PDA

View Full Version : Въпроси....



момче
10-13-2006, 16:54
Как разбирате, че сте влюбен/а?
Как се чувствате като сте влюбен/а?
Друг ли си когато си влюбен/а?
Би ли се променил изцяло заради момиче/момче?
Какво би направил/а за да докажеш на момичето, че я харесваш и неси женкар? - Нали невярвате на женкарите....
Как разбирате дали едно момче/момиче ви харесва?
Това, че постояно се гледате един вдруг и си се усмихвате и надмигате взаимно какво би рекло? При условие, че тя си има гадже?

No_LiMiTe^f
10-13-2006, 21:28
Как разбирате, че сте влюбен/а?
Как се чувствате като сте влюбен/а?
Друг ли си когато си влюбен/а?
Би ли се променил изцяло заради момиче/момче?
Какво би направил/а за да докажеш на момичето, че я харесваш и неси женкар? - Нали невярвате на женкарите....
Как разбирате дали едно момче/момиче ви харесва?
Това, че постояно се гледате един вдруг и си се усмихвате и надмигате взаимно какво би рекло? При условие, че тя си има гадже?

НЕ съм се влюбвала тъй че на първите ти въппроси няма да отговарям!Не бих се променила заради момче,трябва да ме харесва такава каквато съм!
Разбирам че ме харесват по погледа и по тва че на повечето момчета им личат желанията така да ги нарека!
Ами какво според теб ми рекло?!Харесвате се и тва е!Тва че си има гадже нищо не значи...да не е забравил всички момичета само заради това!

ThePainIsReaL
10-13-2006, 21:37
Как разбирате, че сте влюбен/а?
Как се чувствате като сте влюбен/а?
Друг ли си когато си влюбен/а?
Би ли се променил изцяло заради момиче/момче?
Какво би направил/а за да докажеш на момичето, че я харесваш и неси женкар? - Нали невярвате на женкарите....
Как разбирате дали едно момче/момиче ви харесва?
Това, че постояно се гледате един вдруг и си се усмихвате и надмигате взаимно какво би рекло? При условие, че тя си има гадже?

:arrow: Имам особен вид пеперудки в стомаха
:arrow: Щастлива съм , мирна съм , усмихвам се до уши , радвам се на всичко около мен и т.н.
:arrow: Е как да съм друга всеки ден ?
:arrow: Не бих .. той трябва да ме хареса и иска , каквато съм , а не да ме пречупва по своя вкус.
:arrow: Не знам , мен си ми личи , че не летя от цвят ня цвят , така че нямам какво да правя
:arrow: Никога не бих могла да го разбера със сигурност , а и не ми трябва , любовта на приятеля ми е достатъчна
:arrow: И аз си имам гадже и постоянно зяпам и гледам мой съученик , но това не означава нищо - той ми е само приятел и се занасяме , за да не тъпеем .

baby girl
10-14-2006, 05:46
Как разбирате, че сте влюбен/а?-усещам топло чувство
Как се чувствате като сте влюбен/а?-много добре
Друг ли си когато си влюбен/а?-да
Би ли се променил изцяло заради момиче/момче?-едва ли
Какво би направил/а за да докажеш на момичето, че я харесваш и неси женкар? - Нали невярвате на женкарите.... да изнамеря от някъде телефона му и той да получи sms i love you
Как разбирате дали едно момче/момиче ви харесва?-незнам точния отговор
Това, че постояно се гледате един вдруг и си се усмихвате и надмигате взаимно какво би рекло? При условие, че тя си има гадже?-незнам

He3HauKa
10-14-2006, 06:17
:arrow: .Kogato mislq za Nego postoqqno,kogato iskam vinagi da sam s nego i da go gushkam,kogato stavam i si lqgam s misalta za nego-togava sam vlubena :mrgreen: :smt050 :smt054 :smt060
:arrow: .Shtastliva
:arrow: .Da
:arrow: .Zavisi
:arrow: .Bih mu pokazala che naistina go obichkam :smt016
:arrow: .Tova nikoga nemoje da se razbere sas sigurnost ako choveka ot sreshtan e poiska da si pokaje chuvstvata,togava prosto si lichi :mrgreen:
:arrow: Prosto flirt ,shtom si ima gadje ne mislq che e neshto seriozno tova s teb.....

BeBencEto
10-14-2006, 06:22
Как разбирате, че сте влюбен/а? kogato izgubih tova,koeto imah..jalko no fakt
Как се чувствате като сте влюбен/а? zle,zashtoto e tvurde kusno!
Друг ли си когато си влюбен/а? pred priqtelite ne...samo pred dadeniq chovek...prosto padam prekaleno nisko...
Би ли се променил изцяло заради момиче/момче? ne...nikoga
Какво би направил/а за да докажеш на момичето, че я харесваш и неси женкар? - Нали невярвате на женкарите.... mi shte se opitvam da go pokazvam vsqcheski...puk i shte obmenq edna dve dumiКак разбирате дали едно момче/момиче ви харесва? vijda se
Това, че постояно се гледате един вдруг и си се усмихвате и надмигате взаимно какво би рекло? При условие, че тя си има гадже.... che e mnogo zle

Lola^6emeta
10-14-2006, 06:43
Как разбирате, че сте влюбен/а?ами когато усетя че неякое момче не ми е просто приятелче а изпитвам нещо мнооого или малко повече от това,но аз мноого рядко се влюбвам така или иначе-не съм влюбчива
Как се чувствате като сте влюбен/а?ами щастлива че то как иначе някак си пърхам насам натам от облак номер 1 до облак номер 7
Друг ли си когато си влюбен/а?ами не с приятелите си се държа по същият начин а иначе ставам малко по-голям оптимист
Би ли се променил изцяло заради момиче/момче?не в никакъв случай ако той не ме харесва такава каквато съм то значи ние нямаме бъдеще за какво да се променям заради некъф смотльо аз си се харесвам такава каквато съм-бих се променила единствено и само по собствено желание
Какво би направил/а за да докажеш на момичето, че я харесваш и неси женкар? ами аз малко мязам на некфа шибана мъжеядка ама не съм такава и ако в него се породи съмнението че съм с него примерно само заради едното чукане ще му кажа много ясно и точно каква съм и какво да очаква от мен но това ще е едно от последните неща
Как разбирате дали едно момче/момиче ви харесва?ами по-държанието погледа и други такива или най-честичко некое негово приятелче ти казва или самия той
Това, че постояно се гледате един вдруг и си се усмихвате и надмигате взаимно какво би рекло? При условие, че тя си има гадже?ами може да те харесва ама не е мноого сигурно пък може и това да е нейният начин да ти каже че мноого държи на теб-като приятел

piska_
10-14-2006, 08:39
Няма любов :cry:

dudeto_sy
10-14-2006, 08:51
Ако въпросите бяха по-малко със сигурност щях да отговоря... :smt009

10-14-2006, 15:43
Как разбирате, че сте влюбен/а?
Как се чувствате като сте влюбен/а?
Друг ли си когато си влюбен/а?
Би ли се променил изцяло заради момиче/момче?
Какво би направил/а за да докажеш на момичето, че я харесваш и неси женкар? - Нали невярвате на женкарите....
Как разбирате дали едно момче/момиче ви харесва?
Това, че постояно се гледате един вдруг и си се усмихвате и надмигате взаимно какво би рекло? При условие, че тя си има гадже?

1.Изпитвам странно чувсто , различно от тези прерз цялото ежедневие, когато го видя.
2.Странно-когато видя момчето , което харесвам ми се свива корема , искам да го виждам по-често...и още цял куп неща;
3.Поняго , в определени моменти , но не през цялото време;
4.Не, нокога;
5.Не , не им вярвам;
6.Зависи от момчето , но им личи по поведението , жестовете , начина, по който се даржат с теб , когато е близо до теб;
7.Не ми се е случвало.

10-14-2006, 15:44
Как разбирате, че сте влюбен/а?
Как се чувствате като сте влюбен/а?
Друг ли си когато си влюбен/а?
Би ли се променил изцяло заради момиче/момче?
Какво би направил/а за да докажеш на момичето, че я харесваш и неси женкар? - Нали невярвате на женкарите....
Как разбирате дали едно момче/момиче ви харесва?
Това, че постояно се гледате един вдруг и си се усмихвате и надмигате взаимно какво би рекло? При условие, че тя си има гадже?

1.Изпитвам странно чувсто , различно от тези прерз цялото ежедневие, когато го видя.
2.Странно-когато видя момчето , което харесвам ми се свива корема , искам да го виждам по-често...и още цял куп неща;
3.Поняго , в определени моменти , но не през цялото време;
4.Не, нокога;
5.Не , не им вярвам;
6.Зависи от момчето , но им личи по поведението , жестовете , начина, по който се даржат с теб , когато е близо до теб;
7.Не ми се е случвало.

GLeZoRanA
10-14-2006, 15:48
Как разбирате, че сте влюбена? Мииии когато неволно се улавям , че момчето ми е нон стоп в главицата пък и то се усеща бе

Как се чувствате като сте влюбена? Странно
Друга ли си когато си влюбена? Определено се променям !
Би ли се променил изцяло заради момче?? Бих променила нещо , но да се променям изцяло просто е Ъпсурд
Какво би направила за да докажеш на момчето, че го харесваш и не си женкар в женски вид?Няма какво да доказвам , защото просто не съм такава. Пък и той ако е достатъчно умен и наблюдателен ще го зебележи..

- Как разбирате дали едно момче ви харесва?То му проличава от километри момчетата не са достатъчно умни и хитри, за да го прикриват

assd
10-14-2006, 15:49
със зор бате

sexy_dizzy
10-17-2006, 18:56
Как разбирате, че сте влюбен/а? -Почувствам как постоянно ми затрепва по-силно сърцето само като чуя името му.
Как се чувствате като сте влюбен/а? -Сърцето ми бие, краката ми се разтреперват, чувствам се щастлива, всичко ми изглежда розово.
Друг ли си когато си влюбен/а? -Различна съм.
Би ли се променил изцяло заради момиче/момче? -Никога!
Какво би направил/а за да докажеш на момичето, че я харесваш и неси женкар? - Нали невярвате на женкарите.... -Не съм момче, но може би ще й загатна, че я харесвам, ако и тя изпитва нещо, ще отвърне.
Как разбирате дали едно момче/момиче ви харесва? -Личи си- погледът, начинът по който се държи.
Това, че постояно се гледате един вдруг и си се усмихвате и надмигате взаимно какво би рекло? При условие, че тя си има гадже?-Явно и другия изпитва нещо.

teardrop
10-17-2006, 19:08
Как разбирате, че сте влюбен/а?
Как се чувствате като сте влюбен/а?
Друг ли си когато си влюбен/а?
Би ли се променил изцяло заради момиче/момче?
Какво би направил/а за да докажеш на момичето, че я харесваш и неси женкар? - Нали невярвате на женкарите....
Как разбирате дали едно момче/момиче ви харесва?
Това, че постояно се гледате един вдруг и си се усмихвате и надмигате взаимно какво би рекло? При условие, че тя си има гадже?

:arrow: Не може да се опише..едно такова..хубаво ти е от всичко, изпитваш желание да го кажеш на всички. А като физическо състояние-малко приличаш на идиот според мен :-D с един такъв жесток отвеян поглед. Е те тва е най-якия поглед за мен :-D
:arrow: Не мога да спра да се усмихвам :D
:arrow: Друга не, просто съм по-съвършен вариант на самата себе си.
:arrow: Колкото и да го обичам, НЕ :!: Малки промени, да, но не изцяло, все пак преди всичко друго, въпреки любовта и чувството, че сме като един човек, сме различни личности.
:arrow: Момиче съм, не мога да кажа.
:arrow: Погледът и поведението.
:arrow: Не ми се е случвало.

kobrichka
10-18-2006, 14:30
Как разбирате, че сте влюбен/а? :arrow: ми мисля само за него и някакво странно чувство не мога да го опиша
Как се чувствате като сте влюбен/а? :arrow: супер всичко ми се вижда розово и съм мн щастлива
Друг ли си когато си влюбен/а? :arrow: може да се каже по усмихната съм,макар че аз постоянно съм с усмивка на лицето
Би ли се променил изцяло заради момиче/момче? :arrow: не,не бих се променила аз съм това което съм които ме харесва трябва да ме харесва такава каквато съм
Какво би направил/а за да докажеш на момичето, че я харесваш и неси женкар? - Нали невярвате на женкарите.... :arrow: не неим вярвам поради факта че бившето ми гадже беше женкар и достатъчно си патих с него
Как разбирате дали едно момче/момиче ви харесва? :arrow: индивидуално е при всеки,но мисля държанието към мен,начина по които ме гледа и т.н
Това, че постояно се гледате един вдруг и си се усмихвате и надмигате взаимно какво би рекло? При условие, че тя си има гадже? :arrow: ми при условие че си има гадже мисля че не е нищо сериозно може би флирт или де да знам не ми се е случвало