PDA

View Full Version : Любов ли,сьществува ли или е само заблуда?



PaMit0
10-12-2006, 22:08
Случвало ли ви се е да се влюбите адски много в някое момче и всичко между вас да вьрви страхотно и в този момент той да ви каже че си има приятелка???Какво бихте направили и как бихте се почувствали ако попаднете в такава ситуация?

koalka
10-13-2006, 11:59
Ами ще се почувствам адски излъгана.Факт,но ще разбера и че не ме обичал истински,защото ако ме обичаше щеше да остави приятелката си заради мен.Тези момчета просто или са женкари или нямат смелост.

IKisseDAGirL
10-13-2006, 12:49
в първия момент може да ми стане гадно, но после ще спра да се знимавам с него и ще си потърся някой друг

аз съм на принципа, че ако харесваш някое момче и се окаже, че си има приятелка или пък няма вероятност да се получи нещо м/у вас, най-добрият вариант е да се откажеш и да си продължиш напред с някой друг :)
а не като повечето, които предпочитат да си страдат месеци наред за изгубена кауза

така че най-добре се откажи и се огледай за такъв, който е free и заслужава вниманието ти O:)

Lorraine
10-13-2006, 14:55
Еми случвало ми се е да обичам момче(истински..) ,сичко да върви супер и да прецакам сичко и нещата да се променят корено сякаш никога нищо не е имало..

No_LiMiTe^f
10-13-2006, 21:32
Ами едва ли ще ми стане много приятно!Просто ще трябва да разбера защо е направил всичко това!Ама от друга страна няма да ми пука за мнението му защото ще знам че ми е причинил голяма болка и няма да искам да го виждам повече!

gangbang
10-13-2006, 21:35
Случвало ли ви се е да се влюбите адски много в някое момче и всичко между вас да вьрви страхотно и в този момент той да ви каже че си има приятелка???Какво бихте направили и как бихте се почувствали ако попаднете в такава ситуация?

Борба. Бориш се, за да спечелиш желаното за себе си. Друг начин нема.

TreeHill
10-13-2006, 22:50
Ами ще се почувствам адски излъгана.Факт,но ще разбера и че не ме обичал истински,защото ако ме обичаше щеше да остави приятелката си заради мен.Тези момчета просто или са женкари или нямат смелост.

Scarabey
10-13-2006, 22:59
Ще се почувствам адски зле,щот се пак да се влюбиш в някой не се среще всеки ден и не се забравя е така