PDA

View Full Version : Защо е така .... ?



Изумен
10-10-2006, 13:13
Немога да разбера защо е така, виждал съм много теми, но отговор на този въпрос не можах да намеря.
Та Въпроса е Защо Момичетата излизат с по 3-4 години по-големи от тях? Каква връзка могат да имат, ако го погледнем от друга страна те са две различни поколения.
А погледнато от страна на момчетата, как може да тръгнеш с някое примерно казано лапе дето е 4-5 години по малко.

koalka
10-10-2006, 13:50
Точния отговор според мен е че ходят с тях,защото според тях са по-отговорни(не всички) и защото им дават сигурност.А и защото са по-опитни и са по-добри в леглото,но аз не смятам така.

summer_04
10-10-2006, 13:54
4estno az o6te nqmam otgovor na tozi vupros!ne moga da si go o bqsnq,aide nqkoq malka 6te trugne tam s nqkoi batko zaradi nqkoi ot po-gore izbroenite pri4ini i zaradi tova ,4e si mislq ,4e e mng guzarsko da hodi6 s poo-golqm !az oba4e nz ,prosto n emoga da razbrea za6to tezi muje hodqt s tolkova po-malki ot tqh!

dudeto_sy
10-10-2006, 13:54
Ти пък кой си, че си позволяваш да съдиш кой с кого се чувства добре. Всеки може да излиза с когото си пожелае, когато си пожелае и това определено не е твоя работа.
Иначе... по-възрастните мъже са доста по-пораснали от момченцата и са по-интересни. Пък и мъжете винаги са си падали, падат си и ще си падат по по-млади жени.

{Sweet_Dreams}
10-10-2006, 13:54
Ами виж сега за момчетата не мога да дам отговор,защото мисленето им е странно.Но специално от мой убеждения,излизала съм с момче на мойте години и да ти кажа бях птекчена!Той беше неразвит,не казвам,че аз съм гении,но просто го виждах,че не е пораснал.А е доказано,че момчетата се развиват по-бавно.От тази гледна точка момичетата избират малко по-големи от тях!Има и изключения разбира се!

KisskilleRcHe
10-10-2006, 14:16
Защото момичетата са тъпи сперми е за това....... Защото искат да се праат на големи... ДА МРЪТ БЕ!!!!!!!!!!!! :evil:

10-10-2006, 14:17
Ами просто за мен е страно с да съм с момиче повече от 2 години по-малко от мен (до 2 години е нормално), просто се едно съм с някой малко дете ( без да се обиждат момичетата, ама си е така ) .
А по въпроса за момичетата и батковците, какво може да прави едно момиче с 4 години по голям от нея, имат съвсем различно мислене.

vladi_addict
10-10-2006, 14:21
Немога да разбера защо е така, виждал съм много теми, но отговор на този въпрос не можах да намеря.
Та Въпроса е Защо Момичетата излизат с по 3-4 години по-големи от тях? Каква връзка могат да имат, ако го погледнем от друга страна те са две различни поколения.
А погледнато от страна на момчетата, как може да тръгнеш с някое примерно казано лапе дето е 4-5 години по малко.
виж сега, 10 години не са много - ако го погледнем в отношение 25/35, но 15/25 ... това вече е педофилия, та те са малолетни забога! не непълнолетни, а МАЛОЛЕТНИ!! :cry:

iiirish
10-10-2006, 14:59
по принцип момичетата смятат, че всички момчета на тяхната възраст мислят още доста лапешки. затова от една страна те търсят по-голяма сигурност и опора в големите момчета. от друга страна момичетата предпочитат по-зрели заради по-големия натрупан житейски и дори сексуален опит.

Nightmare
10-10-2006, 15:07
А защо пък да не ходят..? Щом се разбираш с даден човек и ти е хубаво с него, защо няколко години разлика трябва да ти пречат. Не мисля, че момичетата поставят условие гаджето им да е с 3\4 години по голямо от тях. Аз поне не го правя. Всичко зависи от това как се държи човека и дали мога да му се доверя и да създам връзка с него. На колко години е няма значение. Годините не гарантират нивото на интелигентност нито пък сигорността и отговорността.

10-11-2006, 18:55
mi az 6e govorq i ot 2-te strani i na momi4e i na mom4e 6oto razbiram ot tiq raboti...momi4etata go pravqt 6oto ima trupka,4uvstvame se za6titeni,privlio4at ni pove4e po-golemite.AWE SUPER SI E DA IMA6 GOLQMO GAJE!!! i e adski priqtno kato te gu6ne.......ako ima muskuli napravo iztrupva6.......A kato te celune naprao ti se podkosqvat krakata......No stiga sega 6e kaja za mom4etata!Zna4i zavisi ot momi4eto.....ako e razvito i si ima vsi4ko zna4i kfo mu pre4i???puk i mom4etata obi4at da se 4uvstvat silni a s po-malko momi4e e tala!!!tfa e!a poprincip az sum MOMI4E da znaete :wink:

CrazyWitch
10-11-2006, 19:02
Ем ... задължително ли е да се хващат с наборници.. При положение, че разлика от 3-4г, не е толкова голяма.
Понеже родителите ми имат разлика 12г.. аз така виждам нещата.
С приятеля ми имаме разлика година и половина.. Бе кажи 2..
И ко..? От различни поколения, различно разбиране ли сме. Та колко са 2г. разлика? Давам пример просто.
А пък и момчета на по 14г. не са се развили така както момичетата на тая възраст.

Destructive
10-11-2006, 19:19
Когато се влюбих в гаджето си,въобще не съм му мислила годините(той е с 3 год и половина по-голям от мен)Аз се влюбих в човека,годините в случая нямаха значение!То просто се случи.. :lol:

sherry
10-11-2006, 19:45
Хахаах, 4 години било много голяма разлика и направо различни поколения :lol: Глупости.
Всеки избира това, което търси у човека до себе си. Някои момичета ходят с по - малки от тях, други с момчета, на тяхната възраст, а трети - с по - големи. Питаш защо...Ми или считат, че са по - улегнали от връстниците си, или случайно са се влюбили в по - големи момчета от тях...

exelero
10-12-2006, 03:34
Да де аз съм на 20 а мойте наборки ходят на 25-30 е за нас момчетата на 20 какво остава ? някой задръстена или грозна дет е на 20 като нас НЕ МЕРСИ. И ние поради липсата на момичета на нашата възраст ходим със по малките понеже те ни се вържат.

И на мен ми е странно ама е факт и така ще е за напред.....

DaHuTyYyY
10-12-2006, 09:23
Nightmare


А защо пък да не ходят..? Щом се разбираш с даден човек и ти е хубаво с него, защо няколко години разлика трябва да ти пречат. Не мисля, че момичетата поставят условие гаджето им да е с 3\4 години по голямо от тях. Аз поне не го правя. Всичко зависи от това как се държи човека и дали мога да му се доверя и да създам връзка с него. На колко години е няма значение. Годините не гарантират нивото на интелигентност нито пък сигорността и отговорността.
_________________

=D> =D> =D>

TreeHill
10-12-2006, 11:08
Точния отговор според мен е че ходят с тях,защото според тях са по-отговорни(не всички) и защото им дават сигурност.А и защото са по-опитни и са по-добри в леглото,но аз не смятам така.

10-12-2006, 20:37
ne razbiram za6to q mudrite taq tema izob6to,golqma rabota,tupo no fakt!ei tva ne go razbiram 4e horata gledat vse v 4ujdata paniza!

gori
10-12-2006, 21:10
Немога да разбера защо е така, виждал съм много теми, но отговор на този въпрос не можах да намеря.
Та Въпроса е Защо Момичетата излизат с по 3-4 години по-големи от тях? Каква връзка могат да имат, ако го погледнем от друга страна те са две различни поколения.
А погледнато от страна на момчетата, как може да тръгнеш с някое примерно казано лапе дето е 4-5 години по малко.

Еми да ти кажа аз съм момиче, но предпочитам момчета на моята възраст. Според мен смятат че така израсват по бързо, но при някои не е точно така! :D

dream_dragon
10-12-2006, 21:33
Подобно тема имаше найстина на скоро и там се говореше за много по-голяма разлика - десетина години. А и любовта не пита на колко си години. Това просто се случва. Не мога да мисля като момиче и не се опитвам, но те си имат причини, ако разбира се не е любов, макар и такива връзки не винаги да са трайни.