PDA

View Full Version : Тя ме харесва а е 1/2 циганка:(



10-11-2006, 18:15
Едно момиче е лудо по мен, стабилна е и не е чалгарка но за съжаление е .. полу циганка и не знам дали изобщо да тръгвам с нея. на външен вид е средно готина за мен, хем е сладка хем не е толкова хгубава чак (не е много черна, все едноче има лек тен)
какво да правя дайте сътвет, вие как бихте постъпили ? :roll: ](*,)

piska_
10-11-2006, 18:16
Е кфо значение има кфа е :wink:

miloto_girl_4e
10-11-2006, 18:18
абе има си и хора за които има значение ...
но така и така момичето не е чистокръвна :mrgreen: циганка, така и така не е част от стадото чалгари - взимай я, после да не съжаляваш, че нещо толкова дребно те е спряло да бъдеш с такова нормално и сладко момиче, което си има тен, за който повечето българи ходят да си тормозят кожата по солариуми...

10-11-2006, 18:21
Да де, за мен си има значение :? Като за начало ще сме близки. Аз уважавам това че ме е харесала :) ако и мен нещо ми се twist mind може и да тръгнеме :) мерси все пак

Други давайте си мнението няма да е излишно

teardrop
10-11-2006, 18:26
Сам казваш, че е все едно с лек тен. На мен лично ме харесва по-мургавия тен, а и имам една приятелка, което е по-мургавка и е пак така някакви цигански корени обаче е страшно сладка и на никой не му дреме дали е циганка, полуциганка, или няква друга :wink: Ако си я харесваш такава, няма нищо лошо, но ако те е страх от предразсъдъците и мнението на хората...

KisskilleRcHe
10-11-2006, 18:30
Амиии не мисля че това че е циганка има някфо значение... Дам...

koalka
10-11-2006, 18:31
Да де, за мен си има значение :? Като за начало ще сме близки. Аз уважавам това че ме е харесала :) ако и мен нещо ми се twist mind може и да тръгнеме :) мерси все пак

Други давайте си мнението няма да е излишноАми отговора е ясен-не тръгваш с нея.Ти сам казваш,че има значение за теб.За какво искаш още мнения.

iiirish
10-11-2006, 18:31
ако ти я харесваш какво ти пука каква. цяла или наполовина цинагка това не би трябвало да те бърка. имаш ли симпатии към момичето значи всичко е на 6 ;)

Amy_Lee^89
10-11-2006, 18:58
абе има си и хора за които има значение ...
но така и така момичето не е чистокръвна :mrgreen: циганка, така и така не е част от стадото чалгари - взимай я, после да не съжаляваш, че нещо толкова дребно те е спряло да бъдеш с такова нормално и сладко момиче, което си има тен, за който повечето българи ходят да си тормозят кожата по солариуми...

=D> =D> точно така!! а автора не темата малко расист ли е, или на мен така ми се струва :-k То има цигани и цигани, щом момичето е свястно, тена й не би трябвало да е проблем... :-k

love_bad_boys
10-11-2006, 19:39
Едно момиче е лудо по мен, стабилна е и не е чалгарка но за съжаление е .. полу циганка и не знам дали изобщо да тръгвам с нея. на външен вид е средно готина за мен, хем е сладка хем не е толкова хгубава чак (не е много черна, все едноче има лек тен)
какво да правя дайте сътвет, вие как бихте постъпили ? :roll: ](*,)
Ако я харесваш тръгвай с нея-циганка или не ,ако се кефите един на друг няма никакво значение! :-D

sherry
10-11-2006, 19:43
Ако си расист, защо питаш за нашето мнение?! :roll: Според мен няма никакво значение какъв е по произход един човек, стига да изпитваш чувства към него. Другото е без значение.

10-11-2006, 20:39
po vajno e ti kyv si i dali q iska6 ostanalot mainata mu

Silverfang
10-11-2006, 20:58
Едно момиче е лудо по мен, стабилна е и не е чалгарка но за съжаление е .. полу циганка и не знам дали изобщо да тръгвам с нея. на външен вид е средно готина за мен, хем е сладка хем не е толкова хгубава чак (не е много черна, все едноче има лек тен)
какво да правя дайте сътвет, вие как бихте постъпили ? :roll: ](*,)
Абе, мани я тая! Помисли си, един ден ако се ожените, дацата ви ше са 1/4 цигани!! :smt011 :smt011

10-11-2006, 21:13
Не съм расист, просто много мразя цигани (както и повечето българи лол... ) но нямам нижо против нея конкретно...
не я харесвам ЧАК толкова много, в смисъл, ако тя не ме харесва нямаше да се пробвам да я забивам и т.н.
Все ми е едно дали съм с нея или не, даже ми е все едно дали имам гадже или не (въпреки че съм сам от пролетта... ехх чернотата на готика ме е обзела тотално ахаььахьах :smt096 )

Silverfang
10-11-2006, 21:19
(въпреки че съм сам от пролетта... ехх чернотата на готика ме е обзела тотално ахаььахьах :smt096 )

Тва готика е баси тъпото нещо!
некви отчаяни мизерници потънали в собствен (измислено тъжен) свят!
С надежда че някой ше почне да ги съжалява!
Пълна идиотщина! :smt011 :smt013

SlaDkO_KoTe{P}
10-11-2006, 21:31
ami ako naistina ima6 4uvstva kam neq i ne ti pre4i tova ,4e e polu ciganka (a ako gi ima6 ne bi trqbvalo ) davai.Ina4e posle samo 6te sajelqva6 ,4e ne6to tolkova nezna4itelno te e sprql da bade6 s neq

KuReC
10-11-2006, 21:59
awe kopele lud li si 6a trugva6 s mangalka malko li momi4eta ima 4e ba6 mangalka si nameri predstavi si otivate na kupon i ta pitat kak sa kazva tvoita
am ... ai6eee are bqgai tuka SICHKI MANGALI POD NOJA :smt066 :smt066 :smt066

10-11-2006, 22:03
всъщност наблягам на готика от 2-3 седмици... просто щото живота те премачква и се отнася с тебе като боклук... абе кво ти обеснявам, ясно е че всичко ше се опраи ма в момента мноу мраза сичко и сички ! и такмо когато почнах да се кефа на себеси и на тъмната си самота се появи момиче което да ме харесва... винаги в най неподходяшите моменти, а като знам преди колко мн съм страдал за момичета... сега не ми е зор квот и да става, писна ми да се разправям !

sry тва беше малко offtopic ^^

та... ше се запозная с нея и тогава ше видиме, ако разбера че няма нищо да стане просто няма да задълбочавам и ще си останеме приятели

П.С. НЕ СЪМ ГОТИК ФРЕАК! слушам детх и траш лол !

exelero
10-12-2006, 02:50
Просто незнаеш какво искаш и занимаваш хората със твоите обръкани глупости била таква била онакава....... то ако я харесваш няма ти прави впечетление ама явно тебе те е срам и си вкарваш филми и се влияеш от на хората мнението а НЕ трябва [-X тея дето обсъждат и пускат слухове са боклуци щото не си гледат тяхния живот ами чуждите животи

samotna
10-12-2006, 06:37
Щом ти е все едно дали ще си сам или с момиче за какво е цялата работа,пък и щото тя те харесвала,ами ако един ден разбереш,че те харесват 3 наведнъж какво ще правиш?

dudeto_sy
10-12-2006, 07:30
От опит глава не боли... пробвай с нея, пък каквото излезе...

Silverfang
10-12-2006, 07:39
От опит глава не боли...
ТАКА ЛИ, Я ОПИТАЙ 1 Водка Селект и да видим!

dudeto_sy
10-12-2006, 07:41
От опит глава не боли...
ТАКА ЛИ, Я ОПИТАЙ 1 Водка Селект и да видим!

Ами... зависи... има едни хапчета, пак им забравих името, пиеш ги преди водката и после си като нов. Така, че и от 5 бутилки пак няма да те боли глава.

Silverfang
10-12-2006, 07:46
От опит глава не боли...
ТАКА ЛИ, Я ОПИТАЙ 1 Водка Селект и да видим!

Ами... зависи... има едни хапчета, пак им забравих името, пиеш ги преди водката и после си като нов. Така, че и от 5 бутилки пак няма да те боли глава.
5 БУТИЛКИ!!!!! :shock: :shock: :shock:
Аз от една ходих в Пирогов!

TreeHill
10-12-2006, 11:13
Да де, за мен си има значение :? Като за начало ще сме близки. Аз уважавам това че ме е харесала :) ако и мен нещо ми се twist mind може и да тръгнеме :) мерси все пак

Други давайте си мнението няма да е излишноАми отговора е ясен-не тръгваш с нея.Ти сам казваш,че има значение за теб.За какво искаш още мнения.

....

dudeto_sy
10-12-2006, 13:19
От опит глава не боли...
ТАКА ЛИ, Я ОПИТАЙ 1 Водка Селект и да видим!

Ами... зависи... има едни хапчета, пак им забравих името, пиеш ги преди водката и после си като нов. Така, че и от 5 бутилки пак няма да те боли глава.
5 БУТИЛКИ!!!!! :shock: :shock: :shock:
Аз от една ходих в Пирогов!


Ами... който къс в ума, дълъг в краката, аз пък не пия... Направо ме разбиват хора, които пият по толкова много, какво толкова ви харесва?

Shokoladova
10-12-2006, 14:21
spored men tova dali e bulgarka ili ciganka nqma tolkova golqmo zna4enie.stiga naistina da si privle4en ot neq i da q xaresva6 za6to da ne se polu4i ne6to m/y vas....

gangbang
10-12-2006, 14:23
spored men tova dali e bulgarka ili ciganka nqma tolkova golqmo zna4enie.stiga naistina da si privle4en ot neq i da q xaresva6 za6to da ne se polu4i ne6to m/y vas....

Абсолютно съм съгласен и аз с това мнение! 8)

Krem4eto
10-12-2006, 14:35
Ако си я харесваш давай!!!

daka7a
10-12-2006, 20:08
На Сапун бе .. С тен и без тен циганка си остава ! мани я ..

gori
10-12-2006, 20:22
Абе да ти кажа твой си е избора ама ако аз бях на твое място не бих направила нищо!
ПС! УСПЕХ ](*,)

Silverfang
10-12-2006, 22:03
От опит глава не боли...
ТАКА ЛИ, Я ОПИТАЙ 1 Водка Селект и да видим!

Ами... зависи... има едни хапчета, пак им забравих името, пиеш ги преди водката и после си като нов. Така, че и от 5 бутилки пак няма да те боли глава.
5 БУТИЛКИ!!!!! :shock: :shock: :shock:
Аз от една ходих в Пирогов!


Ами... който къс в ума, дълъг в краката, аз пък не пия... Направо ме разбиват хора, които пият по толкова много, какво толкова ви харесва?
Ми как смяташ да разбереш кво толко ми харесва като не пиеш! ](*,)

madlencheto:)
10-12-2006, 22:08
Е какво значение има каква е ?Ако наистина ти харесва - взимай я, няма какво толкова да му мислиш!А и нали знаеш,че по-добре да съжеляваш за нещо,което си направил,от колкото за нещо което не си:)

Mikohito
10-13-2006, 02:07
Аз достигнах до един извод и искам да го споделя с теб.Не трябва да робуваш на човешкото мнение или както се казва "Неплащай данък обществено мнение" щом тя те харесва и ти също какво значение има какво мислят другите.Да не ти пука.

hforce
10-13-2006, 03:17
От опит глава не боли...
ТАКА ЛИ, Я ОПИТАЙ 1 Водка Селект и да видим!

Ами... зависи... има едни хапчета, пак им забравих името, пиеш ги преди водката и после си като нов. Така, че и от 5 бутилки пак няма да те боли глава.
5 БУТИЛКИ!!!!! :shock: :shock: :shock:
Аз от една ходих в Пирогов!


Ами... който къс в ума, дълъг в краката, аз пък не пия... Направо ме разбиват хора, които пият по толкова много, какво толкова ви харесва?
Ми как смяташ да разбереш кво толко ми харесва като не пиеш! ](*,)

hehehe, kolega, i az beh v pirogov kat beh na 14 ama ot litur rakiq, a kvo protiv ima6 select-a (ne sum q pil mnogo) 6tot neska si zehme s 1 momi4e ama ne q ispihme ta go otlojihme za utre

a btw za momi4eto, kvo kat e 1/2 ciganka dreme ti na onaq rabota, samo gledai da ne te ojenat posle za neq