PDA

View Full Version : Забравя ме заради приятелките си



The Interceptor
10-12-2006, 15:35
Отново аз :lol: ... Ами проблема ми е следния. Вече повече от месец ходя с едно момиче. Проблема е там че май започна да ме пренебрегва твърде много заради приятелките си. В нов клас е и има нова компания която явно я отдалечава от мен дори неумишлено. Аз я обичам адски много и не спирам да мисля за нея нито за момент и мисля че и тя също ме обича, но каточели държи много повече на приятелките си отколкото на мен. Когато искам да се видим оправданията са от рода на "нямам време", "имам да уча" и т.н. Според мен тва са възможно най тъпите оправдания. А иначе за приятелките си винаги намира време. Почти всеки ден е на кафе с тях, а за мен не може да отдели дори час. Възможноста да ме избягва заради друго момче я отхвърлям почти на 100% макар че няма нищо сигурно. Когато и намекнах че напоследък ме позабравя на нея и стана доста тъпо и каза че никога не може да ме забрави и че винаги съм с нея. Е дори да е така аз не мога да я виждам 1 път в седницата. Обичам я повече от всичко. Завладяла ме е тотално. Зарязах и училище и родители и приятели и всичко заради нея и тя винаги е на първо място за мен. Когато поиска да излезем аз отказвам абсолютно всички угороки и не го правя съвсем спонтанно и със желание без да имам някаква цел или да кажа че жертвам нещо. Просто тя явно не успява да оцени какво правя за нея аз аз непрекъснато и казва че я обичам, правя и подаръци и какво ли не. Тя е по малка и май не разбира колко много я обичам. Не мога да търпя дя ме пренебрегва заради компанииката си която и без това не струва. Да бъде с часове в приятелките си и после да ми каже че имала да учи. При положение че тя е повече от половината ден с тях и да ме заебава заради тях. Мисля че тя много ме обича но не разбира че аз я обичам 1000000 пъти повече и искам и тя да ми го показва по някакъв начих. Незнам дали да говоря с нея за това, дали да си търпя и да чакам да видя какво ще става, дали да се опитам да и го намеквам, дали да и се сърдя, или и аз незнам какво, но така не може да продължава, защото е жестоко да обичаш някого ужасно много и да не можеш да го виждаш заради някви там :smt010 :smt010 :smt010 Моля ви дайте ми някакъв съвет
В момента ми иде да и изкрещя всичко това и да видя дали наистина и пука

koalka
10-12-2006, 15:49
Сигурен ли си,че те обича,колкото ти нея?Аз не съм,но не мога да знам,макар че от постъпките и си правя много изводи.Говори сериозно с нея и и кажи каква грешка прави!Как така има да учи,вижда се с тях,обаче няма време за теб?Аз бих взела сериозни мерки спрямо нея и бих поговорила,защото това положение е супер гадно.Бих се замислила дали ме обича и дали да продължавам с нея.Кажи й,каква жертва ти си направил за нея,а тя какво е направила?Излиза с приятелките си и те заебава(сори за грубата дума).И сега каго се замислих,честното ми мнение е че тя не те обича-не мога да си кривя душата.Как като те обича се примирява с положението да те вижда веднъж седмично?Просто не мога да го приема,че тя казва истината!Но това е мое мнение.

Kaliq
10-12-2006, 16:00
Сигурен ли си че наистина те обича :-k Преди време и аз имах един приятел,който наистина много ме обичаше-точно както ти я обичаш вмомента,но аз не изпитвах нищо по-силно към него и го одбягвах постоянно си намирах някаква причина за да не изляза с него,а това за приятелките е типичното оправдание на едно момиче когато неиска да излезе с даден човек,измъчвах се по този начин близо 3 месеца,беше ми гадно да го оставя защото знаех че много ме обича. Според мене трябва да си поговорите и да разбереш защо тя постъпва по този начин :?

Dr. Kazimbutt
10-12-2006, 16:04
Щом положението е паданало на това ниво, значи няма начин да се оправи. Вижда се, че тя не те обича. За една хубава връзка са необходими чувства и от двете страни. Щом ги няма - връзката се разпада, разрушава.

Nightmare
10-12-2006, 16:06
Не мисля, че това момиче е наясно със себе си. Или не те обича толкова много или просто не си дава сметка какво прави. По добре и кажи как се чувстваш и в попитай дали смята да продължава да те държи настрана. Не мисля, чe да се виждате веднъж седмично е достатачно. Кажи и какво изпитваш и виж как ще го приеме и дали ще промени отношението си към теб.