PDA

View Full Version : Имам форум но никои не жлиза?!?!?!



HeRo
10-13-2006, 16:17
Аз си напражих форум заедно с о6те двама мои френдове и никои не влиза. :( :cry: :( как да накарам хората да го посещават??? Моля ви кайете ми!!! :cry:

KoRn
10-13-2006, 16:19
emi nema da e zle purvo da mi dade6 edin link

KoRn
10-13-2006, 16:20
da me napravi6 moderato i 6e vidime sled sedmica dve ;-) :-)

HeRo
10-13-2006, 16:30
Ами линка е в потписа ми а за модератора: с уроволствие!!! 8)

WILD__BOY
10-13-2006, 18:39
Защото форума ти е .. аве няма си тема. Например тоя е за тийнчета с проблеми :D :D :D дата.бг си е най-посещавания форум. нещо като стъргалото на БГ мрежата. На линукс-бг.орг си е за линукс форума... и тн. Има си фотофорум. А твоя е несериозно направем, не е на собствен сървър и не е популярен. ;)

ХеРо
10-14-2006, 08:37
Ами за собствен съевар:не щото не ми се плаща а за темата :това е форум за всичко.Не е за игри или музика или кеч... тои е за всичко!Нещо като форума на днес.бг но можеш да пишеш ако искаш: www.zaebavka92.iwannaforum.com :(

10-14-2006, 08:46
не ти се плаща са IP? повечето доставчици искат по 3-4лв на месец.

NiKOLAN
10-14-2006, 08:55
да не говорим аз как ше запомня тоя адрес
http://www.zaebavka92.iwannaforum.com/ ???
в сравнение с форумс/дата.бг да кажем

FaNTa``
10-14-2006, 19:36
1. Поразрови се в нета и намери начини да го добавиш в google.com, dir.bg и т.н.
2. Давай го на познати, с молбата и те да го разпространяват.
3. Сложи си линк във подписа в другите форуми, в които влизаш.
4. Направи форума приветлив и оригинален с нещо. Все пак - форуми бол, така че твоя трябва с нещо да се отличава, за да влизат хората. ;)

Колкото до дългия адрес - регни се в www.bgfree.com :)

ХеРо
10-15-2006, 07:50
Корн!Кажи ако си се регнал във форума!Кажи си ника да те правая мод нали съм ти обещал!!! А относно бгфрий.ком не ми го отваря!А за дългия линк...колко му е да запомниш само заебавка92 и след тва добавяш аиланнафорум.ком но то ако ти харесва и на лисче шси го напишеш за да влизаш или ще си го добавиш в Фейваритс(предпочитани) и пак ще влизаш! :lol: :D ;)

ХеРо
10-15-2006, 07:50
Корн!Кажи ако си се регнал във форума!Кажи си ника да те правая мод нали съм ти обещал!!! А относно бгфрий.ком не ми го отваря!А за дългия линк...колко му е да запомниш само заебавка92 и след тва добавяш аиланнафорум.ком но то ако ти харесва и на лисче шси го напишеш за да влизаш или ще си го добавиш в Фейваритс(предпочитани) и пак ще влизаш! :lol: :D ;)

Forslor
10-15-2006, 11:47
ХеРо к'во е тва лого на форума с MS WORD ->word ART ли си го праил :lol: Къ'в тоз мизерен чат цапнат отдолу, да скролвам половин час заради него... само и само да не прочета поредните простотий.

HeRo-z_a®
10-16-2006, 10:55
Като не моеш се усетиш да скролваш от страни... :lol: А относно чата,ми кво бе сички искаха да иам ап и на теб пречи ли ти?... като не искаш не пиши ама кФо ми се караш?А пък и докато спориме тука вече има 24,5 потрбителя така че... Ако ще пишете-ОК ако не-Живи и здрави..

Forslor
10-16-2006, 11:16
Като не моеш се усетиш да скролваш от страни... :lol: А относно чата,ми кво бе сички искаха да иам ап и на теб пречи ли ти?... като не искаш не пиши ама кФо ми се караш?А пък и докато спориме тука вече има 24,5 потрбителя така че... Ако ще пишете-ОК ако не-Живи и здрави..
Радваш ме напрао , толкова оптимизъм лъха от този пост . :lol: Пак добре ,че си вярваш . :wink:

PEACE V

kofti_nick
10-16-2006, 12:14
Напраи ме Мод и ше влизам :)

HeRo-z_a®
10-19-2006, 13:07
Сорка баце не съм примрял за потребители да ми се подмазвате с Направи ме мод :lol: А и + тва вече модовете са ни достатъчно.За повече инфо в новини/Модератори там чети и ще скивташ.Но ако пишеш и решим с админката(другата) че са ти смислени мненията...ше си мод споХ(кс) А и вече чата го маанахме щото верно беше тъпо особено тва че зареждаше супер бавно ама никой не се сурди че го няма... мМм ако искате да пишете-четете във важно(може и не всичко) и след тва почвате! Приятно регване,писане,разглеждане и т.н. :lol:

HeRo
12-21-2006, 17:25
Абе КоРн ти нали каза че искаш да си мод а как да те направа като не си се регистрирал а и не си влизал там? :lol: :lol: :lol: А трипле-Х ти пишеше но като си направи твоя за който АЗ ти помогнах и престана.Но все пак има доста потребители така че... :wink:

koalka
12-21-2006, 18:35
Да ти кажа,не е особено интересен.