PDA

View Full Version : Искам да бьда с него



PaMit0
10-13-2006, 08:56
Харесвам едно момче с което сичко вьрвеше страхотно,но преди няколко дни той ми каза че си има приятелка и сега не знам какво да правя,защото го харесвам адски много и не мога да се откажа от него,а за момента той иска да сме само приятели.Какво да правя ??? ](*,)

strange__
10-13-2006, 08:58
Колкото и да ти се иска не се меси във връзката им :!: Би било голяма грешка...

miloto_girl_4e
10-13-2006, 09:14
най-гадното за мен е да разваляш нечия връзка, такаче по-добре го остави и си намери някое свободно сладурче :wink:

samotna
10-13-2006, 09:17
най-гадното за мен е да разваляш нечия връзка, такаче по-добре го остави и си намери някое свободно сладурче :wink:

=;

Bonbonenata
10-13-2006, 09:29
най-гадното за мен е да разваляш нечия връзка, такаче по-добре го остави и си намери някое свободно сладурче :wink:

Браво! =D> Точно така!

На първо място трябва да се запиташ следното. Той е измамил И теб като не ти е признал, че има връзка. Второ той е постъпил ужасно с приятелката си. Дори да развали моментната си и да тръгне с теб, каква е гаранцията, че и с теб няма да постъпи по същия начин? Щом иска да сте само приятели, очевидно съжалява. НО не разваляй нечия връзка. Нека остана приятелството.

Black_Cat
10-14-2006, 10:14
Харесвам едно момче с което сичко вьрвеше страхотно,но преди няколко дни той ми каза че си има приятелка и сега не знам какво да правя,защото го харесвам адски много и не мога да се откажа от него,а за момента той иска да сме само приятели.Какво да правя ??? ](*,)
tc tc ne ti li pisna da my hodi6 po guza na toq...... :smt009

cskamoni4ka
10-14-2006, 12:16
Примири се..

Reich_06
10-14-2006, 12:44
няма какво друго да направиш,освен да не се занимаваш с него!сега е сано увлечение така че няма да ти е толкова трудно да го превъзмогнеш:)

bebe power
10-14-2006, 12:54
Той,ако иска да е с теб,сам ще те потърси!Не прави интриги и не се опитвай да разваляш,нещо което може да не може да бъде развалено!
Има толкова много свободни мъже.....или пък понеже е "забранен плод" е най-сладък! [-X

delfin4eto
10-14-2006, 12:55
Не е хубаво да разваляш нечия връзка.И помисли си ако се намеси , някой във връзката ти с някое момче.По-добре се опитай да го забравиш-най-лесният начин е да си потърсиш някое друго момче .Опитай, може и да намериш някой-свободен.

KuReC
10-14-2006, 15:19
ne bilo hubavo are bqgai ot tuka da sa opraqt puk ne sum siguren 4e pi4a ima gadje proveri rabotite naprei nqkoe film4e s nqkoi negov priqtel da go pita za tebe da zaprili4a na sapunka puk ako se seti 6te si doide pri tebe

P.S. vajnoto e da stava 6outo ...

kofti_nick
10-14-2006, 15:27
SUCK IT !

борето
10-14-2006, 18:56
не се тормози на мен ми се случи същото преди 5 дена и много боли ,но всичко се връща някои ден, и ще съжалява за това което е направил ,моита приятелка направи същото нещо,просто бъди силна и си намери момче ,което ще те обича и ще се грижи за теб ,успех:)))

KisskilleRcHe
10-14-2006, 20:28
Чакай..... Чакай...... И за финал пак чакай... Ако искаш наистина да го спечелиш показвай му, че го харесваш, но не му се меси във връзката.... По този начин показваш лоялност към него....
Успехи и бира !!!

Tender Poison
10-15-2006, 08:32
Ами не бъди егоисти!Щом ти го е казал,значи с нея му е добре и може би я обича!Недей да разваляш една връзка,защото не би искала предполагам и с теб да се случи.Изчакай или го забрави,но недей да се месиш :-$

leko_otkachena
10-15-2006, 08:34
най-гадното за мен е да разваляш нечия връзка, такаче по-добре го остави и си намери някое свободно сладурче :wink: pravilno