PDA

View Full Version : Заедно сме от 6 месеца, а тя не може да ми се довери!



Lebronski
10-12-2006, 19:32
Здравейте на всички преди всичко.
Историята ми е малко дълга (е не чак толкова де), но все пак ще ви я разкажа, пък дано да има някой който да я прочете и да ми даде съвет или просто да ме укоражи!
Значи с приятелката ми сме заедно от 6 месеца, почти 7. Всичко е перфектно м/у нас...От както съм с нея разбрах какво значи да обичаш и да си обичан. Всичко е прекрасно, найстина като в приказка! Обичам я истински! Знам, че и тя мен, защото не веднъж ми го е доказвала. Обаче вече сме заедно от 6-7 месеца и тя не може да ми се довери, за секс говоря. Всъшност казва, че ми се доверява, но я е страх(първи път....) ... Имали сме не малко интимни моменти, но винаги когато сме близко и тя се плаши много. Аз разбира се спирам всичко и се съобразявам с нея, защото никога не мога да я нараня или пък да правя нещо против волята и. Знам, че доста от вас ще кажат, че не я предразполагам както трябва, но не е така....просто я е страх.
Не това е най-важното във връзката ни, защото както споменах я обичам безкрайно много, тя мен също, но се притеснявам данеби аз да бъркам нещо (макар, че като сме говорили на тази тема и тя казва, че не е така ...)? И понеже съм ужасен песимист винаги си мисля, че нещо аз бъркам или че не е привързана към мън достатъчно, че да ми се довери и винаги търся причината в себе си! Пропуснах да кажа, че става дума за 18 годишни - и двамата!
И сега не знам какво да правя, дали найстина бъркам някъде или .... не знам просто!

Едва ли бихте ми помогнали, но поне 2-3 думи ще свършат работа.

Scarabey
10-12-2006, 19:41
Евалата ти правя че не я насилваш с нищо показва че си много свестно момче...Та виж може да не е в теб причината просто не е готова за първия път,едва ли има друга причина...

Amayo
10-12-2006, 19:43
!8 годишна! И я тъпиш 7 месеца :shock: :smt018

koalka
10-12-2006, 19:47
Това е хубаво,че я обичаш и секса не е толкова важен за теб.Разбирам страха и,но тя ти вярва,не е до доверие,а просто до страх.Не я насилвай,но просто и кажи,че така и така това все някога трябва да се случи,дори и не с теб.Просто няма начин,кажи й,че все някога трябва да го преодолее.

Scarabey
10-12-2006, 19:48
!8 годишна! И я тъпиш 7 месеца :shock: :smt018Е щом я обича толкова силно колкото казва едва ли намерението му е да я остави заради това че не иска да го направят

Amayo
10-12-2006, 20:38
!8 годишна! И я тъпиш 7 месеца :shock: :smt018Е щом я обича толкова силно колкото казва едва ли намерението му е да я остави заради това че не иска да го направят
МЕНЕ нАЙ ДЪЛГАТА МИ ВРЪЗКА Е 4 месеца тая двойно го додндурка. Къв е тоя страх на 18 тва е лудост.

ACHKATA
10-12-2006, 20:45
awe za6to vse trqq mom4etata da davat zor za sexa ostavi ia primerno 1 mesec bez da ia zanimava6 s sex i da vidi6 tq sama trqq da ti pusne 4u6le :D :D :D :D




Tova e li4no moe mnenie de

iiirish
10-12-2006, 20:47
ами да ти кажа честно от една страна я разбирам, от друга не :-k

разбирам я, защото първия път е нещо много специално за момичетата и повечето искат този първи път да е едва ли не идеален. от друга страна стои страха от това, че тя не знае какво именно представлява секса, тоест страха от неизвестното (разбирай го както решиш). но мисля, че всичко това е само втълпяване на нещо безмисленно, защото тя така или иначе все някой ден ще трябва да се реши. съжалявам, че трябва да го кажа, но... със или без теб, първи път ще има.

от друга страна не я разбирам, защото аз никога не съм се страхувала от първия си път. страх имаше, но той беше толкова смътен, че...! преодолях го даже прекалено бързо може би. спах с приятеля си за пръв път когато връзката ни беше още в самото си начало. бяхме заедно едва от месец. но всеки сам за себе си решава! остави я. тя все ще трябва да направи тази крачка ;)

gori
10-12-2006, 20:50
Това е хубаво,че я обичаш и секса не е толкова важен за теб.Разбирам страха и,но тя ти вярва,не е до доверие,а просто до страх.Не я насилвай,но просто и кажи,че така и така това все някога трябва да се случи,дори и не с теб.Просто няма начин,кажи й,че все някога трябва да го преодолее.

Съгласна сам с теб, не е до недоверие! Моя първи път никои не ме е насилвал, но ме беше страх това е нещо ново за всяко едно момиче и до момента в които не се случи се притесняват, а според мен можеш да я нясочиш да поговори с някоя по-близка приятелка за това тя да и сподели неиният опит да и даде кураж. Това доста помага или поне на мен ми беше помогнало! :lol:

dream_dragon
10-12-2006, 21:46
Ами, човече, евалата. Ти си много свестен. А не се притеснявай за нея. Всичко ще си стане. Оставия малко на мира без да говориш на тази тема. Щом и тя те обича няма как да не го направите. Просто й е първи път. Това си е нещо важно. Сигурен съм, че ще се престраши. Така че не се притеснявай.

Amayo
10-12-2006, 21:49
Ами, човече, евалата. Ти си много свестен. А не се притеснявай за нея. Всичко ще си стане. Оставия малко на мира без да говориш на тази тема. Щом и тя те обича няма как да не го направите. Просто й е първи път. Това си е нещо важно. Сигурен съм, че ще се престраши. Така че не се притеснявай.
Малко малко..още 8 месеца стигат. :-)

TraPPed
10-13-2006, 17:43
Em vseki trqbva da zadovolqva fiziologo4note si nyjdi,ama az si mislq 4e sled malko ili mnogo vreme,tq sama 6te poiska.Prosto e vupros na vreme i na osyznavane.

nasty_f
10-13-2006, 17:56
Ne mislq,4e e ot nedoverie..Prosto sigurno dosta q e strah...Po-dobre ne govori izvestno vreme za tova,no ako ima6 nqkakvi strategii,nakarai q da se vuzbudi mn silno i 6te vidi6 kak 6te ti se nahvurli:).Aide kusmet

white_chik
10-13-2006, 18:36
Еми,колкото и нагласено да звучи тия дни спорих с едни пирятели по абсолютно същия проблем,само дето момичето е на 16.Не знам какво можеш да напарвиш,за мен не е нормално двама души,които се обичат още да не са спали заедно.Явно момичето е малко по-срамежливо и все пак според мен е малко егоистично от нейна страна да те лишава от това нещо.Но не се притеснявай,може би й трябва още малко време и скоро ще е готова за тази крачка

Always`Sad
10-13-2006, 18:54
Много се кефя че има и такива готини като теб. Не мисля, че проблема е в теб, ами тя просто се страхува, Не се обвинявай.

ThePainIsReaL
10-13-2006, 21:42
Не се обвинявай.

Дааам .. и плюс тва говорете по-дълго и обстойно двамата на тази тема . Кажи й как се чувстваш , какво мислиш .. и ще се оправите.

hforce
10-14-2006, 02:37
mi ili verno govorete po-dulgo s neq za tva i razberi kakvo ima ili kakto kaza nqkoi ostavi q tq sama da si poiska, nqkoi mom4eta taka pravime

maybelline
10-14-2006, 08:31
Опитай докато говорите за секс да й намекнеш,че дори тя да поиска,ти ще откажеш,защото не си готов.Това ще я успокои много и дори може да й помогне да преодолее страха си,като разбере,че не само тя се чувства така и дори да 'рискува' да се съгласи,ще е 'в безопасност' защото ти няма да си съгласен('поне за известно време').Повярвай,това помага;)

Amayo
10-14-2006, 09:28
Опитай докато говорите за секс да й намекнеш,че дори тя да поиска,ти ще откажеш,защото не си готов.Това ще я успокои много и дори може да й помогне да преодолее страха си,като разбере,че не само тя се чувства така и дори да 'рискува' да се съгласи,ще е 'в безопасност' защото ти няма да си съгласен('поне за известно време').Повярвай,това помага;)
:shock: