PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Правим година, помогнете за подарък :)



<<< F >>&a
10-11-2006, 18:34
х1 хора! :smt006 Еми има мно0о такива теми а немога да търса сег апоради простата пречина, че имам само 5мин да пиша за ХЕЛП!!!
Еми моми4е сам, и с моито мом4е ще правим една година скоро този месеь 6те се радвам да ми предложете нещо което да му купя, пиша tuk 6тто една моя фр посе6тава тоя саит и каза, че давата добри савети!
Благодаря
<<< F >>> 20

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

exelero
10-12-2006, 03:38
Еми пробвай със нещо символично и нещо което ще му остани за дълго време. Най добре нещо като гривна или друго такова бижу а може и нещо което да седи у неговата стая и да му напомня за теб :o


Мисля че фана смисъла а той е като погледне подаръка и да си казва е това е от моето момиче и да се кефи :)

samotna
10-12-2006, 06:22
ами съгласна съм,не е важно колко е скъпо ами да е от сърце.Айде и приятно изкарване

dudeto_sy
10-12-2006, 07:35
ПОредното супер неграмотно момиченце... Явно наистина е катастрофа намаляването на часовете по БЕЛ в средното образование... Както и да е...
По темата. Наистина идеята с бижуто не е лоша. Разбира се в сувенирните магзини има огромен избор на подходящи за случая подаръци. Едно предопреждение... НЕ МУ ПОДАРЯВАЙ ПАРФИУМ В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ! Пробваи с рамка за снимка с твоята снимка вътре, или вашата снимка, някаква закачка от гореспоменатите сувенирни магазини...

anichkaaa
10-12-2006, 07:44
ПОредното супер неграмотно момиченце... Явно наистина е катастрофа намаляването на часовете по БЕЛ в средното образование... Както и да е...
По темата. Наистина идеята с бижуто не е лоша. Разбира се в сувенирните магзини има огромен избор на подходящи за случая подаръци. Едно предопреждение... НЕ МУ ПОДАРЯВАЙ ПАРФИУМ В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ! Пробваи с рамка за снимка с твоята снимка вътре, или вашата снимка, някаква закачка от гореспоменатите сувенирни магазини...


Snimka ne se podarqva!Taka 4e po-dobre izmisli ne6to drugo ili izpolzvai ideqta za bijuto.Opredeleno nqma da sgre6i6.Uspeh :wink:

10-12-2006, 08:38
Защо да не се подарява снимка? :?

miloto_girl_4e
10-12-2006, 08:46
:arrow: http://www.dar.bg/index.php?cPath=34_137&osCsid=c76775c71d93d5ebd637668e3dbb5db8


ето тук може да си харесаш нещо :)

samotna
10-12-2006, 08:52
ПОредното супер неграмотно момиченце... Явно наистина е катастрофа намаляването на часовете по БЕЛ в средното образование... Както и да е...
По темата. Наистина идеята с бижуто не е лоша. Разбира се в сувенирните магзини има огромен избор на подходящи за случая подаръци. Едно предопреждение... НЕ МУ ПОДАРЯВАЙ ПАРФИУМ В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ! Пробваи с рамка за снимка с твоята снимка вътре, или вашата снимка, някаква закачка от гореспоменатите сувенирни магазини...

по принцип не се заяждам,ама не мисля,че е много умесно да критикуваш човек а в същото време ти да правиш грешки:Предопреждение се пише с "у" а парфиум се пише-парфюм

не се заяждам....

TreeHill
10-12-2006, 11:09
vajnoto e da go zapomni i da mu napomnq za teb

dudeto_sy
10-12-2006, 13:23
ПОредното супер неграмотно момиченце... Явно наистина е катастрофа намаляването на часовете по БЕЛ в средното образование... Както и да е...
По темата. Наистина идеята с бижуто не е лоша. Разбира се в сувенирните магзини има огромен избор на подходящи за случая подаръци. Едно предопреждение... НЕ МУ ПОДАРЯВАЙ ПАРФИУМ В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ! Пробваи с рамка за снимка с твоята снимка вътре, или вашата снимка, някаква закачка от гореспоменатите сувенирни магазини...

по принцип не се заяждам,ама не мисля,че е много умесно да критикуваш човек а в същото време ти да правиш грешки:Предопреждение се пише с "у" а парфиум се пише-парфюм

не се заяждам....

За предупреждението грешката си е моя, сутринта пишех на латински български, но недей да спориш да парфиума... 7 години уча френски език, думата идва от там. Le parfiеume. Най-правилно е и на български да се пише така - парфиум, другото е побългарено погрешно!

Always`Sad
10-12-2006, 13:47
Ако питаш мен вземи му нещо, което да му напомня дълго за теб и за това, че го обичаш, като гривна или пръстен, или нещо от сорта :wink:

Pepon
10-12-2006, 15:04
Избери му подарък според интересите му!Щом сте година вече заедно,значи би трябвало да знаеш какво харесва и какво не!При всички случаи трябва да е нещо,което да придобие сантиментална стойност за него!

vladi_addict
10-12-2006, 15:18
За предупреждението грешката си е моя, сутринта пишех на латински български, но недей да спориш да парфиума... 7 години уча френски език, думата идва от там. Le parfiеume. Най-правилно е и на български да се пише така - парфиум, другото е побългарено погрешно!
едва ли ти си човека, който ще каже как се пише парфюм. или ти мислиш нов български, или просто поправяш стария, защото не е правилен ?

dudeto_sy
10-12-2006, 15:36
За предупреждението грешката си е моя, сутринта пишех на латински български, но недей да спориш да парфиума... 7 години уча френски език, думата идва от там. Le parfiеume. Най-правилно е и на български да се пише така - парфиум, другото е побългарено погрешно!
едва ли ти си човека, който ще каже как се пише парфюм. или ти мислиш нов български, или просто поправяш стария, защото не е правилен ?


Не обичам да отговарям на заядливи писма като твоето. Занимавам се с етимология от 2 години вече... Не ми се спори не ми е на нивото. Пиши си по тематаи не се занимавай с мен.

vladi_addict
10-12-2006, 17:14
За предупреждението грешката си е моя, сутринта пишех на латински български, но недей да спориш да парфиума... 7 години уча френски език, думата идва от там. Le parfiеume. Най-правилно е и на български да се пише така - парфиум, другото е побългарено погрешно!
едва ли ти си човека, който ще каже как се пише парфюм. или ти мислиш нов български, или просто поправяш стария, защото не е правилен ?


Не обичам да отговарям на заядливи писма като твоето. Занимавам се с етимология от 2 години вече... Не ми се спори не ми е на нивото. Пиши си по тематаи не се занимавай с мен.
и като се заминаваш с етимология от 2 години, какво ? това някакъв статус на човек който може да променя българския правопис ли е ?
като не ти се спори - защо започваш да спориш ?
ти не обичаш да отговаряш на заядливи "писма" като моето, но отправяш такива към другите по предтекст "не се заяждам".
еми и аз не псувам майка му стара.. не ми е на нивото.

dudeto_sy
10-13-2006, 17:08
За предупреждението грешката си е моя, сутринта пишех на латински български, но недей да спориш да парфиума... 7 години уча френски език, думата идва от там. Le parfiеume. Най-правилно е и на български да се пише така - парфиум, другото е побългарено погрешно!
едва ли ти си човека, който ще каже как се пише парфюм. или ти мислиш нов български, или просто поправяш стария, защото не е правилен ?


Не обичам да отговарям на заядливи писма като твоето. Занимавам се с етимология от 2 години вече... Не ми се спори не ми е на нивото. Пиши си по тематаи не се занимавай с мен.
и като се заминаваш с етимология от 2 години, какво ? това някакъв статус на човек който може да променя българския правопис ли е ?
като не ти се спори - защо започваш да спориш ?
ти не обичаш да отговаряш на заядливи "писма" като моето, но отправяш такива към другите по предтекст "не се заяждам".
еми и аз не псувам майка му стара.. не ми е на нивото.


Наистина не ми се спори. Ако имаш пубертетски проблем не се занимажай с мен. Тази тема е приключена, повече няма да отговоря на заяжданията ти.