PDA

View Full Version : чувствам се самотна



10-12-2006, 20:00
Здравейте, не съм сигурна, че темата е за тук, но все пак.....
Аз съм момиче на 15 години и се чувствам супер самотно, не е от липса на приятели или семейство, просто мисля, че ми липсва една думичка в речника - " луюбов". Преди си харесвах някое конкретно момче и просто го преследвах, като някой келеш, но сега вече просто не търся конкретен човек, а търся някой, който да ми даде една прегръдка и да ми каже, че ме обича. Кажете ми много ли искам..... и не ми казжвайте, че трябва да чакам, защото съм чакала дълго...ужасно е, моляви кажете ми как да се почувствам по-добре!

Благодаря предварително!

ACHKATA
10-12-2006, 20:32
Ne se pritesnqvai i as sam taka 4udq se ve4e kum koe momi4e da se oburna da me celune ili da me pregurne ama as mislq 4e kogato mu doide vremeto 6te se nameri istinskata lubov :)

gori
10-12-2006, 20:36
Еми на този вапрос е много трудно някои да ти даде конкретен отговор, огледай се около теб и търси вазможност в хора, които ти обращат внимание незнам какво друго да ти кажа при положение че не те познавам! :?

iiirish
10-12-2006, 20:36
колкото и да не ти се иска ще трябва да чакаш. когато аз бях на 15 се чувствах по същия начин. имаше моменти в които най-голямото ми желание беше някой да ме прегърне, а най-искренната ми молба - това да стане реалност. прекарах доста време в самота също като теб. сякаш бях единствена на този свят. виждах всеки ден усмихнати лица, чувах смеховете на приятелите си и осъзнавах щастието на родителите си, но нещо в сърцето ми беше празно. имаше кътче, което сякаш беше запазено за нещо специално или за някой специален.

но сега когато се замисля, разбирам, че всичката тази самота си е заслужавала, че дните изпълнени с изкуствен смях и нощите прекарани в сълзи са били просто буря, а след всяка буря изгравя слънце. моето слънце изгря! надявам се и за теб слънцето да изгрее на небето ;)

mrsy
10-12-2006, 20:46
колкото и да не ти се иска ще трябва да чакаш. когато аз бях на 15 се чувствах по същия начин. имаше моменти в които най-голямото ми желание беше някой да ме прегърне, а най-искренната ми молба - това да стане реалност. прекарах доста време в самота също като теб. сякаш бях единствена на този свят. виждах всеки ден усмихнати лица, чувах смеховете на приятелите си и осъзнавах щастието на родителите си, но нещо в сърцето ми беше празно. имаше кътче, което сякаш беше запазено за нещо специално или за някой специален.

но сега когато се замисля, разбирам, че всичката тази самота си е заслужавала, че дните изпълнени с изкуствен смях и нощите прекарани в сълзи са били просто буря, а след всяка буря изгравя слънце. моето слънце изгря! надявам се и за теб слънцето да изгрее на небето ;)
Да, но нали знаеш, че днешните момичета на 15 трябва задължително да са ги минали поне 10 момчета ... То това за тях е нещо като писан закон :) А отностно темата, като гледам ти не си от тези момичета и това само може да ме радва. Не вярвам да си грозна, по-скоро пробвай да заговори някое момче. Направи ти първата стъпка, а пък ... по нататък надявам се да стане :)

10-12-2006, 20:58
много благодаря на всички. И да аз наистина не съм от онези момичета, които са минавани по 10 пъти. Наистина благодаря :)

Boot
10-12-2006, 21:15
Все дрънкате колко много значела любовта, а после питате "Много ли искам?" Ми, много искате. Приемайте нещата не като даденост, която всеки заслужава.
Ама сте млади и зелени и само си търсите поводи за депресии.

madlencheto:)
10-12-2006, 21:39
Малко или много всеки се чувства самотен по негов си собствен начин.Ето например и аз се чувствам някак си самотна..отдавна не се е намерил някой,който да ме прегърне и да ме целуне истински и да ми покаже,че наистина държи на мен, НО знам,че когато най-малко очакваш тогава ще се появи точното момче.Въпроса не е в това да го чакаш и да дойде да ти каже,че те обича.А просто да си живееш живота,да се усмихваш, да купонясваш и.. точно в най-неочаквания момент ще се появи някой!
Аа и не забравяй,че не трябва да губиш вяра в себе си и да се отчайваш.Когато си отчаяна нещата стават още по-кофти ... просто бъди себе си,колкото и банално да звучи!

Ggd07
10-12-2006, 22:00
Малко или много всеки се чувства самотен по негов си собствен начин.Ето например и аз се чувствам някак си самотна..отдавна не се е намерил някой,който да ме прегърне и да ме целуне истински и да ми покаже,че наистина държи на мен, НО знам,че когато най-малко очакваш тогава ще се появи точното момче.Въпроса не е в това да го чакаш и да дойде да ти каже,че те обича.А просто да си живееш живота,да се усмихваш, да купонясваш и.. точно в най-неочаквания момент ще се появи някой!
Аа и не забравяй,че не трябва да губиш вяра в себе си и да се отчайваш.Когато си отчаяна нещата стават още по-кофти ... просто бъди себе си,колкото и банално да звучи!

Възможно най-смисления отговор !!!!
Бъде себе си!!!

IKisseDAGirL
10-14-2006, 06:03
след като си на 15 години само, едва ли си чакала кой знае колко :lol: кво си се отчаяла, имаш още сума ти време пред себе си

има мн хора на твоята възраст, които все още не са откили тази "любов", но не го превръщат в трагедия, нали?
предлагам да погледнеш малко по-позитивно на нещата и да си живееш живота, а не да си задаваш излишни въпроси, чиито отговор така или иначе ще дойде, когато му е времето, а не когато ти искаш :wink:

BeBencEto
10-14-2006, 06:14
Малко или много всеки се чувства самотен по негов си собствен начин.Ето например и аз се чувствам някак си самотна..отдавна не се е намерил някой,който да ме прегърне и да ме целуне истински и да ми покаже,че наистина държи на мен, НО знам,че когато най-малко очакваш тогава ще се появи точното момче.Въпроса не е в това да го чакаш и да дойде да ти каже,че те обича.А просто да си живееш живота,да се усмихваш, да купонясваш и.. точно в най-неочаквания момент ще се появи някой!
Аа и не забравяй,че не трябва да губиш вяра в себе си и да се отчайваш.Когато си отчаяна нещата стават още по-кофти ... просто бъди себе си,колкото и банално да звучи!

tova naistina e nai-hubaviqt otgov,koito opredeleno zaslujava da bude podkrepen..az sum na sushtoto mnenie,a i puk i pri men otdavna nikoi ne se e nameril da pokaje istinski,kakvo izpitva...no gore glavata..vinagi ima happy end :-)

doky
10-14-2006, 06:32
Здравейте, не съм сигурна, че темата е за тук, но все пак.....
Аз съм момиче на 15 години и се чувствам супер самотно, не е от липса на приятели или семейство, просто мисля, че ми липсва една думичка в речника - " луюбов". Преди си харесвах някое конкретно момче и просто го преследвах, като някой келеш, но сега вече просто не търся конкретен човек, а търся някой, който да ми даде една прегръдка и да ми каже, че ме обича. Кажете ми много ли искам..... и не ми казжвайте, че трябва да чакам, защото съм чакала дълго...ужасно е, моляви кажете ми как да се почувствам по-добре!

Благодаря предварително!

Душица :smt058 Кофти е наистина,но недей да правиш като повечето момиченца на твоята възраст,да си хванат първото срещнато момче с малко по приятна визия,само заради факта,че се чувстват самотни.Любовта не е лесна,още по-малко проста работа,щом все още се чувстваш самотна,значи не си намерила правилния човек.Всичко ще си дойде на мястото,просто не прави необмислени неща,търпението ти ще бъде възнаградено както се казва!

Azlan
10-14-2006, 06:36
баце излез една вечер когато има дискотека напии се и си вземи малко повече парици. и към 12:30-1:30 излез на центара някаде която видиш е курва и лубов ще има и каквото искаш :)

SeXyTo_f
10-14-2006, 07:13
vseki 4ovek ima momenti ot jivota si v koito se 4uvstva samoten...i az sum minavala prez takuv perion na "samota"....no vsi4ko 6te se opravi...prosto ostavi na vremeto...to 6te ti dovee ne6ti4ko, rano ili kusno ;)

maybelline
10-14-2006, 08:25
Ако се чувстваш много самотна и търсиш отчаяно някое момче,което да ти обърне внимание,ще изпращаш такива сигнали към момчетата и те ще се отдръпнат повече.Съветвам те да спреш да мислиш кога ще дойде любовта и да оставиш тази част от живота си на течението.Обърни повече внимание на приятелките си,забавлявайте се.Преди да заживее с любовта,човек трябва да се научи да живее без нея.След като момчетата видят,че ти си самостоятелна и щастлива,те ще бъдат по-привлечени от силната ти личност,вместо от отчаянието ти.

piska_
10-14-2006, 08:32
И аз съм така липсва ми единствено онази любов, която те кара да летиш :cry: ТЯ НЕ СЪЩЕСТВУВА - НИЩО НЕ Е ВЕЧНО

dudeto_sy
10-14-2006, 08:56
Ами намери си някой, който да те прегърне. Но недей да преследваш никого този път, просто действай по-разумно. И по-полека...

I_ve7o
10-14-2006, 10:28
as moje bi sam nai-malkato sy6testvo tyk :D na 13 sam :) oba4e za vyzrasta si znam mnogo ne6ta..kakto i da e tyi e dryga tema :) spokoino vseki minava prez tozi period.ako iska6 mi pi6i na li4na i sh ti kaja o6te ne6to :)) i gore glavata :) :-)

assd
10-14-2006, 12:18
пфф ми разходи се на вънка вместо да седиш пред компа, може да удариш джакпота

delfin4eto
10-14-2006, 13:10
Не , определно не искаш много.Ако това може да ти подейства добре , ще ти споделя , че и аз се чувствам по съчтия начин.Тази думичка , толкова желана и така далечна.наистина понякога си заслужава да почакаш(знам , че не иксаш да ти акзват за чакаш).когато дойде подходящи момкент , дори без да очакваш , той просто ще се появи!!!!На тази планета за всеки си има половинка-нкой който да е до нас в трудните моменти , да ни дарва с прегръдки и целувки, да ми дава топлина , и да ни кара да се чувстваме уютно.И знаеш ли , не мога да ти кажа , Какво да правиш , но знай ч,е скоро най-неоакваното ще се слиучи!

hforce
10-14-2006, 17:08
spoko i az sum taka, ako iska6 me nameri v skype

white_chik
10-14-2006, 20:00
До преди няколко седмици бях в абсолютно същата ситуация.Мислех си,че никога няма да срещна подходящото момче и точно в момента,когато най-малко очаквах се появи той :-D трябва може би да се запознаеш с нови хора

KisskilleRcHe
10-14-2006, 20:18
Еииии ама ти много малко искаш..... Е такава жена ми трябва на мен...

Всъщнос искаш наистина много малко... Просто е доста трудно да намериш подходящия човек за това... Мисля че все някога ще го откриеш.... И запомни от мен: Накараи другите да те гледат, а ти да ги виждаш, но да не ги гледаш!
Много успехи в любовта ти пожелавам!!!!

Tender Poison
10-15-2006, 08:43
Ако,знаеш колко те разбирам!!!И аз съм на 15 и се чуствам по същия начин,ама какво да ти кажа,може би сега те е ударила дилемата ;) аз лично така се успокоявам,че такова ми е настроението и се правя пред останалите,че не ми пука,за да не ми мрънкат на главата колко е кофти и т.н.,така че се прави на напукист и се весели и може да ти мине 8-[