PDA

View Full Version : Изкъжете мнение



10-11-2006, 20:08
Как ви се струва серия от 6 дена без спане и ядене,само друсане ,на 2 ден в рамките на 4 часа 4 линии аис,2 линии екстази и 3 линии амфет,на 3 ден половин кило оранжев амфет,и следващите 3 дена по 1 линия аис на ден и по няколко треви,и това го взима само един от тази компания и тя е момиче и в сравнение с 2-те момчета които са били с тях тя е зимала преблизително много малко в сравнение с тях O:) А кажете как ви се струва?

No_LiMiTe^f
10-11-2006, 20:15
Като мъртвец на хоризонта!Мисля че не е необходимо да ти казвам че това което си написал е напълно невъзможно...бих ти обяснила колко грешки си допуснал...

10-11-2006, 20:16
w0w !!!!!!!!! ebati i ludata rauta .. ako e verno de ](*,) no ina4e .. e prosto .. tragi4o polojenieto :( :cry: :cry:

IdiOtKa
10-11-2006, 20:31
samo na men li mi se struwa towa newazmojno ...a ako e istina to towa si e 4isto samoubistwo !!

Blackie
10-11-2006, 20:34
По мое мнение(ако това, разбира се е истина), това момиче трябва вече да е или в болницата или в моргата...

AliceSw
10-11-2006, 20:42
Как ви се струва серия от 6 дена без спане и ядене,само друсане ,на 2 ден в рамките на 4 часа 4 линии аис,2 линии екстази и 3 линии амфет,на 3 ден половин кило оранжев амфет,и следващите 3 дена по 1 линия аис на ден и по няколко треви,и това го взима само един от тази компания и тя е момиче и в сравнение с 2-те момчета които са били с тях тя е зимала преблизително много малко в сравнение с тях O:) А кажете как ви се струва?

хахаха ти ги изкара почти като Кърт Кобайн преди да се гръмне беееее :shock: аре за неспането може, за неяденето може, ама и ми се струва, че някой яко лъже, най-малкото в началото си писала 6 дни, а си описала кво е взимано само 5 ...............

RAWRRR
10-11-2006, 21:42
Как ви се струва серия от 6 дена без спане и ядене,само друсане ,на 2 ден в рамките на 4 часа 4 линии аис,2 линии екстази и 3 линии амфет,на 3 ден половин кило оранжев амфет,и следващите 3 дена по 1 линия аис на ден и по няколко треви,и това го взима само един от тази компания и тя е момиче и в сравнение с 2-те момчета които са били с тях тя е зимала преблизително много малко в сравнение с тях O:) А кажете как ви се струва?

хахаха ти ги изкара почти като Кърт Кобайн преди да се гръмне беееее :shock: аре за неспането може, за неяденето може, ама и ми се струва, че някой яко лъже, най-малкото в началото си писала 6 дни, а си описала кво е взимано само 5 ...............
Ти още наивно вярваш,че Кърт се е самоубил,а? :lol:

Иначе да изкЪжа мнение...
Не знам дали това момиче е добре или не,но явно се чуства нещо пренебрегната и неудоценена..показвай малко повече внимание към нея,за да не се прави на интересна по този жалък начин.
Да,голямо геройство е да продадеш гардероба на баба,за да си купиш наркотици.

fake
10-11-2006, 22:05
невъзможно е това, дето го описа;)

ти въобще знаеш ли колко е половин кило амфет?

или да изшмъркаш 10 линии в рамките на 4 часа, то шти се разпадне носа от толкова бе;)

10-11-2006, 23:40
А кажете как ви се струва?

Mi ne mi se struwa mnogo dobre.... ako wyob6te e wqrno. :lol:

10-11-2006, 23:42
Да,голямо геройство е да продадеш гардероба на баба,за да си купиш наркотици.

I towa go kazwa 4owek s Sid Vicious w podpisa si.

10-12-2006, 00:46
Като мъртвец на хоризонта!Мисля че не е необходимо да ти казвам че това което си написал е напълно невъзможно...бих ти обяснила колко грешки си допуснал...
мисля ,че аз маи наи добре знам ,защото става въпрос за наи-добрата ми приятелка и съм била с нея през цялото време и мога да ве уверя че това е истина защото съм го видяла със собстевините си очи

fake-ти въобще знаеш ли колко е половин кило амфет? -под кило имам предвид грам,половин грам,и да знам мн добре колко е!


аре за неспането може, за неяденето може, ама и ми се струва, че някой яко лъже, най-малкото в началото си писала 6 дни, а си описала кво е взимано само 5 ...............аре за неспането може, за неяденето може, ама и ми се струва, че някой яко лъже, най-малкото в
началото си писала 6 дни, а си описала кво е взимано само
5 ...............
Описъла съм 5 защото първия и аз взимъх с нея 1 линия аис

И колкото и страмно да ви изглежда и да не ви се вярва но и няма нищо и даже утре има рожден ден и 100 процента пак ще се вчупи от мании

10-12-2006, 01:09
Като мъртвец на хоризонта!Мисля че не е необходимо да ти казвам че това което си написал е напълно невъзможно...бих ти обяснила колко грешки си допуснал...


И колкото и страмно да ви изглежда и да не ви се вярва но и няма нищо и даже утре има рожден ден и 100 процента пак ще се вчупи от мании

abe ti i kaji da ne go prawi 6toto ako go dawa w sy6tiq duh lo6o i se pi6e. :smt012 :smt009

No_LiMiTe^f
10-12-2006, 08:09
И все пак е почти невъзможно!Трябва да има адския организъм!Струва ми се като :---)

cvetityy
10-12-2006, 08:37
пътуваш мой човек кога е погребението да дойда

fake
10-12-2006, 09:54
половин кило амфети :lol: :lol: :lol: моля :lol: ако може така в пликче ми ги сложете или ми ги увийте в хартийка, че мисля тая вечер да ги изшмъркам :lol:
пък половин кантар амфети(кантар се равнява на 1 кантарен грам бел.ред.) не е толкова много...но все пак, ако това е истина, не е хубаво да се прекалява с тия неща....дори и по 2-3 линии на вечер, всеки ден...сешсе накъде бия, нали?кажи и да се осъзнае, бий я ако трябва, ама да престане...

KoRn
10-12-2006, 11:53
Off nevuzmojno e da prieme polovin kilogram amfeti i o6te da e jiva da razkazva :-D :smt017

10-12-2006, 13:25
Първо - струва ми се преувеличено.
Второ - струва ми се безсмислено...
Трето - струва ми се гавра с организма...
Четвърто - струва ми се излишна загуба на материал.

И защо таз твойта приятелка прави такива глупости? За да покаже, колко мноо може да друса?

koalka
10-14-2006, 06:13
И жива ли е още?Това ми се струва леко невъзможно,но пък знаеш ли?

авторката
10-14-2006, 06:54
И жива ли е още?Това ми се струва леко невъзможно,но пък знаеш ли?
Да напълно жива е,даже тази вечер си празнуваше рождения ден,аз преди малко се пребрах и напрао пред компа,Хора докато не пробвате сами дадено нещо и количество недеите да слушате излишни глупости от типа "които друса е наркоман,тои е обречен,пътник си..и т.н."няма такова нещо освен от херца и може би някои друг вид опиат в чужбина обаче.Всичко е до психиката на човек и дадената причина за да го взима,към синтетична дрога не можеш да се престрастиш запомни го,ако искъш вярваи на тези които твърдят обратното,но аз много добре знам как и какво.Амфетите особено са толкова добри и сега ще ти обясня защо-амфетите тонизират тялото ти,дават ти увереност,липса на глад докато си под въздеиствието,както липса на болка-физическа,ако тръгнеш да бягъш можеш да избягъш към 1 километър и нещо без да спреш и то бързо бягане не кросче,и наи интересното е че колкото и да зимаш и грам да земеш няма да ти стане лошо,няма да припаднеш или нещо подобно ,напротив ефекта и проявленията ще са мн по добри

He3HauKa
10-14-2006, 07:21
xhaxhahxah tva mi napomnq na prejivqvaniqta na bifshiq mi priqtel. haha TRagichno ! :smt096 :smt118 :smt119

IlLuSi0nS`
10-14-2006, 13:28
еми количеството леко преувеличено ми се стува но ако се намали наполовина е една нормална и мн мн весела седмица :P :wink:

leko_otkachena
10-14-2006, 14:43
bratche tva znachi che trq da si umrql veche we

mamijuana
10-16-2006, 15:41
xaxaxaxaxax ти луд ли си....тва е невъзможно....аххахахахах аре поне ако лъжете се научете...тъпа работа....ти знаеш ли 4е след тва количество о6те на 2ри ден е труп....лелелелелелеее мн зле мн зле... =;

Plamsinka^
10-16-2006, 17:31
taq puk i tqqq. Nedei vkarva tiq filmi e momi4eii 4e stava6 sme6na, ne gi razpravqi tiq mn hora moi6 da zablodi6 no ne i tiq koito znaqt za kvo stava vupros :lol:

die_die_my_darling
10-16-2006, 17:53
oi ei tva ve4e e samoubiistvo...