PDA

View Full Version : There is no "love"



TreeHill
10-11-2006, 17:38
zdr na vsi4ki.Zna4ii da prdpolojim 4e si imate priqtelka.Tq u4i v drug grad i se pribira za vakanciite , subota i nedelq.Taka s vuprosnoto momi4e ste ot dosta vreme.Predi vreme vi e "izneverila" (predlojili ste i tq e zaminala na ekskurziq pisala vi e sms-i prez tva vreme i vi e zvunqla i vi e kazvala kolko mn vi obi4a na poslednata ve4er se zabila s nekav tip).Rasurdili i ste se i ste i slojili ignor za okolo 5 meseca.Otgovarqli ste na vuprosite i s 1 dumi4ka a po-natatuk s po nqkolko svurzani v izre4enie(na koeto po sredata oba4e se gubi smisula).Sled tova ste se sdobrili i otnovo momi4eto tvurdi 4e vi obi4a neopisuemo mnogo i ste edinstven za nego.Za kapak sled godina otnovo nqkakuv tip zapo4va da q svalq(zabiva),vie ne ste do neq i tq se hva6ta na pi4a?!...Kkakvo bihte napravili ako posle otnovo vi goni i vi se obesnqva v libov ili vi se izvinqva ?

kofti_nick
10-11-2006, 17:42
:-({|= :-({|= :-({|= КУРВОЛЯК !!!

koalka
10-11-2006, 17:46
Значи...аз не съм момче,но ще си позволя да отговоря на въпроса.Това момиче едва ли не ти се кълне,че те обича,но се е забивала с двама.Моето мнение е че или те лъже,или не е наясно с чувствата си,за да каже такова нещо.Аз не бих и простила,ако бях на мястото на това момче,защото разбирам един път,ама вече два пъти е прекалено...

teardrop
10-11-2006, 17:50
Не може да тя да обеча момчето, а в същото време да му изневерява. В началото-ок, не са били от много време заедно и не са се сближили достатъчно и донякъде може да послужи за оправдание (не казвам, че е била права да го прави). Ама втория път.... [-X

TreeHill
10-11-2006, 17:53
bravo hora stra6ni ste.Ne e zaduljitelno da ste mom4e za da otgovarqte.Produljavaite!!! :arrow:

priti_kiti
10-11-2006, 18:18
bravo hora stra6ni ste.Ne e zaduljitelno da ste mom4e za da otgovarqte.Produljavaite!!! :arrow: оо Адри..
ми кво да ти кажа има и такива момичета,виждам убедил си се.. според мен не заслужава прошка,било то и да сте заедно от тук нататък.. просто не е била честна спрямо теб :-s незнам.. ти прецени,но на твое място не бих простила!

miloto_girl_4e
10-11-2006, 18:20
Ако бях момче, не бих се занимавала с такива несериозни момичета, които не знаят какво искат и които, когато ги засърби се хвърлят на първото момче, проявило интерес към тях

TreeHill
10-11-2006, 18:29
bravo hora stra6ni ste.Ne e zaduljitelno da ste mom4e za da otgovarqte.Produljavaite!!! :arrow: оо Адри..
ми кво да ти кажа има и такива момичета,виждам убедил си се.. според мен не заслужава прошка,било то и да сте заедно от тук нататък.. просто не е била честна спрямо теб :-s незнам.. ти прецени,но на твое място не бих простила!


zdr Beti :smt005 Ne stava vupros za men ina4e 10x za mnenieTo :P

SlyN4o`f
10-11-2006, 18:30
Напълно съм съгласна с предните мнения!Също така според мен това момиче просто си търси някаква занимавка(сигурно прозвуча грубо,извинявам се за това).Значи наскоро един приятел се сблъска с такъв проблем!Запознаха се с момието,той много си я хареса...ходиха близо месец(уж били много щастливи).В чата ми правише някви сцени на ревност,че съ излизала с него(а аз с него се познавам от 13 год. и сме страшно блиски).Та така скъсаха защото тя си харесала някъв друг.До тук добре нормално айде приемливо(горе-долу),но това става преди даскало!ТРъгваме ние на даскало и какво си милсите ?Тя почва да му се обяснава в любов колко ного го обичала...бляблблялбяя(уффф ф)И той горкия пак тръгна с нея!След 5 дни ми казва"ми тя каза ,че не съм бил като преди" и пак скъсаха!На другия ден ми казва"можеш ли да си представиш говорих с най-добрата й приятелка и тя ми каза ,че въобще не е късала с другото момче,просто той отишъл за няколко дни в София".И фактически той(приятелчето ми )е бил като спасителна лодка са някаква си там хлапачка!!!ПФффффффф

извинявам се за подробното ми изказване,но страшно много се нервя на такива =;

No_LiMiTe^f
10-11-2006, 18:48
Не е трябвало още първия път да й се прощава,щото веднъж простено ли й е тя ще го повтори и потрети!А пък и щом се подава толкова лесно не си струва!По-добре късайте и си търси нова приятелка! :smt006

corn dog
10-11-2006, 20:33
ako na mene mi izvarti toq nomer mnogo pati,nakraq 6te i biq 6uta!!! :(

sherry
10-11-2006, 20:39
О, ама не може да ти слага рога и след всеки случай да търчи и да ти се извинява...Разбирам един път да е сбъркала, ама тая явно си играе с търпението ти. Това, което е станало веднъж, може и да не стане втори път, но това, което е станало втори път, със сигурност ще има и трети...В смисъл, ще продължи да те мотае, ако още й прощаваш! Остави я и си намери друго, по - честно момиче.

KuReC
10-11-2006, 22:10
e ne razbrah taq kur*a ko q bavi6 bii i 6uta ne bih i dal poreden 6ans direktno q mahai pi4

hopala
10-12-2006, 09:34
ami chestno kazano spored tova momiche ne znae kakvo iska....hem da e s teb,hem da si vee putkata napred-nazad......na tvoe mqsto ne bih se zanimaval s takova momiche...i v tozi sluchai kletvite v vechna liubov i t.n. nqmat nikakvo znachenie sled kato pri pyrviq udoben sluchai ticha pri drug... [-X :---)

ThePainIsReaL
10-12-2006, 19:24
Ми.. това момиче използва въпросното момче , колкото да се отчита ,че има приятел и после хоп-троп при друг. Кофти е , гадно е , но не е нищо драматично .Ще стане драматичното , ако момчето се върже на игрите й за трети или там четвърти път. Не може чак пък толкова да си сляп от любов и въобще да говориш за любов , когато няма дори "качествена" връзка. Така че на пича дано му се включи реотанът по-набързо и да се осети, че губи достойнството си с всяко прощаване.

dream_dragon
10-12-2006, 19:58
Ако това някога се случи не мисля, че ще си мълча пет месеца. А след втория път нещата са ясни - всичко свършва. Това е между нас. Не стига, че не се виждаме сумати време ами и ми изневерява.