PDA

View Full Version : Обичам те мило :) повече от всичко на света



dready
10-10-2006, 20:09
За теб

Обичам те сутрин, когато отваряш очи,
когато сънливо поглеждаш в страни.
Обичам когато си сгушена до мен,
обичам със теб да посрещам всеки нов ден.

Обичам те вечер, когато почиваш в ноща,
когато с невинна усмивка потъваш във
приказното царство на съня.

Обичам те сгушена до мен.
Обичам те всяка нощ, всеки ден,
и безумно щастлив сам, че ти ще си винаги с мен.




Искам да призня пред цялото интернет пространство ,че обичам моето мишле повече от всичко което може да се обича по този начин.Искам да кажа ,че Любовта е учудена от мащабите на моята обич и да и се врека във вчна любов към нея.

ОБИЧАМ ТЕ КАТЕ :)

//Извинявам се за флууда ,но просто нямаше начин :mrgreen:

siXt_senSe
10-11-2006, 15:42
Колко мило =D> как ми се иска и моето момче да ми каже нещо подобно :( отдавна не го е правил

CVETELLINA
10-11-2006, 16:56
Еее страхотно е!Много се радвам за вас,дано любовта никога не ви напусне..!!!:}}

kofti_nick
10-11-2006, 17:05
Брао Баце ! Немаш Равен :respect: :) =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

TeditoOoo
10-11-2006, 17:14
Много якооо.Страшно мили думи =D>

Amy_Lee^89
10-11-2006, 19:10
Толкова се радвам като видя нещо такова!! :D Пожелавам ви да се радвате един на друг и на любовта си и да я запазите жива още много дълго време :-({|= :smt008

{_^PaS$IoN`KiSs^_}
10-11-2006, 21:49
Tova e strahotno,super milo e O:) radvam se,che ima hora kato teb :wink:

kin
10-11-2006, 21:58
OMFG!!! WHAT A FAGGOT LOL !!1

GLeZoRanA
10-11-2006, 22:00
Евалата ! добре , че има още наистина влюбени и романтични хора .. нищо че са на изчезване почти

TreeHill
10-12-2006, 11:18
браво браво Скоро ще пееш друга песен

Safira
10-12-2006, 11:24
:))) и аз съм Кате, но се хващам на бас, че това не е за мен, колкото и хубаво да е. Надявам се твоето момиче, твоето Кате да оценява всичко което правиш за нея..защото ти го заслужаваш!
Късмет!

dudeto_sy
10-12-2006, 13:15
Ами... прочетохме признанието ти, радваме се, че го споделяш и ти пожелаваме все така да се чувстваш и да нямаш повод да пишеш обратното!

Krem4eto
10-12-2006, 13:42
За теб

Обичам те сутрин, когато отваряш очи,
когато сънливо поглеждаш в страни.
Обичам когато си сгушена до мен,
обичам със теб да посрещам всеки нов ден.

Обичам те вечер, когато почиваш в ноща,
когато с невинна усмивка потъваш във
приказното царство на съня.

Обичам те сгушена до мен.
Обичам те всяка нощ, всеки ден,
и безумно щастлив сам, че ти ще си винаги с мен.




Искам да призня пред цялото интернет пространство ,че обичам моето мишле повече от всичко което може да се обича по този начин.Искам да кажа ,че Любовта е учудена от мащабите на моята обич и да и се врека във вчна любов към нея.

ОБИЧАМ ТЕ КАТЕ :)

//Извинявам се за флууда ,но просто нямаше начин :mrgreen:

Ето така трябва да се държи едно момче към приятелката си!!! :!:

koalka
10-12-2006, 14:16
Много се радвам за вас.Стихотворението е много хубаво и като гледам изразява мислите ти.Много се радвам,че има хора като нас с приятеля ми,които се обичат силно и искренно.Продължавайте да се обичате и завинаги.

Mimka_sweet
10-12-2006, 17:29
Bravo bravo mnogo se radvam na sladur4eta kato vas
PS raz4ustva me :smt009

lost_girl
10-12-2006, 17:35
За теб

Обичам те сутрин, когато отваряш очи,
когато сънливо поглеждаш в страни.
Обичам когато си сгушена до мен,
обичам със теб да посрещам всеки нов ден.

Обичам те вечер, когато почиваш в ноща,
когато с невинна усмивка потъваш във
приказното царство на съня.

Обичам те сгушена до мен.
Обичам те всяка нощ, всеки ден,
и безумно щастлив сам, че ти ще си винаги с мен.




Искам да призня пред цялото интернет пространство ,че обичам моето мишле повече от всичко което може да се обича по този начин.Искам да кажа ,че Любовта е учудена от мащабите на моята обич и да и се врека във вчна любов към нея.

ОБИЧАМ ТЕ КАТЕ :)

//Извинявам се за флууда ,но просто нямаше начин :mrgreen:

Ето така трябва да се държи едно момче към приятелката си!!! :!:

напъкно съм съгласна,но за жалост мн малко момчета се държат така

Mike-Jones
10-13-2006, 05:15
браво браво Скоро ще пееш друга песен da skoro pesenta shte e druga

samotna
10-13-2006, 06:17
аз ви пожелавам,на теб и приятелката ти,цялото щастие на света и кажи на повече твои приятели как трябва да се държат

10-13-2006, 08:48
Да не бъда голословен ,ще постна една наша снимка снимка.Ако имате желание превърнете темата в албум на лубимите ни хора.

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=59088&postdays=0&postorder=asc&start=15

10-13-2006, 08:52
Да не бъда голословен ,ще постна една наша снимка снимка.Ако имате желание превърнете темата в албум на лубимите ни хора.

http://img80.imageshack.us/my.php?image=123gj9.jpg

dready
10-13-2006, 08:56
http://img80.imageshack.us/img80/2484/123gj9.jpg

Съжалявам за двата неуспешни опита :)

10-13-2006, 11:08
браво браво Скоро ще пееш друга песен da skoro pesenta shte e druga

Аз тая другата песен съм слушал я пял доста пъти.Така ,че относно разочарованията едва ли ще се изненадам с нещо.Да не пеете вие друга песен след време :)

dready
03-05-2010, 21:05
И след 4 години и 8 месеца все още любовта е с нас :)

Annihilati0N
03-05-2010, 22:48
Congratulations! Добро е. :P 8)

anonimchetou
03-06-2010, 06:55
браво супер сте ! много любов ви пожелавам и да сте си все така щастливи ;рр

ReachlessGirl
03-06-2010, 06:59
И след 4 години още сте заедно .. колко милооооо!!! :cry:
Все така да продължавате .. :)

vesito13
03-06-2010, 07:01
Е страхотно :) Пожелавам ви още много да сте щастливи заедно :)

FantaMen
03-06-2010, 08:24
Това какво общо има с косата ми ? :-o

DevilWish
03-06-2010, 09:19
Толкова се радвам като видя нещо такова!! :D Пожелавам ви да се радвате един на друг и на любовта си и да я запазите жива още много дълго време :-({|= :smt008
Нали и мен ми се пълни душата :) И аз ви пожелавам още много любов :)

soul1199
03-06-2010, 09:34
ее супер,пожелавам ви да се обичате все повече и повече :)

pebals
03-06-2010, 10:01
дано момчетата като тебе са повече ... евала :) :)

tonincheto0o
03-06-2010, 17:02
евла ти давам все така да се обичате :) :)

XTREMEFREERIDE
03-06-2010, 17:10
Прекрасно е.. това, което пишеш.. а навярно и чувстваш. Не е истина как любовта превръщша една толкова проста рима във нещо безценно. И на снимката сте много сладки, ей !! Много да се обичате. ;-)

ПП:Още 2 години и половина и ви настигамее .. 8-)

kukli4kata001
03-06-2010, 17:27
Еха супер..любов любов. Да сте живи и здрави и да се обичате много много и да успявате да понасяте всички трудности и да се справяте с тях и всичко останало заедно. :)

Sirius
03-06-2010, 22:05
Скоро очакваме стихотворението: "Мразя те тъпа курво!". :razz: :razz: :razz:

mArMaLaDkA
03-06-2010, 22:19
Изключително глупаво бих се чувствала, ако приятелят ми тръгне да пуска общите ни снимки по разни форуми и да пише стихотворения, които да се четат от сульо и пульо. Губи се интимността в цялата връзка. :-o

Nakadah
03-06-2010, 22:23
"Обичам те мило :) повече от всичко на света"
и това ще мине

Auby
03-06-2010, 23:54
И след 4 години още сте заедно .. колко милооооо!!! :cry:
Все така да продължавате .. :)

+ :cry: :cry: :cry:

NoShTnO_iZkUsHeNiE
03-07-2010, 02:45
Боже,колко хубаво ми стана като прочетох тази тема и като видях,че е от 2006та и на следващата страница видях,че си написал,че още сте заедно...евала!

Пожелавам ви цялото щастие на света и най-бурната и незабравима любов и толкова прекрасни моменти,изпълнени с прекрасни чувства,колкото е красиво самото стихотворение.

anity92
03-07-2010, 05:41
страхотно е...желая ви да се обичате все така :)

yuyuto
03-07-2010, 06:41
И след 4 години и 8 месеца все още любовта е с нас :)
Евала, още сте влюбени както в началото??? Трябва да ни предадеш ключето от разковничето. Как аджеба го правите? Как задържахте любовта?
Аз не мога да задържа една любов повече от 3 месеца. Просто се изпарява. С последния ходихме 9 месеца и я докарахме дотам, че едвам понасяхме присъствието на другия.
Кажи ми, автора, моля ти се, че наистина не мога да си отговоря сама на тези въпроси.
Компромиси е ясно, че се правят нон стоп, но как не си омръзнахте?

ilenceto92
03-07-2010, 13:36
Pojelavam vi vse taka da se obichte... :-) :-) :-)

dready
08-18-2015, 13:28
Лелеее, това го бях забравил
Все пак за всички хейтъри да допълня:
Все още сме заедно, обичаме се повече от всякога, имаме една прекрасна дъщеря на 3 години, втората я чакаме.
Хейтъри винаги ще има, успех на всички в търсенето на истинската си любов.
Аз моята съм я открил :)

ДОТА
08-18-2015, 13:33
Лелеее, това го бях забравил
Все пак за всички хейтъри да допълня:
Все още сме заедно, обичаме се повече от всякога, имаме една прекрасна дъщеря на 3 години, втората я чакаме.
Хейтъри винаги ще има, успех на всички в търсенето на истинската си любов.
Аз моята съм я открил :)

Не ти ли тежат рогата ?

dready
08-18-2015, 13:38
Явно с времето хейтърите стават повече и повече :)
Тежат ми много, ама нямаш си представа колко много.
Добре че съм широко скроен с отворена връзка, че ако бях като теб щях да се самоубия.
Явно и в дотата си същия бот, както и в живота, но ти е простено. Всеки получава това, което заслужава, явно ти си едър рогат добитък, но се свиква с времето, просто почваш да си говориш с хората на "баджо"

ДОТА
08-18-2015, 13:43
Кви хейтъри, от 10 години сте заедно, а детето ви е на 3 години. Значи след 7 години мъка е решила да се наведе пред някой друг, който да я заплоди.

dready
08-18-2015, 13:46
Как не се бях сетил, лелееее дететто не е от мен РАЗВОД. Утре идвам при теб на брега на отчаянието и ще хленчим и хейтваме заедно. Така пресметнато 10 години 7 години много яко изглежда, но все пак това е риска да си вземеш млада жена, чакаш да завърши образованието си, но нищо ти ще си намериш някоя навеждаща се и няма да останеш без деца, което е добре защото такива като теб по-добре да не се размножавате, и без това сте много.

ДОТА
08-18-2015, 13:51
ДНК тест направил ли си ?
Нея в училище здраво са я пълнили, ако си вярваш, че само с теб е била, значи си пълен идиот.

dready
08-18-2015, 13:58
Човек, наистина трябва да промениш мисленето си, живота е доста по-приятен. Знаеш ли много пъти съм си мислил, дали не ми изневерява, ала бала, но наистина не ми пука, не и следя смс, обаждания и пр. Знаеш ли защо, защото когато се прибера в нас ме чака истинското щастие. Усмихната жена, която поддържа дома блестящо, гледа си детето и мъжа перфектно, грижи се уюта в нас да е осезаем. Чакаме още едно прекрасно дете, игриво и закачливо, което няма търпение да се прибера, дай Боже още такива деца. И когато сложа на везната всичко което имам срещу евентуална изневяра, ами просто няма как да стане приателю. От мен запомни едно: Пази се от душевната изневяра, много по лоша е от физическата. Надявам се с времето да се промениш, защото с това си мислене не те чака нищо хубаво. Най-малкото ще пропуснеш истинския човек за теб. Успех и спри да хейтваш.

doktor_djeikal
08-18-2015, 14:10
Човек, наистина трябва да промениш мисленето си, живота е доста по-приятен. Знаеш ли много пъти съм си мислил, дали не ми изневерява, ала бала, но наистина не ми пука, не и следя смс, обаждания и пр. Знаеш ли защо, защото когато се прибера в нас ме чака истинското щастие. Усмихната жена, която поддържа дома блестящо, гледа си детето и мъжа перфектно, грижи се уюта в нас да е осезаем. Чакаме още едно прекрасно дете, игриво и закачливо, което няма търпение да се прибера, дай Боже още такива деца. И когато сложа на везната всичко което имам срещу евентуална изневяра, ами просто няма как да стане приателю. От мен запомни едно: Пази се от душевната изневяра, много по лоша е от физическата. Надявам се с времето да се промениш, защото с това си мислене не те чака нищо хубаво. Най-малкото ще пропуснеш истинския човек за теб. Успех и спри да хейтваш.

Хахаххааххахаха, ти си вярвай в леприкони, а тя може и да си ражда децата на чичко тревичко.

ДОТА
08-18-2015, 14:13
Успял си да я дресираш добре, сигурно 15-те и години са били една от причините да се получи, но не сме 18 век и мъжете не търсят само домакиня и здрава матка.