PDA

View Full Version : след като го обичам, да го пусна ли да опита и с друга?



игуанката
10-11-2006, 12:27
объркана съм доста...
приятеля ми, когото страшно много обичам, бих казала, че обожавам, той е всичко за мен и едва ли ще стрещна друг толкова прекрасен човек.

за него съм готова и в ада да отида, само да му е добре и да е щастлив

сега ми каза, че искал да се пробва и с друго момиче, и че аз ако истински го обичам не трябва да го спирам.

свила ми се е душичката от мъка

зная че няма да го спра, защото не мога и никога не съм му противоречала, не мога да кажа "не" на човека който до болка обичам.

но ми е малко мъчно че ще опита една нощ с другата...

искам съвет

просто някакъв хитър начин, нещо, нз какво, но някак да го убедя, но той да не се усети, че аз не искам или не го пускам, а просто да промени това си желание

моля, дайте ми съвет!

10-11-2006, 12:29
4udq se za6to izob6to ti e kazyl #-o

Amayo
10-11-2006, 12:31
Доста наглее тоз индивид. Па и ти си балъче явно. Все пак по добре че ти е казал, щото повечето действат без да питат и без да знаеш. Но тва наистина е уникален случай. Що не направите тройка?

IKisseDAGirL
10-11-2006, 12:53
хаха, аз ако бях на твое място, само заради самият факт, че иска да опита с друга, независимо дали ще се получи ичи не, щях да го зарежа :|

samotna
10-11-2006, 13:02
mnogo kofti situaciq ama qvno 4uvstvata vi ne sa vzaimni 6tom iska da pravi takiva raboti

10-11-2006, 13:27
е той иска да опита нещо различно ако е само с една да види как е с друга, това не пречи на чувствата

iiirish
10-11-2006, 13:54
може би щом иска да опита с друго момиче, значи се съмнява в дълбочината на чувствата си. затова не му пречи. остави го да опита, нали знаеш, че от опит глава не боли ;) а ти през това време се надявай резултата да бъде в твоя полза и след като вече е бил с друга да разбере, че тя която и да е, не може да се сравнява с теб ;)

CVETELLINA
10-11-2006, 14:07
хаха, аз ако бях на твое място, само заради самият факт, че иска да опита с друга, независимо дали ще се получи ичи не, щях да го зарежа :| много ясно...!Cори че го казвам,но този е голям глупак и доста нагъл...няма какво да му играеш по свирката...късай го веднага,пък той ако е имал някакви чувства към теб,ще се осъзнае и ще съжалява..Колкото и да го обичаш,можеш ли да се оставяш да те разиграва?... :-s

CrazyWitch
10-11-2006, 14:46
Остави го.. Дай му свободата която иска. Може би е объркан и иска да разбере какво чувства към тебе, а не просто да си пропилява един вид времето без да е сигурен какво чувства към тебе.
Върне ли се твой е.

Nightmare
10-11-2006, 16:36
Не съм съгласна, че трябва да го оставиш да пробва. Все пак по този начин пренебрегваш себе си. А той явно не те обича достатачно, защото би трябвало да осъзнае колко много ще те нарани по този начин. Глупаво е според мен да не му противоречиш, трябва да се защитаваш.

pipi`e`golqma
10-11-2006, 16:42
Ще поговоря с него,за да разбера каква е причината той да иска да е с друга .... след тфа си правя изводи и решавам кфо да правя :)

kofti_nick
10-11-2006, 16:45
объркана съм доста...
приятеля ми, когото страшно много обичам, бих казала, че обожавам, той е всичко за мен и едва ли ще стрещна друг толкова прекрасен човек.

за него съм готова и в ада да отида, само да му е добре и да е щастлив

сега ми каза, че искал да се пробва и с друго момиче, и че аз ако истински го обичам не трябва да го спирам.

свила ми се е душичката от мъка

зная че няма да го спра, защото не мога и никога не съм му противоречала, не мога да кажа "не" на човека който до болка обичам.

но ми е малко мъчно че ще опита една нощ с другата...

искам съвет

просто някакъв хитър начин, нещо, нз какво, но някак да го убедя, но той да не се усети, че аз не искам или не го пускам, а просто да промени това си желание

моля, дайте ми съвет!

Абе момиче , ти луда ли си Уе ? Как ше го пусниш ? И кфо ако не стане нищо с унва момиче и той ако иска да се върне при теб ти ще се съгласиш ? Чи тфа си чисто унижение ? Явно е че тос идиот не те обича ! Или се бориш до край или го остави и зарежи ЗАВИНАГИ !

AngelOfDarkness
10-11-2006, 18:13
Ей тва умът ми не го побира! Нямам думи. Нагло е, подло, гадно, унизително! Бих го зарязала моментално- и сега ще ти кажа защо. Според мен любовта е за двама. Явно не му стигаш. Ако те обичаще истински, нямаше дори да си помисля за друга, вярвай ми.
Имам усещането, че си търси повод да те зареже.
По-добре го зарежи ти, колкото и да ти е тежко. Ако се върне, значи те обича. Няма по-добър начин от този да му покажеш, че не го пускаш.
Иначе си имаш устичка-кажи му кво мислиш, че те боли ...Не ти ли е обидно?!
Май е по-добре да не говорите, а да режеш направо...
Не си струва, разбери ме :smt011

Успех, дано да вземеш най-правилното решение, и не забравяй, че ако сте заедно, не си длъжна ТИ САМО да се съобразяваш с него. Любовта е взаимност!Помисли добре!

miloto_girl_4e
10-11-2006, 18:17
Колко нагли хора има в днешно време просто не е истина...
Това момче, ако те обича няма да иска други ...
Щом иска друга мацка, значи вече не те обича, а щом това е така - значи няма смисъл да му досаждаш и ти самата да си губиш времето с него...
Да, обичаш го, но любовта не е само да даваш, а и да получаваш, за да бъдеш истински щастлива...
Намери си момче, което наистина ще те обича и по-важното - уважава, което ще иска и жадува само теб и няма да има желанието да опитва с други...

hforce
10-11-2006, 18:18
spored mene toi probva dali druji6 na nego dostatu4no, ako durji6 nqma da go pusne6, ako ne durji6 6te go pusne6, ne znam moje i da gre6a no mislq 4e e taka, pone na mene taka mi zvu4i, prosto iska da se ubedi v 4ustvata ti

koalka
10-11-2006, 18:22
Ами това,което е станало е ужасно.Кой може да ти говори така?Човека,който явно вече не те обича.Така е че,ако го обичаш не трябва да го спираш,но той го е казал главно,за да се разделите,не за друго момиче.Някакво неопределено.По-добре говори с него,защото работата е доста сериозна.

KisskilleRcHe
10-11-2006, 18:25
Има една приказка: Ако обичаш някой пусни го на свобода, а той ако те обича ще се върне в твоята страна.... Няма какво повече да говоря.... То е казано :)

hopala
10-12-2006, 09:24
na men mi se sluchi sashtoto...priqteli mi mi kaza"otivam na Rd i mislq da opitam s druga"......kazah "i da iskam ne moga da te spra,ako mislish che po tozi nachin mojem da imame vryzka-davai".....v kraina smetka se okaza che iskal da proveri reakciqta mi...LUDNICAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

exelero
10-12-2006, 09:29
аз немога да разбера такива тапанари каде ги намирате със конкурс ли ги избирате или как ? да не би да хващате най глупавия у квартала или даскалото :smt013

eas7a
10-12-2006, 09:45
Според мен те изпитва просто.. пусни го, аз съм почти сигурен, че ако наистина държи на теб това ще му е достатъчно доказателство и бяна да ходи никъде.

krem4et0
10-12-2006, 10:28
Щом дори поглежда друга с желание-оставям го.Аз обожвам приятеля си и давам всичко за него,но си е само мой.Ако иска друга-чао.Да върви при нея!

krem4et0
10-12-2006, 10:29
Има една приказка: Ако обичаш някой пусни го на свобода, а той ако те обича ще се върне в твоята страна.... Няма какво повече да говоря.... То е казано :)
Абе така си е,ама не и в случая. Той иска връзка за 1 нощ.Това е нодупостимо,когато имаш приятелка,когато се обичате и държите 1 на друг.

TreeHill
10-12-2006, 10:37
хаха, аз ако бях на твое място, само заради самият факт, че иска да опита с друга, независимо дали ще се получи ичи не, щях да го зарежа :|

emi normalno,nali uj te obi4a?!...

Krem4eto
10-12-2006, 13:47
Олееее....Не го пускай!!!Пък ако си се прави , го остави!!!!!!!

Cosmo
10-12-2006, 14:58
Abe kat mu e tolkoz merak neka hodi....az sam na principa ili shte si samo s men ili si ebi maikata...ne stava taka...toi shte hodi pri drugi,a az shte stoq i shte chakam da se vyrne pri men...ako dyrji na teb,nqma da otide.... #-o

Chiana
10-12-2006, 16:23
Виж какво, мила, и аз много обичам приятеля си, в ада влизам заради него и всичко останало, ама ако ми го изцепи това нещо, дори на шега, ще получи един луд шамар и ще му кажа да напусне къщата ми и докато не ми падне на колене с букет цветя, няма да му проговоря! Трябва да нямаш никакво достойнство, за да му позволиш да го направи това нещо. Защо не му заби шамар още докато ти го изцепи това нещо??? Мале... как можеш да търпиш??? Бой и това е! Ако го мисли насериозно, значи НЕ ТЕ ОБИЧА!!!!!!! Така че по-добре да го зарежеш.
А ти що не му изцепи - еми хубаво, тогава и аз отивам при друг и ако ми хареса повече с него - късаме.
Трябва да му изкараш душичката на това копеленце.

Amayo
10-12-2006, 16:26
Виж какво, мила, и аз много обичам приятеля си, в ада влизам заради него и всичко останало, ама ако ми го изцепи това нещо, дори на шега, ще получи един луд шамар и ще му кажа да напусне къщата ми и докато не ми падне на колене с букет цветя, няма да му проговоря! Трябва да нямаш никакво достойнство, за да му позволиш да го направи това нещо. Защо не му заби шамар още докато ти го изцепи това нещо??? Мале... как можеш да търпиш??? Бой и това е! Ако го мисли насериозно, значи НЕ ТЕ ОБИЧА!!!!!!! Така че по-добре да го зарежеш.
А ти що не му изцепи - еми хубаво, тогава и аз отивам при друг и ако ми хареса повече с него - късаме.
Трябва да му изкараш душичката на това копеленце.
Абе на приятеля ти бая му е тежко нали... :?

GLeZoRanA
10-12-2006, 16:34
Виж какво, мила, и аз много обичам приятеля си, в ада влизам заради него и всичко останало, ама ако ми го изцепи това нещо, дори на шега, ще получи един луд шамар и ще му кажа да напусне къщата ми и докато не ми падне на колене с букет цветя, няма да му проговоря! Трябва да нямаш никакво достойнство, за да му позволиш да го направи това нещо. Защо не му заби шамар още докато ти го изцепи това нещо??? Мале... как можеш да търпиш??? Бой и това е! Ако го мисли насериозно, значи НЕ ТЕ ОБИЧА!!!!!!! Така че по-добре да го зарежеш.
А ти що не му изцепи - еми хубаво, тогава и аз отивам при друг и ако ми хареса повече с него - късаме.
Трябва да му изкараш душичката на това копеленце.
Абе на приятеля ти бая му е тежко нали... :? хахахаха е тва е :) май и моя го чака ада :lol: :lol: :lol:

Amayo
10-12-2006, 18:21
Виж какво, мила, и аз много обичам приятеля си, в ада влизам заради него и всичко останало, ама ако ми го изцепи това нещо, дори на шега, ще получи един луд шамар и ще му кажа да напусне къщата ми и докато не ми падне на колене с букет цветя, няма да му проговоря! Трябва да нямаш никакво достойнство, за да му позволиш да го направи това нещо. Защо не му заби шамар още докато ти го изцепи това нещо??? Мале... как можеш да търпиш??? Бой и това е! Ако го мисли насериозно, значи НЕ ТЕ ОБИЧА!!!!!!! Така че по-добре да го зарежеш.
А ти що не му изцепи - еми хубаво, тогава и аз отивам при друг и ако ми хареса повече с него - късаме.
Трябва да му изкараш душичката на това копеленце.
Абе на приятеля ти бая му е тежко нали... :? хахахаха е тва е :) май и моя го чака ада :lol: :lol: :lol:
И на него не му е леко :-D

Chiana
10-12-2006, 19:10
Да де, ама аз ако го изцепя това нещо, той ще ми направи живота черен. Най-малкото което е, ще се раздели с мен.Трябва да сте по-моногамни, егати! Как може да търпите такива волности? :?
п.п. Не му е тежко. :roll:

GLeZoRanA
10-12-2006, 19:16
Да де, ама аз ако го изцепя това нещо, той ще ми направи живота черен. Най-малкото което е, ще се раздели с мен.Трябва да сте по-моногамни, егати! Как може да търпите такива волности? :?
п.п. Не му е тежко. :roll: Е дай сега да си вкараме гаджетата в пирогоф :mrgreen:

dream_dragon
10-12-2006, 19:25
Интересна ситуация. Обаче решението определено не е да го зарежеш веднага. Обичаш го, това значи да го задържиш. Ако си настоява на налудничавата идея, не те обича или нещо му е сбъркано.

SINDEL
10-13-2006, 09:18
Ако наистина те оби4а няма да му даде сърце да те нарани така. Поне според мен. Може би трябва да се замислиш той какво изпитва към теб, защото ако не те оби4а наистина няма смисъл да си пилееш времето и 4увствата по него. Не те заслужава. Самият факт, 4е той иска от теб такова нещо, а ти го оби4аш толкова, 4е изобщо да обмисляш варианта да го оставиш да опита с друга, въпреки 4е това би те наранило ужасно, зна4и 4е той не те заслужава. :!:

pitbullbg
10-18-2006, 16:44
xax bahti tapaka... nz ti nali go obi4a6 ama qvno toi teb ne kolkoto i gadno da zvu4i...kaji mu 4e ako iska da te zagubi da probva... ama nz nali 6te pomogne moje da ti kaje 4e te obi4a i 4e nqma da probva s druga i da go naprai bez da znae6... a za tva 4e nqma da nameri6 drug ne si prai iluzii qvno ti e rozof sveta

Alira
10-18-2006, 16:57
Ако един човек наистина те обича не би ти причинил това-да иска да бъде с друго момиче.Ако сте от много време заедно той би трябвало да те познава добре и да знае че това ще те нарани.Моят съвет е да не се навиваш и да го оставиш да бъде с друга.Може и да му хареса.А тогава не се знае какво ще последва.Ако бях на твое място не бих му позволила-аз съм на мнението"Когато си с един човек и го обичаш си само с него.Правиш всичко за да го направиш щастлив".
но ти си преценяваш. :(

white_chik
10-18-2006, 18:18
Еми съжалявам,че ще ти го кажа,но така,както го разказваш,изглежда,че това момче изобщо не те обича или му е все едно.Ако ти беше единствена за него няма да искаше да опитва с други.Помисли си дали си заслужава да си губиш времето и само да се мъчиш,за мен това момче не си струва щом иска да опитва с други [-X

Nifada_
10-18-2006, 19:07
Баси наглеца.....ако ми сервира такова нещо ще полудея, но няма да го покажа. Ще ми се иска д го ритам от петия до първия етаж и да изкрещя никога да неми се връща вече. Но ще се въздър от тази реакция и само ще му кажа , че ако смята, че така ще е по-щастлив, ок, да го направи, но повече да не ми се мярка.
Твоят проблем е, че той явно усеща, че си яко хлътнала и те тормози така. Защо не опиташ да си представиш живота и без него? Няма да се свърши, дори има мноооого други момчета, които не биха се държали така.

Tender Poison
10-18-2006, 19:24
хаха, аз ако бях на твое място, само заради самият факт, че иска да опита с друга, независимо дали ще се получи ичи не, щях да го зарежа :| много ясно...!Cори че го казвам,но този е голям глупак и доста нагъл...няма какво да му играеш по свирката...късай го веднага,пък той ако е имал някакви чувства към теб,ще се осъзнае и ще съжалява..Колкото и да го обичаш,можеш ли да се оставяш да те разиграва?... :-s

Абсолютно правилно,но ще допълня,ако после видиш че съжалява и иска да се върне при теб,може би трябва да го приемеш,успех ти желая!!!

KuReC
10-19-2006, 09:16
nemoa razbera za kvo ti e kazal

ssiimmoonna
10-19-2006, 10:17
ami vij sa purvo se radvai 4e ti e kazal izob6to pone e bil iskren s tegb i ti go e kazal v o4ite dr e vuprosa 4e e mn tupo da ti go kaje to4no po tozi na4i ama.....ako bqh na tvoe mqsto 6tqh da mu kaja 4e e svoboden da pravi kakvoto si iska samo 4e da ne se obru6ta posle kum men za kakvoto i da bilo za6toto ako te obi4a naistina kolkoto i silno jelanie da ima za kakvoto i da bilo bi se sprql i pomislil :-k

Ekita
10-19-2006, 15:23
Interesno mi e kak 6te reagira toi ako ti poiska6 sy6toto...Ako se syglasi i prodylji da nastoqva,znae6 kakvo da pravi6 predpolagam.

He3HauKa
10-19-2006, 15:42
Hubavo e che go obichash no ne trqbva da dopuskash da ti se kachi na glavata.Ako iska druga ,neka da otide no mu dai da razbere che ti nqma da go chakash.Ako toi postavq neshtata taka znachi ne mu puka za otnosheniqta vi

liberalna_macka
10-24-2006, 18:45
Dobre de xora..zamislete se malko,tva che iska da opita s druga trqbva li na vsqka cena da znachi che ne obicha priqtelkata si?! Ami moje bi prosto iska da nameri malko raznoobrazie, osobeno ako sa zaedno ot dosta vreme. Vie ako vsichkite taka mislite ne znam kak nqkoi den shte imate semeistvo. Ne moje pri purviq podoben povod-vednaga krai,kusate. Ne stavat taka neshtata. Spored men raznoobrazieto zazdravqva otnosheniqta. Trqbva da davate malko poveche svoboda na mujete si, taka budete sigurni che nqma da vi napusnat skoro. Moqta vruzka produljava veche pochti 4 godini. Shtastliva sum, no ponqkoga se nalaga i ot dvete strani da se pravqt kompromisi...inache nqma kak da vurvqt neshtata.
Uspeh ot men :-)

panterata
10-24-2006, 19:31
ne mu pozvolqvai ako ne se saglasi s teb (6toto moje samo naro4no da te izprobva kakvo 6te kajesh) i ako ti mranka da mu pozvolish mu bii 3 metroviq i tfa e ima mn mn mom4eta 6te si namerish drug ;)

DiSsReSpecT
10-24-2006, 19:47
Пусни го и му кажи да не се връща =)

DeSiTo0o
10-24-2006, 19:54
Аз ако бях на твое място обичам го или не щях да го зарежа още в момента,в който ме попита такова нещо!
Но сега за теб не знам де... май е по добре да му покажеш,че не може да те прави на парцал и му кажи "НЕ" ясно и ако той не разбере тогава го зарежи по-добре!

macy_day_parade
10-25-2006, 15:02
Виж какво, мила, и аз много обичам приятеля си, в ада влизам заради него и всичко останало, ама ако ми го изцепи това нещо, дори на шега, ще получи един луд шамар и ще му кажа да напусне къщата ми и докато не ми падне на колене с букет цветя, няма да му проговоря! Трябва да нямаш никакво достойнство, за да му позволиш да го направи това нещо. Защо не му заби шамар още докато ти го изцепи това нещо??? Мале... как можеш да търпиш??? Бой и това е! Ако го мисли насериозно, значи НЕ ТЕ ОБИЧА!!!!!!! Така че по-добре да го зарежеш.
А ти що не му изцепи - еми хубаво, тогава и аз отивам при друг и ако ми хареса повече с него - късаме.
Трябва да му изкараш душичката на това копеленце.

a taka!Tva si e 4ista podigravka!!!

santRi
10-25-2006, 15:11
пусни го.. иначе дори и да го задържиш няма да си е само твой, ще си иска и другата

АТАКАБГ
10-25-2006, 19:00
Тва е перфектен повод за тройка 8)

anichkaaa
10-25-2006, 20:17
Не съм съгласна, че трябва да го оставиш да пробва. Все пак по този начин пренебрегваш себе си. А той явно не те обича достатачно, защото би трябвало да осъзнае колко много ще те нарани по този начин. Глупаво е според мен да не му противоречиш, трябва да се защитаваш.

Napulno sam saglasna.Kak taka 6te iska da probva s druga :!: :?: Emi 4e toi si ima priqtelka i ako naistina te obi4a povqrvai mi ne bi napravil ne6to s koeto da te narani.Moje bi lubovta ti kam nego ne ti pozvolqva da progledne6,za6toto bez liubimiq e mnogo tejko.No naistina 6te ti e po-dobre da znae6,4e ne si tretirana kato parcal,a si otstoqva6 pravoto na lubov i to samo za sebe si.Opredeleno priqtelq ti ne e prav!Pomisli si mnogo dobre kakvo 6te pravi6,za6toto tozi 4ovek ne te obi4a istinski ili pone ve4e ne!

648541
10-25-2006, 20:39
ako bqh na tvoe mqsto nqma6e da go ostava!!6tqh da naprava vsi4ko vuzmojno za da go zadurja ama vij sega drugo e ako toi tooolkova mn iska da opita s druga ne moje6 da go spre6 za6toto i da ostane s tebe moje da luje kude e,s koi e i tn :-k