PDA

View Full Version : kakvo da mu podarq za tozi dvoen,daje troen praznik:)



ludo_vliubena
10-13-2006, 11:35
em priqtelq mi skoro ima imen den i na sa6tiq den pravim 6 meseca :-k :-k .sega se 4udq kakvo da mu podarq,za da si spomnq vinagi za tfa kolko mn go obi4am.nqkoq girvna ili ne6to takova nqma da e 6tot ne nosi takiva ne6ta i sega se 4udq i maq... :-k

tX
10-13-2006, 14:01
em priqtelq mi skoro ima imen den i na sa6tiq den pravim 6 meseca :-k :-k .sega se 4udq kakvo da mu podarq,za da si spomnq vinagi za tfa kolko mn go obi4am.nqkoq girvna ili ne6to takova nqma da e 6tot ne nosi takiva ne6ta i sega se 4udq i maq... :-k
Подари му гоблен. :|

vladi_addict
10-13-2006, 14:08
на мен каква блуза ще ми отива :?

Chiana
10-13-2006, 14:22
Зависи с колко пари разполагаш. Подари му нещо, което ще му свърши работа - пяна за бръснене, парфюм, автършейв... Нз просто се разходи по магазините и му харесай нещо. Може бельо да му купиш. Можеш някое голямо готино сърчице... Някоя чашка, на която пише "Обичам те", та като си пие сутрин кафенцето да си мисли за теб. Ей такива неща. Идеи много, стига да има средства. :roll:

tX
10-13-2006, 14:28
Зависи с колко пари разполагаш. Подари му нещо, което ще му свърши работа - пяна за бръснене, парфюм, автършейв... Нз просто се разходи по магазините и му харесай нещо. Може бельо да му купиш. Можеш някое голямо готино сърчице... Някоя чашка, на която пише "Обичам те", та като си пие сутрин кафенцето да си мисли за теб. Ей такива неща. Идеи много, стига да има средства. :roll:
А може да съчетае всичко и да му подари Ароматизирани слипове със бродерия на сърчице (doh!) и надпис 'Бръсна те' и всичкото това поднесено на по чаша кафе. :roll:

lady_bird
10-13-2006, 14:49
tiq dni i az imam su6tiq problem kato teb i vse ne moga da go izmislq,stignah do izvoda,4e sum golqma patka i prosto trqbva da trugna po magazinite dokato ne haresam ne6to,koeto da bude specialno i da znam,4e 6te mu haresa. suvetvam te i ti taka da napravi6.

bulgarche
10-15-2006, 10:31
tiq dni i az imam su6tiq problem kato teb i vse ne moga da go izmislq,stignah do izvoda,4e sum golqma patka i prosto trqbva da trugna po magazinite dokato ne haresam ne6to,koeto da bude specialno i da znam,4e 6te mu haresa. suvetvam te i ti taka da napravi6.
Мисля, че няма нужда толкова да се мъчиш. Мисля че на нещо малко ще се зарадва много. Най-малкото ще е от човек когото обича, а не от някой просто приятел. За нещо ще е специален подарък.

leko_otkachena
10-15-2006, 10:38
em priqtelq mi skoro ima imen den i na sa6tiq den pravim 6 meseca :-k :-k .sega se 4udq kakvo da mu podarq,za da si spomnq vinagi za tfa kolko mn go obi4am.nqkoq girvna ili ne6to takova nqma da e 6tot ne nosi takiva ne6ta i sega se 4udq i maq... :-k
Подари му гоблен. :|originalno :mrgreen: otnosno temata -->ami podari mu neshto munichko nqkakva grivna ili pak verijka

iskamTe_vednaga
10-15-2006, 11:16
tiq dni i az imam su6tiq problem kato teb i vse ne moga da go izmislq,stignah do izvoda,4e sum golqma patka i prosto trqbva da trugna po magazinite dokato ne haresam ne6to,koeto da bude specialno i da znam,4e 6te mu haresa. suvetvam te i ti taka da napravi6.
защо не трагнете заедно по магазините :mrgreen: :mrgreen:
туко виж успеете да си помогнете взаймно
впрочем и аз съм една патка и като дойде тоя момент немога да избера нищо и се побърквам...то за момиче се купува 100 пъти по лесно от колкото за момче .еи момчета помогнете O:) O:)

SANDRETO
10-15-2006, 14:58
kupi mu komplekt tendjeri i mu podari knijka kak da se nau4a da gotvq i 4istq na jena si :lol: i go gepi maco za ushite

leko_otkachena
10-15-2006, 14:59
kupi mu komplekt tendjeri i mu podari knijka kak da se nau4a da gotvq i 4istq na jena si :lol: i go gepi maco za ushite :-D :-D