PDA

View Full Version : самота



samotna
10-12-2006, 14:06
знам,че е тъпо и че,темата не е за тук,но искам да споделя как се чувствам.Току що шефа на фирмата в която работя ми каза,че ще я закрива и аз оставам без работа.А това беше едничкото нещо с което се чувствам пълноценна и полезна.Сега ще трябва пак да се затворя в къщи и да се побъркам от самота.Незнам какво да правя преди да почна тази работа си стоях четири месеца у дома и беше най-големия ми кошмар през целия ми живот.От както се помня св моля да не съм сама а все това ми се случва.Незнам какво да правя,че да не се чувствам толкова самотна.Ако някой може да ми помогне....ще съм благодарна




Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

koalka
10-12-2006, 14:10
Нямаш ли приятели,с които да излизаш,когато ти е самотно и нещастното...да се ободряваш малко?Виж,това е доста гадно,защото без работа освен,че парите са по-малко,а и ти е скучно да си седиш сама в къщи.За това по-добре поговори с някой да ти олекне,най-добре с приятеля ти,ако имаш...или с някоя приятелка и търси нова работа.Така поне няма да седиш само в къщи,а и ще разсееш,макар и малко.

JaklinA
10-12-2006, 14:11
Ами тогава още утре започни да си търсиш нова работа щом се чувстваш ужасно когато си стоиш в къщи

dudeto_sy
10-12-2006, 14:12
ПОтърси си друга работа, потърси си приятели... все такива работи.

samotna
10-12-2006, 14:14
аз имам много малко приятелки(които мога да нарека такива),само 4 са и всички са в чужбина а приятеля ми ходи на работа до 7 вечерта и това значи,че през целия ден ще съм сама(ние живеем само двамата) имам и някоя друга позната,но те всички работят а в моя град трудно се намира работа

koalka
10-12-2006, 14:22
аз имам много малко приятелки(които мога да нарека такива),само 4 са и всички са в чужбина а приятеля ми ходи на работа до 7 вечерта и това значи,че през целия ден ще съм сама(ние живеем само двамата) имам и някоя друга позната,но те всички работят а в моя град трудно се намира работаАми сигурно е трудно да си намериш,но опитай?Иначе какво ще правиш?Ще си седиш сама в къщи и ще ти е тъпо ли!?

10-12-2006, 19:49
ami,ako ti kaja,4e i pri men e absoliutno su6toto!Ot nqkolko meseza ve4e ne hodq na rabota i uj u4a zaizpiti,napravo mi e predelno qsno kakvo ti e!V absolutno su6ata situaziq sum,taka nare4enite mi priqteli:)ba4kat i sa se slojili v rolqta:Kolko vajna mi e rabotata i kolko mi e tejko!Priqtelq mi vseki den na rabota,a az si sedq v ku6ti:(
6tqh da ti predloja da piem po kafe nqkoi put:),no dokolkoto razbiram ne si ot sf,e tursi si ne6to novo kato rabota,az ve4e zapo4nah da go pravq!:)

samotna
10-12-2006, 19:59
ami,ako ti kaja,4e i pri men e absoliutno su6toto!Ot nqkolko meseza ve4e ne hodq na rabota i uj u4a zaizpiti,napravo mi e predelno qsno kakvo ti e!V absolutno su6ata situaziq sum,taka nare4enite mi priqteli:)ba4kat i sa se slojili v rolqta:Kolko vajna mi e rabotata i kolko mi e tejko!Priqtelq mi vseki den na rabota,a az si sedq v ku6ti:(
6tqh da ti predloja da piem po kafe nqkoi put:),no dokolkoto razbiram ne si ot sf,e tursi si ne6to novo kato rabota,az ve4e zapo4nah da go pravq!:)

ами да не съм от софия,от велико търново съм ама айде да не се обиждаме на градове,че не ми е до това.И много се радвам,че намерих разбиране,мога да ти кажа,че ми предстои много гаден период ама и това ще мине

ACHKATA
10-12-2006, 20:37
awe koalka e prav ne trqbva da se zatvarq6 v sebe si to dne6no vreme i s priqteli e tapo 6toto ako se suberete ili trqq da piete kafe ili ne6to bira tam tfa onova i da se napiete i da se skarate ama ako nqma rabota v tfoq grad potursi si zanimanie :) da ti minava vremeto

10-12-2006, 20:40
ne vijdam za6to trqbva da se obijda6,tova ve4e sgradovete stava mnogo banalno!kazah go v smisul 4e ne sme ot edin grad!

gori
10-12-2006, 20:42
ООО не се притесняваи иматакива периоди и аз съм била в такива, тарси човек със сащия проблем немойе да няма в целия град а през това време си търси работа и така малко от малко ще отбиваш време. Обади се на хора за които не си се сещала отдавна може и да улучиш джакпота с тях! УСПЕХ!! [-o< [-o<

samotna
10-13-2006, 06:05
искам да благодаря на всички,наистина се почувствах по-добре.Модератори може да заключите темата

strange__
10-13-2006, 08:50
ami,ako ti kaja,4e i pri men e absoliutno su6toto!Ot nqkolko meseza ve4e ne hodq na rabota i uj u4a zaizpiti,napravo mi e predelno qsno kakvo ti e!V absolutno su6ata situaziq sum,taka nare4enite mi priqteli:)ba4kat i sa se slojili v rolqta:Kolko vajna mi e rabotata i kolko mi e tejko!Priqtelq mi vseki den na rabota,a az si sedq v ku6ti:(
6tqh da ti predloja da piem po kafe nqkoi put:),no dokolkoto razbiram ne si ot sf,e tursi si ne6to novo kato rabota,az ve4e zapo4nah da go pravq!:)

ами да не съм от софия,от велико търново съм ама айде да не се обиждаме на градове,че не ми е до това.И много се радвам,че намерих разбиране,мога да ти кажа,че ми предстои много гаден период ама и това ще мине
Е извинявай,но Търново е доста голям град....винаги можеш да почнеш в някой магазин като продавачка,поне ще имаш работа и ще си отвличаш вниманието с нещо,докато намериш нещо по-подходщо! Съвсем друг е въпроса,ако за теб такива професии не са ти на нивото.... :::

samotna
10-13-2006, 09:21
predi da po4na tazi rabota,koqto ve4e izgubih sum si podavala molbite pone v 6-7 magazina i ni6to.
I mnogo jalko,4e si ostanala s takova vpe4etlenie za men.Az mislq 4e nqma sramna rabota,za men po sramno e da leji6 na 4ujd grub.

Sorry za latinicata

strange__
10-13-2006, 12:01
Не съм останала с никакво впечатление :wink: Единствено казвам,че когато човек има желание,нещата се подреждат...все някак ;-)

LunaTriCk
10-13-2006, 13:00
работа винаги има стига да търсиш :roll: 6-7 молби, ако мислиш че са много [-(

ssiimmoonna
10-13-2006, 19:03
oh mila 6e se postaraq da buda kolkoto se moje po-mila ama......ti 4uva6 li se kakvo govori6 tova 4e nqma6 rabota ne te pravi samotna a prosto bez koi znae kakvo zanimanie ti priqteli nqma6 li ti s dr ne6ta ne se liz animava6???????????stegni se i pomisli s kakvo moje6 da se zanimava6 taka 4e da ti se zapulni vremeto sry ako sum bila malko po-gruba ot kolkoto trqbva:)

samotna
10-14-2006, 12:41
oh mila 6e se postaraq da buda kolkoto se moje po-mila ama......ti 4uva6 li se kakvo govori6 tova 4e nqma6 rabota ne te pravi samotna a prosto bez koi znae kakvo zanimanie ti priqteli nqma6 li ti s dr ne6ta ne se liz animava6???????????stegni se i pomisli s kakvo moje6 da se zanimava6 taka 4e da ti se zapulni vremeto sry ako sum bila malko po-gruba ot kolkoto trqbva:)

ами да мила,самотна съм и няма с какво да се занимавам,нямам и прияртели.Нямам никой.Никога не съм казала,че се оплаквам,аз мисля,че на това му се вика споделяне.Просто ми беше трудно и мъчно затова го написах.Сега се чувствам доста по добре и мисля,че темата трябва да бъде заключена.

П.П. следващия път можеш да прочетеш постовете ми надолу и ще разбереш за нещата които ме питаш

sAsHeTo0_f
10-14-2006, 13:14
aeeeee waaaaa hora mnoo ste zleee eee vaaaaiiiiii neeeee ahXahxaa

ssiimmoonna
10-14-2006, 13:29
e ti puk sega kato 4eli se obidi az ti kazahkakvo mislq i v mnenieto si napisah 4e sujalqvam ako sum bila malko po-gruba ama.......sa pi6a tva koeto mislq izvinqvai ako ne si iskala da 4ue6 iskreno mnenie :smt012

Dobrina
10-14-2006, 17:55
Надявам се аз да успея да ти дам по-конструктивно предложение, защото от подигравки и обиди няма смисъл. Ако можеш, говори със шефа ти - той вероятно има връзки и може да ти помогне да си намериш работа. Знам, че на него едва ли му пука особено, но все пак заради него оставаш без работа, така че може да се опита да ти помогне.

Друг вариант е да си потърсиш занимание в разни социални домове на доброволни начала, ако ти се занимава с такива работи разбира се.

Най-важното е да не се отчайваш ;)

samotna
10-14-2006, 20:54
Надявам се аз да успея да ти дам по-конструктивно предложение, защото от подигравки и обиди няма смисъл. Ако можеш, говори със шефа ти - той вероятно има връзки и може да ти помогне да си намериш работа. Знам, че на него едва ли му пука особено, но все пак заради него оставаш без работа, така че може да се опита да ти помогне.

Друг вариант е да си потърсиш занимание в разни социални домове на доброволни начала, ако ти се занимава с такива работи разбира се.

Най-важното е да не се отчайваш ;) Благодаря,това и направих,шефа каза,че ще види какво може да направи,сега чакам да видя какво ще стане,на момичето от по горния пост искам да кажа,че не съм се обидила,просто ми писна от хора,които не вникват в това което искаш да им кажеш и благодаря за обективното мнение