PDA

View Full Version : Поредната история



Тъжни очички...
10-11-2006, 19:46
Е... съжалявам ако ще ви отнеме да прочетете и моята история..всъщност ако не искате да губите 3-4 минутки .. не я четете.. и така по същество.. Познавам едно момче от 2-3 години някаде... декември месец миналата година се разви цялата случка...Той ме хареса много в дискотеката.. и така ..потанцувахме малко... ..и на следващия ден бях вече убедена че го харесвам... обаче не съм си мислила че нещата ще стигнат тъй далеч...както и да е ... цял месец затишие нито знак че е станало нещо (то не беше станало кой знае кфо нали само потанцувахме ,но поне очаквах човешко "Здрасти"...)и на Нова Година.. бяхме страшно готина компания... но в съседния вход бяха компанията на това момче... ненадейно той дойде при нашата компания и там си остана до сутринта .. дали резултат от много алкохол.. дали от какво ли не..еуфория ли беше НЕ ЗНАМ!!!...но някак си всичко стана много бързо много .. хубави моменти много усмивки ..истински ..много емоции ..толкова разтърсващи толкова... моменти изпитани само с Него....толкова ми беше хубаво... но всичко отмина..отново за една вечер ...само една но така истинска.. после се виждахме няколко дена,но не ни беше това... аз виждах че нищо не върви... и тръгнах с едно момче страхотно момче... оказа се в последствие че са адски добри приятели... няма проблеми това.. де.. след около месец месец и нещо скъсахме през които първото момче се държеше толкова хубаво с мене....че не знаех къде съм...все тая точно една седмица след като скъсах с онова момче си тръгнах с мойто ..момче.. бях с него не повече от 2 седмици... накрая той ме скъса с детското оправдание "бившия ти още те харесва" преживях го.. някак си.. не ми пукаше ..минаха няколко седмици и той тръгна с едно момиче от съседния клас... побърках се от болка.... бях наранена,отхвърлена и самичка... сред толкова хора.. ах,как бях сама :( ...в крАйна сметка те скъсаха ние отново тръгнахме и този кръговрат няколко пъти... в крайна сметка... по абсолютна ирония на съдбата на завършването на 30 юни се стекоха така нещата че в един момент бяхме 3мата заедно... все тая той твърдеше че иска мен... пак отново същите лъжи и същата болка... не можех повече но не можех да захвърля всичко на вятъра... тръгнахме с много компромиси и много превъзмогнати болки от моя страна.... вярвах мууу.. много после... един ден ...всичко свърши някак си.. от никъде и нищо... няма значение... мина ни почти цялото лято заедно...но бяхме само приятели .. аз обаче не издържах когато го видех с друго момиче...побърквах се... накрая го помолих да поговорим.. бях максимално истинска... и той каза че нищо няма да става между нас повече... беше ми тежко но ми беше и олекнало същевременно....и така толкова се сближихме бяхме толкова близки,НО приятели.. и дойде моя рожден ден като за капак.....тоййй беше толкова пиян... всички бяха адски пияни... а аз глупачката пак бях с него... на следващия ден в училище се поздравихме и толкова... пак поговорихме и той стигна до извода "не мога да те гледам с друго момче,но не можеме да бъдем заедно".....бях не доволна,но ако не друго съм разбрана....и не искам съчувствие... искаммм само някой да се постави на мястото ми...по принцип съм наистина много наивен човек.. и адски лесно вярвам на хората...просто не съм глупава,а заслепена... с ръка на сърцето си мога да кажа че го обичам....знам че няма смисъл знам че е безмислено че такъв човек не заслужава да изпитвам такива чувства към него... но сякъш болката ми засилва обичта ми към него... самичка съм ... а искам само негоо... искам да е както едно време да мога да го гушна и да забравя за всичко и сега ще кажете е добре де нали не сте ходили мн време дори хич... да,но аз дори не като гадже го познавам достатъчно добре като приятел... искам да е до мен ..защо трябва да ме боли толкова много ...защо ...само това искам да знам ...
P.S Съжалявам наистина много за това че ви занимавам с наистина пълни глупости но ... имах силна нужда да го споделя... защото....наистина... БОЛИ!!! :cry:

reason
10-11-2006, 19:57
Боли,вярно е.В крайна сметка,казваш,че се повтаря един кръговрат...има ли смисъл да тръгваш отново с него,всеки път след като накрая винаги си наранена?И какво значат тея думи"не мога да те гледам с друго момче,но не можем да бъдем заедно"??Според мен ако той искаше да е с теб,въпреки всичко щеше поне да опита,знам ли...забрави го.Просто няма смисъл да тичаш след него.

Тъжни очички...
10-11-2006, 20:03
забрави го.



Миличка,ако можеше да стане толкова лесно до сега щях да съм го направила ](*,) ](*,) ](*,) ...там е гооолемия въпрос че не става толкова лесно.... мерси мн все пак

reason
10-11-2006, 20:13
Никой не казва,че е лесно.Ще се помъчиш малко(по-скоро доста)но да бягаш след него и всеки път,да те боли още повече...

iiirish
10-11-2006, 20:15
със сигурност го преживяваш трудно, но и сама разбираш, че колкото и самотна да се чувстваш все пак е най-добре да го забравиш. изхвърли това момче окончателно от живота си. вече си разбрала, че няма смисъл в това да се връщаме неколкократно при даден човек, с това само повече ни боли при всеки следващ неуспех.

забрави го и продължи напред с друго момче в сърцето и мислите!

KuReC
10-11-2006, 22:20
Macka vij sq takuf harakter si vqrno e ama v toq slu4ai pomagat t.n. Kurvari 6ta omaq 1-2 puti i toq biv6ia 6a go zabrai6 za 0 vreme drugiq banalen variant e vremeto lekuva ...

exelero
10-12-2006, 02:29
Аз имам 1 въпрос към афторката и след това може би ще дам съвет или мнение. Правила ли си секс със него и ако ДА всеки път когато "тръгвахте" пак ли правихте... ?? :?:

Тъжни очички...
10-12-2006, 08:08
Ами това е супер лично,но все пак не съм спала с него... Но не мисля че е от значение ...защо ?

samotna
10-12-2006, 08:54
mila spored men ne se ot4aivai i gore glavata,vse ne6to 6te se izmisli

exelero
10-12-2006, 09:34
Ами това е супер лично,но все пак не съм спала с него... Но не мисля че е от значение ...защо ?

За 2 години не си спала със него ? ако е вярно това което казваш най вероятно това е проблема........ пък и 2 години да те разхожда без нищо малко странно може би му е писнало ти си му била в тоя случей като най добра приятелка :wink:

пратил съм ти пм ако искаш отговори

koalka
10-12-2006, 10:13
Няма значение дали е спала с него или не,важното е друго.Супер гадно е постъпвал с теб,като е тръгвал с други момичета.Но ти си го направила де,ама и двамата не е трябвало да го правите.Искаш да сте нещо повече от приятели,но това не е възможно.Просто отначалото чувствата му не са били толкова силни и не са били силни,когато ти е казал,че не може да те гледа с други момчета,ама и не може да сте заедно.Ащко те обичаше нямаше да постъпи така.Просто с времето и с положените от теб усилия,вярвам,че ще го забравиш.

TreeHill
10-12-2006, 10:48
Никой не казва,че е лесно.Ще се помъчиш малко(по-скоро доста)но да бягаш след него и всеки път,да те боли още повече...


ne e lesno razbirase 4e ne e lesno liubovta boli vse pak

exelero
10-12-2006, 11:42
koalka не е така и аз да ходя 2 години със някое момиче и да караме само на целувки много ясно че ще и изневерявам като бесен :mrgreen:

Не ми казвай че си съгласна да ходиш със някой 2 години и никакъв секс да не правите при положение че ще претендираш както афторката че той ти е любовта и такива филми а 1 път не си легнала за 2 години със УЖ голямата ти любов [-X

dudeto_sy
10-12-2006, 12:38
Наистина най-добре би било просто да го забравиш и никога да не си спомняш за него, колкото и трудно да е това!

Тъжни очички...
10-12-2006, 18:30
Все пак к-3 искам да кажа че май не си ме разбрал правилно... казах " Познавам едно момче от 2-3 години някаде" ..не че ходя с него от толкова време... може би аз не съм го написала правилно не знам,ако е така моя е грешката и се извинявам :oops: ...а пм-то не съм го получила ако... има нещо пиши ми в скайп ...polly_lolly..

Nightmare
10-12-2006, 18:47
В лоша ситуация си изпаднала наистина. Но при положение, че виждаш, че за толкова време не се получава нищо няма смисъл да дълбаеш в раната.. Остави го и продължи напред. Може да е след дълго време, но ще срещнеш друг и ще се оправиш, ще видиш!

exelero
10-13-2006, 07:22
АААааааааа ясно....... извинявам се тогава ама аз май не съм разбрал добре или ти не си го обяснила както трябва :mrgreen:

Тъжни очички...
10-13-2006, 08:19
Да де това казах :mrgreen: ...нищо грешката е обща :P ...