PDA

View Full Version : MOLQ VI KOITO ZNAE ILI SE MISLI ZA PO UMEN OT MEN DA VLEZNE



iznudena
10-12-2006, 09:06
AMI 6te prravim pismeno izpitvane po ruski i iskam da mi prevedete ne6to plssss ' moq dom e mnogo krasiv . jiveq na tretiq etaj,a nad nas ima tavan.moq dom se sastoi ot 4 stai , banq i toaletna.moqta staq e mnogo krasiva.napravena e po moi vkus s razli4ni cvetove -sinio rozovo i bqlo.na stenite sa oka4eni plakati na moite liubimi pevci i pevici.az obi4am moq dom.' moql vi prevedete mi go ..imame da go napravim za 1 zzada4a ot vhodno ravnisht... :mrgreen: a az nz :-# :-# :-$ plssssssssss :( do 13:00 4asa mi trqbva:( ako mi pomognete 6te vi obi4am ve4noo:(

ixxxxxx
10-12-2006, 09:28
eeeeeeeee brau 10 4oveka proverili temata i nikoi ne otgovarq :evil: ](*,) golqm forum zna4i..:(((((

fake
10-12-2006, 09:49
апф..тъкмо мислех да ти го преведа, ама след второто ти мнение се отказах
нали се сещаш, че никой не е длъжен да ти го превежда, айде да не говорим, че е елементарно

azzzzz
10-12-2006, 10:27
em mersi vse pak..ami nikoi ne e dl1jen ama mi trqbva za sled malko..i vse pak mersi....:(

fake
10-12-2006, 10:31
оф аре живей


"мой дом очень хороший.я живу на третьем етаже, а над нами (не знам как е таван, пиши покрив) крыша. в моем доме 4 комнаты, ванная и туалет. моя комната очень красивая. она покрашена по моему вкусу в разные цвета - голубой, розовый и белый. на стенах висят плакаты моих любимых певцов и певиц. мне очень нравится мой дом.

aaaaxaxax
10-12-2006, 11:06
mnogo mnogo mnogo ti blagodarqq...da ne si ruskinqq??:))) i az s1m na polovina ruskinq....ama ni6to ne znam:) :shock:

brain_stew
10-12-2006, 15:00
оф аре живей


"мой дом очень хороший.я живу на третьем етаже, а над нами (не знам как е таван, пиши покрив) крыша. в моем доме 4 комнаты, ванная и туалет. моя комната очень красивая. она покрашена по моему вкусу в разные цвета - голубой, розовый и белый. на стенах висят плакаты моих любимых певцов и певиц. мне очень нравится мой дом.

ъм...знам че вече май не трябва нужната информация, ама покрив е потолок! :lol: Изпитваха ме на това и помня....

fake
10-12-2006, 17:28
потолок - таван на стая
таван с тавански стаи не се сещам как е
крыша е покрив на сграда

п.с. ся питах мама, чердак е таван като на къща примерно последния етаж, абе изобщо таван дето си държите някфи неща примерно

и да, рускиня съм:)

priti_kiti
10-12-2006, 17:32
ох,тоз руски и мене ме измъчва :)

brain_stew
10-12-2006, 17:34
ох,тоз руски и мене ме измъчва :)

Аууу!Кажи кво те мъчи, щи помогнем! :wink:

fake, ми не разбрах точно за какъв таван става дума!Иначе аз си знам потолок и потолок викам на всички видове тавани, но явно не трябва да е така! :-D Иначе тва че си рускиня е яко!Уважавам руснаците, обичам си и руския! :-D Не че те интересува! :oops: :-D

priti_kiti
10-12-2006, 17:37
а,по принцип точно сега нямам нужда от помощ,но много мерси иначе :D уча руски за трета година сега и тряя ти кажа,че едно изречение с всичките му правилни там окончания и падежи .. немога да вържа :lol: да не говорим пък да съчинявам сама нещо и да го превеждам..
мерси,когато имам нужда от помощ ще се обръщам към вас :D

brain_stew
10-12-2006, 17:44
а,по принцип точно сега нямам нужда от помощ,но много мерси иначе :D уча руски за трета година сега и тряя ти кажа,че едно изречение с всичките му правилни там окончания и падежи .. немога да вържа :lol: да не говорим пък да съчинявам сама нещо и да го превеждам..
мерси,когато имам нужда от помощ ще се обръщам към вас :D

еми хубу!Вече знаеш къде да търсиш! :-D А относно падежите и окончанията-на мен лично тва ми е най-лесното! :-D Айде няма да скромнича повече!Та ако искаш помощ пускай тема, ше помагаме! :wink: