PDA

View Full Version : KAK da go zabravq



Mimka_sweet
10-12-2006, 18:12
Zna4i hora znam 4e 80% ot otgovorite 6a sa vi nqkvi ebavki molq da si gi spestite.Sq za temata zna4i ako pomnite pisah za edno mom4e koeto haresvam ot 12 klas mn mi e mili4ak i sladi4ak i mu kazah 4e go haresvam a toi mi kaza 4e iska za sq da sme samo priqteli i 4e sam mu simpati4na :smt009 ina4e ne se darji lo6o s men ,govorim si oba4e ujasno mnogo go revnuvam (vapreki 4e ne hodim) i edna moq prqtelka ve4e za 2ri pat go vijda s nqkvo momi4e (a toi mi kaza 4e si nqma gaje i tq mai naistina ne mu e gaje ma ako stane....... :smt010 ) I ina4e mislq 4e edva li nqkoga 6te sre6tna takova mom4e kato nego za da go haresvam dostata4no,no iskam da go zabravq za6toto to se e vidqlo 4e ni6to nqma da stane mejdu men i nego !!! Apak moje i da stane ma nz kak kato izliza a taq..... aide molq vi se daite nqkakvi saveti kak da go zabravq!!! mn mi e gadno PLS pomagaite i ms 4e me izslu6ahte 8-[

Barbaronka
10-12-2006, 18:31
Emi shtom toi ne iska da si mu gadje,nemoje vechno da mu hodish po petite.. !
Izlizai s drugi hora,zabavlqvai se.. puk moje i kato te vidi,che veche ne mu obrushtash vnimanie toi da zapochne da ticha po teb..! NALI znaish kvi stranni individi sa momchetata .. !
Uspeh ! :)

lost_girl
10-12-2006, 18:34
ми почни да си повтаряш че нищо няма да излезе и рано или късно ще срещнеш друг и ще го забравиш

Mimka_sweet
10-12-2006, 18:36
Ama ne stava razbirate li vsqka ve4er si mislq za nego i sq 6te mi stane nqkvo prazno..o boje znam 4e ne mojete da mi pomognetee :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Viktoriq_
10-12-2006, 18:39
Здравей...
Виждам , че си много влюбена в това момче ! Не мисля , че има отговор с който можем да ти отговорим еднозначно ... Но като цяло , само времето ще ти помогне ! Според мен не го мисли толкова , ами просто се остави на течението а пак каквото стане все пак ... \:D/
Пак , кой знае , може още утре да стещнеш 100 пати по - готино момче и да си много щастлива !
П.С : НИКОГА НЕ КАЗВАЙ НИКОГА !!!
Успех ;)

iiirish
10-12-2006, 18:47
всеки си има собствен начин за да забрави даден човек. трябва сама да си намериш своя най-ефективен и да го приложиш!

иначе не мога да ти дам съвет, защото никога до сега не ми се е налагало да забравям някой. винаги момчетата със които съм била не са значили почти нищо за мен що се отнася до чувства. освен този с когото съм сега... ;)

In4iTu_
10-12-2006, 18:58
Казват, че с времето се забравяло всичко... :roll: Сега сериозно, намери си някой друг, може да не е "голямата любов", но просто да те откъсне от другото момче... :wink:

PaMit0
10-14-2006, 22:58
Да ти кажа 4естно и аз нз какфо би могла да направи6,но по добре се опитаи да го заинтригува6 някак си моя слу4ай е сьщия и не смятам да се отказвам от него само за6тото си има приятелка може да мисля гре6но но ако си хльтнала здраво по него не се отказвай от него,бори се за него.Успех :)

JiMiTo
10-14-2006, 23:07
намери си друго момче и ще забравиш за този...въпроса е кой обаче ? :-)

Tender Poison
10-15-2006, 08:55
Ами,слънце,излизай повечко на вънка,опитвай се да не мислиш за него,забавлявай се,срещай се с много момчета и такам.Да ти кажа "незаменими хора-няма" така че действай и успех :smt016

CrazyWitch
10-15-2006, 09:07
Еми.. явно не е искал да те нарани и да ти го каже по доста груб начин, а е искал дискретно да ти обясни, че не те вижда като негова приятелка. Лъжеш се, че няма да случиш на друго момче и т.н. понеже и аз така си мислех преди 626 светлинни години. Детско му привличане. Поеми си въздух. Всичко ще си дойде на място. В последствие, ще видиш красотата на любовта :-)

ssiimmoonna
10-19-2006, 12:06
eeee stiga znam 4e e trudno da go zabravi6 ama sa ne e nevuzmojno postarai se nameri si nqkakvo dr zanimanie i si4ko 6e e ok povqrvai :wink:

koalka
10-19-2006, 13:46
Спомняма си за твоята тема.Виж...ти преувеличаваш.Ти само го харесваш,а вече не можеш да го забравиш?Помисили си.Разбирам да изритмваш адски силна и безумна любов към него-тогава бих го приела.И пак...чувствата ако не са взаимни не може да се сравни,ако си обичал някой много и още го обичаш и не сте заедно.Нармално е да го ревнуваш,но просто нямаш избор освен да търпиш.Момчето ти е казало,че не те харесва и като нищо си може да си намери приятелка.Най-добре да се примириш и да го забравиш...спокойно ще намчериш по-добър,казах ти-не ми се вярва да не го забравиш НИКОГА,при положение,че само го харесваш.Внимавай със силните думи,защото не се казват ей така! [-X

eas7a
10-19-2006, 14:35
Само си внушаваш някви работи, че толкова много значи за теб, че неможеш да го забравиш... просто се откъсни от неговата компания и до седмица няма да ти е толкова гадно...

siemens
10-19-2006, 14:56
ахх като тръгнах да чета мислех че става дума за някаква голяма любов .. а то ............

Е кой ли не е попадал в такава ситъация .. той не е нищо повече от едно момче което ти е симпатично .. но факта че ти отказва го прави специален ... от тука нататък ти давам 2 различни съвета ти си избери кой да следваш :

1) Престани да му обръщаш внимание щот колкото повече ти отказва толкова повече ще го искаш .. а колкото повече изпитваш това чувство толко по дълго ще те боли от него

2) БОРИ СЕ ЗА НЕГО !!!
Най-голямата ми любов която съм изпитвал през живота беше подобна ... с разликата че бяхме най-добри приятели .. аз исках повече но при всеки опит тя ме отблъскваше ... колкото повече време бяхме заедно толкова повече исках да съм с нея ... 4 месеца се борих за нея ... бяхме почти всеки ден заедно ... и тъпото беше че точно когато се отказах и реших че по добре да сме приятели отколкото да я загубя тотално ... точно тогава тя пожела да е с мен ... е казвам ти след това 6 месеца бяхме заедно аз и бях първият .. по готини 6 месеца не съм имал никога !!!! ... и двамата се обичахме повече от всичко .. и в момента макар разделени още се обичаме МНОГО МНОГО МНОГО ....


Така .. какво да ти кажа винаги има 2 страни ... ако наистина си заслужава .. Бори се .. а ако се пребориш победата ще си струва цената ... но въпроса е ... " Имаш ли сили за тази борба ? "


Надявам се да бях полезен :P

simemel
10-19-2006, 17:16
Mnogo dobre te razbiram!i az do predi edna godina bqh popadnala v shodna situaciq.mnogo e gadno :( az 3 godini haresvah edno mom4e i si misleh 4e toi e prosluvutata mi golqma u4eni4eska lubov...palni gluposti...mnogo stradah 4e ne mojem da badem zaedno za6toto naistina mn go haresvah. i az kato teb se 4udeh kak 6te go zabrava i v edin moment ve4e napalno se ot4aqh no skoro se vzeh v race i si kazah 4e trqbva da napravq vsi4ko vazmojno da go izkaram ot uma si i eto 4e skoro uspqh!!! naso4ih cqlata si lubov kam drugo mom4e koeto mn po4e4e q zaslujava ... O:) ne se trevoji 6te go zabravi6 prosto trqbva da naso4i6 vnimanieto si kam drugo mom4e koeto q zaslujava i 6te otvarne na 4uvstvata ti! uspeh i gore glavata!!! O:)

KuReC
10-20-2006, 09:44
jeni .... LUBOV .... awe mnogo sa fprqgate we basi da ne e edinstven zareji go
kat ti e kazal ne zna4i ne i tva e 6ti mine