PDA

View Full Version : Айм Ъ поУзъР ;Р



skate_warrior
10-12-2006, 10:46
Ако не си позьор, ако наистина ти е кеф да караш - евала. Ама ако си като нашия форумен карач (той си знае кой е), то тогава си просто смешен.

Понеже аз съм единствения "позьор" във форума искам всеки да го знае \:D/ :-({|=



П.П. Нека темата не се трие, защото искам абсолютно всеки да разбере, че съм позьор...

Ето ще допълня темата с дискусия:
Какво мислите, че означава позьор? Как разбирате самата думичка и ще си признае ли някой, че е такъв?

machoka
10-12-2006, 11:10
ъ?! Малко да ни въведеш в материята, че нещо не стопля реотана? :roll:

Mo6nooo
10-12-2006, 11:46
Всъщност всичките малко или много сме позьори...

А аз не мога да разбера защо хората много често влагат много лош смисъл в думата позьор. И обикновено това се прави от най-големите позьори...

KoRn
10-12-2006, 11:49
i az sum kato machoka ne6to ne STOPLIAM

priti_kiti
10-12-2006, 12:42
хаха
искам някой да даде дефиниция за позьор? :lol:

WILD__BOY
10-12-2006, 13:45
Позьор? За мне позъорщината е да се подържаваш на нещото се харесва, но ти самият не го разбираш.

koalka
10-12-2006, 14:31
Не знам защо те смята за позьор,а и надали се познавате?Не използвам тази дума,по простата причина,че не знам какво означава.Някои хора я използват,като искат да кажат,че някой се държи неестесвено пред камера например.Думата,ако не се лъжа идва от глагола "позира".Може би е искал да каже за теб(просто предполагам),че не караш скейт,защото ти харесва толкова,а доколкото това е модерно и за това го правиш.Но е факт,че много го правят точно заради това.Не съм казала,че ти си така.

skate_warrior
10-12-2006, 16:22
Ще цитирам нещо, което написах в един друг форум...




Скейт културата е много повече от това как някакви рапърчета дето са си купили скейтовете само за да бъдат модерни и да забиват мацки, киснат по Паметника и НДК, и разни кифли, които висят на пейките и точат лиги по тях.. скейта е нещо много по-голямо, много по-велико..
Това е цяла култура.. това не е само спорт, но и начин на мислене... не
всеки човек има воля и нерви да се занимава с това.. изисква се
много повече...Труд, пот, кръв, контузии, счупвания, много силна воля и упоритост... Всеки един, който се занимава с това знае какво е удоволствието, когато с месеци си "мъчил" даден трик и след това го направиш... Това никога не се забравя... Никога не се забравя, защото знаеш, че това няма как да го купиш.. това не се купува с пари, както и всичко нематериално... ето това е хубавото на скейта...

А тези, които злобеят и обиждат наляво и надясно не са виновни, защото просто такива са времената.. модата е много силно нещо и поглъща с всеки изминал ден неща, които преди време всеки гледаше с насмешка..
Вече е модерно да си скейтър.. за съжаление малко хора се занимават сериозно.. дори и АЗ не съм чак толкова сериозен, колкото бих искал.. Просто понякога времето ми не е достатъчно.. но винаги когато имам свободно време съм на някой спот и карам.. независимо къде...
Защото скейтър не означава да караш на НДК или Паметника на Съветската Армия, скейтър означава да караш навсякъде!
Който ме познава знае отношението ми към спорта... дали хората ме наричат скейтър или позьор, това не ме интересува...аз продължавам да обичам този спорт, независимо дали е модерен или не!

"Skate or die
ride and fly!
Fuck you haters
long live skaters!"

Dr. Kazimbutt
10-12-2006, 16:58
Позьор е този, който прави нещо не за лично удоволствие, а просто ей-така - без да го разбира... само и само да впечатли другите. Като една от моето даскало. Навсякъде ходи и пише по стените BMX Jnkys (http://bmxjnkys.com), без да има някаква връзка нито с този спорт, нито с хората, които го практикуват...

П.П. skate_warrior, ясно е, че аз не мога да знам дали ти позираш или не. Ама едно е сигурно - чуждото мнение те вълнува, иначе въобще нямаше да обърнеш внимание на моето изказване, че си позьор. Щеше да го подминеш, казвайки си: "Голяма работа, че някой от някакъв форум мисли така за мене!" После щеше да си хванеш дъската и да отидеш да се скъсаш от каране, а нямаше да се занимаваш да пускаш теми във форума.

brain_stew
10-12-2006, 17:02
Ще цитирам нещо, което написах в един друг форум...




Скейт културата е много повече от това как някакви рапърчета дето са си купили скейтовете само за да бъдат модерни и да забиват мацки, киснат по Паметника и НДК, и разни кифли, които висят на пейките и точат лиги по тях.. скейта е нещо много по-голямо, много по-велико..
Това е цяла култура.. това не е само спорт, но и начин на мислене... не
всеки човек има воля и нерви да се занимава с това.. изисква се
много повече...Труд, пот, кръв, контузии, счупвания, много силна воля и упоритост... Всеки един, който се занимава с това знае какво е удоволствието, когато с месеци си "мъчил" даден трик и след това го направиш... Това никога не се забравя... Никога не се забравя, защото знаеш, че това няма как да го купиш.. това не се купува с пари, както и всичко нематериално... ето това е хубавото на скейта...

А тези, които злобеят и обиждат наляво и надясно не са виновни, защото просто такива са времената.. модата е много силно нещо и поглъща с всеки изминал ден неща, които преди време всеки гледаше с насмешка..
Вече е модерно да си скейтър.. за съжаление малко хора се занимават сериозно.. дори и АЗ не съм чак толкова сериозен, колкото бих искал.. Просто понякога времето ми не е достатъчно.. но винаги когато имам свободно време съм на някой спот и карам.. независимо къде...
Защото скейтър не означава да караш на НДК или Паметника на Съветската Армия, скейтър означава да караш навсякъде!
Който ме познава знае отношението ми към спорта... дали хората ме наричат скейтър или позьор, това не ме интересува...аз продължавам да обичам този спорт, независимо дали е модерен или не!

"Skate or die
ride and fly!
Fuck you haters
long live skaters!"

Хубаво нещо си написал!Говориш като човек който наистина си обича скейта и си го кара, защото му харесва на него самия, а не за да се хареса на другите!Според мен не си позьор...поне не толкова голям колкото се описваш!Всеки е позьор сам по себе си, дори онези които казват че не са такива!Да си позьор според мен значи, да се обличаш по начин който не ти допада, да слушаш музика която не ти допада, и да се държиш по начин който не ти допада, само и само за да се направиш на готин и да се харесаш на другите.Ми аз си обичам музиката, стопля ми сърцето, обичам си черните дрехи и кубинките, държа се като кретен, щото съм си такъв, не се държа така за да се харесам на някого, просто...иде ми отвътре.Но сигурно съм до една степен позьор, щото ей така изведнъж да си сложиш кубинките е една степен позиране.Ми ок, може и позьор да съм, но на мен ми харесва.Не се приемам като такава, но сигурно съм! :-D

Amayo
10-12-2006, 17:20
Позьори са тия кото се кефат хората да ги гледат и да злобеят а пък мацките да припадат. Изключително трудно е изкуството да чупиш стойки и да излъчваш сексапиллл :smt007
http://213.130.70.51/new_img/1/7/5/5/9/17559-n-2-2.jpg Забележете ме в лятна акция по установяване на контрол над женски индивиди...

bulgarche
10-12-2006, 17:20
Не знам как си рабзрал, че точно ти си позьора, но "ок"
Тема за позьорщината вече има

skate_warrior
10-12-2006, 18:50
Не знам как си рабзрал, че точно ти си позьора, но "ок"
Тема за позьорщината вече има Ами аз не се имам за такъв.. явно с такова впечатление са останали другите...


Dr. Kazimbutt, виж сега... това че написах темата и че обърнах внимание на това, което ми каза, не е за да оспоря факта, че ме мислиш за позьор.. Исках да направя темата, за да може всеки да прочете това твое мнение.. Искам всеки да види и сам да прецени това, защото наистина не ми пука какво мислят хората от форума за мен. Малко хора оттук ме познават лично и именно затова не ме интересува. Ти казваш, че съм позьор - ОК, приемам го. Мнението ти ме интересуваше само за едно единствено нещо - написал съм го и в това което цитирах. Просто си правя нещо като анкета и искам да видя колко хора ме мислят за такъв и както казах, но ще го повторя пак - това няма да повлияе на мнението ми и няма да ме откаже от този спорт. Нека целия свят каже, че съм позьор ! Това може само да ме стимулира да обичам още повече скейта..

Amayo
10-12-2006, 18:52
Не знам как си рабзрал, че точно ти си позьора, но "ок"
Тема за позьорщината вече има Ами аз не се имам за такъв.. явно с такова впечатление са останали другите...


Dr. Kazimbutt, виж сега... това че написах темата и че обърнах внимание на това, което ми каза, не е за да оспоря факта, че ме мислиш за позьор.. Исках да направя темата, за да може всеки да прочете това твое мнение.. Искам всеки да види и сам да прецени това, защото наистина не ми пука какво мислят хората от форума за мен. Малко хора оттук ме познават лично и именно затова не ме интересува. Ти казваш, че съм позьор - ОК, приемам го. Мнението ти ме интересуваше само за едно единствено нещо - написал съм го и в това което цитирах. Просто си правя нещо като анкета и искам да видя колко хора ме мислят за такъв и както казах, но ще го повторя пак - това няма да повлияе на мнението ми и няма да ме откаже от този спорт. Нека целия свят каже, че съм позьор ! Това може само да ме стимулира да обичам още повече спорта..
Къв позьор си па ти, ти си аматьор :lol: :smt005 .

skate_warrior
10-12-2006, 18:59
Аз съм аматьор винаги, и винаги ще бъда.. човек се учи докато е жив...

Amayo
10-12-2006, 19:00
Не съм казал че не се учиш. Прсото не си профи тарикат :-D .

maldini
10-12-2006, 19:16
skate_warrior

Отностно първия ти абзац на така обширното ти мнение.....

Изобщо не съм съгласен,пич,щом според теб скейта не е просто спорт,а начин на мислене то и футбола и баскета са такива.Мъчиш се да направиш някой финт толкова много време и като го направиш се чувстваш страхотно.Иначе те уважавам заради това,че не ти пука за мнението на другите,важното е на теб да ти е кеф да караш,другите не са от значение особено интернет съфорумци.

Amayo
Пич не си интересен с плоските си мнения,но пък кой ти обръща внимание?

Amayo
10-12-2006, 19:27
Ти да мълчиш пустиняк :lol:

skate_warrior
10-12-2006, 19:42
skate_warrior

Отностно първия ти абзац на така обширното ти мнение.....

Изобщо не съм съгласен,пич,щом според теб скейта не е просто спорт,а начин на мислене то и футбола и баскета са такива.Мъчиш се да направиш някой финт толкова много време и като го направиш се чувстваш страхотно.внимание?

Не се опитвам да правя никакви "финтове" и не се чувствам страхотно от това.. просто казвам какво е моето отношение към скейта... Вие както искате го разбирайте..

maldini
10-12-2006, 19:46
skate_warrior

Отностно първия ти абзац на така обширното ти мнение.....

Изобщо не съм съгласен,пич,щом според теб скейта не е просто спорт,а начин на мислене то и футбола и баскета са такива.Мъчиш се да направиш някой финт толкова много време и като го направиш се чувстваш страхотно.внимание?

Не се опитвам да правя никакви "финтове" и не се чувствам страхотно от това.. просто казвам какво е моето отношение към скейта... Вие както искате го разбирайте..
Финт трик едно и също. :)

skate_warrior
10-12-2006, 19:53
оф... грешно съм те разбрал :)

Е то е така прав си... но има разлика между един финт във футбола и един трик в скейта... всичко е въпрос на гледна точка :)

Briseis
10-12-2006, 19:55
"Being natural is the most irritating pose I have ever known"...Oscar Wilde...
Всички сме пози.Факт.

scion_of_Storm
10-12-2006, 20:26
Ми яко пич, ако си истински скейтър яко, че направо ме засърбява отвътре като гледам някакви лапета с DC/DVS наскоро купени суичъри и кецове, и не само лапета, а някви пълни идиоти позьори, с мацките около тях, средно ниво на интелигентност е приблизително 90 сигурно.... :mrgreen: Продължавай, имай го духа, това е истината :)

eas7a
10-12-2006, 20:43
Има 2 гледни точки по въпорса... повечето които употребяват думата позиор не разбират истинското и значение и позиорстват по тоя начин...
другото е че всички които са си пуснали снимките в темата за снимките по един или друг начин са позиори... ВСИЧКИ В ШИБАНИЯ СВЯТ СА ПОЗИОРИ по един или друг начин. Просто има някои на които това им е целта на живота или нз кфо...

RAWRRR
10-12-2006, 21:55
голямо чудо.
99% от скейтирчетата са пози-кажи нещо ново.

teenkopele
10-13-2006, 01:59
Позьор? За мне позъорщината е да се подържаваш на нещото се харесва, но ти самият не го разбираш.

...нещо от сорта + че правиш нещо не защото ти е кеф и ти харесва, а защото е "модерно". :wink:

RAWRRR
10-16-2006, 14:45
голямо чудо.
99% от скейтирчетата са пози-кажи нещо ново.

и мен броите... преди доста години за кратко и аз се подвизавах със скейта, ама... куцооооооооо

И какво стана после?Разбрал си,че може да се правиш на голяма работа пред приятелите си или да сваляш малолетните курви и по друг по-оригинален начин?
Ако някой кара за удоволствие-евала-ала съм сигурна,че верояността да се роди в България е пренебрежително малка.

:evil:

tra^la^la
10-16-2006, 17:03
ти не си позьор.
гледайки темата мога да кажа - ти си балък!

niGGa
10-16-2006, 18:59
Това е цяла култура.. това не е само спорт, но и начин на мислене... не
всеки човек има воля и нерви да се занимава с това.. изисква се
много повече...Труд, пот, кръв, контузии, счупвания, много силна воля и упоритост... Всеки един, който се занимава с това знае какво е удоволствието, когато с месеци си "мъчил" даден трик и след това го направиш... Това никога не се забравя... Никога не се забравя, защото знаеш, че това няма как да го купиш.. това не се купува с пари, както и всичко нематериално... ето това е хубавото на скейта
Приятелю, това нещо можеш да го кажеш за АБСОЛЮТНО ВСЯКА култура или спорт. Не прави това подобие на спорт(мое лично мнение, моля да не ми спориш) някакво възхвалено и уникално. Защото тези думички можеш да кажеш за всеки спорт.
И за мене всички скейтъри са позьори.Точка.