PDA

View Full Version : POBOI



KoRn
10-10-2006, 16:30
ABE XORA V U4ILI6TE IMA NEKVI OTVORKOVCI 5-6 KLAS KOITO NALITAT NA BOI I SE VZEMAT NA SERIOZNO I DNESKA MI PISNA I TAKA NASINIX EDINIA 4E DO 2 SEDMICI 6E MU VIKAT SINIOTO OKO!! ta vaprosa mi e 6to za psixika imat teq az kato biax kato tqx ne se rep4ex na golemite!!! [-X

10-10-2006, 16:55
ee kvo se hvali6 bre xxa. buzikam se amii gledat ot vas batkovcite ob6to vzeto

PR0
10-10-2006, 17:59
YOU'RE SO DEAD, YOU DON'T EVEN KNOW IT.

love_bad_boys
10-10-2006, 18:52
ABE XORA V U4ILI6TE IMA NEKVI OTVORKOVCI 5-6 KLAS KOITO NALITAT NA BOI I SE VZEMAT NA SERIOZNO I DNESKA MI PISNA I TAKA NASINIX EDINIA 4E DO 2 SEDMICI 6E MU VIKAT SINIOTO OKO!! ta vaprosa mi e 6to za psixika imat teq az kato biax kato tqx ne se rep4ex na golemite!!! [-X
ми...кво да ти кажа-добре си направил! :mrgreen:

crazy_sexy_cool`f
10-10-2006, 19:37
ау не..това с побоищата вече е адски изтъркано. В даскало вече нямаме такива проблеми. Само с думи се оправяме с малките, а и с по-големите. Тц тц тц, абе вие сте много примитивни с тея побоища!

10-10-2006, 19:40
О нее 5-ти клас хахахах. Аз ако ударя некой такъв ще трябва да лежа за убийство. :roll:

MiRaCuLiXbb
10-10-2006, 19:43
О нее 5-ти клас хахахах. Аз ако ударя некой такъв ще трябва да лежа за убийство. :roll:

CrazyWitch
10-10-2006, 21:35
Колкото е по-малко едно дете толкова по "по-гъзарски" се решава да се държи. Иска да изпъкнат в лицата на приятелите си, който в последствие стават негови последователи. И така.. веригата е голяма. На всяко дете му е втълпено, че то трябва да всява респект, чрез викане.., удряне дори.. и т.н.
"Вижте ме! Все още не знам таблицата за умножение, но съм гъзар. "

6emet4e
10-11-2006, 07:34
ау да,са има от 5 клас някви ебати отворковците.не стига че са 2 глави по ниски и някви слабички,мършавки,ами се и отварят!имаше един малък дето нещо само се отваряше и накрая как напсува най-добрата ми приятелка...е после си търпя последиците де :lol:

mrsy
10-11-2006, 08:33
И при мен имаше вчера една случка подобна на тази... Седим си ние няколко момчета в съблекалнята и някви хлапетий дет още нямат косми по краката идват и почват да се репчат... Ако му обършиш един след това не можеш да го догониш да му са извиниш . Те тея нямат никакъв акъл. Да ти е жал да удариш някакво хюмне дето е две глави под тебе ...

NaDuFcHe
10-11-2006, 08:44
E v moito daskalo e sishtoto samo s taq razlika che osven che s a2-3ti klas i se repchat na 11ti primerno sa i cigancheta...i stava nekfo nechoveshkoto mazalo vednuj ednoto nehsto se zaqde s edna frka i edno momche ot daskaloto mi malko skinche si pada takiva tupanici mu vkara che tfa posle kato minavashe pokrai nqkoi ot klasa gledashe v zemqta i paleshe mutornicata....Men me e jal da gi biq shtot vinagi sum mrazelA nqkoi po golqm da trepe nqkoi munichuk no ne otricham che si go zaslujavat