PDA

View Full Version : obi4am go a toi ne moje da zabravi biv6ata! :(



ne6i4
10-12-2006, 12:14
zdraveite
problema e sledniq:predi vreme mn haresvah edin 4ovek no ve4e otno6enieto mi se promeni...i sega ima ednomom4e ot moeto u4ili6te...az sym 9 a toi12 klas.mnogo go haresvam...dnes si govorihme i go popitah dali si ima priqtelka i toi kaza ne(tova me zardva..ama be6e samo za mig)no haresva momi4e ot mn vreme...MNOGO go obi4am iskam da trygnem kak da mu pomogna da q zabravi i da zapo4ne da misli za mene! :cry: :cry: :cry: :cry: iskam da trygnem...

koalka
10-12-2006, 12:21
Не знам как ще я забрави заради теб,ако не се влюби в теб,което ще стане само,ако той иска.Той я харесва и мисли за нея,а не за теб.Може би трябва да изчакаш известно време,докато чувствата му преминат,но не знам,нито аз,нито ти дали ще стане така.Той няма да ти предложи да тръгнете...трябва да говорите и да му кажеш за чувствата си...няма как да знае,че го обичаш.Бившата му е голям проблем в случая.

Slave4You
10-12-2006, 12:30
ne moje6 da kontrolira6 na horata 4uvstvata.ne moje6 da go nakara6 da se vliubi v teb ne moje da mu pomogne6 da zabravi biv6ata(koeto 6te e mn trudno) kato prekarva6 mn vreme s nego,smeete se i t.n i t.n.S edna duma-kakto se svalq mom4e.no 6te se iska veme i tyrpenie USPEH

KisskilleRcHe
10-12-2006, 12:52
Покажи му че може.... Бори се занего... Опааа май прекалих с лириката... :)

nasty_f
10-12-2006, 12:56
Напълно съм съгласна с koalka =D>

dudeto_sy
10-12-2006, 13:09
Откажи се докато е време! От опит говоря.

Always`Sad
10-12-2006, 13:36
Момиче няма смисъл да насилваш себе си да му се харесаш. Ако той е влюбен в другата то ти на можеш по никакъв начин да го накараш да я забрави, освен ако не му станеш най-добра приятелка и след време не те забележи, но и това не е сигурна тактика. Повярвай знам от опит

Mike-Jones
10-13-2006, 04:48
zdraveite
problema e sledniq:predi vreme mn haresvah edin 4ovek no ve4e otno6enieto mi se promeni...i sega ima ednomom4e ot moeto u4ili6te...az sym 9 a toi12 klas.mnogo go haresvam...dnes si govorihme i go popitah dali si ima priqtelka i toi kaza ne(tova me zardva..ama be6e samo za mig)no haresva momi4e ot mn vreme...MNOGO go obi4am iskam da trygnem kak da mu pomogna da q zabravi i da zapo4ne da misli za mene! :cry: :cry: :cry: :cry: iskam da trygnem...
kak taka go zaobi4a dokato go sanuva li xax :momi4e nesi dobre ti

She-Devil
10-13-2006, 11:24
Ако не сте създадени един за друг...няма начин.А да пребегнеш към всякакъв вид магия е много опасно...
За това,ако наистина момчето,за което пишеш обича другата...по-добре не се меси.Този,който гледа назад и спомените са неговото - днес,не може да построи едно УТРЕ!
Опитай с друг...

priti_kiti
10-13-2006, 11:43
да,но в случая не се изисква само твоето желание..