PDA

View Full Version : Nemoga da si obqsnq zashto go pravqt.



10-13-2006, 12:20
Znachi poznavam se s edno momche oshte ot godina,kato che li i poveche.Ot dosta vreme "proqvqva interes kym men,kazva che me haresva,che me "obicha" ( #-o ) i takiva neshta.S priqtelkata mi mu hodim na gosti,sybirame se..Syberem li se na men ne obryshtat pochti nikakvo vnimanie,te dvamata si govorqt,zakachat se,gydelichkat se..
Toi me zaribqva i iska da e s men,no az ne iskam,prosto ne iskam da sam s nego.A priqtelkata mi nastoqva da se syberem,che mojelo da stane neshto i t.n...i v syshtoto vreme postoqnno mi natqkva che sam mu davala naprazni nadejdi,samo sym go zalygvala..
A to TOI me zaribqva,toi mi se vkluchva v chata,toi mi pishe sms-si,ne Az!
Skoro vidqh edni sms-si i syobshteniq v chata(logove),koito sa si pisali pr-kata mi i toi.Zaribevki,sladki i mili dumi,alabala i nqkakvi takiva..I razbira se stana mi gadno.I sega kato se zamislih reshih da spodelq,vie kak mislite?Zashto postypvat taka i me lyjat?Nqkak si nemoga da si go obqsnq,hem tui hem tui.. :-s

{_^PaS$IoN`KiSs^_}
10-13-2006, 12:29
Ami naistina izglejda stranno,nai dobre govori s nego i mu kaji da si reshi s koq ot dvete iska da bude,zashtoto taka te oburkva,sushto se zamisli dali tova momiche ti e istinska priqtelka :roll:

Barbie
10-13-2006, 12:51
4akai sega....ti pi6e6 4e ne iska6 da bude6 s nego?! Togava za6to ti stava gadno kato toi se zaka4a s priqtelkata ti...qvno e usetil 4e ti nqma6 koi znae kakuv interes kum nego i e prehvurlil vnimanieto si kum priqtelkata ti...koqto moje i da otklikva (tq haresva li go?)
Toi qnvo tui ili ina4e ne e osobeno seriozen...moje bi obi4a da se zaka4a i da flirtuva..teenager-i - suvsem normalno....
Ako ti ne iska6 ni6to s tva mom4e, kaji mu go...ako puk iska6 ne6to ot nego - emi pak mu go kaji, pogovorete, pitai go kvi sa tiq zaka4ki s priqtelkata ti...a moje da pogovori6 i s neq (tq moje da go haresva...)

Iliqn4eto
10-13-2006, 13:02
както казва Barbie тя наистина може да си го харесва,за разлика от тебе,но немога да разбера защо ти става гадно,заради това,че тя уж те кара да си с него(може би един вид начин да разбере той какъв е -но ако е така ,това не е приятелка),а същевременно е с него или изведнъж реши,че си го харесваш?

tX
10-13-2006, 13:48
Znachi poznavam se s edno momche oshte ot godina,kato che li i poveche.Ot dosta vreme "proqvqva interes kym men,kazva che me haresva,che me "obicha" ( #-o ) i takiva neshta.S priqtelkata mi mu hodim na gosti,sybirame se..Syberem li se na men ne obryshtat pochti nikakvo vnimanie,te dvamata si govorqt,zakachat se,gydelichkat se..
Toi me zaribqva i iska da e s men,no az ne iskam,prosto ne iskam da sam s nego.A priqtelkata mi nastoqva da se syberem,che mojelo da stane neshto i t.n...i v syshtoto vreme postoqnno mi natqkva che sam mu davala naprazni nadejdi,samo sym go zalygvala..
A to TOI me zaribqva,toi mi se vkluchva v chata,toi mi pishe sms-si,ne Az!
Skoro vidqh edni sms-si i syobshteniq v chata(logove),koito sa si pisali pr-kata mi i toi.Zaribevki,sladki i mili dumi,alabala i nqkakvi takiva..I razbira se stana mi gadno.I sega kato se zamislih reshih da spodelq,vie kak mislite?Zashto postypvat taka i me lyjat?Nqkak si nemoga da si go obqsnq,hem tui hem tui.. :-s
ТИ не можеш да си обясниш, защо правят така ТВОИТЕ прятели и затова искаш хора който не те познават да ти дадат отговор ?! :-s

Riiight-o. :::

koalka
10-13-2006, 14:06
Виж...той едва ли не зарибява и двете ви,личи си и сигурно се надява поне едната да му върже.Не се занимавай с него,престани да се виждаш и с приятелката ти-съвет,защото нито приятелката ти е приятелка,нито тоя те обича.И двете ви сваля.Ако те обичаше мислиш ли,че щеше да се заиграва с приятелката ти,а тя после ти говори някакви глупости.По-добре ги заеби и двамата,защото мнооого яко ще те прецакат.

10-13-2006, 21:26
Не че толкова се интересувам от него.Просто ми беше гадно,защото има такива лъжи и скрити неща,а мисля че ще е по-добре без тях.
Да прави каквото иска.Няма да си развалям приятелството заради тоя мухльо!
Одеве ми пише,но аз го разкарах.Казах му,че не искам да ми пише вече,а той взе да пита защо и т.н... било му "мъчно"..

TreeHill
10-13-2006, 22:51
Виж...той едва ли не зарибява и двете ви,личи си и сигурно се надява поне едната да му върже.Не се занимавай с него,престани да се виждаш и с приятелката ти-съвет,защото нито приятелката ти е приятелка,нито тоя те обича.И двете ви сваля.Ако те обичаше мислиш ли,че щеше да се заиграва с приятелката ти,а тя после ти говори някакви глупости.По-добре ги заеби и двамата,защото мнооого яко ще те прецакат.

Scarabey
10-13-2006, 22:57
Аууу е такива мнооого ги "обичам".По чата ти говорат кво ли не с какво ли не те омайват-и кво после кат се видите се едно нищо голяяяяма обич изпитва този младеж към тебе щом така сладко се закача с приятелката ти :wink:

_Imaginary_girl_
10-13-2006, 22:59
Съжелявам,че ти го казвам,но тФа ако му викаш приятелка ...
по-добре се пази от такива като нея,големи използвачи са,
бягай докато е време! :wink: За него се отнася същото
Да му имам "любовта" ... :-#

TraPPed
10-14-2006, 13:19
[Tova namirisva na ne6to gnilo,da se vyzpolzva ot teb za da dostigne do priqtelkata ti,ne e tova.Togava taka napravi,kaji my to4no i qsno 4e ti ne si za zabavlenie ili igra i purvo toi da si dade smetka kakvo iska,i togava da te tursi za6toto tsi ima6 i drugi angajimenti,edin vid ne si oprqla na nego.A za priqtelkata ti,razkaji i maikata,vsmisul durji q izvestno vreme v nevideni e po tiq raboti,ta i taka i tq da ne se mesi mnogo.Uspeh!

KuReC
10-14-2006, 15:15
eh deca deca nemoa razbera ko ti e gadno da sa opraqt imai 1 na um za v bude6te

CrazyWitch
10-14-2006, 15:27
Еми покани ги у вас... Покажи им лога и не им искай обяснение. Ще му кажеш повече, да не ТОЙ да не ти дава някакви надежди .. Бе на 6 очи разговор. Така най-добре.

eas7a
10-14-2006, 15:28
Защото си тъпа !!! :evil: :evil: :evil: :evil:

kofti_nick
10-14-2006, 15:35
Значи са жиф ташак и двамата :)