PDA

View Full Version : Омръзна ми вече! Всички ли са еднакви!?



Отчаяна Напълно!
10-11-2006, 20:47
Пише ви едно момиче изгубило вярвата в любовта. Омръзна ми постоянно да ме възприемат като сексуален обект още на първата среща.
Втръсна ми да слушам неприлични предложения и да ми казват колко лошо щяло да бъде, ако не спим заедно. :(
За по-малко от година спрях да вярвам в любовта. По-дяволите всичко ли опира до секса?! Разбирам, че е неотложна част, но вече от една улегнала връзка, а не от първите няколко срещи!!!
Намразих всички мъже и повече не искам да излизам на никакви срещи! Какво стана с романтиката, цветята, танците?! :cry:
Всички ли са такива копелета, не мога да разбера?! :cry:

eas7a
10-11-2006, 20:49
еми не всичко опира до секса... простоя явно си хубава и попадаш на някакви хубави позиорчета, които се мислят за голямата работа а са пълните тъпанари..

L-U-D-I-A
10-11-2006, 20:49
не, ама тези около теб явно да

Silverfang
10-11-2006, 20:56
еми не всичко опира до секса...
Прав/а си, СИЧКО ОПИРА ДО АЛКОХОЛА! :twisted: :twisted: :twisted:

eas7a
10-11-2006, 21:02
ХАхахаххаха... еми всичко зависи от гледната точка... иначе съм момче ;)

10-11-2006, 21:37
NE VSICHKI MOMCHETA SME TAKIVA ....AZ HODQ SUS MOETO GADJE OT 1 MESEC I NE BURZAM ZA NIKADE CHE VEDNAGA DA NALETQ NA SEX....SEGA I DAVAM CQLATA SI DUSHA I ROMANTIKA... :roll: ...NE SUM SUS NEQ SAMO ZARADI SEXSA.....PROSTO NE SI POPADNALA DOSEGA NA PODHODQSHTOTO MOMCHE :roll: MAKAR VECHE DA SME MALKO :oops:

10-11-2006, 21:51
Ей момиче, направо ме разтърси с поста си.
Бих искал да поговорим, ако имаш време.
Моляте намериме в ирк/чат (ако влизаш) с ник, everything .

п.п.п.п.п; поста ми е към

Отчаяна Напълно! Пуснато на: Сря Окт 11, 2006 11:47 pm Заглавие: Омръзна ми вече! Всички ли са еднакви!?

--------------------------------------------------------------------------------

Пише ви едно момиче изгубило вярвата в любовта. Омръзна ми постоянно да ме възприемат като сексуален обект още на първата среща.
Втръсна ми да слушам неприлични предложения и да ми казват колко лошо щяло да бъде, ако не спим заедно.
За по-малко от година спрях да вярвам в любовта. По-дяволите всичко ли опира до секса?! Разбирам, че е неотложна част, но вече от една улегнала връзка, а не от първите няколко срещи!!!
Намразих всички мъже и повече не искам да излизам на никакви срещи! Какво стана с романтиката, цветята, танците?!
Всички ли са такива копелета, не мога да разбера?!

GLeZoRanA
10-11-2006, 21:56
Аз одавна съм се обедила в това .. мъже -хормоните все ги гонят.За мое огромно щастие попадам все на добри момчета който не търсят само плътските удоволствия..Имах само един такъв после един месец ходи посинен , но какво да направя той си беше виновен.Не мога да ги разбера аз тия мъжки индивиди и тва си е..

Amayo
10-11-2006, 22:00
Аз одавна съм се обедила в това .. мъже -хормоните все ги гонят.За мое огромно щастие попадам все на добри момчета който не търсят само плътските удоволствия..Имах само един такъв после един месец ходи посинен , но какво да направя той си беше виновен.Не мога да ги разбера аз тия мъжки индивиди и тва си е..
Ми питай ве :smt006 :-D

GLeZoRanA
10-11-2006, 22:01
Аз одавна съм се обедила в това .. мъже -хормоните все ги гонят.За мое огромно щастие попадам все на добри момчета който не търсят само плътските удоволствия..Имах само един такъв после един месец ходи посинен , но какво да направя той си беше виновен.Не мога да ги разбера аз тия мъжки индивиди и тва си е..
Ми питай ве :smt006 :-D Питам ама никога не получавам точен отговор , а само овъртаня

Amayo
10-11-2006, 22:04
Аз одавна съм се обедила в това .. мъже -хормоните все ги гонят.За мое огромно щастие попадам все на добри момчета който не търсят само плътските удоволствия..Имах само един такъв после един месец ходи посинен , но какво да направя той си беше виновен.Не мога да ги разбера аз тия мъжки индивиди и тва си е..
Ми питай ве :smt006 :-D Питам ама никога не получавам точен отговор , а само овъртаня
Тва казано от момиче нали се сештш как звучи... :P

GLeZoRanA
10-11-2006, 22:07
Аз одавна съм се обедила в това .. мъже -хормоните все ги гонят.За мое огромно щастие попадам все на добри момчета който не търсят само плътските удоволствия..Имах само един такъв после един месец ходи посинен , но какво да направя той си беше виновен.Не мога да ги разбера аз тия мъжки индивиди и тва си е..
Ми питай ве :smt006 :-D Питам ама никога не получавам точен отговор , а само овъртаня
Тва казано от момиче нали се сештш как звучи... :P би ли споделил как :evil: ](*,)

Amayo
10-11-2006, 22:22
Аз одавна съм се обедила в това .. мъже -хормоните все ги гонят.За мое огромно щастие попадам все на добри момчета който не търсят само плътските удоволствия..Имах само един такъв после един месец ходи посинен , но какво да направя той си беше виновен.Не мога да ги разбера аз тия мъжки индивиди и тва си е..
Ми питай ве :smt006 :-D Питам ама никога не получавам точен отговор , а само овъртаня
Тва казано от момиче нали се сештш как звучи... :P би ли споделил как :evil: ](*,)
Ми вие сте тия къде овъртате. :smt016

GLeZoRanA
10-11-2006, 22:25
Не мисля :) Грешиш тотално :P

Amayo
10-11-2006, 22:27
Е те тука ме затапи. :-)

iiirish
10-12-2006, 03:58
голяма част от мъжете търсят именно секса в едно момиче още по-малко, че ти едва сега започваш и те мислят за наивна. не се отчайвай от любовта, защото не можеш да си отчаяна от нещо, което тепърва ти предстои

samotna
10-12-2006, 06:19
голяма част от мъжете търсят именно секса в едно момиче още по-малко, че ти едва сега започваш и те мислят за наивна. не се отчайвай от любовта, защото не можеш да си отчаяна от нещо, което тепърва ти предстои

браво anito.sl........и аз така мисля

dudeto_sy
10-12-2006, 07:40
За добро или лошо светът се променя... Просто... това е живота. Life is life...

Тъжни очички...
10-12-2006, 08:35
Вярно е,че е наистина кофти,но какво да се прави аз съм се примирала с факта че момчетата просто са си такива... Търсят единствено секс и когато го получат вече не си им интересна... Отстоявай малко повече позициите си пред момчетата .. покажи им че не си момичето само за една вечер (не искам да те обиждам !!!) ..И ще видиш че рано или късно те ще разберат че са грешали... Но търпениееее... =; =; =;

DaHuTyYyY
10-12-2006, 09:08
anito.sl написа:
голяма част от мъжете търсят именно секса в едно момиче още по-малко, че ти едва сега започваш и те мислят за наивна. не се отчайвай от любовта, защото не можеш да си отчаяна от нещо, което тепърва ти предстои


Napylno syglasna sym s teb

koalka
10-12-2006, 10:17
Ох...какво да ти кажа...толкова момчета има,които мислят само за това,че вече....незнам дали не са един на милион...е,не са един на милион,но са рядкост честно да кажа.Радвам се,че съм попаднала на човек,който е изключение,защото адски много го обичам и ако беше такъв незнам какво щях да правя...лудо влюбена съм в него поради много неща,но една от тях е че е стойностен човек,който не търси в едно момиче секс.

TreeHill
10-12-2006, 10:44
Neee ima i svesni ama mai ne si sre6nala

Krem4eto
10-12-2006, 14:05
Ох какво да ти кажа и мене ми е тъпо ,че такива срещам ама като ми поискат и аз ги оставям преди да е станало каквото и да е!!!И все пак се надявам да срещна някой по-свестен и искрено ти го пожелавам и на тебе!!!УСПЕХ!!!

JaklinA
10-12-2006, 14:35
В днешно време и според мен всичко опира до секса но все пак ти не спирай да вярваш в любовта един ден и ти ще срещнеш твоята половимка :D

nasty_f
10-12-2006, 14:46
Qvno vsichki sa takiva,sorry kvo da se prai...Moje da ima i drugi no te sa kapka v moreto za golqmo sujalenie.. ](*,)

Amayo
10-12-2006, 15:28
Qvno vsichki sa takiva,sorry kvo da se prai...Moje da ima i drugi no te sa kapka v moreto za golqmo sujalenie.. ](*,)
И са грозни и дебели :smt006 .

gangbang
10-12-2006, 15:31
Пише ви едно момиче изгубило вярвата в любовта. Омръзна ми постоянно да ме възприемат като сексуален обект още на първата среща.
Втръсна ми да слушам неприлични предложения и да ми казват колко лошо щяло да бъде, ако не спим заедно. :(
За по-малко от година спрях да вярвам в любовта. По-дяволите всичко ли опира до секса?! Разбирам, че е неотложна част, но вече от една улегнала връзка, а не от първите няколко срещи!!!
Намразих всички мъже и повече не искам да излизам на никакви срещи! Какво стана с романтиката, цветята, танците?! :cry:
Всички ли са такива копелета, не мога да разбера?! :cry:

Имаш явно проблем с мъжете и то просто щото не правиш нещата правилно. Като излезеш 2-3 пъти с някое момче и то иска секс от теб? Е и? Нужно ли е да ходиш 2-3 месеца за да му пуснеш?
Идеята е в това, че един мъж ако иска да е с теб да ли ше му дадеш секс сега или по-късно е без значение. Ако иска само да те изчука, може и месеци да те ухажва и като постигне целта си пак да те зареже. Тъй, че не се дърпай толкова и тогава мъжете няма да са "такива копелета" :wink:

dessi___
10-12-2006, 15:34
emi da ti kaja i az sam taka :( mom4etata sa ujasni no nqma na4in prosto taka ti e pisano :( no se pak ne gubi vqra se nqkoga 6te se poqvi tvoq :wink:

Kaliq
10-12-2006, 16:05
Пише ви едно момиче изгубило вярвата в любовта. Омръзна ми постоянно да ме възприемат като сексуален обект още на първата среща.
Втръсна ми да слушам неприлични предложения и да ми казват колко лошо щяло да бъде, ако не спим заедно. :(
За по-малко от година спрях да вярвам в любовта. По-дяволите всичко ли опира до секса?! Разбирам, че е неотложна част, но вече от една улегнала връзка, а не от първите няколко срещи!!!
Намразих всички мъже и повече не искам да излизам на никакви срещи! Какво стана с романтиката, цветята, танците?! :cry:
Всички ли са такива копелета, не мога да разбера?! :cry: Миличка,и при мене нещата стоят по същия начин :(

Amayo
10-12-2006, 16:05
Пише ви едно момиче изгубило вярвата в любовта. Омръзна ми постоянно да ме възприемат като сексуален обект още на първата среща.
Втръсна ми да слушам неприлични предложения и да ми казват колко лошо щяло да бъде, ако не спим заедно. :(
За по-малко от година спрях да вярвам в любовта. По-дяволите всичко ли опира до секса?! Разбирам, че е неотложна част, но вече от една улегнала връзка, а не от първите няколко срещи!!!
Намразих всички мъже и повече не искам да излизам на никакви срещи! Какво стана с романтиката, цветята, танците?! :cry:
Всички ли са такива копелета, не мога да разбера?! :cry:

Имаш явно проблем с мъжете и то просто щото не правиш нещата правилно. Като излезеш 2-3 пъти с някое момче и то иска секс от теб? Е и? Нужно ли е да ходиш 2-3 месеца за да му пуснеш?
Идеята е в това, че един мъж ако иска да е с теб да ли ше му дадеш секс сега или по-късно е без значение. Ако иска само да те изчука, може и месеци да те ухажва и като постигне целта си пак да те зареже. Тъй, че не се дърпай толкова и тогава мъжете няма да са "такива копелета" :wink:
Тва е щот като са малки си мислят че ако някой ги изчука с цел да ги прибави към списъка с бройки начи се едно им е откраднал душата... Но пък си прав за оная чест че и да не му пусне 4 месеца той пак си знае за кво е с нея. Ако си мисли че с тия 3-4 месеца ще откаже партньора си от евентуални подмолни намерения ндй си боже да го накара да се влюби в нея, е то тогава ми се досира от смях... :-D

Forslor
10-12-2006, 16:07
Пффф.... Момчетата били ужасни. 90% от момичетата сте адските "лигли" и сериозни момичета почти няма .

Примерно: Някаква 16-17 годишна оголила корема дигнала прашки до пъпа , обула ботуши от черна естествена кожа достигащи колената .надула "цици" разкопчала малко тъй да са види сутиенчето , сложила един пръст грим вкарала якия поглед стил - Ща изнасиля напрао ве сладур! - после охх Боже ,защо всички искат само секс от мен. Еми значи си ги предизвикала с нещо.

И ето друг случай:

Момиче с добър външен вид и т.н като почне да се хили на простащини и и кви ли не глупости , или пък ти и казваш нещо сериозно тя хахах хихихих......... А въри и говори за романтика :?

black_heart
10-12-2006, 20:57
i az sam saglasna s avtorkata,nqma liubov,v parviq mig,v koito se zabludq 4e nqkoi e razli4en i 6to gode stava za ne6to-plqqqs,okazva se 4e e edno kam edno s predi6nite i sledva6tite....Otkrivam razli4ni niuansi na edno i sa6to ne6to,kato harakter nie horata sme shodni-majete/jenite,no e umopomra4ava6to 4e te sqka6 sa kserokskopiq...a edinstvente po svesni si tarsqt svqsna,a ne to4no men ili teb ili nqkoq te e izprevarila.
Izgubih nadejda,predpo4itam mom4etata da me priemat prosto kato 'pi4',4oveka za laf4e,priqtelq i viziika,otkolkoto da 4akam i tarsq "podhodq6tiq".Dran dran...Poradi mn fakti izbqgvam blizosta,bqgam kogato ne6tata stanat po srriozni.No prosto ne iskam za poreden pat da sam vazlojila nadejdi,makar i minimalni i da se okaja izlagana i precakana,ve4e nqmam sili za tova,umorih se da se savzemam sled poredniq udar.
Da,lo6ite ne6ta me pravqt po dobar 4ovek,no ve4e mi idva mnojko...teji mi,zadu6ava me....
Ne moga pove4e da tarsq i da se borq,da sam dama,da sam "momi4e"..moqta strategiq e nqkak po neutralna i lesna.Nqmam sila pak da se savzemam.......

dream_dragon
10-12-2006, 21:41
Пише ви едно момиче изгубило вярвата в любовта. Омръзна ми постоянно да ме възприемат като сексуален обект още на първата среща.
Втръсна ми да слушам неприлични предложения и да ми казват колко лошо щяло да бъде, ако не спим заедно. :(
За по-малко от година спрях да вярвам в любовта. По-дяволите всичко ли опира до секса?! Разбирам, че е неотложна част, но вече от една улегнала връзка, а не от първите няколко срещи!!!
Намразих всички мъже и повече не искам да излизам на никакви срещи! Какво стана с романтиката, цветята, танците?! :cry:
Всички ли са такива копелета, не мога да разбера?! :cry:

Звучиш отчаяно. Просто не си срещала подходящите. Но признавам напоследък където и да се обърна все това се чува. Може би това е целта на повечето "жребци" - секс. Аз лично найстина смятам, че любовта е нещо толкова уникално и рядко срещано нещо. Според мен заобикалящите ме хора са изгубили представа, за това, че романтиката е част от любовта и едното не може без другото. Това което е между тях мога да определя само като физически контакт с чувства наподобяващи любовните ласки. И заглеждайки се внимателно аз мога да вида само физически контакт. Но думи като "изгубих вяра в любовта" не е хубава да се пройзнасйт, защото ако не вярваш в нея тя ще спря да съществува за теб. Въпреки случилите ми се неща аз още вярвам в нея. Това, че има и такива говеда не трябва да те притеснява, защото когато срещнеш човека ще го познаеш. Айде сега просто не мисли негативно.

NiKOLAN
10-12-2006, 21:48
Пише ви едно момиче изгубило вярвата в любовта. Омръзна ми постоянно да ме възприемат като сексуален обект още на първата среща.
Втръсна ми да слушам неприлични предложения и да ми казват колко лошо щяло да бъде, ако не спим заедно. :(
За по-малко от година спрях да вярвам в любовта. По-дяволите всичко ли опира до секса?! Разбирам, че е неотложна част, но вече от една улегнала връзка, а не от първите няколко срещи!!!
Намразих всички мъже и повече не искам да излизам на никакви срещи! Какво стана с романтиката, цветята, танците?! :cry:
Всички ли са такива копелета, не мога да разбера?! :cry:ти си женския ми вариант

Mike-Jones
10-13-2006, 04:40
Пише ви едно момиче изгубило вярвата в любовта. Омръзна ми постоянно да ме възприемат като сексуален обект още на първата среща.
Втръсна ми да слушам неприлични предложения и да ми казват колко лошо щяло да бъде, ако не спим заедно. :(
За по-малко от година спрях да вярвам в любовта. По-дяволите всичко ли опира до секса?! Разбирам, че е неотложна част, но вече от една улегнала връзка, а не от първите няколко срещи!!!
Намразих всички мъже и повече не искам да излизам на никакви срещи! Какво стана с романтиката, цветята, танците?! :cry:
Всички ли са такива копелета, не мога да разбера?! :cry:
xaaxaxax :)))))))))))

KuReC
10-13-2006, 07:18
ebe6 bqgai qko pu*e i posle da sa opraq vii kat ni puskate ot 1via 2ria put 6to da ne produljava taka lo6o nqma toi Napoleon go e kazal ...

NiKOLAN
10-13-2006, 09:01
ebe6 bqgai qko pu*e i posle da sa opraq vii kat ni puskate ot 1via 2ria put 6to da ne produljava taka lo6o nqma toi Napoleon go e kazal ...сигурен съм че денонощно четеш за наполеон

Infatuated Inside
10-13-2006, 09:32
Пф, има естествено. (:

SlasHDaFiveNine
10-13-2006, 16:17
свестни хора.. по точно мъже- малкооооо
хах
ма то т'ва да изчукаш някоя и после да я зарежеш
сеа си е чист подвиг....че даже те окуражааат да прайш тъй

ма то тука некой си го каза....един балък колкото и да го въртиш
нема да забрави за кво е с тебе... и кат си го получи...дим да го нема

такиа боклуци напрао ми лазят по нервичките

Em3r1ca
10-13-2006, 16:48
Не всички са такива, но явно момчетата около теб са... Огледай се извън този кръг от "малоумници".

tedinkata_
10-14-2006, 10:32
macka ne se otchaivai ne vs sa ednakvi!!! ima i svestni i takiva koito nqma da iskat ot teb edinstveno seks a shte te obichat ... ne se otchaivai -vse nqkoga shte go sreshtnesh momcheto za teb i az ti pojelavam tova da e nai-skoro :wink: uspex :!:

assd
10-14-2006, 11:45
аз да защитя момчетата - не всички сме такива, примерно аз обичам да подарявам рози, а пък ако обичам някое момиче истински не бързам, да правим секс, по-приятно ми е да бъдем заедно , а за другото, то става от само себе си

DiabolicAngel
10-14-2006, 11:49
Не всички са такива, но явно момчетата около теб са... Огледай се извън този кръг от "малоумници".
=D>

10-14-2006, 12:07
Глупачки...

Кога ще престанат да търсят от вас само секс ли?

Може би когато престанете само да искате, а и да давате...
Може би когато престанете да се жалвате, да се тръшкате, да се правите на непоправимо наранени...
Може би когато престанете да се държите като кучки за щяло и нещяло...
Може би когато изхвърлите от речника си изразчета като "Ами не знам", "Не съм сигурна" и отговори като "Нищо ми няма".

А може би когато се примирите, че повечето от вас са привлечени от т.нар. "лоши момчета". Прави сте за себе си, и аз ако бях момиче бих предпочела гаджето ми да кара БМВ или Ауди, да се облича за 2-3 хиляди и да ме води по скъпарски заведения, но и не бих очаквала кой знае каква връзка от него.

Така се върти светът. Те имат пари/типично bad boy излъчване/някое друго повърхностно качество, което хвърля във възторг тийнейджърките и си чукат на воля. Заебаните от тях кучки почват да реват, изпадат в дълготрайни депресии и нафлуудват всички форуми с никове "Напълно отчаяна" и аватар на момиче, което си реже вените /тук нещата варират: разни разбити сърца, бурканчета с кръв, надписи I hate you! и пр. и пр./. След това 16-17 годишната овца решава, че видиш ли, любов няма, че всички търсят секс, че всички момчета са копелета и прочие генерални изводи, които съдържат толкова истина, колкото мозък съдържа главата й (пренебрежително малко). И за да се покаже като истинска кучка, хваща някое свястно момче, което й отдава цялото си същество и след малко игра го зарязва на принципа "по-добре аз, отколкото той" или "заслужава си го, всички са гадняри".

Та, момичета, кое от всичко това не разбирате?

ЛуЛуНцеТу
10-14-2006, 13:32
"Всичко на този свят се прави или за секс или за пари"

assd
10-14-2006, 13:35
"Всичко на този свят се прави или за секс или за пари"
или се прави секс за пари :lol:

King Of My World
10-14-2006, 13:54
Не всички момчета са такива(аз нем такъб и никога няма да бъда) изроди каквито описвате просто май не сте намерили точните хора за вас!Има време любов също има!

blood_dodo
10-14-2006, 14:21
Какво стана с романтиката, цветята, танците?! :cry:
Всички ли са такива копелета, не мога да разбера?! :cry:Съжалявам, че няма да прочета четирите ви страници, просто ме мързи. Стигнах до края на 2ра.Обаче по това не мога да не се изкажа.
Моето момиче - всичко това е една лъжа. Всичко е прелюдия към секса - това, че не го предлагат тактично (още една лъжа) е отделен въпрос. Ти явно искаш някой да те накара да се почувстваш значима - комплекс за малоценност. И не е само при тебе. При всеки е така. Погледни истината в очите. Отиди при психоаналитик ако не ми вярваш. Отиди при учител по психология - даже ще е безполатно.
А това:

В днешно време и според мен всичко опира до секса
Ако ми обясниш кога е било различно, шапка ти свалям....

Едит: за да не ме разбереш погрешно - ако някой те обича истински, пък и ти него - защо са ти цветя?

MiRaCuLiXbb
10-14-2006, 14:26
О не, ебаси темата, заклевам се. За авторката ако прекарва по-малко време на магистралата може и да и подарят някога цветя... Малее адското курве е туй, па и ше обижда. Виж се ква си жалка картинка ве. :evil:

juliana_joli
10-14-2006, 14:56
Awe te 4esto sa si gadini ama kvo da gi prai6...Zavisi na kuv popada6. Mnoo 4esto gi biat hormonite v glavata :-D Si4ki misliat za sex, no samo nikoi go pokazvat...Ama spoks ima mn iaki i dobri mom4eta

blood_dodo
10-14-2006, 14:58
Живейте си в лъжата...

I rest my case.

Едит: Май все пак ще взема да прочета останалата част от темата. Ето за това ти говоря:

аз да защитя момчетата - не всички сме такива, примерно аз обичам да подарявам рози, а пък ако обичам някое момиче истински не бързам, да правим секс, по-приятно ми е да бъдем заедно , а за другото, то става от само себе сиЗащо подаряваш рози? Очаквам отговор.
Няма да чакам - отговора: за да направиш впечатление. Да се харесаш. Караш я да се чувства харесвана/обичана. Предразполагаш я. И оттам стигаме до "другото"

поради много неща,но една от тях е че е стойностен човек,който не търси в едно момиче секс.Хаха.
Това не е 1:1кк, ми сигурно уникат :)

романтиката е част от любовта и едното не може без другото. Това което е между тях мога да определя само като физически контакт с чувства наподобяващи любовните ласки
Глупости, глупости и пак глупости. Ето още една лъжа, която се приема за чиста монета.

MiRaCuLiXbb
10-14-2006, 16:49
Живейте си в лъжата...

I rest my case.

Едит: Май все пак ще взема да прочета останалата част от темата. Ето за това ти говоря:

аз да защитя момчетата - не всички сме такива, примерно аз обичам да подарявам рози, а пък ако обичам някое момиче истински не бързам, да правим секс, по-приятно ми е да бъдем заедно , а за другото, то става от само себе сиЗащо подаряваш рози? Очаквам отговор.
Няма да чакам - отговора: за да направиш впечатление. Да се харесаш. Караш я да се чувства харесвана/обичана. Предразполагаш я. И оттам стигаме до "другото"

поради много неща,но една от тях е че е стойностен човек,който не търси в едно момиче секс.Хаха.
Това не е 1:1кк, ми сигурно уникат :)

романтиката е част от любовта и едното не може без другото. Това което е между тях мога да определя само като физически контакт с чувства наподобяващи любовните ласки
Глупости, глупости и пак глупости. Ето още една лъжа, която се приема за чиста монета.
Ти да не си лезбийка ве. Кат нещеш да те чукат си хвани приятелка и не се обаждай повече. Кви сте вие момичетата ве, много станахте нахални. Нема угод квот и да праим.

blood_dodo
10-14-2006, 17:05
На еееееей толко беше да те напсувам като каруцар :)
Само за архива - момче съм....

Едит: и май нещо не си ме разбрал. Я кажи какво те накара да напишеш това "като не искаш да те ебат..."

MiRaCuLiXbb
10-14-2006, 17:17
На еееееей толко беше да те напсувам като каруцар :)
Само за архива - момче съм....

Едит: и май нещо не си ме разбрал. Я кажи какво те накара да напишеш това "като не искаш да те ебат..."
Момче ли си. :shock: :) E туй обръща нещата и съм съгласен с теб. Мислех че си поредното момиче, лишено от внимание. Извинявам се.

blood_dodo
10-14-2006, 18:03
Приема се ;) . Нищо толкова де... В 6ти клас класната я питаме за оценките от едно контролно. Стига до мене - Николай, и на нея съ оставила 6 :)

MimityYy
10-14-2006, 18:05
ami az opredeleno VQRVAM 4e ne vsi4ki sa ednakvi .. no dosega ne sum popadala na razli4en :(

Amy_Lee^89
10-14-2006, 18:19
За по-малко от година спрях да вярвам в любовта. По-дяволите всичко ли опира до секса?! Разбирам, че е неотложна част, но вече от една улегнала връзка, а не от първите няколко срещи!!!
Намразих всички мъже и повече не искам да излизам на никакви срещи! Какво стана с романтиката, цветята, танците?! :cry:
Всички ли са такива копелета, не мога да разбера?! :cry:

Ами явно проблемът е, че все попадаш на хора, които искат само секс, и не ги вълнуват твоите чувства. Тъпи хора, по всичко личи ](*,) Не се тревожи, романтиката в живота я има, ще срещнеш някой, който да иска да е близък с теб не само физически. И цветя, и танци, все ще имаш рано или късно :-({|= Повярвай ми, има мили и свестни момчета, за които просто няма да можеш да повярваш на късмета, че сте се срещнали. Така че горе главата, няма смисъл да се отчайваш :wink: И м/у другото, браво, че знаеш цената си, не даваш да те използват и искаш нещо повече, само така продължавай =D>

blood_dodo
10-14-2006, 18:25
И продължавате да си говорите заучените фрази... Не че нещо. Съмнявам се това да се промени в обозримото бъдеще. Обаче ти сам(или сама, нз, по на момче ми заприлича поста):
"Хубаво че си знаеш цената."
Ха така -> за да я има някой трябва да даде нещо. Момчетата си мислят че момичетата очакват от тях това. Момичетата го очакват, но не знаят защо.
Нека не звучи като теорията за великата конспирация но все пак:
Всичко е една лъжа!

hristina^
10-14-2006, 18:30
Пише ви едно момиче изгубило вярвата в любовта. Омръзна ми постоянно да ме възприемат като сексуален обект още на първата среща.
Втръсна ми да слушам неприлични предложения и да ми казват колко лошо щяло да бъде, ако не спим заедно. :(
За по-малко от година спрях да вярвам в любовта. По-дяволите всичко ли опира до секса?! Разбирам, че е неотложна част, но вече от една улегнала връзка, а не от първите няколко срещи!!!
Намразих всички мъже и повече не искам да излизам на никакви срещи! Какво стана с романтиката, цветята, танците?! :cry:
Всички ли са такива копелета, не мога да разбера?! :cry:


naistina sa ostanali malko mom4eta koito sa s nqkoe momi4e zaradi 4uvstva a ne zaradi sexualni nujdi... Ot tova koeto pro4etoh edva li ne mom4etata te priemat teb samo za ednoto spane..trqbva da se drapne6 malko ot takiva kompanii i da sazdade6 dryg imidj za teb tova e moqt savet moi prietlki sa6to sa imali tozi problem i tova pomaga.Trqbva da nakara6 mom4etata da ne gledat na teb kato na sexualen obekt

Tender Poison
10-15-2006, 09:17
Тая тема и аз много обмислях да я напиша.Браво , че си се сетила!!!Та на темата да мина...
Ми явно вече плътското желание е по-важно от това да се чустваш добре с някого и когато те прегърне и целуне да се чустваш защитена(за момичетата).Нямам идея защо става така,но повечето момчета вече не се интересуват от любовта,а само от секса и това е факт :smt017

10-16-2006, 21:13
spored i zavisi ...
Ne vsi4ki sa takiva , i vseki e razli4en v zavisimost s koq e ... izvinqvai , no ako cepkata na polata ti e 100 sm i dekolterto ti ne skriva ni6to za kakva iska6 da te ima6 ... za seksi obekt ... vrazka za ednoto 4u***E ! mnogo qsno ;)

Nas
10-17-2006, 23:01
Ще цитирам любимият ми комик Dane Cook - Защо когато всички около мен са влюбени аз не съм ? Любовта е сякаш един купон... който ти подминаваш случайно някоя дъждовна нощ, гледаш към прозореца, виждаш как се забавляват всички вътре и си мислиш... "аз не бях поканен на това парти..". Но какво става когато СИ поканен... ИСКАМ да изляза от тук. Писна ми. От сума ти и време ходя на това парти искам да отида на други партита.
Та смисъла от това е, че и едното и другото писват. Сексуалните както и любовните връзки са нетрайни. Аз имах връзка с момиче 1 год. и въпреки, че се обичахме истински и секса определено не беше най-важното във връзката ни тя приключи. В един момент ще се оплаквате от едно в другия от друго... В единия момент някой ще го е яд, че не прави секс, в другия ще се чувства самотен, в третия пък ще иска да е сам... Някой момичета няма да разберат, че освен за секс за друго не стават, а някой момчета няма да разберат, че не всички жени са куви.

10-17-2006, 23:02
курви исках да кажа :)

Mikohito
10-18-2006, 02:48
Пише ви едно момиче изгубило вярвата в любовта. Омръзна ми постоянно да ме възприемат като сексуален обект още на първата среща.
Втръсна ми да слушам неприлични предложения и да ми казват колко лошо щяло да бъде, ако не спим заедно. :(
За по-малко от година спрях да вярвам в любовта. По-дяволите всичко ли опира до секса?! Разбирам, че е неотложна част, но вече от една улегнала връзка, а не от първите няколко срещи!!!
Намразих всички мъже и повече не искам да излизам на никакви срещи! Какво стана с романтиката, цветята, танците?! :cry:
Всички ли са такива копелета, не мога да разбера?! :cry:
Явно не си попаднала на точните момчета.Романтиката е още жива както се говореше в една предишна тема но момчетата които са готови да я дадат и да създадат магията на една връзка са малко но все още ги има.Може би критериите ти за момче са такива,че винаги попадаш на позиорчета които искат само секс от едно момиче и не мислят за нещо по продължително.Промени си светогледа и може би ще намериш човека когото търсиш.

Th3WildAng3l
10-18-2006, 06:52
Добре .. има ги всякакви. А тези реплики "Защо иска само секс" и тем подобни ... ами .. добре .. иска секс (нормално), обаче кой е казал че иска само това.
Принципно, ако знаеш как да впечетлиш и задържиш едно момче, то дори и да е най-големия гъзар ще забележи това. Както момичетата търсят този, който ги разбира и уважава и е готин, печен, умен и забавен, така и (повечето) момчетата търсят Момичето. Мислиш ли, че като го видят и бъдат с него ще го отминат???? Просто трябва да знаеш как да се държиш с тях.
Сега с риск да има тъпи коментари и да изляза малко от темата, ще ви споделя какво прочетах наскоро. Защо мъжете във всеки един момент търсят възможността за секс? - То просто е генетично заложено. В миналото сексът е бил преди всичко начин за продължаване на рода (в днешно време се възприема главно като удоволствие). Също така в миналото ( става въпрос за праисторическото време) хората са били под постоянни заплахи - от врагове от диви животни, от природни стихии. В стремежа си все пак да осигурят продължението на рода, мъжете са използвали всеки един момент. С течение на времето това се е повтаряло и е станало практика ... включително и днес (въпреки че в днешно време се прави за удоволствие).