto_sy
10-10-2006, 11:12
Може би най-важното е да си намериш първо подходящ човек, пък после да му мислиш какво не ти е в ред. Не си мисли, че като си на 17 и си нямаш още гадже е толкова голяма беда. Ще си имаш гадже, спокойно има време... Все пак няма да свърши утре света... Не всичко става с едно щракване с пръсти! Имай търпение и не забравяй прочутата мъдрост... "Който търси намира", "Дай, за да получиш"!

iiirish
10-10-2006, 11:13
когато някой се влюби в теб той не забелязва твоите недостатъци. а самия процес на пораждане на обич никой не може да го контролира или да го предизвика. всичко си отвътре, от сърцето ;)

class
10-10-2006, 11:29
Ами аз досега съм си харесвал само 4 момичета... С 2 от тях е изключено защото не съм ги виждал от много време ( а и си ги харесвах когато бях малак) , а с другите 2 незнам как да подходя...Едното от тях е от моя клас, обаче все пак е от класа и съм чувал че не е хубаво да имаш гадже от класа, то и без това в мойто училище момичетата са малко...Докато другото е с 1 година по-голямо , дори незнам и как се казва(т.е знам ама то не ме и поглежда...)



ПС: Не всяко момиче ми харесва... и да е топ модел все ми е тая , просто не съдя само по външен вид.

piska_
10-10-2006, 11:34
Трябват ти : бутче от кокошка, крило от прилеп, око от жаба ... тфа в кръга на шегата, а по темата - не зависи от нищо, просто става :wink:

vladi_addict
10-10-2006, 11:38
с остроумие не става, пробвал съм :x просто летвате вече е почети на земята и умните ги мислят за пълни сдухляци...
сега ще ти кажа как - отиваш при някоя от товя клас (или училище) натискаш я в ъгала и й бъркаш с пръст в гъза, тъпите малки пикли много се радват на това, и ще клъвне. ама батка - такова животно не ти требе, за това не прави нищо от горе написаното, гледай си живота, бъди УМЕН, и повярвай ми - ще хванеш 1 гадже, но то ще си заслужава чакането !

kobrichka
10-10-2006, 11:40
първо трябва ти да се харесваш,и когато ти се харесваш и си уверен в себе си и в деиствията си тогава и момичетат ще те харесват,а сега като се мислиш за грозен нищо няма да постигнеш.Ако си постоянно намусен как ще те харешат усмихваи се това е истината,и най-важното знаи че всичко идва когато най малко очаква :wink:

priti_kiti
10-10-2006, 11:51
след като ти самия не се понасяш,как другите да те? ето тва ти е проблема. и хубавото е,че има решение :-) Харесай се! ..

10-10-2006, 11:57
Значи все повече се дразня от мисълта, че си нямам никого с когото да споделям "мислите си". На 17 години вече някои са го правили...(това не ме интересува знам , но...). Трябва ли да съм красив за да ме хареса някой , или трябва да съм остроумен, или е нещо друго. Аз не се понасям , а незнам кой друг ще ме ... Като се погледна в огледалото и се чувствам пълен загубеняк... ако продължава така :smt073 .

За да имаш гадже, най-вече е нужно преди всичко да разполагаш с много пари. След това всичко е лесно. Жените сами идват, независимо от външността и остроумността ти.

KoRn
10-10-2006, 12:01
:smt078 :smt090

SuPeRSlaDkA
10-10-2006, 12:16
еми какво да ти кажа...първо ако си седиш нещастен вкъщи нищо няма да стане..излизай разхождай се..прави нещо..ако само чакаш нищо няма да стане..ьа и това е вярно:

след като ти самия не се понасяш,как другите да те? ето тва ти е проблема. и хубавото е,че има решение Харесай се! ..

class
10-10-2006, 12:22
По рано не се понасях от към външен вид... а тук имах предвид че не се понасям , защото нямам гадже... и никога не съм имал (а си мисля че би трябвало :-s ) Колкото до това с усмивката : аз почти винаги съм в такова състояние (усмихнат) живея си живота , но тази мисъл ме спъва... Даже вече мисля за бала как само аз няма да съм с момиче...

IKisseDAGirL
10-10-2006, 12:25
всичко трябва да ти идва от вътре, не се чуди какъв трябва или не трябва да си и не се стреми да бъдеш такъв, защото не помага много :roll: ако някой те харесва, то ще е заради това, което си, а не заради това, на което се опитваш да се правиш :wink:

baby girl
10-10-2006, 13:02
MISLQ 4E TRQBVA VSEKI 4OVEK DA BUDE TAKUV KAKUVTO E I O6TE DA HARESVA SAM SEBE SI

baby girl
10-10-2006, 13:03
MISLQ 4E TRQBVA VSEKI 4OVEK DA BUDE TAKUV KAKUVTO E I O6TE DA HARESVA SAM SEBE SI :D POSLU6AI ME

die_die_my_darling
10-10-2006, 13:03
badi sebe si i ne se kompleksirai

class
10-10-2006, 13:10
Тука чета из форума проблемите на другите и се питам хмм на теория е толкова лесно да си намериш гадже , дали и на практика не е толкова лесно :-k

Slave4You
10-10-2006, 13:49
mnogo raboti trqbvat-trqbva da se dyrji6 milo s neq,trqbva da ima6 se pa nqkyv vid,ne e lo6o da puska6 ot veme na vreme nqkoq 6egi4ka...

koalka
10-10-2006, 13:52
Ами аз досега съм си харесвал само 4 момичета... С 2 от тях е изключено защото не съм ги виждал от много време ( а и си ги харесвах когато бях малак) , а с другите 2 незнам как да подходя...Едното от тях е от моя клас, обаче все пак е от класа и съм чувал че не е хубаво да имаш гадже от класа, то и без това в мойто училище момичетата са малко...Докато другото е с 1 година по-голямо , дори незнам и как се казва(т.е знам ама то не ме и поглежда...)



ПС: Не всяко момиче ми харесва... и да е топ модел все ми е тая , просто не съдя само по външен вид.Е,дай сега като е от класа ти и нищо да не направиш,за да я спечелиш.Защо не и признаеш чувствата си и не и предложиш?А тя има ли чувства?Това е важно.

koalka
10-10-2006, 13:54
Ами аз досега съм си харесвал само 4 момичета... С 2 от тях е изключено защото не съм ги виждал от много време ( а и си ги харесвах когато бях малак) , а с другите 2 незнам как да подходя...Едното от тях е от моя клас, обаче все пак е от класа и съм чувал че не е хубаво да имаш гадже от класа, то и без това в мойто училище момичетата са малко...Докато другото е с 1 година по-голямо , дори незнам и как се казва(т.е знам ама то не ме и поглежда...)



ПС: Не всяко момиче ми харесва... и да е топ модел все ми е тая , просто не съдя само по външен вид.Е,дай сега като е от класа ти и нищо да не направиш,за да я спечелиш.Защо не и признаеш чувствата си и не и предложиш?А тя има ли чувства?Това е важно.А относно това,че досега си нямал гадже-не се притеснявай и не се мисли за загубеняк.Има време да си живееш живота и да имаш момиче до себе си.Това е хубаво,че не е от голямо значение това дали си го правил,а и според мен не трябва да е така.Но това е много хубаво,че си усмихнат,нека това да не се променя.

{Sweet_Dreams}
10-10-2006, 13:58
тази фикс идея да имаш гадже промива мозъка.Почва човек само за това да мисли,ако никой не му обърне внимание почва да търси грешките в себе си,"дали съм дебел,дали съм грозен".Отпусни се и не мисли само за това!Мисля,че това ще си дойде от самосебе си и точно когато не си предполагал!

class
10-10-2006, 14:04
Мислил съм и за този вариянт, да и призная че я харесвам... но незнам дали тя ме харесва...(2-3 пъти сме се прибирали заедно... ) Тя се държи с всички момчета еднакво...(е не точно но няма никой да го унижи например...) А ако не ме харесва(няма чувства ) какво да и кажа крилатата фраза: "Нека поне да бъдем приятели..."

KisskilleRcHe
10-10-2006, 14:06
Амииииии....... Не трябва нищо друго освен да си естествен...... Ама нищо.... Поне при мен е тъй!!!

class
10-10-2006, 19:13
Мислил съм и за този вариянт, да и призная че я харесвам... но незнам дали тя ме харесва...(2-3 пъти сме се прибирали заедно... ) Тя се държи с всички момчета еднакво...(е не точно но няма никой да го унижи например...) А ако не ме харесва(няма чувства ) какво да и кажа крилатата фраза: "Нека поне да бъдем приятели..."





???? ](*,)

Silverfang
10-10-2006, 20:02
Абе сички тука Говорят Първо се харесай себе си па после теб 6те харесат!
Тва е мн по трудно да направиш отколкото да накараш други да те харесват!
Аз лично се МРАЗЯ! И нема начин да си харесам!

vvs_go
10-10-2006, 20:16
когато някой се влюби в теб той не забелязва твоите недостатъци. а самия процес на пораждане на обич никой не може да го контролира или да го предизвика. всичко си отвътре, от сърцето ;) mace hi4 ne si prava az kat sa vlubq i samo nedostatyci vijdam nali nqkav velik be6e kazyl 4e obi4ame nedostatycite a ne polojitelnite ka4estva

IdiOtKa
10-10-2006, 20:26
По рано не се понасях от към външен вид... а тук имах предвид че не се понасям , защото нямам гадже... и никога не съм имал (а си мисля че би трябвало :-s ) Колкото до това с усмивката : аз почти винаги съм в такова състояние (усмихнат) живея си живота , но тази мисъл ме спъва... Даже вече мисля за бала как само аз няма да съм с момиче...

хммм ..интересна тема си пуснал .. прочетох почти всички постове ..само последните не съм ..за което се извинявам .... но ще изразя мнението си ... лично аз смятам че за да бъдеш харесван трябва да спазваш протутипа които са изградили другите не трябва да се различаваш по какъвто и да било начин иначе кажи речи ще те нарикът с думата прокажен ... колкото и да е тъпо за жалост е истина .... в първия пост се оплакваш че няма с кои да споделяш .... мисля че приятелите са точно за това да си помагате да се подкрепяте и да се уважавате ... за жалост доста от нещата които казваш са вярни ... но на кои му пука за това живота продължава и тря се живее на макс .... !

10-10-2006, 21:14
По рано не се понасях от към външен вид... а тук имах предвид че не се понасям , защото нямам гадже... и никога не съм имал (а си мисля че би трябвало :-s ) Колкото до това с усмивката : аз почти винаги съм в такова състояние (усмихнат) живея си живота , но тази мисъл ме спъва... Даже вече мисля за бала как само аз няма да съм с момиче...

хммм ..интересна тема си пуснал .. прочетох почти всички постове ..само последните не съм ..за което се извинявам .... но ще изразя мнението си ... лично аз смятам че за да бъдеш харесван трябва да спазваш протутипа които са изградили другите не трябва да се различаваш по какъвто и да било начин иначе кажи речи ще те нарикът с думата прокажен ... колкото и да е тъпо за жалост е истина .... в първия пост се оплакваш че няма с кои да споделяш .... мисля че приятелите са точно за това да си помагате да се подкрепяте и да се уважавате ... за жалост доста от нещата които казваш са вярни ... но на кои му пука за това живота продължава и тря се живее на макс .... !

аааааааааааа нененененене
с тва "
лично аз смятам че за да бъдеш харесван трябва да спазваш протутипа които са изградили другите не трябва да се различаваш по какъвто и да било начин иначе кажи речи ще те нарикът с думата прокажен просто нема начин да са съглася.....
бе IdiOtkA ти в ред ли си мойту момиче да та питам аз.....
ти напрао му каза на човека че щом другите са лайнари и са харесвани начи и той требе да е лайнар за да го харесват....божеееееееееее
аз предпочитам да съм различен ма да знам че съм си аз ве....т'ка поне
разбираш дали наистина та харесват хората

бате нема са ядосваш споко...то сичку ше си дойди на мястото :mrgreen:

SlasHDaFiveNine
10-10-2006, 21:17
тва горе бех аз...само дето ******* сайт не ми е зачел
******* лог :x

akademika
10-10-2006, 21:18
с остроумие не става, пробвал съм :x просто летвате вече е почети на земята и умните ги мислят за пълни сдухляци...
сега ще ти кажа как - отиваш при някоя от товя клас (или училище) натискаш я в ъгала и й бъркаш с пръст в гъза, тъпите малки пикли много се радват на това, и ще клъвне. ама батка - такова животно не ти требе, за това не прави нищо от горе написаното, гледай си живота, бъди УМЕН, и повярвай ми - ще хванеш 1 гадже, но то ще си заслужава чакането !

99,99999999% съм съгласен

НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПРАВИШ НА ИДИОТ, ЗА ДА ТЕ ХАРЕСВАТ ИДИОТИ !!!
Това, което е твое (както се казва "ти е писано" ), те чака и все един ден ще дойде, най-благоприятната възможност чука в най-неблагоприятния момент - всичко ще бъде наред.

mercedes_bentz
10-10-2006, 21:21
По рано не се понасях от към външен вид... а тук имах предвид че не се понасям , защото нямам гадже... и никога не съм имал (а си мисля че би трябвало :-s ) Колкото до това с усмивката : аз почти винаги съм в такова състояние (усмихнат) живея си живота , но тази мисъл ме спъва... Даже вече мисля за бала как само аз няма да съм с момиче...

споко пич и аз съм на твойте години и знам какво е повярвай ми не ти трябва а си имаш момиче да ти пили на главата така е много по добре знам че гадно ама каквода се праи съдбата си е изиграла лоша шега с нас ](*,)

Amayo
10-10-2006, 22:56
Така за разлика от другите филисовски мозъци няма да ти говоря глупости от рода на съдбата, живота, звездите вселената...
Давам ти конкретно праволинейно напътсвие - първо почваш да зарибяваш 14-115 годишни дрисли, поеби се малко добий опит. И да са грозни лошо нема важното е да са квартални развратници. Недей да им говориш за ларкрафт и ЦС щото и цомбене няма да видиш от тех... После като затарикатееш скачаш на по готини, като целта е да не се влюбваш ми да знаеш как да ги подлъжеш. Успееш ли и тука вече си на правия път да си търсиш момиче което вече да избереш по всички показатели на красотата но тук вече и нещо ново - добрият характер. Вече ще имаш метода, просто вемче ще си струва защото на един млад мъж му трябва стойностно момиче.

CrazyWitch
10-11-2006, 05:06
Значи все повече се дразня от мисълта, че си нямам никого с когото да споделям "мислите си". На 17 години вече някои са го правили...(това не ме интересува знам , но...). Трябва ли да съм красив за да ме хареса някой , или трябва да съм остроумен, или е нещо друго. Аз не се понасям , а незнам кой друг ще ме ... Като се погледна в огледалото и се чувствам пълен загубеняк... ако продължава така :smt073 .

Ще намериш човек който ще си те възприема така.
Обичай себе си за да те обикнат и другите.
Не показвай много много слаб харакетр.. бе бъди какъвто си. Не се отчайвай. Спокойно и късмет.

class
10-11-2006, 12:03
Така за разлика от другите филисовски мозъци няма да ти говоря глупости от рода на съдбата, живота, звездите вселената...
Давам ти конкретно праволинейно напътсвие - първо почваш да зарибяваш 14-115 годишни дрисли, поеби се малко добий опит. И да са грозни лошо нема важното е да са квартални развратници. Недей да им говориш за ларкрафт и ЦС щото и цомбене няма да видиш от тех... После като затарикатееш скачаш на по готини, като целта е да не се влюбваш ми да знаеш как да ги подлъжеш. Успееш ли и тука вече си на правия път да си търсиш момиче което вече да избереш по всички показатели на красотата но тук вече и нещо ново - добрият характер. Вече ще имаш метода, просто вемче ще си струва защото на един млад мъж му трябва стойностно момиче.

Мерси, но пич аз досега съм харесвал 2-3 нормални момичета... А и не мисля да отида при някое "лапе" , което е с 5 години по-малко и да го целувам... а и друго аз не търся красиво момиче, т.е може да е красиво важното е да има нещо в главата... за какво ми е например някакво което няма нищо вътре и още от първия път и да съм в леглото...(което си е друга тема...), такива има бол... Ако ми е до секса досега да съм си платил на някоя курва (по София са много такива места...) и да съм се научил... но аз си мечтая за първа любов, първи...
Според мен няма смисъл да се хващам с такива момичета... по-добре нищо от колкото да съм первезник...

10-11-2006, 12:12
за да си хванеш гадже са нужни много кинти, който няма пари, няма и гадже

IdiOtKa
10-11-2006, 18:23
аааааааааааа нененененене
с тва "
лично аз смятам че за да бъдеш харесван трябва да спазваш протутипа които са изградили другите не трябва да се различаваш по какъвто и да било начин иначе кажи речи ще те нарикът с думата прокажен просто нема начин да са съглася.....
бе IdiOtkA ти в ред ли си мойту момиче да та питам аз.....
ти напрао му каза на човека че щом другите са лайнари и са харесвани начи и той требе да е лайнар за да го харесват....божеееееееееее
аз предпочитам да съм различен ма да знам че съм си аз ве....т'ка поне
разбираш дали наистина та харесват хората

бате нема са ядосваш споко...то сичку ше си дойди на мястото :mrgreen:

да това исках да кажа ..за жалост ...
подкрепям мнението ти че всеки трябва да е индевидуален а не по дадено копие ..лично аз се старая по доста неща да се различавам от другите ..(от дрехите до характера ...) и именно защото мразя "лаинарите" и наи вече "лаинарките" създадени сеедно от ксерокс ... но просто ми се струва че това не е prieto от повечето хора и im изглежда доста странно .... както и да е ... !

P.S. izwinqwam se za smeswaneto na kirilica i latinica prosto malko se preeebaha ne6tata ...

SlasHDaFiveNine
10-11-2006, 19:15
подкрепям мнението ти че всеки трябва да е индевидуален а не по дадено копие ..лично аз се старая по доста неща да се различавам от другите ..(от дрехите до характера ...) и именно защото мразя "лаинарите" и наи вече "лаинарките" създадени сеедно от ксерокс ... но просто ми се струва че това не е prieto от повечето хора и im изглежда доста странно

Кво те ебе тебе другите кво мислят а ?
требе само да ти пука кво мислят хората които те познават и оценяат
за другите хейтъри ...... един..... _|_

извиняам са за вулгарния език ама....... :smt012

love_bad_boys
10-11-2006, 19:36
Значи все повече се дразня от мисълта, че си нямам никого с когото да споделям "мислите си". На 17 години вече някои са го правили...(това не ме интересува знам , но...). Трябва ли да съм красив за да ме хареса някой , или трябва да съм остроумен, или е нещо друго. Аз не се понасям , а незнам кой друг ще ме ... Като се погледна в огледалото и се чувствам пълен загубеняк... ако продължава така :smt073 .
Ми аз доколкото схващам ,ти искаш гадже ма не си харесваш никоя...не ти трябва да си хващаш гадже само за да не си самотен-като се влюбиш ми кажи и ще ти кажа как да я впечатлиш :wink: но иначе просто така съвети"как се хващат мишки" не мога да ти давам [-( :mrgreen:

class
10-11-2006, 19:57
По-точно аз си харесах едно момиче , казах и че я харесвам, а тя ми се подигра... Сега пак си харесвам едно момиче от нашия клас, но тъйкато положението е малко деликатно, т.е ние сме много момчета и само 3-4 момичета(в клас), затова може би да не ми приеме думите на сериозно. Незнам какво да правя... а не искам ако и кажа и тя ми откаже , да я загубя , като приятелка...

Guest123321
10-11-2006, 20:11
http://www.inchaos.org/texts/rituals/other/daspechelimlubov.html

ENJOY!

class
10-11-2006, 21:20
Мале тоя сайт направо ме разби да се хиля... И да съм християнин и какъвто и да е вярващ няма да погледна повече от 2 изречения в този форум...

10-12-2006, 13:12
Напълно разбирам какво искаш значи като начало гадже не е трудно да се намери само че такова момиче което ти искаш .. не те познавам ама предполагам/ е трудно и аз нямам приятелка по простата причина че съм много претенциозен :evil: иначе не толкова хубаво момиче можеш винаги да си намериш(никои да не се сърди ама си е така - всичко според търсенето)

KUM4o
10-12-2006, 13:55
Какво ти трябва ,за да имаш гадже...ми тва и аз не знам ,но напоследък забелязвам ,че момичетата харесват пълните глупаци(поне в моите очи те са такива).Ако си умен те те мислят за здухан давам ти пример с мене уча телекомуникации просто си ме влече поназнайвам си доста нещица и повечето "гъзари" от моя клас викат абе ти си мн зле еди кво си...не им обръщам внимание ,но забелязвам ,че те са носат с мацките ,а аз се нося сам тва друга тема на разговор.Та ,за да си хванеш гадже тряя ходиш по пиянските дискотеки (аз не ходя и можеби за това нямам гадже) ,да киснеш по 5-6 часа в кафетата (аз не мога да стоя и 30 мин там ) и т.н.Момичетата също обичат яките мъжаги нищо против и аз като видя яко момче му завиждам за фигурата ,но не всеки може да има такава фигура и мисля ,че тя не е най-важна.Също така е важно с каква компания излизаш как общуваш с нежния пол.Днеска в даскало гледам едни зайци как са праят на олигофрени като хванали едно момиче и я мандахерцат ебахти кефа :evil: къде утиде уважението към другия пол...Оф аз се разписах и сега ще отнеса упреките на другите от форума айде спирам :)

П.П. не знам да ли съм писал точно по темата ама от заглавието за това се сетих :mrgreen:

Pepon
10-12-2006, 14:58
Какво ти трябва ,за да имаш гадже...ми тва и аз не знам ,но напоследък забелязвам ,че момичетата харесват пълните глупаци(поне в моите очи те са такива).Ако си умен те те мислят за здухан давам ти пример с мене уча телекомуникации просто си ме влече поназнайвам си доста нещица и повечето "гъзари" от моя клас викат абе ти си мн зле еди кво си...не им обръщам внимание ,но забелязвам ,че те са носат с мацките ,а аз се нося сам тва друга тема на разговор.Та ,за да си хванеш гадже тряя ходиш по пиянските дискотеки (аз не ходя и можеби за това нямам гадже) ,да киснеш по 5-6 часа в кафетата (аз не мога да стоя и 30 мин там ) и т.н.Момичетата също обичат яките мъжаги нищо против и аз като видя яко момче му завиждам за фигурата ,но не всеки може да има такава фигура и мисля ,че тя не е най-важна.Също така е важно с каква компания излизаш как общуваш с нежния пол.Днеска в даскало гледам едни зайци как са праят на олигофрени като хванали едно момиче и я мандахерцат ебахти кефа :evil: къде утиде уважението към другия пол...Оф аз се разписах и сега ще отнеса упреките на другите от форума айде спирам :)

П.П. не знам да ли съм писал точно по темата ама от заглавието за това се сетих :mrgreen:
Аз съм същия като тебе!Когато съм с много хора ми се надува главата!Не мога да стоя с часове и да говоря глупости-кой какъв бил,какво направил...!Наскоро се запознах с едно момиче(от така наречените "фаворитки"),тя ме хареса не заради магариите ми,а защото съм интересен събеседник,компетентен по доста въпроси!Чесно казано,нямахме бъдеще,узнах го в момента в който се видяхме!Но аз гледах на това като добра възможност да добия опит и самочувствие!След седмица тя се отдръпна!А аз,дори не я питах защо,ама аз си знаех защо!След това вече крача доста по-бодро!Станах чувствително по-самоуверен!Истината е,че трябва да си себе си!Бил си дърво,няма да се усетиш колко бързо ще отмине!Помисли си какво представлява момиче,което се впечатлява от един фас в устата,или псувня по адрес на учител(например)!Всичко ще си се нареди!Ако насилваш нащата прекалено много,само ще се разочароваш!Все пак няма да стане,докато седиш и ми четеш коментара,или пък докато аз правя същото!Но...все има някоя,която ти хвърля погледи,обръщай повече внимание на тези неща!Отговора на въпроса ти е не тука във форума,а вътре в тебе!Ако сам не се справиш,няма кой да те оправи!Номера е не да питаш "как да си хвана гадже",щото ако това ти е целта,за максимум седмица ще си намериш!Има супер много изпаднали кучки,дето се хвърлят на всяка възможност,щото знаят че с друго не могат да впечатлят!Такива не ти трябват!Помисли си сериозно,надъхай се,обмисли какво търсиш,и като успееш да преодолееш синдрома "с момичетата съм супер пън",нещата ще си дойдат по местата!Те не са толкова страшни!Така че...успех!Извинявам се за разточителните си разсъждения,но това е съкратена версия!

class
07-08-2007, 23:59
Какво ти трябва ,за да имаш гадже...ми тва и аз не знам ,но напоследък забелязвам ,че момичетата харесват пълните глупаци(поне в моите очи те са такива).Ако си умен те те мислят за здухан давам ти пример с мене уча телекомуникации просто си ме влече поназнайвам си доста нещица и повечето "гъзари" от моя клас викат абе ти си мн зле еди кво си...не им обръщам внимание ,но забелязвам ,че те са носат с мацките ,а аз се нося сам тва друга тема на разговор.Та ,за да си хванеш гадже тряя ходиш по пиянските дискотеки (аз не ходя и можеби за това нямам гадже) ,да киснеш по 5-6 часа в кафетата (аз не мога да стоя и 30 мин там ) и т.н.Момичетата също обичат яките мъжаги нищо против и аз като видя яко момче му завиждам за фигурата ,но не всеки може да има такава фигура и мисля ,че тя не е най-важна.Също така е важно с каква компания излизаш как общуваш с нежния пол.Днеска в даскало гледам едни зайци как са праят на олигофрени като хванали едно момиче и я мандахерцат ебахти кефа :evil: къде утиде уважението към другия пол...Оф аз се разписах и сега ще отнеса упреките на другите от форума айде спирам :)

П.П. не знам да ли съм писал точно по темата ама от заглавието за това се сетих :mrgreen:
Аз съм същия като тебе!Когато съм с много хора ми се надува главата!Не мога да стоя с часове и да говоря глупости-кой какъв бил,какво направил...!Наскоро се запознах с едно момиче(от така наречените "фаворитки"),тя ме хареса не заради магариите ми,а защото съм интересен събеседник,компетентен по доста въпроси!Чесно казано,нямахме бъдеще,узнах го в момента в който се видяхме!Но аз гледах на това като добра възможност да добия опит и самочувствие!След седмица тя се отдръпна!А аз,дори не я питах защо,ама аз си знаех защо!След това вече крача доста по-бодро!Станах чувствително по-самоуверен!Истината е,че трябва да си себе си!Бил си дърво,няма да се усетиш колко бързо ще отмине!Помисли си какво представлява момиче,което се впечатлява от един фас в устата,или псувня по адрес на учител(например)!Всичко ще си се нареди!Ако насилваш нащата прекалено много,само ще се разочароваш!Все пак няма да стане,докато седиш и ми четеш коментара,или пък докато аз правя същото!Но...все има някоя,която ти хвърля погледи,обръщай повече внимание на тези неща!Отговора на въпроса ти е не тука във форума,а вътре в тебе!Ако сам не се справиш,няма кой да те оправи!Номера е не да питаш "как да си хвана гадже",щото ако това ти е целта,за максимум седмица ще си намериш!Има супер много изпаднали кучки,дето се хвърлят на всяка възможност,щото знаят че с друго не могат да впечатлят!Такива не ти трябват!Помисли си сериозно,надъхай се,обмисли какво търсиш,и като успееш да преодолееш синдрома "с момичетата съм супер пън",нещата ще си дойдат по местата!Те не са толкова страшни!Така че...успех!Извинявам се за разточителните си разсъждения,но това е съкратена версия!

Много добре написано ... направо като го четях и си мислех . Тази тема съм я писал отдавна , но все още нямам ... скоро като гледам няма и да имам, но вече се примерих с това ... Но немога да се примера с това че нямам истински приятели на които мога да разчитам . Колкото до момичето не съм сигурен дали ще мога да хвана и махленската курва ( извинявам се за израза ) , то или ще е защото няма да съм красив по нейните стандарти , или няма да съм направил няква тъпня.

nasty_f
07-09-2007, 00:06
Любовта не пита,а връхлита.Така си е.Аз обичам нещата да стават спонтанно,без дори да очакваш,че нещо ще се случи.Просто отиваш на дискотека и хващаш някоя мацка и я целуваш,на другия ден я търсиш и така.А не още от преди 1 месец да излизате и нищо да не става,а да знаете,че и двамата се харесвате.
П.П. Пробвай с въдица :lol:

class
07-09-2007, 00:31
Ами аз в дискотеки не ходя , което води до изключване на този метод.. :(

nasty_f
07-09-2007, 00:43
ЕМИ,ЗАПОЧНИ!За всичко си има първи път.Или не ти е направило впечатление,че всичко живо там ходи!Вярно,че щом не ти харесва нещо не трябва да го правиш,но искаш приятелка,ще се жертваш.Ще идеш колкото да намериш,после няма.

class
07-09-2007, 01:03
Когато няма с кого да отида на дискотека , как да ходя...

DOLCee
07-09-2007, 05:01
Когато няма с кого да отида на дискотека , как да ходя...

Znaesh li kakvo? Vijdash mi se mnogo svqsno i sladursko momche :-D Vidqh ti i drugata tema v razdel" Uchilishte i Priqteli"za problema, che nqmash priqteli. Hm. A mojebi cqlata rabota tragva ot tuk :-k
Kato za nachalo si nameri priqtelcheta. Pone da ima nqkoi s koito da izpiesh edno kafe ili pak da izleznesh sabota ve4er na diskoteka. O:) Trudno e naistina da si namerish istinski priqteli, no koi govori za istisnki prosto poznati s koito da izlizash. Chatkash nali? :D Sled kato imash nqkakav poznat "narod" se zapoznavsh s novi i novi hora, sred koito moje da bade i nai-toniqt priqtel i nai-to4nata macka. Ot daskaloto ne mi se vqrva da nqmash, edin dva po blizki priqteli :-k
OK!Imash priqtelite/poznatite. Izlizate zaedno, na kafe, na diskoteka. Stiga s tova PC, aman. =; I taka kato zapochnesh da izlizash, shte sreshnesh novi hora...i mejdu tqh moje da bade i momi4eto, s koeto ste si pasnete. :smt006
Samuchustvieto e problem. Opitai se da povdignesh malko "reitinga"na samuchustvieto si i ste vdish kak i drugite ste te uvajavat. Try it, its free! :smt005
Kato zakluchenie bih dobavila, che glavniqt problem idva ot tam, che nqmash priqteli. A tova, che nqmash priqteli e druga tema. Opitai se parvo priqtel4eta da hvanesh, a sled tova ste iamsh vreme da mislish i za ostanaloto. :smt006 ---->USPEH <---- - ---

young_rich_famous
07-09-2007, 05:24
Баце, ни съ притиснявай за сичку си има време ... а иначе какво трябва ли ... хм ... 60 % от жените гледат парите и колите, в случая ти едва ли имаш кола ама ако имаш поне малко парички ше ти обърнат внимание ... второ трябва да имаш повече желание и упоритост, за да се занимаваш с " Жена " ... както знаеш, това жените не са хора и трябва да си доста търпелив с тях ... абе в общи линии трябва да имаш нерви брато ... иначе бъди нахален, но не и психически нахален ... айде и успех ... :smt006

07-09-2007, 06:01
споко пич и аз съм на твойте години и знам какво е повярвай ми не ти трябва а си имаш момиче да ти пили на главата така е много по добре знам че гадно ама каквода се праи съдбата си е изиграла лоша шега с нас ](*,)

Нищо чудно, ако тва на аватара си ти :) :D :D :D :D :D :D :D .Ами кво да ви кажа, и аз съм така :( , по някой път ми се приисква да се хване някоя, обаче пък иначе си ми е спокоен живота, и знам, че един ден всичко ще се нареди :) .

losho_momiche
07-09-2007, 07:07
Ами аз досега съм си харесвал само 4 момичета... С 2 от тях е изключено защото не съм ги виждал от много време ( а и си ги харесвах когато бях малак) , а с другите 2 незнам как да подходя...Едното от тях е от моя клас, обаче все пак е от класа и съм чувал че не е хубаво да имаш гадже от класа, то и без това в мойто училище момичетата са малко...Докато другото е с 1 година по-голямо , дори незнам и как се казва(т.е знам ама то не ме и поглежда...)



ПС: Не всяко момиче ми харесва... и да е топ модел все ми е тая , просто не съдя само по външен вид.

SKYPE:
Mimi_stz1

class
07-09-2007, 09:35
Когато няма с кого да отида на дискотека , как да ходя...

Znaesh li kakvo? Vijdash mi se mnogo svqsno i sladursko momche :-D Vidqh ti i drugata tema v razdel" Uchilishte i Priqteli"za problema, che nqmash priqteli. Hm. A mojebi cqlata rabota tragva ot tuk :-k
Kato za nachalo si nameri priqtelcheta. Pone da ima nqkoi s koito da izpiesh edno kafe ili pak da izleznesh sabota ve4er na diskoteka. O:) Trudno e naistina da si namerish istinski priqteli, no koi govori za istisnki prosto poznati s koito da izlizash. Chatkash nali? :D Sled kato imash nqkakav poznat "narod" se zapoznavsh s novi i novi hora, sred koito moje da bade i nai-toniqt priqtel i nai-to4nata macka. Ot daskaloto ne mi se vqrva da nqmash, edin dva po blizki priqteli :-k
OK!Imash priqtelite/poznatite. Izlizate zaedno, na kafe, na diskoteka. Stiga s tova PC, aman. =; I taka kato zapochnesh da izlizash, shte sreshnesh novi hora...i mejdu tqh moje da bade i momi4eto, s koeto ste si pasnete. :smt006
Samuchustvieto e problem. Opitai se da povdignesh malko "reitinga"na samuchustvieto si i ste vdish kak i drugite ste te uvajavat. Try it, its free! :smt005
Kato zakluchenie bih dobavila, che glavniqt problem idva ot tam, che nqmash priqteli. A tova, che nqmash priqteli e druga tema. Opitai se parvo priqtel4eta da hvanesh, a sled tova ste iamsh vreme da mislish i za ostanaloto. :smt006 ---->USPEH <---- - ---

Хмм ти били излезнал с хора които си разбрал че те използват? Колкото до съучениците от даскало: Да имам , но не искам да им преча , все пак всеки от тях си има живот , своя компания , немога да им се натрапвам ... ако има нещо те ще ме извикат ...

AFT
07-09-2007, 09:45
Значи все повече се дразня от мисълта, че си нямам никого с когото да споделям "мислите си". На 17 години вече някои са го правили...(това не ме интересува знам , но...). Трябва ли да съм красив за да ме хареса някой , или трябва да съм остроумен, или е нещо друго. Аз не се понасям , а незнам кой друг ще ме ... Като се погледна в огледалото и се чувствам пълен загубеняк... ако продължава така :smt073 .

За всеки влак си има пътници.

sasha_90
07-09-2007, 09:56
Първо си намери приятели и чак тогава гадже.

Ice_Queen_
07-09-2007, 10:31
Ами аз досега съм си харесвал само 4 момичета... С 2 от тях е изключено защото не съм ги виждал от много време ( а и си ги харесвах когато бях малак) , а с другите 2 незнам как да подходя...Едното от тях е от моя клас, обаче все пак е от класа и съм чувал че не е хубаво да имаш гадже от класа, то и без това в мойто училище момичетата са малко...Докато другото е с 1 година по-голямо , дори незнам и как се казва(т.е знам ама то не ме и поглежда...)



ПС: Не всяко момиче ми харесва... и да е топ модел все ми е тая , просто не съдя само по външен вид.

SKYPE:
Mimi_stz1


ти явно си търсиш абонати ,та да си напълниш листата в скайп..иначе не виждам логика в почти всяка тема да си пишеш ника просто..


По темата :

За да си имаш гадже? Ами .. човешко същество от другия пол като начало.Обек на чувствата ти хъх :-D

class
07-09-2007, 10:41
На мен ми е ясно че първо трябва да си намеря приятели ... истински приятели , но как да стане това ... това е по трудно от колкото да си намериш гадже ...

sasha_90
07-09-2007, 10:49
На мен ми е ясно че първо трябва да си намеря приятели ... истински приятели , но как да стане това ... това е по трудно от колкото да си намериш гадже ...
ами нз ти трябва да знаеш
трябва да бъдеш себе си-това е най-важното :twisted:

moon_flower
07-09-2007, 11:00
Красотата и външният вид са важни,но не са всичко.Когато някой се влюбва,той се влюбва в характера ти,в маниерите ти.Ако имаш отношение и подход към жените всичко става.Трябва да бъдеш себе си(съвсем сериозно,това не е пореднто тъпо клише).Иначе никога няма да излезе нищо,ще трябва все да се пресртуваш на онзи,който не си.И още едно важно нещо:Ако ти не харесваш себе си,то тогава кой да те хареса?

Gothique&amp;#9835;
07-09-2007, 11:34
Просто бъди себе си не е нужно да се криеш зад няква 'яка' маска за да те хареса някой защото маската все някога ще падне и кво ще стане тогава.А пък и нали хората казват 'за всеки влак си има пътници' просто трябва да се огледаш защото може да има някоя която да те харесва а ти даже да не я забелязваш... айде успех! :)

zaec
07-09-2007, 12:02
Външната красота никога не е от значение защото всеки човек има различен вкус и виждане и съм на 100% сигурен, че поне 1% от момичетата биха намерили в теб нещо което да им хареса! От голямо значение е общуването, да накараш един човек да ти повярва ( дори и с цената на леката измама, той след това ще го разбере, но и ще го оцени положително ) е истината, с която може да имаш много!
Всяко едно момиче ако 1-во гледа външния вид след това трябва да се впечатли от теб по някакъв начин.. за да я имаш! Ако седиш и си клатиш краката и гризеш нокти няма как да стане.Ако се подциняваш също няма как да стане.... Докато не се престрашиш, да вярно 2-3 пъти ще ти се присмеят, но това не трябва да те спира... биеш шута и продължаваш с следващата и така трябва да търсиш и да не спираш да пробваш, дори и с най-красивите... Никога не може да бъдеш сигурен, кой би харесал нещо в теб, а качествата на един човек са безбройни...
Трябва да започнеш да мислиш стратегически в/у нещата.Когато ти хареса някое момиче, не му обръщай внимание.. говори с приятелките и с познатите и, а тя ако е видяла и малкото в теб ще я хване яд и сама ще те заговори :) Варианти мнго за това пробваш.. една, две, три, двадесет и ще им научиш тънкостите.... Само повтарям ДА НЕ ТИ ПУКА! че някое момиче ще те отреже... в повечето случай тя няма да струва повече от теб..

bloodranger
07-09-2007, 12:31
Abe zaec ti taka go kaza se edno tui ne e ni6to.Da ti se smeqt ko tolkoz nali ni6to rabota.Az kat 2 mesca zaribqvah edna ot moq clas i nakraq nai6 ko stana dovtasa s gadjeto si (10 klas) i po4na pred si4ki v staqta da se mlqska s nego. :evil: :evil: Dva mesca ne sprqha da mi se smeqt a az ni6to ne bqh naprail.Vtoro det si4ki mu kazahte "pi4 haresvai se i mackite 6ta haresat" tranki i gloginki ei tva im kazvam az do 9 klas kat sa haresvah ko postignah - ni6to.Posle na6te zeha nova kola kupih si qki dre6ki,prasnat edni gazarski o4ila i da vidi6 kak sa obra6tat sled mene ::: ::: :::


az oba4e pak si nemam gadje 6tot ne hodq po discoteki i po kafeta(ne ma kefi ogromnoto kalbo cigaren dim v okolnostta) a 6tom ne q izvejda6 nqma da e tebe
S dve dumi ne trqa da haresva6 tolkoz mnoo sebe si kolkoto da izglejda6 kat palen gazar s mnoo kinti i dallbooooook djob tva e ot mene da ima faida :)

class
07-09-2007, 16:10
Добре де защо трябва да ме харесвя някой по парите ... то е глупаво ..

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-09-2007, 17:24
Темата е стара!