PDA

View Full Version : Moderated: Какво мислите за европейския съюз?



10-13-2006, 12:55
kakvo mislite za evropeiskiq sauz?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

10-13-2006, 13:05
Б-я се бута пак навсякъде без никой да я е викал.тъкмо ще я приемат вече и "умните" българи пак са недоволни и прецакват нещата...иначе е добре да влеземе,да се цивилизоваме малко,да станеме и ние хора. :lol: ама честно казано все ми е тая.тук положението никога няма да се оправи.който е по-умен се маха и си оправя живота както може.и аз така мисля да направя. :wink:

strange__
10-13-2006, 15:21
Мисля,че на 1.01.2007 последното нещо,за което ще се сети всеки един от нас ще бъде това,че сме в Евросъюза :lol:

gori
10-13-2006, 16:38
Еми мисля че е голяма пре...ка защото европейския съюз е пред криза но ние както винаги сме на всяка манджа меродия!

WILD__BOY
10-13-2006, 19:00
Ми ще си поробуваме малко на немски канцлери докато разсипят страната ни, икономиката и образованието, за да не им се пречкаме.
ЧЕСТИТО!

siXt_senSe
10-13-2006, 20:27
Абе и аз като WILD__BOY смятам че ЕС всичко ще съсипе.Ще си купуваме енергия на безумно високи цени от чужбина,като имаме толкова добри условия да произвеждаме такава-на АЕЦ Козлодуж нищо му няма,дори е в доста добро състояние ама...Да не говорим за чуждите стоки,които ще са толкова голяма конкуренция на българските производители,че ще ги премажат.И наистина да не говорим за това че едва ли не ще им робуваме по един или друг начин.Твърдо съм против,ама мене кой ще ме чуе...

IKisseDAGirL
10-14-2006, 07:06
Мисля,че на 1.01.2007 последното нещо,за което ще се сети всеки един от нас ще бъде това,че сме в Евросъюза :lol:
права си

освен това мисля, че България само се опитва да се подмазва на "шефовете" и нищо повече.. тези от ЕС не са ни приели просто така - мн ясно, че се опитват да извлекат някаква полза от нас, а ние сляпо ги следваме :evil:
командват ни какво трябва да правим и какво не, а глупавите ни управляващи се хващат на манипулациите им като удавници за сламка [-(

Bloodlust
10-14-2006, 08:07
Най-голямата грешка на българина е, че си мисли, че като влезем в ЕС нещо ще се промени. Едва ли не, някой ще дойде тук и ще ни оправи икономиката, здравеопазването и т.н. Да, ама така не става. Развитите страни в ЕС са имали стабилна икономика още преди присъединяването си. Чисто и просто искат да ни използват. Да използват ресурсите на страната, като в замяна ние ще получаваме нищожни субсидии. След присъединяването ни в ЕС границите ще паднат. Чуждите туристи по черноморието ще идват в България на половината цена, която е била преди. Чуждите предприемачи ще изместят българските. И в резултат(както каза siXt_senSe ) българският пазар ще бъде залят с чужди стоки.
Нещо подобно се е случило и в периода '90 - '95. Тогава, поради затварянето на много предприятия и заводи, пазарът е бил залят с турски стоки. Калпави и поради което евтини, те са "превзели" пазара. Сега ще е същото - калпавите стоки от ЕС ще идват при нас на безценица. И понеже е евтино хората ще купуват. Изобщо цялата идея за присъединяване в ЕС е доста недоизпипана. Те ще ни налагат техни правила, ще налагат техни изисквания, а в замяна ние какво получаваме - членство в ЕС. Да ме извиняват управниците - ЕС е един к*р, който сами ще си ръгнем в гъза!

nikinkaaa
10-14-2006, 08:10
Ам... честно казано нищо
:arrow: Хората си мислят че ще се промени нещо , но са сбъркали

Kisses_P
10-14-2006, 09:55
не виждам нищо положително от Европейския съюз...

assd
10-14-2006, 13:23
Аз пък виждам едно много положително.Границите падат и аз духвам кадето ми видят очите :)

недей, ако си кривоглед ще се разчекнеш

TraPPed
10-14-2006, 14:01
Abe men me e malko strah,6toto nali i evrokomisrq toq deto uj trqbva da raboti za na6ite interesi,6te raboti za svoite i taka evro.saiuz 6te se vyzpolzva ot nas kato ni 6ibne o6te dopulnitelni klauzi i otdelno izcoca o6te pari4ki a i na vsi4ko otgore 6te ima kontrol nad nas.

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-14-2006, 14:35
nqmam menenie po vuprosa... :? :smt012 sig. shte e po dobre abe nz :smt017