PDA

View Full Version : Има ли възможност



dfgkl
10-11-2006, 08:22
отскоро започнах да правя св...ки на моят приятел,обаче като му го налапам-ми става кофти,смисъл много ми е голям.. а и също така искам да попитам примерно ,ако някое момче има някакво заболяване ,примерно гъбички има ли някаква възможност аз да се заразя с нещо на устната кухина?

samotna
10-11-2006, 08:27
Ами много е просто-щом не ти е приятно не го прави

MrAsNiKa
10-11-2006, 08:27
Ти сега само на приятеля ли си правиш френска или ?!
Ако има лоша хигиена хващаш го за патката първо му я измиваш истъркваш ии после си вършиш работата
Исползвай някой добре ароматизирано измиващо средство
Баси тва е елементарна хигиена бе
Той патока му ако е миризлив и гъбясал неам думи :evil:
Може ти стане нещо на устата много ясно
Заради неговата лоша хигиена нарушаваш и своята

SINDEL
10-11-2006, 08:55
Мда, от с***ки също можеш да лепнеш кво ли не. Караи го да се мие хубаво или просто не му ги прави 6тот не гъби4ки ми бая по-кофти неща можеш да прихване6 ако хигиената му я няма никаква.

dudeto_sy
10-11-2006, 09:03
Наистина като не ти е приятно едно нещо не го прави. Иначе, да има възможност да се заразиш с гъбички. Дори и ако ти имаш афта на естата си, може той да получи гъбички.

{Sweet_Dreams}
10-11-2006, 11:42
Мисля че гъбичките ще са ти най-малкия проблем.То СПИН се прадава така.

Майн
10-11-2006, 11:53
За гъбички може да си ги пипнеш, какато и може да пипнеш гъбички ако докосваш човек с някакво друго кожно заболяване.
Колкото до свирките просто пробвай да използваш езика си вместо да му го лапаш целия. С правилната техника удоволствието е не по-малко.

krem4et0
10-11-2006, 13:33
Ако имаш афта или раничка в устата,даже и леко кървящ венец е възможно да са заразиш с всичко.А колкото до размера-не го лапай целия де-лапни главата и малко от ствола,а по-надолу си помагай с ръка.ще му хареса и така!

HahiTo
10-11-2006, 16:14
Мисля че гъбичките ще са ти най-малкия проблем.То СПИН се прадава така.


abe ti dobre li si -ot tova sus SPIN nqma da se zarazi..prosto moje da si navleche dr infekcii