PDA

View Full Version : napalno sam sasipana ve4e



angelski_o4i
10-10-2006, 22:04
pi6a v tazi kategoriq''lubov'',no imenno tova e koeto izgubih predi 1-2 4asa(ili moje bi naistina otdavna sam go izgubila prosto sega mi go kazaha).
az sam na 18 i predi 2 godini to4no po tova vreme se zapoznah s edno mom4e.i prez na4aloto na septemvri 2005 tragnahme. minahme prez naistina mnogo ne6ta(stra6no hubavi momenti,mnogo moi salzi,mnogo radosti,usmivki,smqh,sporove,stardaniq,cupenici,vs qkakvi problemi i 6tastiq,toi otide v kazarmata,az hodih v pleven dokato be6e tam predi kletvata-nie sme ot sf i dvamata,posle 4esto hodeh v podelenieto tuk v sf kato se varna),no na 14 02 skasahme(toi skasa s men) i do kraq na mai i toi i az opitahme s drugi-toi ima6e 3 a az taka i ne uspqh (opitvah ,no taka i ne zapo4vah s nikoi-prosto ne mojeh,naistina prosto ne namerih i 4astica lubov v sebe si za tqh i taka i ne zapo4nah ni6to)i na 24 05 na edin kupon v nas otnovo se sabrahme
uj govorehme,uj i dvamata bqhme sigurni,no......(otnovo imahme mnogo hubavi i lo6i momenti)i........dnes toi mi prati sms,4e''trqbva da govorim ne6to'' i tazi ve4er skasa za vtori pat s men!(bili sme mnogo razli4ni kato harakteri i ne sme bili 6tastlivi taka,toi bil vinoven,az ne trqbvalo da se promenqm,6tqla sam da napravq mnogo 6tastliv nqkoi koito 6tql i men da me pravi 6tastliva i t.n.)
razbita sam 2pove4e ot predi-SEGA SAM ABSOLUTNO BEZ NADEJNA!!!!
predi6niq pat makar i mnooogo dalboko skrita imah nadejda 4e sled vreme 6te se sabera s nego(dokato sega nqmam i mikron nadejdi4ka-toi sam kaza''i neka da nqmame 3 pat,prosto 6te se ma4im o6te''),vapreki 4e tvardi 4e vapreki 4e minali pat ne se polu4i nomera s ''nie 6te si ostanem priqteli(po4ti de,vijdahme se stra6nooo rqdko i baq stranni ni bqha otno6eniqta),no sega tvardi 4e nqmalo problem da si ostanem priqteli i 6tqlo da stane,az ne go vqrvam,opredeleno mislq 4e toi pak 6te se 4uvstva kofti i 6te mu e trudno i nqma da se vijdame otnovo.
NE VQRVAM DA OBI4AM OTNOVO DRUG PO SA6TIQ NA4IN!!!!!-znam 4e vi zvu4i presileno,no naistina go 4uvstvam taka i sam sigurna 4e e taka!ne moga da si se predstavq tolkova vseotdaino i iskrenno vlubena v drug,celuva6ta taka drug,lube6ta se po sa6tiq na4in s drug,izob6to s drug........ne moga!(za onezi 5 meseca kogato bqhme razdeleni si dokazah 4e ne moga da obi4na drug,prosto........sarceto mi e s nego i......tova ne moje da se promeni).
moje bi ako bqh sigurna 4e ima nqkakva nadejda da prodalja pone priqtelskata si duhovna vrazka s nego i 4e 6te moga da raz4itam na nego.......nz moje bi pone togava 6tqh da imam svetlin4ica v tunela i pone tova 6tqh da sahranq ot minaloto ni,pone tova.......
6tqh da imam nqkakav smisal na sa6testvuvane!
znam 4e(bez da se obijda nikoi)mnogo ot tezi koito 6te pro4etat tova nqma da mogat da me razberat istinski i napalno,za6toto tazi golqmata,vseotdainata i napalno dava6tata lubov e 1 v jivota ,no........prosto
naistina ne moga i nqmam absolutno nikakvi sili za napred!
ne znam kak i dali izob6to 6te moga da prodalja jivota si i ako izob6to e jivot sa6testvuvane bez lubov,za6toto deistvitelno ne vqrvam 4e otnovo 6te sre6na tazi golqma lubov v liceto na drug
molq vi ako mojete kajete mi ne6to..........znam li prosto sam v absolutna beziizhodica

iiirish
10-10-2006, 22:13
мисля, че той пределно ясно ти е казал "край"! недей се връща повече назад, защото както втория път страдаш повече от първия, така третия ще е още по-болезнен от предишните два. не се самозалъгвай, че той отново ще се върне при теб. щом мисли, че сте различни и е убеден в това, значи така чувства нещата и ти не можеш да повлияеш върху мнението му. бъди силна и уверена в себе си, защото човек никога не знае от къде го дебне щастието ;)

Amayo
10-10-2006, 22:17
Първо разбери кво искаш от един мъж и гледай като намериш такъв наистина да е тва което искаш. И верно недей повече да мъчиш човека.

angelski_o4i
10-10-2006, 22:48
ne go ma4a i nqmam i ni nai malko namerenie!
obi4am go i ako razbirate smisala na tazi duma i nai ve4e v varianta koito e pri men(pove4e ot sebe si go obi4am)edinstvenoto koeto iskam e da e 6tastliv i nito predi6niq,nito tozi pat nito sam se molila da ostanem zaedno,nito posle sam dosajdala,nito ni6to podobno!
toi sam poiska da se saberem pak predi6niq pat!
az sam prosto edno razbito momi4e ,sasipano i absolutno ot4aqno,koeto go boli bezumno!

Amayo
10-10-2006, 22:59
Епа еба ли го, явно той просто не е щастлив. Са секи превърта, ама две години са му трябвали да вземе решение все пак. Замисли се над това.

hforce
10-11-2006, 03:38
znam kakvo ti e sega, spoko sled 1 mesec 6te ti mine, pone na men mi mina sled 1 mesec, mina mi v miga v koito razbrah 4e ne trqbva da se gleda nazad, a trqbva da pogledna napred i da otvorq nova stranica, tova be6e predi polovin godina, ot togava sum se se6tal 1 put za neq i mi stana super kofti za okolo 1 4as (naro4no si pripomnih nqkoi ne6ta) i taka, ta edinstveniq suvet koito moga da ti dam e da ne se vijda6 s nego, da go zabravi6 i da produlji6 napred kato ostavi6 v spomenite si samo hubavite momenti s nego (az li4no do skoro bqh zadelil i kus4e ot surceto si za neq no sega edno momi4e mi okopira cqloto surce taka 4e za biv6ata ni6to ne ostana)

samotna
10-11-2006, 07:19
Пусни птичката от клетката и тя сама ще долети при теб,ако ли не ще ти се наложи да го преодолееш

lost_girl
10-11-2006, 07:22
мисля, че той пределно ясно ти е казал "край"! недей се връща повече назад, защото както втория път страдаш повече от първия, така третия ще е още по-болезнен от предишните два. не се самозалъгвай, че той отново ще се върне при теб. щом мисли, че сте различни и е убеден в това, значи така чувства нещата и ти не можеш да повлияеш върху мнението му. бъди силна и уверена в себе си, защото човек никога не знае от къде го дебне щастието ;)

съгласна съм таак е най-добре

dudeto_sy
10-11-2006, 07:27
Единственото, което си вадя като заключение, е че в момента си в депресия. Така ще е докато срещнеш някой друг, а това рано или късно ще стане. Говоря от опит. Наистина когато си отчаян и си мислиш, че света свършва... да ще срещнеш някой друг, който ще обичаш дори повече.

Успех! Не се отчайвай!

Th3WildAng3l
10-11-2006, 09:46
Миличката. Като четах историята ти на моменти се просълзявах. Много кофти. Определено те разбирам. Всеки следващ път боли повече от предния - нормално е. Бесмислено е да те съветвам да го забравиш - това са две години от живота ти .. няма да е лесно. Но нали знаеш, че всичко минава. Рано или късно и това ще мине и пак ще бъдеш щастлива и влюбена. Ще остане споменът само за хубавите моменти, а лошите - те те правят по-зряла - колкото и да ни е кофти на моменти не може и без тях. "Без горчивината сладкото не е толкова сладко".
Моят съвет е: поплачи си известно време .. после ще ти омръзне да се самосъжеляваш и ти самата ще поискаш да продължиш напред, без да се връщаш назад.

angelski_o4i
10-11-2006, 18:05
parvoto koeto sega iskam da korigiram e 4e trqgnahme qnuari 2005(a ne septemvri kakto sam napisala po pogre6ka v4era)prosto sno6ti bqh tolkova raztreperana,4e...-to tva nqma nikakvo zna4enie za problema,no...

MNOOOGO BLAGODARQ NA VSI4KI KOITO MI PISAHA I NAISTINA SAM TROGNATA,NO..MNOGO BIH ISKALA DA POLU4A I O6TE MNENIQ,MOLQ VI.
prosto s nego si otide vsi4ko-lubovta,priqtelstvoto,smeha,...vsi4ko!
vsi4ki miniaturni nadejdi koito sam hranila pri parvoto ni skasvane-sega sa martvi,vidqh 4e nito toi uspqva da e priqtel s men i ne moje da me vijda,uverih se 4e ne moga da obi4am drug po sa6tiq na4in,uverih se 4e prosto jivota mi se promenq!
boli me nai mnogo oba4e ot fakta 4e kazva 4e ''ne e 6tastliv s men'' i 4e ne sam az bila vinovnata,nqmalo smisal da se promenqm.
vsi4ko koeto mi kaza sno6ti toi (savetite mu kam men sa vqrni)-da sam malko po tvarda ,za6toto ''mnogo 6te mi se ka4vat na glavata, i da ne vlagam tolkova mnogo 4uvstva predi da sam se uto4nila s 4oveka!
razberete 4e me e strah 4e s nego si otide i 6tastieto ot jivota mi!
ako sam sigurna 4e sled 2-3 sedmici,mesec toi 6te popretrapne i 6te mi se obadi i otnovo 6te prodaljim da podarjame otno6eniq(priqtelski) bih se poute6ila,priqtelstvoto mu(ako tova e vazmojno de) bi me ute6ilo,pone nqma da go zagubq kato 4ovek.
iskam da spodelq s men : i hubavite si momenti i prejivqvaniq i lo6ite(razvoda na roditelite si,problemite si v rabota i t.n.)prosto go cenq prekaleno mnogo i ......
qvno nqma da sam 6tastliva napalno i qvno 6te sam ne6tastna v lubovta,no neka pone zapazq 4astica ot nego,pone malko,samo na tova se molq-da uspeem da ostanem priqteli!

koalka
10-11-2006, 18:09
Ами единственото,което не можах да разбера е защо,при положение,че те е обичал е опитал с още 3?!Не с една,а с три.

TreeHill
10-11-2006, 18:13
Kakvo da kaja osven 4e tova mi e mn mn mn mn mn poznato?!...Napulno te razbiram i znam kak se 4uvstva6 ama nz dali moje6 ne6to da napravi6 po vuprosa

zoben_pitbul
10-11-2006, 18:23
Ами...Смятам,че те разбирам,наистина положението ти изглежда безнадеждно...Не знам дали е възможно да сте заедно отново,може би чувствата от негова страна наистина са се изчерпали и той иска да продължи живота си без теб.Все пак ако имате някакъв шанс заедно ти трябва да разбереш за това и да използваш момента.И все пак без да се обиждаш постъпката му е абсолютно безотговорна :smt011 ДВЕ години заедно,през толкова неща сте минали и сега иска да се направи че едва ли не не те познава и не иска да има никакви отношения с теб-може да не иска връзката ви да съществува,ама чак пък това-сигурно знае за чувствата ти,но ако му пука поне малко за теб ще се съгласи да се видите.Егоизъм е да се държи така и да се пази при положение,че ти изпитваш такава мъка.Това е,ако е свестен и НАИСТИНА те разбира ще се съгласи да сте поне приятели.

10-11-2006, 18:25
E tova kato go kaje neeekooi:'Prekaleno sme razli4ni za da budem zaedno,sry!' mi ide da mu biem edna banica u muckata!!!I pri mene be6e taka-gospoji4kata mi go kaza sled 2 godini vruzka(qvno 4ak togava go be6e razbrala :evil: )...Ne iska6 da go gubi6 kato priqtel?Ami kaji mu go makar silno da se sumnqvam da stanat ne6tata taka kakto go opisva6 toq.Pyk ako ne stane karai napred turi mu mainata sled kato za 2 godini edinstveniq izvod do kogoto e uspql da stigne za vruzkata s teb e 4e s ste 'mnogo razli4ni' :smt012 !

sherry
10-11-2006, 19:54
Здравей. Това, което си изпитала е много гадно. Повярвай ми, аз знам какво означава думата "обич", не това, което изричаш на първия симпатичен човек, а това, което сякаш сърцето ти крещи...знам какво е да не можеш да спреш да мислиш за него, да не можеш да продължиш напред без него...Само ще ти кажа, всичко зависи от теб. Че ще изпитваш мъка - сигурно е. Няма квкво да те лъжа - още дълго време няма да се съвземеш. Да, времето лекува, но пак си боли. Единственото, което можеш ти да направиш, е да продължиш напред. Банално звучи, да!Но е така. След като той е късал на 2 пъти с теб, просто така, значи счита, че връзката ви не го удовлетворява. В такъв случай няма какво да направиш. Ти трябва да си себе си, след като той не те харесва такава, ти няма да се променяш, я, рано или късно ще намериш някой, с който ще се допълвате взаимно и който няма да намира лошото в теб, а хубавото. Един много важен човек за теб е напуснал живота ти, но това не значи, че няма да си щастлива отново! Повярвай ми, още много хора ще срещаш, от теб зависи дали ще позволиш на някой друг да се докосне до душата ти или ще живееш в миналото. Загубила си нещо, но това е минало вече. Не го пренасяй в бъдещето си, защото така ще пропилееш много ценно време! Поплачи си, помисли си...После погледни реално - много още неща ще видиш от живота и пак ще обичаш, сигурна съм...Просто трябва да си силна.

azbee
10-11-2006, 20:32
i az ot qnoari 2005 s moq priqtel i za sega sme mnogo 6tastlivi.kato ti 4etqh istoriqta si pomislih izvednaj ako tova mi se slu4i i na men.....prosto ne moga da si predstavq jivota mi bez nego.za parvi pat tuk mi se slu4va da ne znam kakav savet da dam za6toto naistina "NEZNAM"

kaza 4e 6te se 4ustva6 malko po dobre ako ti e pone priqtel,no pomisli dobre kak 6te se 4ustva6 ako ti spodelq vsi4ko?6tot naprimer ako mu e ne6to tejko i ako ti razkaje 6te se sdarji6 li da ne go pregarne6???neznam ti si znae6 no az mislq 4e 6te e po dobre da ne go vijda6 izob6to i taka mojebi 6te ti mine (ne napalno razbirase) po barzo.a ako ste priqteli i se vijdate 4esto 6ti e gadno i o6te pove4e ako go vijda6 s druga.badi silna!

angelski_o4i
10-11-2006, 20:57
izklu4itelno mnogo blagodarq na vsi4ki koito mi otgovoriha do sega.
po vaprosa za priqtelstvoto:
az pone taka razsajdavam:
kogato ne go vijdam toi ostava edin me4tan i napalno prekrasen obraz(samo hubavoto vijdam),dokato ako prodalja da go vijdam i da izlizame zaedno(s kompaniqta)6te vijdam i dobroto i lo6oto,6te posvikna s polojenieto i nz nadqvam se da mi e po lesno da prejiveq razdqlata.
o6te vednaj 6te povtorq i tova,4e taka pone 6te zapazq 4ast ot nego-priqtelstvo,sled kato ne moga da sahranq nego celiq i lubovta ni.

obsesion_f
10-11-2006, 21:29
Napravo ne moga da povqrvam,kato pro4etoh tazi istoriq i ne6to v men se svi.Moga da kaja,4e za pruv put mi se slu4va da popadna na takuv razkaz,koito da prili4a tolkova na moq,vsmisul,4e i na men mi se slu4va su6toto sega.Az poznavam gadjeto si ot 3 godini i mnogo silno go obi4am.Za tezi godini sum prejivqla kakto hubavi taka i lo6i momenti s nego,no kakto samata ti kaza purvata lubov ne se zabravq.Moga suvsem otgovorno da kaja,4e te razbiram i to mnogo dobre!Kakvoto i da se slu4i,znam 4e nikoga nqma da go zabravq.Az i toi kakto ti i gadjeto ti,sme se razdelqli nqkolko puti(malko pove4e ot vas).Purvite dva puti toi me zarqza,no kato mina malko vreme sam me potursi,za6toto razbra,4e e napravil gre6ka i se subrahme otnovo.Predi mesec oba4e az skusah s nego,za6toto problemite mi doidoha v pove4e i bqh mnogo oburkana.Sega oba4e se zamislqm dali da ne trugna pak s nego,za6toto az go obi4am i toi su6to tvurdi,4e me obi4a i iska da bude s men kakvoto i da stava.Prosto nie ne mojem da se prestruvame na priqteli,a v su6toto vreme da imame silni 4uvstva.Kazvam ti vsi4ko tova,za6toto mislq,4e vie dvamata su6to trqbva da si dadete o6te edin 6ans(ot tretiq put vsi4ko se polu4ava).Kakto tvurdi priqtelqt mi,4ovek dava 6ans samo na tozi,kogoto obi4a,a 6tom vie ve4e ste si dali edin 6ans,zna4i se obi4ate i trqbva da spasite lubovta si.Prosto trqbva da se pravqt kompromisli,tova e!USPEH

exelero
10-12-2006, 03:10
Незнам тука какво да ти кажа...... според мене той постъпва децки как тей му трябваха цели 2 години да разбере че сте различни характери то това се разбира след 1-я месец.
А и ако не той поне аз оценявам това което си правила за него докато е бил в казармата това никак не е малко най хубавото нещо според мен е това и така си му доказала много работи. Въпреки че аз няма да отида у казарма :) ама мисля че това е много готино дето си го правила.

И много се дразня тей като на хората им се падат работи които не ги заслужават в тоя пример ти си му била като...... дар от бога да речем ти си била перфектното гадже приятелка и любовница и много си държала на него.А той не е можал да разбере това много гадно.

И аз преди 2 години претърпях това което ти сега го търпиш но не се притеснявай и давай смело на пред :).
Сега пак съм готов да имам дълга връзка и дано сегашната се окаже таква.
Та мисълта ми тука във последните изречения беше че примерно аз винаги съм търсел такова сериозно момиче и да държи на мене а винаги ми се падат някакви дето нищо общо.Просто не е трябвало да се падниш на него а на някой който би те ОЦЕНИЛ много по добре !!!!!!!!!

10-12-2006, 20:30
Taka,nadqvam se da pro4ete6 i tova!Predi izvestno vreme bqh v dosta podobna situaziq,prosto izvednuj dosta ne6ta se srinaha!Bqhujasno oburkana samotna i t.n.,ne si misli 4e samo na teb ti se slu4va takova ne6to,tova se slu4va na mnogo hora!
I taka kakvo napravih az,stradah mogo vreme-mesezi nared,iskah da si namerq nqkoi za da buda 6tastliva vupreki,4e znaeh 4e tova e nevuzmojno bez da sum do toq 4ovek s koito bqh mnogo dulgo vreme!Iskah da hodq da se zabavlqvam nqkude ,vupreki 4e tova ne stava6e,za6toto nego go nqma6e,iskah da znam kakvo pravi,no tova be6e nevuzmojno,toi ne iska6e dori da kontaktuvame izvestno vreme!Po negovata logika i toi stradal za re6enieto si!
Tolkova mnogo se nadqvah da namerq 6tastieto si s nqkoi drug,no be6e neuzmojno,bqha mi bezinteresni,minqha mesezi do kato tova se promeni i do kato se otkaja da tursq kakvoto i da e bilo!Nedei da tursi6 ni6o,to samo 6te doide,o6te pove4e,ako tursi6 lubovta!Zabravi za neq,zabravi 4e su6testvuva,4e e su6testvuvala i 4e 6te su6testvuva!!!Tova nqma da ti pomogne!I taka i napravih az,sprqh da mislq za tova,zapo4nah da izlizam i da se zabavlqvam istinski,bez da si mislq dali nqkoi v barovete ili diskotekite 6te mi oburne vnimanie,tanzuvah za sebe si,zapo4nah da se vijdam po 4esto s priqteli koito ve4e po4ti bqh zabravila!I taka misleh si s vulnenie za moeto bude6te be6e mi iteresno kakvo 6te se slu4i za napred s men i se noseh po te4enieto!U4eh,namerih rabota i kogato zabravih za vsi4ko,se poqvi toi,e ne e idealen no si e moi i znam 4e si me obi4a kakto az nego,a sega razbiram kakvo ne sum imala predi s drugiq 4ovek,kak toi ne e daval ni6to za men,vinagi e mislil za sebe si!
taka,4e nadqvam se da ne sum te oteg4ila s napisanoto do tuk,no suveta mi e da zabravi6 4e tozi 4ovek su6testvuva i da se nosi6 po te4enieto,nedei da si misli6 4e 6te si ve4no samotna i ne6tastna,obe6tavam 4e nqma da e taka!:)

Mike-Jones
10-13-2006, 04:43
da sa ebe u 4ofkata da mu go dam na nego az xax

09-04-2007, 22:30
oo i az sam v sa6ata situacia ne si edinstvena prosto gore glavata:)

koalka
09-05-2007, 07:33
Предполагам автора вече е решил проблема си.