PDA

View Full Version : Има ли романтични мъже?



отчаяна романтичка
10-12-2006, 13:10
Останаха ли вече такива? Има ли мъже, които ще ти подадат ръка като слизаш от трамвая, ще ти отстъпят място да седнеш. Ще ти подарят цвете, ще ти се усмихнат, ще те заведат да гледате луната или изгрева на слънцето, прегърнати...
Приятелят ми дори не ми пали цигарата, баси ](*,)

Казвам ви, с първия който ми подаде ръка като слизам на спирката или ми отстъпи място да седна ми иде да се изчукам

dudeto_sy
10-12-2006, 13:12
Разбира се, че има романтични мъже и те не са един двама. но много е важно и това ти какво разбираш под "Романтични мъже". важно е каква е твоята дефиниция за романтика.
А и, рядко романтични са момченцата на по 15-25 години, обикновено по-големите са наясно с това какво иска една жена и какво е истинска романтика.

Shokoladova
10-12-2006, 14:26
spored men romanti4ni muje po4ti ne sa ostanali....imam mnogo presen primer ot dnes....izlqzox s gadjeto mi na kafe s nqkakvi negovi priqteli koito do sega nikoga ne bqx vijdala.edin ot tqx-mom4e na 21.suvsem normalno i dobre izglejda6to.za pruv put go vijdam i pri trugvaneto ot kafeto v koeto bqxme toi mi xva6ta qketo i mi go durji da se obleka.sled koeto otivame v drugo kafe toi mi dava put da mina,sled koeto nosqt poru4kata toi mi xva6ta 4a6ata i mi sipva.ostanax mnogo o4arovana.i si li4e6e 4e ne go pravi za da me svalq ili ne6to ot sorta prosto toi si e takuv.samo 4e nai lo6oto e 4e takiva mom4eta po4ti ne sa ostanali.....

koalka
10-12-2006, 14:32
Ами има ги и мога с гордост да кажа,че приятеля ми е такъв без го хваля и да му правя комплименти-факт е.Никога до сега не се е случило до сега да не ми подаде ръка,когато слизам от рейс или тролей,няма значение.Подарява ми цветя и двама,ако имаме възможност много обичаме да гледаме залеза.А и аз по принцип съм си романтична и много ми допада романтиката.

dudeto_sy
10-12-2006, 14:32
spored men romanti4ni muje po4ti ne sa ostanali....imam mnogo presen primer ot dnes....izlqzox s gadjeto mi na kafe s nqkakvi negovi priqteli koito do sega nikoga ne bqx vijdala.edin ot tqx-mom4e na 21.suvsem normalno i dobre izglejda6to.za pruv put go vijdam i pri trugvaneto ot kafeto v koeto bqxme toi mi xva6ta qketo i mi go durji da se obleka.sled koeto otivame v drugo kafe toi mi dava put da mina,sled koeto nosqt poru4kata toi mi xva6ta 4a6ata i mi sipva.ostanax mnogo o4arovana.i si li4e6e 4e ne go pravi za da me svalq ili ne6to ot sorta prosto toi si e takuv.samo 4e nai lo6oto e 4e takiva mom4eta po4ti ne sa ostanali.....


Ама вие не правите разлика между добре възпитани и романтични мъже...

iiirish
10-12-2006, 14:43
че как да няма романтични мъже?! :-s аз точно на такъв съм попаднала за мое огромно щастие - романтичен, разбран... ех!

eas7a
10-12-2006, 14:46
Еми все още се намират, но явно сегашните момичета не си падат по такива... за това оставаме самотни романтици, само с мисли и мечти...

Pepon
10-12-2006, 15:15
Според мен нещата опират до възпитание!Като гледам кво представлява болшинството от съучениците ми...наистина не са останали такива!Сега модерно е да се правиш на клоун,и мацките ти се лепят!А според мен,романтиката не деиства на всички момичета!Всъщност на повечето не им действа,за тях това е сдухано!Макар,че да си любезен и възпитан няма нищо лошо!Все пак като гледаш комантарите до момента,вида ни е застрашен,ама няма да изчезне! =D>

vladi_addict
10-12-2006, 15:19
НЕ

dudeto_sy
10-12-2006, 15:33
НЕ

Много си крайна де...

Dr. Kazimbutt
10-12-2006, 16:06
Все още се намираме, макар и да сме изчезващ вид. :wink:

Forslor
10-12-2006, 16:12
Останаха ли вече такива? Има ли мъже, които ще ти подадат ръка като слизаш от трамвая, ще ти отстъпят място да седнеш. Ще ти подарят цвете, ще ти се усмихнат, ще те заведат да гледате луната или изгрева на слънцето, прегърнати...
Приятелят ми дори не ми пали цигарата, баси ](*,)

Казвам ви, с първия който ми подаде ръка като слизам на спирката или ми отстъпи място да седна ми иде да се изчукам
ИМА .... но друг е въпроса колко момичетата оценяват дадените жестове и им отговарят с надсмешка и т.н :|

cskamoni4ka
10-12-2006, 17:06
и аз това се чуда

Amayo
10-12-2006, 17:10
Винаги дърпам столове, отварям вратата на колата, подараявам цветя, водя на вечери тва онова... Ако не съм романтичен незнам къв съм...

vladi_addict
10-12-2006, 17:19
Винаги дърпам столове, отварям вратата на колата, подараявам цветя, водя на вечери тва онова... Ако не съм романтичен незнам къв съм...
то това си е чиста и проста култура, зле за тези които я нямат.

п.п. аз лично не съм романтичен, щото няма пред кой да съм. повечето момичета, че и момчета го смятат за отживелица. нищо подобно според мен, но за кой да се хабя..

malone
10-12-2006, 17:23
Определено намаляхме--но се още има. :wink:

KuReC
10-12-2006, 20:00
vii dobre li ste we mom4e da trugne s buketa i sus sve6titi i ko be6e tam awe bqgaite ot tuka we takiva individi nema
VAJNOTO E DA SI GAzE:P

dream_dragon
10-12-2006, 20:09
Има ни и още как. Това че по-голямата част от женското население не ни взема на сериозно е друг въпрос. А в кой трамвай се возиш? :wink:

gori
10-12-2006, 20:32
Еми аз мисля че има но просто немойе да се очаква всеки път когато се видите да има изненади и романтика. Може би отначало е така но с времето става по-рядко и така е по добре, защото виждаш че не си забравен! Точно тази рядкост прави изненадите романтични :P :lol: :smt007

mrsy
10-12-2006, 20:53
Еми има <-- :) аз поне мисля, че съм :) ама пък сега аз не мога да намеря една романтична дама :)

NiKOLAN
10-12-2006, 22:30
аз...

Infatuated Inside
10-12-2006, 22:55
Хехе (:

Просто всички жени имаме ебати изискванията към мъжете, как няма да се деформират. То 50% се изпедерастиха, другите решиха да се правят на балкански мъже, като се наливат, заливат, млатят, псуват и ходят по курви, после защо нямало романтици.
Щото като се появи някоя романтична душа, някоя мацка се намира да я смаже и оп, после пак сме недоволни. (:

И все пак, има романтични момчета. Която си е намерила, да си го стиска здраво, че наистина са много специални <3

Iurgen
10-12-2006, 23:10
Awe..mai se burkat ponqtiqta dobre vyzpitan (kulturen) i romanti4en...razlikata e ot zemqta do nebeto...
Romantikata ne e ne6to koeto nau4ava6 v nqkvi tupi mneniq na ot4aqni zakrugleni (ni6to protiv zakruglenite momi4enca)rusi momi4enca ..
tva se predobiva sas opit kato ima6 10+ gajeta .. kato vidi6 kvo im xaresva kvo ne.Stava6 romanti4en sas vremeto koi kvoto 6te da si govori.
Tova e ka4estvoto s pomo6tta na koeto sviri6 na tynkite struni na jenskata du6a :-({|= :-({|= .Na4in da dava6.. i da polu4va6.A tva dali 6te podade6 ruka ili ne... si e 4ista proba vyzpitanie..sire4...dali baba ta e vazpitala.
Dori da ne priznavat momi4etata obi4at da budat ignorirani.. ina4e nqma6e da ima pesni za ,,kolko sulzi izplakax",,Kolko no6ti nespax"...i t.n.t
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: =D> =D>

Mikohito
10-13-2006, 01:57
Определено смятам,че все още има романтични момчета но момичетата не можете да ги оцените както трябва.Винаги когато се появи някое романтично момче се намира някое момиче което да го срине и унижи докато той накрая не реши да се държи вече гадно с момичетата защото явно на тях това им харесва.Аз лично смятам,че съм романтичен един от оцелелите но вида ни май отива към изчезване.

hforce
10-13-2006, 03:35
Определено намаляхме--но се още има. :wink:

ima ima

kum avtorkata, mi ne znam za priqtelq ti, no az palq cigara, podavam ruka, i t.n. dori i na nepoznati momi4eta ako mi e napravila vpe4atlenie, lunata nqma da q komentiram, az i sami4uk si q gledam, awe ob6to zeto prava dosta romanti4ni ne6ta, no kato sum v nastroenie mi idvat ot vutre teq ne6ta(koeto ako hoda s nqkoq mi idva dosta 4esto)

ta misulta mi be6e 4e ima romanti4ni mom4eta, ne e da nqma, no sme rqdkost, pove4eto mi frendove mislqt samo za sex i ni6to pove4e, mnogo malko priqteli imam koito mislqt kak da zaradvat priqtelkata si s ne6to romanti4no


А в кой трамвай се возиш? :wink:

za da i podade6 ruka i da q vkara6 v legloto li?

Mike-Jones
10-13-2006, 04:36
kurvii kak ste lipsvax li vi

dream_dragon
10-13-2006, 06:20
Определено намаляхме--но се още има. :wink:

ima ima

kum avtorkata, mi ne znam za priqtelq ti, no az palq cigara, podavam ruka, i t.n. dori i na nepoznati momi4eta ako mi e napravila vpe4atlenie, lunata nqma da q komentiram, az i sami4uk si q gledam, awe ob6to zeto prava dosta romanti4ni ne6ta, no kato sum v nastroenie mi idvat ot vutre teq ne6ta(koeto ako hoda s nqkoq mi idva dosta 4esto)

ta misulta mi be6e 4e ima romanti4ni mom4eta, ne e da nqma, no sme rqdkost, pove4eto mi frendove mislqt samo za sex i ni6to pove4e, mnogo malko priqteli imam koito mislqt kak da zaradvat priqtelkata si s ne6to romanti4no


А в кой трамвай се возиш? :wink:

za da i podade6 ruka i da q vkara6 v legloto li?

Това беше за шегата. Аз лично смятам, че за да стигнеш до леглото трябва да познаваш човека до себе си. А относно приятелската ми връзки с противоположния пол, само едно момиче каза, че иска да сме приятели. Това беше скоро, но звучеше искрено. Ценя приятелството повече от другите неща. А и любовта е вид приятелство.

WindWaker
10-13-2006, 07:10
Определено смятам,че все още има романтични момчета но момичетата не можете да ги оцените както трябва.Винаги когато се появи някое романтично момче се намира някое момиче което да го срине и унижи докато той накрая не реши да се държи вече гадно с момичетата защото явно на тях това им харесва.Аз лично смятам,че съм романтичен един от оцелелите но вида ни май отива към изчезване.

e, hul - to i az moga da popitam avtorkata na temata - ostanaha li momi4eta koito da ne gledat parite, kolite i razni takiva podobni ?

otg. - ako tursi6 dostaty4no dobre, ako go jelae6 dostaty4no silno - vinagi 6te si nameri6. ima vsqkakvi hora.

a tova mnenie koeto kopirah mislq 4e e izklu4itelno pravilno. sys sega6nata mi priqtelka sme pove4e ot godina zaedno, no ako se slu4i ne6to - sled neq az sy6to vyob6te ne smqtam da se syobrazqvam s koeto i da e momi4e. ne si zaslujava da si davam lubovta, a posle na dobroto da mi otvry6tat sys izneveri, grubo durjane i t.n. prosto ne si zaslujava.

Inn0c3nCe
10-13-2006, 08:26
няма романтични мъже... има мъже които искат да изчукат романтични момичета ... ;]

NiKOLAN
10-13-2006, 08:56
няма романтични мъже... има мъже които искат да изчукат романтични момичета ... ;]

kurvii kak ste lipsvax li vi

Infatuated Inside
10-13-2006, 09:37
няма романтични мъже... има мъже които искат да изчукат романтични момичета ... ;]

:smt043

Жалко, че си на такова мнение.
Това, че ти не си попаднала на такова, не значи, че няма.
Не всичко е за едното чукане, precious. (:

class
10-13-2006, 10:11
Драга ми приятелко :-D ако за теб романтичен мъж/момче означава да ти подаде ръка, да ти запали цигарата, да ти отваря вратата... това означава че незнаеш думата "романтичен" какво означава.Това си е до култура.Като излизаш само с простаци (може би...) така ще е ... може и да са по-симпатични и красиви , но незначи че са и по-романтични както ти го наричаш... Умните момчета/мъже(може би в това число и аз :oops: :roll: ) се съобразява ме с този етикет на държание , може би това идва от родителите "Крушата не пада по-дълеч от дървото"




ПС: Има нещо друго аз например никога не отстъпвам място на баби/дядовци в транспортта(е някой път може да се случи) и то не знащото съм простак , а защото те са доста нахални, като ти дойде до теб "Детенце моляте стани , аз цял ден съм на крака" а до нея има свободно място, но не това място е по-хубаво ...

kudravoto
10-13-2006, 10:13
ima ima!!!

eas7a
10-13-2006, 10:21
Еми намаляваме, повечето момичета са такива, че убиват всякаква романтика в едно момче...

Inn0c3nCe
10-13-2006, 13:47
няма романтични мъже... има мъже които искат да изчукат романтични момичета ... ;]

:smt043

Жалко, че си на такова мнение.
Това, че ти не си попаднала на такова, не значи, че няма.
Не всичко е за едното чукане, precious. (:
пичага чакай малко сега по леко със свалките,
нито съм момиче нито съм пръстенат от Lord of the rings ;]

AliceSw
10-13-2006, 14:51
тоя въпрос ми напомня за един разговор с един приятел на подобна тема той заяви "Аз съм кавалер само за дами" и тва е отговорът на въпросът ти - има останали мн малко романтични мом4ета то4но заради моми4етата, щат половината не излизат с някой който ще им 4ете стихове ( образно казано ) и с него ще гледат звездите, пове4ето търсят някой който изглежда добре и като ги води някъде плаща сметката, а тва убива романтичното във всеки мъж............ :evil:

SlasHDaFiveNine
10-13-2006, 15:59
не'ам си на идея колко са останали и т.н
ама то в днешно време сички са изрусени гъзета и т.н...големите мъже...
пфффффффффффффффффф

Нема такова определение като романтичен мъж.....
човека ше е романтичен само с момичетата/жените които наистина
харесва...демек са му докоснали сърцето...нема как да си романтичен
с една от тия курветини дет са разхождат днешно време...пък и те не заслужаат :evil:

Samsara`f`
10-13-2006, 16:23
Zastra6en vid sa!...Daje po4ti nqma!

lady_bird
10-13-2006, 17:22
mislq,4e vse o6te ima,no sa za6titeni ot 4ervenata kniga-na iz4ezvane sa.
:lol:

Scarabey
10-13-2006, 17:23
На изчезване са,но все още има

Infatuated Inside
10-13-2006, 21:10
няма романтични мъже... има мъже които искат да изчукат романтични момичета ... ;]

:smt043

Жалко, че си на такова мнение.
Това, че ти не си попаднала на такова, не значи, че няма.
Не всичко е за едното чукане, precious. (:
пичага чакай малко сега по леко със свалките,
нито съм момиче нито съм пръстенат от Lord of the rings ;]
Засега ми се струва, че съм от женски пол. (:
Нвм, важното е, че имаш великото чувство за хумор. (:

ThePainIsReaL
10-13-2006, 21:20
Може би някъде по света има . Аз не съм срещнала още .

delfin4eto
10-13-2006, 21:23
Определлено , все още са пстанали такива, но те са голяма Много Голяма рядкост.и вапреки това "Надеждата уммира последна" и има такива , едно на милион.Но не са изчезнали !!!!!

gangbang
10-13-2006, 21:29
Не виждам особена романтика в това да подадеш ръка на дамата да слезе от превозното средство, по-скоро е признак на добри обноски, които обаче са си леко демоде. Ако е с рокля с обръчи (тип булченска) си е в реда на нещата ,ма с дънки за кво да и се подава ръка? Нема как да се спъне все пак :lol:

А като цяло на въпроса дали изобщо има такива мъже, естествено че има, но доста по-романтично е да речем на лунна светлина и т.н. ... вино и хайвер, ама в крайна сметка всичко си опира до секс, тъй че... :-D

betterman
01-17-2012, 15:53
Според мен няма,
или аз не съм попадала :/

KiKo0o
01-17-2012, 15:58
Има романтични мъже но зависи от самата връзка дали въпросният мъж ще я покаже тая романтичност. Например е имало случаи, в които съм се скъсвал да правя разни неща за момиче, от които е оставала без думи.. много впечатлена.. но тогава чувствата ми към това момиче бяха неописуеми. Съмнявам се да покажа романтичност към момиче, с което не се чувствам влюбен (а попринцип рядко се влюбвам).