PDA

View Full Version : molq vi daite suvet!!!



10-11-2006, 16:28
moje istoriqta mi ad vi se stori tupa no mnogo mi trqbva va6iq suvet!haresvam 1 mom4e na ime lubo....toi e na 15 az sum na 13.ne se poznavame li4no no ot vsqkude li4i 4e e hlutnah po men......gleda me postoqnno,vednuj daje minah pokrai nego i sled tfa go 4uh kak kazva"ei taq sladkata mnoo mi haresva".ai mnogo puti se slu4va vurvq si po koridora i toi idva sre6tu men,oba4e 6tom me vidi obru6ta posokata i trugva da vurvi sled men!ta vuprosa mi e kakvo da pravq.......toi qvno nqma da se usmeli da napravi ne6to :( :( :( a az sum tolkova hlutnala po nego!!!a m/u drugoto az po4nah da go haresvam 6tom zabelqzah 4e me haresva!Vsi4kite mi fr mi povtarqt postoqnno"ani,toq te haresva 100% vij kak te gleda".OTGOVORET MOLQ VI DAITE MI SUVET!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

AnN_G
10-11-2006, 16:33
Ми ...ако не те е срам го заговори ти...иди и се запознайте.Или намери общи познати от класа му които да ви запознаят :wink:

pipi`e`golqma
10-11-2006, 16:37
Просто като мине покрай теб го заговаряш. Питаш го как е ала бала ... запознавате се и готово :D

iiirish
10-11-2006, 16:38
много хора се притесняват как да покажат чувстата си при положение, че дори не са сигурни, че съответния човек ги харесва. а при теб е обратното! ти си на 100 % сигурна в него, а пак нищо не правиш... :-k рискувай, защото непременно само можеш да спечелиш

kofti_nick
10-11-2006, 16:39
Запознанство му е майката в твоя случай :)