PDA

View Full Version : Какво да правя



Rush_girl
10-12-2006, 13:44
Хора трябва ми мнението ви-брат ми е на 20.Учи в френската и отиде във Франция,но нали вече е втора година и се оплаква че се държали мн зле с чужденците...Доскоро исках да тръгна по неговия път,но вече незнам..А пък и леля почна да ми казва че щяло да бъде мн добре да отида в Лондон...Оф незнам,моля ви помогнете

crazy_sexy_cool`f
10-12-2006, 15:08
Хора трябва ми мнението ви-брат ми е на 20.Учи в френската и отиде във Франция,но нали вече е втора година и се оплаква че се държали мн зле с чужденците...Доскоро исках да тръгна по неговия път,но вече незнам..А пък и леля почна да ми казва че щяло да бъде мн добре да отида в Лондон...Оф незнам,моля ви помогнете А в Лондон по-добре ли се държат с чужденците отколкото в Франция или са еднакви? Виж ся, тъй или иначе където и да отидеш ще има много препяствия, които ще трябва да преминеш

samotna
10-13-2006, 08:40
според мен не ходи,остани си в родната държава,от това по-хубаво няма,пък и незнам как ще издържиш без родители и приятели

strange__
10-13-2006, 08:54
Как леля ти ще ти казва?! :-s Никога не бих позволила някой мой роднина (дори майка ми и баща ми) да решават какво ще се случва с моя живот :!: Биха мгли да ме посъветват,но дори с цената да сгреша,ще направя онова, което преценя сама :idea:

Forslor
10-13-2006, 10:28
Лично аз бих заложил на Лондон.

Както сам си прецениш, ако те кефи Франция отивай там иначе никъде не приемат чужденците с отворени обятия ,тея глупости ги дрънкат само по телевизията . Давай напред ! Ти си решаваш "бъдещето" . :)

koalka
10-13-2006, 12:07
Не трябва да се притесняваш от това,че се държат зле.Много си зависи и от самите хора там.Отиди,където искаш да учиш.Успех!

maybelline
10-13-2006, 12:18
Всички разправят,че Германия или Франция,а също и Лондон,са голяма работа,но както брат ти се е уверил,те са големи националисти(приемат доста скептично чужденци и ги имат за 'втора ръка' хора).В щатите са свикнали с най-различни националности,така че едва ли там е така с чужденците,но повярвай ми,че едва ли ще е по-хубаво(имам предвид самата държава,а не отношението към чужденците).Разбери,че където и да отидеш,няма да е идеално,все ще изникне някакъв проблем и ако само на това обръщаш внимание,няма да се справиш и да си щастлив.Трябва да понесеш недостатъците в 'уреждането на живота' и да се радваш на хубавите страни,на които би трябвало да обръщаш повече внимание..Брат ти може просто да е попаднал на тъпи французи и не всички да са такива.Но както и да е.Най-важното е да отидеш където ТИ искаш(а не където майка ти,баща ти,брат ти или незнам си кой ти казва да отидеш или да не отидеш).

IKisseDAGirL
10-14-2006, 06:59
според мен не трябва да заминаваш
майка ми е рускиня, но е дошла в България заради баща ми и до сега съжалява, защото й е много кофти да е далече от близките си :?
аз мисля, че човек където е израстнал, там трябва и да си остане :roll:

kudravoto
10-14-2006, 07:00
Как леля ти ще ти казва?! :-s Никога не бих позволила някой мой роднина (дори майка ми и баща ми) да решават какво ще се случва с моя живот :!: Биха мгли да ме посъветват,но дори с цената да сгреша,ще направя онова, което преценя сама :idea:


i az sum taka !!!az sama re6avam kakvo da pravq s jivota si!!!i kade da se realiziram!

OPEL
10-14-2006, 09:03
Всичко зависи от твоето държание с тях. Ако ще избираш, по добре избери Германия. А ако е Париж или Лондон... По добре си избери Лондон. За мен французите са...доста лигави хора.

mon4eto
10-14-2006, 16:02
Хора трябва ми мнението ви-брат ми е на 20.Учи в френската и отиде във Франция,но нали вече е втора година и се оплаква че се държали мн зле с чужденците...Доскоро исках да тръгна по неговия път,но вече незнам..А пък и леля почна да ми казва че щяло да бъде мн добре да отида в Лондон...Оф незнам,моля ви помогнете А в Лондон по-добре ли се държат с чужденците отколкото в Франция или са еднакви? Виж ся, тъй или иначе където и да отидеш ще има много препяствия, които ще трябва да преминеш
Saglasna sam :!:

baby girl
10-20-2006, 05:11
Хора трябва ми мнението ви-брат ми е на 20.Учи в френската и отиде във Франция,но нали вече е втора година и се оплаква че се държали мн зле с чужденците...Доскоро исках да тръгна по неговия път,но вече незнам..А пък и леля почна да ми казва че щяло да бъде мн добре да отида в Лондон...Оф незнам,моля ви помогнете А в Лондон по-добре ли се държат с чужденците отколкото в Франция или са еднакви? Виж ся, тъй или иначе където и да отидеш ще има много препяствия, които ще трябва да преминеш
Saglasna sam :!:
и аз

Тудор
10-20-2006, 05:47
Разберете, малди колеги, няма как да е иначе. Единственият начин да ви уважават е да сте нещо повече. Тоест не да сте по-зле от тях, не да сте на тяхното ниво, а и отгоре. Чужденецът винаги е бил, е, а и навярно ще остане резервиран към чужденците, и по-специално към тези извън ЕС, дори и от предстоящото и мчленство. Нарича се "ксенофобия" това нещо. Явно е много силни при тези хора.

Иначе, за да сте сигурни, че няма да имате подобни проблеми - просто не ходете в Великобритания, и по-специално Англия. Аз наскоро бях в Испания - никакъв проблем, местните са много приятни хора, а и завързах много приятелства.

crazy_sexy_cool`f
10-20-2006, 07:11
Франция < Лондон, Франция > Лондон, Франция = Лондон??? На практика това е въпроса. Ми аз май избирам първото. Лондон, ми звучи по-хубаво, нз що. А на вас???

In4iTu_
10-20-2006, 08:26
Хора трябва ми мнението ви-брат ми е на 20.Учи в френската и отиде във Франция,но нали вече е втора година и се оплаква че се държали мн зле с чужденците...Доскоро исках да тръгна по неговия път,но вече незнам..А пък и леля почна да ми казва че щяло да бъде мн добре да отида в Лондон...Оф незнам,моля ви помогнете

А леля ти сигурна ли е, че в Лондон ще се държат по-добре....Може би просто брат ти не е попаднал в добра среда.

Titan
10-20-2006, 10:45
Според мен Лондон е доста по-добра дестинация. :) И аз съм чувал, че французите са доста лигави и враждебно настроени към чужденците... :smt011 болни хора...
А за тезе,които твърдят,че БГ е най-добре, аз не съм съгласен :) тук ми се струва,че нямаш бъдеще, къде можеш да се издигнеш ако останеш?
Поне това е мое мнение. :)