PDA

View Full Version : Molq Vi daite mi savet haresvam go ujasno mn



10-12-2006, 19:29
Eto q i moita istoriq u4a v edno daskalo i sam v goren kurs.Predi 2 sedmici mi napravi vpe4atlenie 4e edno mom4e edna god po golqm me gleda postoqnno i si vikam e toi blee na nqkade.Sled tova imah fizi4esko trq6e da ska4am i si vikam eleee sa se izlojih i kato ska4ah toi se izkaza e taq malkata kvo dupe imaaa.Vuprosa e 4e sega mn go haresvam i nz kakvo da napravq za da my napravq naistina gotino vpe4atlenie.Neska sedqh na edna peika s edna ot klasa toi ni vidq doide s negovite frs(praeha se na piqni) i sednaha pri nas toi sedna do mene i se zapoznahme.No propusnah da kaja 4e si ima gaje

KuReC
10-12-2006, 19:38
nz na kolko godini ste ama toq te haresva ama sa prai na golqm mafiot a tei kat ta slu6am ne e spored men kolkot i da te ot4aqm mu e za broikata ... ni6to nqma da izleze kakvot iska6 ti sorry

iiirish
10-12-2006, 20:53
и какво?! ти се надяваш на нещо само защото е казал, че имаш хубаво дупе :-s ох, мила, не бъди наивна! това всеки може да ти го каже, дори простаците дето подвикват по улиците от разни строежи и т.н. го правят!

пък и щом човека си има приятелка няма защо да се месиш излишно в отношенията им и да усложняваш с нещо неоснователно връзката им

gori
10-12-2006, 20:58
Еми и аз мисля че това нищо не означава, момчетата са такива че обичат да се правят на свалячи, но после пак тичат при гаджетата си! Бих ти казала да не се надяваш много!

Но иначе за съвет ако си решила че ще се занимаваш сериозно, се сприятели с него станете по близки!!!!

dream_dragon
10-12-2006, 21:19
Само защото ти е казал, че имаш хубаво дупе?! Ти си от типа хора, които се определят с daydreamer. Какво си си въобразила? А има и гадже. Не знам какво искаш да кажеш с "горен курс", но смятам, че си поредната коята си въобразила, че се е влюбила истински и това е човека. Ти озбщо познаваш ли го? Ако пък толкова си влюбена, смятам, че синдрома ти е "увлечение", то тогава се сближи с него. Ама да не му се намесиш във връзката. Просто гледай на къде отиват нещата и не си мечтай много.

Mike-Jones
10-13-2006, 05:11
Eto q i moita istoriq u4a v edno daskalo i sam v goren kurs.Predi 2 sedmici mi napravi vpe4atlenie 4e edno mom4e edna god po golqm me gleda postoqnno i si vikam e toi blee na nqkade.Sled tova imah fizi4esko trq6e da ska4am i si vikam eleee sa se izlojih i kato ska4ah toi se izkaza e taq malkata kvo dupe imaaa.Vuprosa e 4e sega mn go haresvam i nz kakvo da napravq za da my napravq naistina gotino vpe4atlenie.Neska sedqh na edna peika s edna ot klasa toi ni vidq doide s negovite frs(praeha se na piqni) i sednaha pri nas toi sedna do mene i se zapoznahme.No propusnah da kaja 4e si ima gaje pravili se na piqni ti koi klas si 7 mi a toi 8 mi li e ](*,) ](*,) ](*,)

strange__
10-13-2006, 08:41
Дам,някога и аз като чуех комплимент по мой адрес и бях силно влюбена в конкретното момче...

baby girl
10-14-2006, 06:53
nz na kolko godini ste ama toq te haresva ama sa prai na golqm mafiot a tei kat ta slu6am ne e spored men kolkot i da te ot4aqm mu e za broikata ... ni6to nqma da izleze kakvot iska6 ti sorry
съгласна съм

piska_
10-14-2006, 08:54
Ами хубаво е той да те потърси, но ти направи това, което смяташ за добре :wink:

dudeto_sy
10-14-2006, 08:58
Ами ако наистина го харесваш, действай прави опити да тръгнеш с него, иначе... го остави намира.

SlAdKo~BeBe
10-14-2006, 10:53
po-dobre ne se zanimavai s nego,a shtom i si ima gadje ne mislq che trqbva da mesish v otnosheniqta im nameri si nqkoe momche koeto naistina da durji na teb.Ne mislq che trqbva da si pravish nqkaki pogreshni vpechatleniq zaradi tova che ti e napravil kompliment za nqkoi momcheta dori i celuvkata ne oznachava neshto [-X

strange__
10-14-2006, 12:23
Виж знам,че е кофти,че не е хубаво да мислиш само за другите....но ако някоя овца дойде и се опита да ми разбие връзката,казвам ти способна съм на твърде много :!: Помисли от тази гледна точка...