PDA

View Full Version : Харесвам я и тя вече го знае, но не знам какво да правя?



Uptown_soldier
10-12-2006, 13:25
Ето какъв е случая: Харесвам едно момиче от другия клас от около една година. Наскоро тя влезна в часа по испански и едно момиче от моя клас дисретно намекна на всички в стаятя за чувствата ми. Оказа се, че учителката по испански и е майка (или поне така разбрах). ](*,) Все пак съм решен да я заговоря, :smt052 но като я видя сърцето ми :smt049 започва да бие лудо, но това лесно ще го превъзмогна. :smt055 Голямата трудност, която срещам на пътя си е това, че не знам кога е подходящия момент: преди часовете или в междучасието; как да я заговоря, какво да кажа; какво излъчване да има лицето ми? Също така не знам да говоря ли че я харесвам или, че съм влюбен в нея след като не я познавам много добре, :smt057 а тя още по малко мен; или е по-добре да не споменавам нищо или пък да кажаче искам да бъдем приятели.

ПОМОГНЕТЕ! [-o<

koalka
10-12-2006, 14:28
Това е хубаво,че искаш да говориш с нея и можеш да го преодолееш.Ами няма значение кога,но гледай да имате време,да не е една минута преди часа да кажем,защото ще го нямате това време.Ако питаш мен най-добре е след училище,но е проблем,че не сте в един клас и свършвате по различно време.Най-добре преди часа говори с нея и и кажи какво чувстваш,тя вече знае,но ти пак и кажи и я питай за нейните чувства.Няма лошо,а ако те харесва-взимайте се.

vladi_addict
10-12-2006, 14:33
Това е хубаво,че искаш да говориш с нея и можеш да го преодолееш.Ами няма значение кога,но гледай да имате време,да не е една минута преди часа да кажем,защото ще го нямате това време.Ако питаш мен най-добре е след училище,но е проблем,че не сте в един клас и свършвате по различно време.Най-добре преди часа говори с нея и и кажи какво чувстваш,тя вече знае,но ти пак и кажи и я питай за нейните чувства.Няма лошо,а ако те харесва-взимайте се.
малко ще е рано да и каже, че я обича и харесва и т.н. по-добре първо я заговаряй там ала-бала и след известно време - седмица, може и по-малко я питай "сещаш ли се защо ти отделям толкова специално внимание" :P и започни да и се обясняваш - дай шанс и на нея да се изкаже по въпроса. ако питаш мен така ще е по-добре (за да се опознаете, щото ако на мен дойде някоя и ми каже че ме обича, ще и се изсмея - хах) от колкото да и налетиш внезапно, ще се стресне..
айде good luck :o

nasty_f
10-12-2006, 14:36
Po-dobre ne i priznavai,4e q haresva6,za6toto taka moje da se po4uvstva o6te po-nesigurna...v smisul,predloji i da izleznete,pogovorete i ve4e kato ste izleznali 2 puti i priznai kakvo 4uvstva6 kum neq...Uspex :wink: :wink:

iiirish
10-12-2006, 14:58
най-добре намери общ познат или приятел, който да ти помогне в случея, защото така ще ти е ужасно трудно.

ако ли не, намери начин междучасието да я заговориш или я блъсни в коридора ;) изтъркано, но действа безотказно :-D

Uptown_soldier
10-16-2006, 17:46
Благодаря на вички за съветите! =D>

OPEL
10-16-2006, 18:48
До колкото разбирам, ти не можеш да намериш общ език. Трудно ще стане това. Да тоя номер да е бутнеш без да искаш минава, но е прекалено изтъркан. След даскало е най удачно. Все пак денят е минал. И сте свободни. Ето ти един пример:
Свършват ви часовете, тя излиза вече от сградата, и ти и казваш- Здрасти или ко стаа.
И всичко си започва. Аз не виждам проблем.

Tender Poison
10-16-2006, 19:49
Бъди усмихнат и естествен...в случая всеки момент е подходящ ;)

dream_dragon
10-16-2006, 20:20
Виж, аз направих грешката да се суча около месец. Я отивай при момичето, а останалот ще дойде от само себе си.

renegade1990
06-04-2007, 21:09
Браво юнако!
Втора година минава, а още не си я заговорил.

koalka
06-05-2007, 05:49
Темата не е много стара, но вероятно проблема е решен.Така че заключвам.