PDA

View Full Version : Момичета по от момчетата ама друг път



Free For All !@
10-10-2006, 19:46
Всички все викат момичетата по бързо се " развиват " и за това ходят с по големи момчета като те са на 16-17 с 20-21 годишни ,НО гледам аз съм на 17 и всичките ми познати са мн по сериозни от момичетата които виждам на тази възраст които са си пълни лигли ти просто го гледаш и не можеш да повярваш как да му кажеш нещо от типа на "обичам те" (става дума като сте гаджета вече) то просто любовта не може да я разбере... ](*,) [-X

Silverfang
10-10-2006, 19:53
Хаха
Каде живееш ти ве?

No_LiMiTe^f
10-10-2006, 19:58
Да бе!Шанса!Гледаш 3-4 момчета... по принцип е много ясно че момчетата на тази възраст търсят перфектните на външен вид момичета,а не гледат вътрешноста! [-X :smt006

IdiOtKa
10-10-2006, 20:00
Всички все викат момичетата по бързо се " развиват " и за това ходят с по големи момчета като те са на 16-17 с 20-21 годишни ,НО гледам аз съм на 17 и всичките ми познати са мн по сериозни от момичетата които виждам на тази възраст които са си пълни лигли ти просто го гледаш и не можеш да повярваш как да му кажеш нещо от типа на "обичам те" (става дума като сте гаджета вече) то просто любовта не може да я разбере... ](*,) [-X

хмм има си хора и хора .... може би ти познаваш такива момичета ....шанс ... но за жалост и аз познавам такива имного се дразня .... иначе познавам момичета които ходят с 5-6 години по големи от тях и имат една доста траина връзка продължаващи година -две ...и понякога са ми доста странни а друг път им се възхищавам ...

10-10-2006, 20:46
Да бе!Шанса!Гледаш 3-4 момчета... по принцип е много ясно че момчетата на тази възраст търсят перфектните на външен вид момичета,а не гледат вътрешноста! [-X :smt006da moje taka но в момента като гледам хич не е така момчетата са станали по чуствителни а момичетата "курвички"(почти)

mercedes_bentz
10-10-2006, 21:14
Да бе!Шанса!Гледаш 3-4 момчета... по принцип е много ясно че момчетата на тази възраст търсят перфектните на външен вид момичета,а не гледат вътрешноста! [-X :smt006da moje taka но в момента като гледам хич не е така момчетата са станали по чуствителни а момичетата "курвички"(почти)

абсолютно неоспорим факт подкрепям те :!:

akademika
10-10-2006, 21:17
Ами, аз това съм го казал вече.

belluci
10-11-2006, 04:38
4ovek namira spored turseneto.Qvno i ti si na su6tiq hal.

CrazyWitch
10-11-2006, 04:57
Да бе!Шанса!Гледаш 3-4 момчета... по принцип е много ясно че момчетата на тази възраст търсят перфектните на външен вид момичета,а не гледат вътрешноста! [-X :smt006

И това го има. За това всяко 2-ро момиче се мисли за дебела, макар да не е. Абе съвкупност от комплекси.
Така, че ако момичетата са перфектни.. бали ги момчетата колко лигави били.

white_chik
10-11-2006, 06:28
Да бе!Шанса!Гледаш 3-4 момчета... по принцип е много ясно че момчетата на тази възраст търсят перфектните на външен вид момичета,а не гледат вътрешноста! [-X :smt006da moje taka но в момента като гледам хич не е така момчетата са станали по чуствителни а момичетата "курвички"(почти)Въпреки че съм момиче напоследък забелязвам нещо такова.Все повече момчета се влюбват и наистина обичат половинките си и правят всичко за тях,а момичетата се държат точно като кучки.Естествено всичко е въпрос на шанс :wink:

10-11-2006, 07:04
да момичетата в днешно време (говоря за повечето и ,и тези които са по красиви) правят повечето момчета на шматки и изобщо не си правят труда да влагат някакви чувства,но пък в краина сметка нека и тези момчета които са разбивали сърцата на толкова момичета да опитът и те от същия паи

lost_girl
10-11-2006, 07:09
Да бе!Шанса!Гледаш 3-4 момчета... по принцип е много ясно че момчетата на тази възраст търсят перфектните на външен вид момичета,а не гледат вътрешноста! [-X :smt006da moje taka но в момента като гледам хич не е така момчетата са станали по чуствителни а момичетата "курвички"(почти)

според мен тва че има мн "курвички" е вярно,но има и свестни такива,който не се лигават и т.н

dudeto_sy
10-11-2006, 07:45
Твоят личен опит не може да бъде критерии за масовият случай. не прави генерални заключения от твоят опит, малко повече далновидност...

Nightmare
10-11-2006, 08:48
Защо говорите за всички момичета все едно са един човек? Има различни хора, някой харесваме, други не. Някой ни изглеждат ужасни и не можем да търпим, други пък са точно такива каквито искаме да бъдат. Но всеки един тип хора си има приятели и има хора, с които да прекарва времето си. За всеки влак си има пътници. Това взех много често да го повтарям.

Th3WildAng3l
10-11-2006, 09:50
Всичко си зависи от човека - всеки си има различни разбирания, за всеки има различни критерии за лигаво, красиво, гадно, тъпо, курвенско и т.н.

piska_
10-11-2006, 09:54
Е то не може всички хора да са еднакви :wink:

vladi_addict
10-11-2006, 10:00
аз пък съм забелязъл, че момичетата които се пишат за много големи, отракани и порасли - като стане напечена ситуация и се изисква рационално решение на даден проблем и си проличава детското в тях. просто когато всичко опре до акъл стават отново деца. иначе много знаят да говорят за живота и нещата от него.. айде нема нужда.

baby girl
10-11-2006, 11:30
VSI4KI MISLQ T ZA........... NO MISLQ 4E E PO UMNO DA POMISLI6 HUBAVO I DA IMA6 DORI I MALKA VRUZKA S GLAVNIQ MOZUK AZ SUM VLIUBENA V MOM4E EDNA GOD PO GOLQM OT MEN

Amayo
10-11-2006, 12:24
Всички все викат момичетата по бързо се " развиват " и за това ходят с по големи момчета като те са на 16-17 с 20-21 годишни ,НО гледам аз съм на 17 и всичките ми познати са мн по сериозни от момичетата които виждам на тази възраст които са си пълни лигли ти просто го гледаш и не можеш да повярваш как да му кажеш нещо от типа на "обичам те" (става дума като сте гаджета вече) то просто любовта не може да я разбере... ](*,) [-X
Къде го дават тоя филм бе :mrgreen: ? Нали знаеш най хубавата свирка става от млада върба - народна мъдрост.