PDA

View Full Version : Otkazvate li se lesno?



FiRe_LaDy
10-12-2006, 18:28
Q kajete,kogato si reshite neshto i roditelite vi sa protiv - nastoqvate li do posledno ili se primirqvate s tova i se otkazvate kolkoto i da vi se iska?

10-12-2006, 18:44
nikoga ne se otkazvam.borq se dokrai i v pove4eto slu4ai tova mi nosi uspeh i pobeda! :twisted: \:D/ :smt016

Th3WildAng3l
10-12-2006, 19:32
Зависи за какв става въпрос. Ако е някоя прищявка, свързана с много пари и т.н, а родителите ми не могат да ми дадат за момента, защото "има по-важни неща" не упорствам. Но ако е за нещо сериозно, за което знам че съм права си държа на своето.

ProstoAz
10-12-2006, 19:33
Не се случва често, но ако се случи настоявам и се опитвам да ги обедя до последно!

ThePainIsReaL
10-12-2006, 19:33
Трябва да съм побъркана да се отказвам - не , не се отказвам . Винаги се старая да се наложа и за мое щастие , почти винаги успявам , а за "неуспех" считам 50% успех , което ще рече , че така и така не губя.
П.П. Един или два пъти макс досега да са ми отказвали нещо , за което съм се тръшкала много. Но след това осъзнах , че ТЕ са били правите е случая, а не аз.

olive_oil
10-12-2006, 20:22
винаги обеждавам майка ми!

miloto_girl_4e
10-12-2006, 21:11
боря се до тогава, докато има смисъл... :wink:

samotna
10-13-2006, 08:15
почти никога не споря с нашите,защото,няма никакъв смисъл

malone
10-13-2006, 08:27
Ами за всяка ситуация е различно понякога се боря понякога не-преценявам от това дали са склонни да отстъпят или не.

maybelline
10-13-2006, 12:11
Повечето разправят "не се отказвам","никога","упорствам винаги"...но така ли е наистина?Я се замислете ако родителите ви твърдо не са съгласни с нещо и според тях не е редно,ще го направите ли?Ако да,значи не са ви дали необходимото възпитание.Говоря обаче за тези случаи,които някой по-горе нарече 'прищявки',например да си пробиеш пъпа,да облечеш нещо супер-разголено през ноември или да се шляеш навън до полунощ с 'компания',нищо че си на 14-15.Когато става въпрос за сериозни(и разумни) неща,разбира се че трябва да си отстоявате мнението.За такива се смятат решението в кое училище да продължиш образованието си,с кой да дружиш и с кой не,кога и как да учиш(стига да не си глезено хлапе,което въобще не учи),а и разни ежедневни неща,които са си твоя работа - в колко да си лягаш,колко телевизия да гледаш,каква музика да слушаш и т.н.А за въпроса - ДА,отстоявам мнението си за важните за мен неща и дори нашите да не са съгласни,ако вярвам че е добре да направя(или да не направя) нещо,аз го правя(или съответно - не го правя).Не настоявам излишно ако става въпрос за някоя прищявка и изобщо за глупостите,които могат да ми хрумнат.

olive_oil
10-13-2006, 12:12
Повечето разправят "не се отказвам","никога","упорствам винаги"...но така ли е наистина?Я се замислете ако родителите ви твърдо не са съгласни с нещо и според тях не е редно,ще го направите ли?Ако да,значи не са ви дали необходимото възпитание.Говоря обаче за тези случаи,които някой по-горе нарече 'прищявки',например да си пробиеш пъпа,да облечеш нещо супер-разголено през ноември или да се шляеш навън до полунощ с 'компания',нищо че си на 14-15.Когато става въпрос за сериозни(и разумни) неща,разбира се че трябва да си отстоявате мнението.За такива се смятат решението в кое училище да продължиш образованието си,с кой да дружиш и с кой не,кога и как да учиш(стига да не си глезено хлапе,което въобще не учи),а и разни ежедневни неща,които са си твоя работа - в колко да си лягаш,колко телевизия да гледаш,каква музика да слушаш и т.н.А за въпроса - ДА,отстоявам мнението си за важните за мен неща и дори нашите да не са съгласни,ако вярвам че е добре да направя(или да не направя) нещо,аз го правя(или съответно - не го правя).Не настоявам излишно ако става въпрос за някоя прищявка и изобщо за глупостите,които могат да ми хрумнат.мн стойностно мнение!Браво

teenkopele
10-13-2006, 13:38
боря се до тогава, докато има смисъл... :wink:

...и докато мога. :wink:

Lola^6emeta
10-14-2006, 07:04
винаги ама винаги настоявам
да стане мойто не издържам когато
не е така знам че тва е мноого зле ама
аз правя всичко възможно за да
стане така както аз искам
примерно един ден майка ми обеща че ще
ме води на пловдив обаче нещо се отказа аз и се сърдих
а на другия ден си хванах влака и отидох сама

IKisseDAGirL
10-14-2006, 07:14
никога не се отказвам, докато не стане на моето и те мн се дразнят от тва
най-често на края винаги се съгласяват с мен, просто защото се уморяват да спорят :lol: с мен на една глава да се излезе не може в никакъв случай :twisted:

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-14-2006, 14:48
otnosno u4enieto... mnogo burzo se otkazvam :) naprimer nqkakuv urok da u4a i go znam no ne perfektno prosto nqmam nervi da go u4a dokato go znam kato pesni4ka (kogato ne mi se u4i) ina4e za gluposti ..po4ti nikoga ne se otkazvam :lol:

leko_otkachena
10-14-2006, 15:17
aa nikoga ne se otkazvam

mon4eto
10-14-2006, 16:03
ZAvisi ot slu4aq, no ne se otkazvam lesno :!:

[ConverseGirL]
10-14-2006, 22:54
Зависи какво е, но ако е нещо за излизане в повечето пъти се примирявам. Но ако е за някой предмет-доста трудно не получавам каквото искам...

6emet4e
10-15-2006, 06:16
зависи за кво е!
ама по-често не се отказвам лесно-теле съм все пак :lol:
ама пък има неща с който се примирявам за да не стане по зле...че и тоя варянт го има :roll:

leko_otkachena
10-15-2006, 06:53
aa nikoga ne se otkazvamzabravih da dobavq ne se otkazvam nigoga zashtoto sum golqm inat i gaden skorpion! :mrgreen:

stasi_girl
10-15-2006, 08:39
Не се отказвам ама никак лесно настоявам до последно дори да не са съгласни,просто съм си инат,а понякога като се ядосам правя това което искам и без тяхно разрешение

leko_otkachena
10-15-2006, 08:42
Не се отказвам ама никак лесно настоявам до последно дори да не са съгласни,просто съм си инат,а понякога като се ядосам правя това което искам и без тяхно разрешение eto na koi sum se metnala :lol:

BeBencEto
10-16-2006, 11:13
nikoga ne se otkazvam....dori i ponqkoga da trqbva,no ne...uporita sum :-)

black_boy
10-16-2006, 11:55
Do posledno si otstoqvam moeto prosto sym si takyv...

TeditoOoo
10-16-2006, 12:02
Мн обичам да споря и да се защитавам в такива моменти.Не се отказвам мн лесно,когато става въпрос за нещо такова.Отстоявам си позицията и правата до край :-D Иии ако нищо не стане почвам да мрънкам като първата лигла =P~ И мн си се кефя като постигна каквото искам :smt016

SaSeTo
11-22-2006, 08:24
Хъм ... ами аз по начло не се отказвам лесно и винаги съм готова да споря,но само ако си струва усилията.

maldini
11-22-2006, 08:36
Мен майка ми от около две години вече изобщо не ми държи сметка и си се разбираме доста добре с нея.Не ми заповядва нещо нито пък ми поставя някакви правила или условия.Много рядко спорим за нещо и обикновено аз я слушам и не си отстоявам мнението,защото просто няма смисъл понякога.Но това,както казах са доста редки случаи и почти винаги си правя това,което съм си наумил. :wink:

Sarabi
11-23-2006, 14:27
Много,много рядко правя това,което ми кажат и не ми харесва или не ми изнася.Където и да е.Който и да е.Малоумно голям егоист съм на тема лична свобода на действията.Упорствам,обясн явам,инатя се...ама си правя каквото искам.Майка ми ли ще ме спре :lol: Като си наумя нещо...само брадва може да ме спре.Боря се или докато не накарам човека отсеща да ми повярва (колкото и в грешка да съм) или му тегля една майна и си правя каквото ме кефи.

tequila
11-23-2006, 21:17
ох инатът е лошо нещо ... винаги ми навлича неприятности... :mrgreen:

panterata
11-25-2006, 21:04
настоявам малко и ако не стане се примирявам :)

Alira
11-25-2006, 22:21
Настоявам до последно , защото съм изклиучително ината и проклета.В повечето случаи правя нещата напук на тези които казват"Не можеш"

meri88
11-26-2006, 15:56
Nikoga ne se otakzvam lesno,vinagi gledam da se borq dokrai kolkoto i trudno da e \:D/

LaPeNcEto0o
12-09-2006, 19:38
xmmm dokato ne mi se udisa ne spiram(inat)

BunnYY_f
12-09-2006, 19:42
Ми не се отказвам лесно, но завиди за какво става въпрос.Ако виждам че няма смисъл сде отказвам,но ако каузата си заслужава не се отказвам лесно!

radito
12-13-2006, 19:26
родителите ми никога не са ми отказвали нещо!

Basketball
12-26-2006, 10:35
Chesno da si priznaq .. Da .. Nikoga ne wyrsha edna rabota do krai .. Pone taka si mislq .. Wse pak zawisi,zawisi ot situaciqta w koqto sym .. :) Ajde s zdrave. :mrgreen:

vivian
12-26-2006, 17:10
otstoqvam si poziciite do posledno!

sexY_mackA90
12-26-2006, 18:17
Дъпжа на своето и винаги побеждавам :lol:

sexy_devil4e
12-26-2006, 19:46
оо,не!по-упорит човек от мене,не познавате ,вярвайте ми...Много,много трудно се отказвам!!!като си наумя нещо ииии ..с ругата напред!! :mrgreen:

reason
12-27-2006, 11:00
Ми зависи за какво става въпрос,но ако не ми дадат после го правя зад гърба им...но рядко се случва.