PDA

View Full Version : Avon PurePore-Fection Акне



Shitnqr
10-11-2006, 22:21
Някой ползва ли почистващия тоник за лице и гел-пяната за лице с акне.Има ли резултат въобще от тези продукти защото мисля си зема ама са скъпи и искам да се уверя че действат

cvetityy
10-12-2006, 07:45
ми значи на мен не ми се е налагало да ги ползвам но сестра ми ги ползва и действат познавам други момичета които също го ползват но при тях няма ефект зависи от лицето и кожата

Kaliq
10-12-2006, 07:58
аз ги ползвам вече почти година и съм много доволна

Shitnqr
10-12-2006, 11:46
Я обясни как се ползват че днеска си ги зех пък на опаковката почти нищо не пише и кое първо се нанася върху кожата пяната или тоника

Kaliq
10-12-2006, 16:26
Значи с пяната си измиваш лицето(сутрин и вечер) използваш го вместо сапун,а после си чистиш лицето с памук напоен с тоник ------и това е,не е сложно :wink:

Kaliq
10-12-2006, 16:28
и да допълня че преди да използваш тоника го разклати,защото ако си забелязала има лека утайка и затова трябва да се разклати добре :!:

ThePainIsReaL
10-12-2006, 19:30
Аз имам цялата серия. И мисля , че не е лоша. Най-много ми харесват тоникът и маската за лице.

Shitnqr
10-12-2006, 20:21
На опаковката на пяната пише че ако се изсушава кожата да се намали употребата до един път дневно и на мен нещо ся ми са появиха на места като изпръхнало ,дали това мооже да се приеме като изсушаване на кожата или е нещо друго

ThePainIsReaL
10-13-2006, 19:14
На опаковката на пяната пише че ако се изсушава кожата да се намали употребата до един път дневно и на мен нещо ся ми са появиха на места като изпръхнало ,дали това мооже да се приеме като изсушаване на кожата или е нещо друго

Дааам , дехидратирала ти се е кожата . От времето, пяната(гела).. не може да е само заради един фактор .

Shitnqr
10-14-2006, 20:12
И как да го оправя

™bLaCk`RoSe™
10-14-2006, 21:50
И аз ги ползвам даже вече 2 години и съм много доволна особено от тоника.Ползвам го само вечер и има ефект

In4iTu_
10-15-2006, 06:44
Аз ползвам тоника и съм много доволна, сега ще си взема и тази гел-пяна :mrgreen:

10-15-2006, 08:03
Аз ползвах от тази серия пяната и антибактериалната пудра и честно казано кой знае колко голям ефект нямаше.Със сигурност обаче мога да кажа,че от измиващата пяна трябва да се слага много малко количество,тъй като кожата се омазнява като сложиш повечко за по-обилна пяна.А иначе пудричката не беше лоша,особено ако кожата ти е мазна. Това,което мога да ти препоръчам, е да си купиш измиващия гел на Garnier Pure. Той е с евкалипт,почиства идеално и действа страшно освежаващо на кожата.Аз съм много доволна от него!В случай,че някои се интересува гелът струва 7-8 лева.Малко е скъпичък,но пък си заслужава.А и е икономичен.Ползваме го аз и майка ми от края на август и все още има повече от една трета от него.Като се замисля трябва да си набавя цялата серия.Дано да съм ти помогнала!

Shitnqr
10-15-2006, 22:03
А тоя гел на гарниер изцяло ли ти изчисти лицето или имаш още пъпки

Epws
10-18-2006, 13:23
А тоя гел на гарниер изцяло ли ти изчисти лицето или имаш още пъпки ami slu4va se da se poqvqvat,no po-rqdko,a i ne si 4uvstva6 kojata mazna,kakto predi,a naprotiv-osvejena i 4ista :)

simemel
10-20-2006, 08:24
az polzvam vsqkakvi po4istva6ti produkti za lice(gelove,losioni,kremove). otdelaq zna4itelna suma ot spestqvaniqta si za podobni produkti za lice i tqlo i mislq 4e si zaslujava.ne pravqt kojata mi kato na kino zvezda no q po4istvat mn dobre,a kogata e 4ista papkie i 4ernite to4ki sa rqdkost. O:) nie sme momi4eta vse pak ne trqbva da se ostavqme na poberteta!!! O:) trqbva da se borim do krai! :D ne na papkite i 4ernite to4ki!!!!!!!!!!!!!!!!