PDA

View Full Version : POMOSHT PLS



nightmen
10-11-2006, 20:03
Zna4i moje da vi se stori kato ebavka ili bazik no molq vi ne iskam podigravki a iskam nqkoi da mi pomogne :oops: Ta znachi hodq sus edno momiche veche pochti mesec i dnes beshe purvata celuvka mejdu dvama ni celuvahme se okolo 15 minuti ...molq vi pritesnqva me tova 4e se celuvah za purvi put i neznam dali sum se spravil :oops: i da li i e haresalo :roll: :smt010

Тъжни очички...
10-11-2006, 20:07
Ейййййййй :lol: Ама къде си бе :) спокойно ,ако не и е харесало щяла е да се дръпне нали така ... така че :-) само спокойно.. не трябва да те притесняват такива неща...още колко много целувки ще имаш ако ще се притесняваш за всяка така... :roll: :roll: ...вярно е че ти е било първа ...ама постарай се да не ти остане последна...(шегувам се :-) )


P.S Smile&Head up ...

iiirish
10-11-2006, 20:09
след като сте се целували толкова дълго време не вярвам да не й е харесало. все пак ако й е станало неприятно от начина ти на целуване едва ли би продължила да го прави повече от минута-две. предполагам, че си се справил добре. пък и ти лесно можеш да я изпробваш като следващия път щом се видите посегнеш да я целунеш. ако те се отдръпне прекалено рязко значи нещо не е в ред. но аз не мисля, че ще се стигне до там ;)

eas7a
10-11-2006, 21:05
Щом сте се целували толкова време няма как да не и е харесало... ако не и е харесало щеше да го усетиш по нежеланието и да се целува с теб.. просто се отпусни и се отдаи на "течението"...

TreeHill
10-12-2006, 11:19
след като сте се целували толкова дълго време не вярвам да не й е харесало. все пак ако й е станало неприятно от начина ти на целуване едва ли би продължила да го прави повече от минута-две. предполагам, че си се справил добре. пък и ти лесно можеш да я изпробваш като следващия път щом се видите посегнеш да я целунеш. ако те се отдръпне прекалено рязко значи нещо не е в ред. но аз не мисля, че ще се стигне до там ;)

дааа

koalka
10-12-2006, 12:27
Спокойно!Няма да ти се подигравам,няма защо.Справил си се.Не вярвам гаджето ти да не и е харесало щом целувката е било от теб.

nasty_f
10-12-2006, 12:35
Според мен и е харесало,щом ви е била толкова дълга целувката....както е написано в първия коментар,ако не и е харесало е щяла да се дръпне.
П.П. За мен няма човек,който да не умее да се целува,това си идва от вътре :wink:

dudeto_sy
10-12-2006, 12:40
Не се тревожи, няма страшно! Никой не е съвършен... горе главата, 100% и е харесало!

KisskilleRcHe
10-12-2006, 12:45
Еееееее кфо???? Няма нужда да се притесняваш.... Сичко е ок! А ако не и харесали да си намери по-добър!!! :evil:

CrazyWitch
10-12-2006, 13:00
Е, че що да си помислим, че е ебавка..

Бтв.. Щом се е целувала с тебе 15мин. Как мислиш? Харесало ли и е? ;-) Не се съмнявай е отговора си!
Пък и не мисля, че ние може да ти помогнем с нещо пък и за всичко има първи път. :)

samotna
10-12-2006, 13:02
Не се тревожи, няма страшно! Никой не е съвършен... горе главата, 100% и е харесало!

и аз така

nightmen
10-12-2006, 21:32
TAZI VECHER RAZBRAH CHE I E HARESALO ZASHTOTO TQ POCHNA DA ME CELUVA :D ...beshe super ...BQHTE PRAVI >>> SUPER STE VSICHKITE MNOGO VI BLAGODARQ

GLeZoRanA
10-12-2006, 21:44
TAZI VECHER RAZBRAH CHE I E HARESALO ZASHTOTO TQ POCHNA DA ME CELUVA :D ...beshe super ...BQHTE PRAVI >>> SUPER STE VSICHKITE MNOGO VI BLAGODARQ =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>